Affiliate Marketing je jedním z nejlepších způsobů, jak bloggerové vydělávají peníze blogováním. To vám umožní vybudovat zdravý a udržitelný zdroj příjmu po zbytek vašich dnů.

Zároveň, stejně jako jakékoli jiné online podnikání, není Affiliate Marketing záhonem růží. Vyžaduje to hodně práce, bdělosti a neustále obnovované strategie.

Existují různé typy blogů, které lze dnes vytvořit. Pokud však chcete zažít úroveň úspěchu, která vás v podnikání nadchne, měli byste zvážit vytvoření jednoho nebo více typů, které s vámi chceme v tomto příspěvku prodiskutovat..

Co je to Affiliate Marketing na prvním místě?

Je to prostě způsob, jak vydělat peníze online bez vlastnictví produktu. Co se stane, pokud propagujete produkty / služby vytvořené a zveřejněné jinými společnostmi. Pokaždé, když vygenerujete prodej prostřednictvím své sledovací adresy URL (nazývané přidružený odkaz), dostanete provizi.

Provize a množství peněz, které vyděláváte, do značné míry závisí na několika různých faktorech. V zájmu rychlého porozumění si však ukážeme jednoduchý příklad.

Pokud se zaregistrujete a propagujete webhostingovou nabídku, která vám zaplatí 70 $ v provizi za prodej, a generujete 10 prodejů měsíčně, což znamená, že váš výdělek z jednoho produktu je 700 USD.

Společnost každý měsíc sčítá vše, co jste vydělali, a zašle vám je jako měsíční výdělky přidružených společností. Pokud propagujete různé produkty a vyděláváte tyto provize, váš měsíční příjem by se mohl v závislosti na tom zvýšit.

Později v tomto článku vám ukážu několik krásných návrhů, jak vybudovat ziskový obchod s affiliate marketingem pro konzistentní a rostoucí příjmy z blogů..

Jaké jsou různé blogy Affiliate Marketing, které můžete vytvářet?

Lidé staví různé typy blogů. Ale někteří mají větší sílu vytvářet affiliate příjem než ostatní. Zde je 5 typů webů, které můžete s Affiliate Marketingem vytvářet a zpeněžit.

1) Osobní blog

Toto je jeden z typů blogů, které mohou opravdu otevřít dveře pro affiliate marketing. Osobní blog je prostě váš blog, kde sdílíte osobní věci. Je to všechno o tom, co si myslíte.

Udělejte ze své značky a blogu pro svou komunitu inspiraci a znalosti o věcech, které pravidelně pokrýváte. Mám osobní blog, na kterém se zabývám SEO, Blogging Tips, WordPress, Business Tips, Content Marketing a Online peníze. Moji čtenáři vědí, co ode mě mohou kdykoli očekávat.

Při neustálém publikování obsahu a budování tržiště můžete začít používat techniky vysvětlené na tomto blogovém příspěvku, číst více o podnikání, nakupovat kurzy a růst svých příjmů.

2) Blog o recenzi produktu

Jedná se o jeden generátor velkých příjmů, ale pokud chcete vyniknout, je třeba hodně práce. Nebudete jen vyhodit text o produktu. Chystáte se kopat hlouběji do jakéhokoli produktu a vynášet nezaujaté informace, které vaši čtenáře povedou k přijímání informovaného rozhodnutí.

Zpeněžit web s recenzemi pomocí Affiliate Marketing je jednoduché. Jediné, co uděláte, je registrace do přidružených programů kontrolovaných produktů a odkaz na ně na vašich přidružených odkazech. Jakýkoli vygenerovaný prodej by měl na váš účet připisovat provize.

3) Niche blogy

Doplňkové blogy jsou blogy s obsahem zaměřeným na konkrétní odvětví nebo jeho část. Dobrým příkladem by mohl být blog, který je jedinečným materiálem WordPress. Dalším příkladem může být blog, který je přehledně na webhostingu.

Měl jsem jeden specializovaný blog, který jsem v minulosti postavil na Combat Knives. Bylo to všechno o těchto nožích, a to přitahovalo obrovské čtenáře od uživatelů tohoto nástroje.

Budování a hodnocení mezeru ve vyhledávačích generuje mnoho příjmů přidružených společností. Důl byl postaven pro amazonskou přidruženou platformu. Ale můžete to opravdu rozšířit tak, aby zahrnovalo více platforem a více produktů v závislosti na vybraném výklenku.

4) Srovnání produktů

Je to spíš jako stránka s recenzemi, ale spíše se zaměřuje na to, jak se výrobky liší. Každý článek na tomto webu porovnává dva nebo více produktů v tabulkové formě nebo pouze v jednoduchém textu

Stejně jako na jiných přidružených webech odkazujete na tyto produkty na svých přidružených odkazech. Podívejte se na tento příspěvek k porovnání webhostingů.

5) Stránky s kupónem / slevou

Kódy slev jsou způsoby, jak lidem ušetřit peníze online. Ve skutečnosti si na internetu nic nekupuji, aniž bych se pokusil zjistit, zda existuje kuponový kód pro snížení.

Vytvořte blog, kde publikujete propagační kódy pro různé produkty a získáváte provize pokaždé, když někomu pomůžete ušetřit.

Podle zpravodajské zprávy o kupónu 90% spotřebitelů kupóny nějakým způsobem používá. Miliony kupujících online používají k uložení kupóny. Vytvoření vyhrazeného webu pro kupóny nejen otevře obrovský příjemový kanál, ale umožní vám využít stále rostoucí poptávku.

Co potřebujete pro úspěšný blog affiliate marketingu?

Blogování k výdělku s affiliate marketingem je seriózní podnikání a pár věcí musí být správně zavedeno. Chci však zmínit dvě z nich, protože jsou klíčem k vašemu úspěchu v podnikání:

1. Správné nástroje

Budete potřebovat správné nástroje. V podstatě potřebujete spolehlivou webhostingovou službu. Špatný hosting určitě způsobí prostoje. To jsou okamžiky, kdy vaše firemní web není k dispozici online.

Každou minutu, kdy je váš web offline, může pro vaši firmu znamenat velkou ztrátu. Proto nesmíte kompromitovat tuto oblast svého podnikání.

Zde je několik webhostingových společností, které byste měli zvážit tento rok. Jsou známé svou stabilitou, výkonem a přátelskou cenou.

2. Správné platformy affiliate marketingu

Jedním z problémů, kterému čelí začátečníci Affiliate Marketing, je možnost vybrat si správné produkty ze správných platforem. Pravděpodobně jste četli o propagaci pouze produktů, které jsou cíleny na vaše publikum. To je naprosto správné. Ale kde tyto produkty najdete a co hledáte?

Můj přítel Nico Prins zveřejnil 6 nástrojů affiliate marketingu, aby nahradil váš růst. Vy zde můžete zkontrolovat příspěvek. Jde v zásadě o platformy affiliate marketingu k registraci a výběru produktů k propagaci.

Zde je další seznam platforem, ve kterých se můžete přihlásit k odběru dalších produktů na propagaci a získávání provizí.

Zde je několik tipů, jak postupovat při výběru cíleného produktu, který má být na vašem blogu propagován:

  1. Zajistěte, aby společnost pravidelně platila provize.
  2. Věnujte pozornost konverzním poměrům prodejních a pokladních stránek.
  3. Jedna věc, kterou je třeba zvážit, jsou náhrady. Pokud produkt získá mnoho náhrad, přemýšlejte dvakrát, že ztratíte peníze.
  4. Částka vydělaná v provizích. Čím větší procento, tím lepší.

Jak zvýšíte provize za dlouhodobý příjem?

S Affiliate Marketing můžete ve skutečnosti vytvořit dlouhodobý zdroj příjmů. Musíte však vypracovat pracovní strategie k vybudování udržitelného zdroje příjmů.

Chtěl bych vám doporučit dvě věci, abyste se soustředili na to, aby váš tok příjmů netrpěl poruchami:

1. Propagujte opakující se platební produkty

Toto je zdaleka nejlepší způsob, jak vybudovat dlouhodobě udržitelné podnikání v oblasti affiliate marketingu. V této struktuře provizí generujete prodej jednou a získáváte provize znovu a znovu.

Jak to funguje…

Propagujete předplatnou platformu. Pokaždé, když vytvoříte prodej, dostanete zaplacenou provizi. Protože vaše doporučení neustále obnovují své členské poplatky, dostáváte provize tak dlouho, dokud jsou placenými členy.

Pokud na placeném webu členství provedete 30 prodejů / doporučení, znamená to, že každý měsíc vám budou vyplaceny platby za obnovení 30 prodejů.

Pokud však vaši doporučení členové zruší své předplatné, platforma přestane dostávat zaplaceno. Měli byste se tedy zaměřit na produkty, které jsou požadovány, aby se minimalizovala míra zrušení účtu.

2. Optimalizace pro SEO

Velkou chybou není věnovat pozornost a optimalizovat web Affiliate Marketing pro provoz vyhledávačů. SEO jednoduše znamená Search Engine Optimization. Jedná se o komplexní téma.

Je to všechno o všem, co děláte, aby se váš web po provedení vyhledávání zobrazil na stránkách s výsledky vyhledávače. Provoz SEO je cílenější, protože vyhledávače poskytují nejpřesnější výsledky vyhledávání uživatelů.

Toto jsou některé články SEO, které byste mohli chtít začít. Možná byste se také měli podívat tento blogový příspěvek SEO na mém blogu, kde najdete další tipy na SEO.

Ale pro rychlejší výsledky a další znalosti můžete chtít koupit některé kurzy SEO online.

Věřím, že s těmito informacemi můžete vytvořit blog přidruženého marketingu, který vydělává peníze každý den

Autor Bio:

Enstine Muki je certifikovaný odborník na kryptoměny a bloger na plný úvazek. Podívejte se na jednu z jeho nejčtenější blogové příspěvky kde sdílí 15 různých způsobů, jak bloggerové vydělávají peníze blogováním.

Přečtěte si také,

  • 10 důvodů, proč nejste úspěšní Blogger (a jak být!)
  • 5 spolehlivých způsobů, jak zvýšit prodej vašeho přidruženého produktu v roce 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me