Affiliate marketing je jedním z nejlepších způsobů, jak zpeněžit váš web. Nabízí úplnou kontrolu nad produkty, které inzerujete, a nepotřebujete žádný počáteční kapitál. Výdělky navíc určují pouze vaše dovednosti obchodníka a bloggera.

Affiliate marketing je ideální pro ty, kteří začínají v obchodním světě. A v affiliate marketingu je spousta peněz. Webhostingové mistři na odhadu Hosting Tribunálu odhadují, že toto odvětví má celosvětově hodnotu 12 miliard dolarů.

Tipy pro affiliate marketingTipy pro affiliate marketing

Nikdo nezná přesný počet přidružených společností tam, ale jsou ve stovkách tisíců, možná dokonce milionů. A to znamená, že konkurence je tvrdá.

Nechceme vás vyděsit, ale dát věci do perspektivy. Stejně jako jakékoli jiné podnikání, stát se úspěšnou pobočkou vyžaduje tvrdou práci.

Pokud jste tedy v oblasti affiliate marketingu nováčkem nebo se snažíte vylepšit své dovednosti, shromáždili jsme seznam nejlepších tipů v oblasti affiliate marketingu pro začátečníky, které by měli používat v roce 2020, abychom vám pomohli na cestě.

Zde jsou:

 • Spojte se se svým publikem
 • Vyberte správnou partnerskou síť
 • Optimalizace rychlosti webových stránek
 • Přejít na mobilní zařízení
 • Napište, co víte

Spojte se se svým publikem

Nedělejte chybu, uživatelé rozpoznávají přidružené odkazy. Každý den je bombardován reklamami a vyžaduje úsilí, aby si uživatel koupil. Vyplnění blogového příspěvku plného odkazů vás nikam nedostane.

Je důležité pochopit, že návštěvníci kliknou na odkazy, pouze pokud jim důvěřují. Předtím, než jim něco prodáte, vytvořte si vztah se svým publikem.

Také na svůj web přidejte trochu sebe. Ujistěte se, že vaše publikum ví, kdo s nimi mluví, a přidejte svůj osobní kontakt ke všem. To buduje důvěru.

Využijte všechny možné kanály k interakci s publikem. Vytvoření seznamu e-mailů je dobrý způsob, jak zajistit, aby všichni byli informováni o novém obsahu. Využijte sociální média k vytvoření pevnějšího spojení s publikem.

Vyhněte se tomu, aby každá sociální média zveřejňovala přidružený odkaz. Originální obsah s občasným vhozením je mnohem lepší.

Zvažte dokonce vlog nebo podcast nebo webináře. To je skvělé pro to, aby se publikum cítilo více osobně. Může to přinést čistý zisk více než tisíc příspěvků plněných odkazem.

Vyberte správnou partnerskou síť

Toto je jeden z prvních kroků, jak se stát přidruženým subjektem. Bohužel špatné rozhodnutí může váš život zbytečně ztížit.

Takže nezapomeňte vyberte partnerskou síť který vyhovuje vašim potřebám. Budete mít mnohem jednodušší čas na vyhledání produktů na trhu.

Pokud chcete prodávat fyzické produkty, například sekačky na trávu, nevybírejte síť, která se specializuje na software.

Zkoumejte také přidružené programy. Neuspokojte se s tím prvním, který vypadá dobře. Možná existuje přidružená síť s lepšími produkty nebo vyššími provize.

Zkontrolujte pověst sítě a vždy si přečtěte podmínky použití. Vědomí, že na silnici nejsou žádná nepříjemná překvapení, vám při práci dává klid.

Přečtěte si také: 10 nejlepších platebních partnerských sítí

Optimalizace rychlosti webových stránek

Nespočet nevýhod je způsobeno pomalými rychlostmi načítání. Za prvé, rychlost ovlivňuje hodnocení vyhledávání. Dlouhé doby zatížení také dráždí návštěvníky. To znamená menší provoz, méně konverzí a horší míru prokliku.

Google si uvědomil důležitost rychlého načítání před lety. V důsledku toho vždy usilují o rychlejší weby. 2019 již došlo k výraznému zlepšení rychlosti celkově.

Webové stránky se v roce 2020 zrychlí. Nechcete být jediní, kteří zůstanou s pomalým webem. Zkušební doby zatížení pravidelně a implementovat nejnovější techniky pro zvýšení rychlosti webu.

Pokud je váš web rychlý, získává více návštěvníků, kteří jsou šťastní díky hladké zkušenosti na místě a mají tendenci nakupovat více produktů uváděných na trh.

Přejít na mobilní zařízení

Všichni trávíme tolik času na našich počítačích, že je těžké uvěřit, že většina provozu skutečně pochází z mobilních zařízení. Ale je to pravda. Asi 53% veškeré internetové aktivity pochází z mobilních telefonů a tabletů.

Přesto má většina mobilních webů hroznou optimalizaci. Stačí se podívat na statistiky. Na začátku roku 2018 trvalo úplné načítání průměrné mobilní stránky 22 sekund. Nejnovější zprávy ukazují, že dnes trvá asi 15 sekund. Je to zlepšení, ale stále je to strašně pomalé.

To je problém, ale je to také příležitost pro vaše stránky vyniknout. Optimalizujte jej pro mobilní prohlížení a 53% uživatelů se vám bude hrnout.

Existuje několik způsobů, jak vytvořit web mobilní. Google mobilní testovací nástroj umožňuje zjistit, zda je třeba zlepšit mobilní web.

Některé dobré postupy pro zvyšování rychlosti mobilních webů zahrnují optimalizaci obrázků pro mobilní zařízení a používání AMP. Accelerated Mobile Pages je iniciativa open source, která vám umožňuje vytvářet stránky s minimálním kódem. Tyto stránky se mohou na mobilní zařízení načíst až čtyřikrát rychleji.

Napište, co víte

Spisovatelé vždy dostanou tuto radu. Pokud píšete svůj vlastní blog, pravděpodobně jste ho také slyšeli.

To platí dvakrát pro affiliate obchodníky. Pamatujte, že uživatelé nakupují pouze od někoho, komu důvěřují. Nejlepší způsob, jak vypadat jako autorita k určitému tématu, je vlastně jeden.

Může to znít zbytečně, ale je to pravda. Existuje mnoho obchodníků, kteří nevědí, co propagují. A určitě můžete slepě dát dobré recenze, abyste vydělali pár babek. Jakmile však propagujete špatný produkt, nikdo na vaše odkazy znovu neklikne.

Řekl Warren Buffett, “Vybudování pověsti trvá 20 let a jeho zničení pět minut.” Tento sentiment potvrzuje affiliate marketing. Jediná chyba může navždy zničit vaši pověst.

Nechceme vás tím odkládat. Pokud víte, o čem píšete, získáte hvězdnou pověst. Ale je to něco, co musíte stavět postupně. Přesto, jakmile to dostanete, výsledky ospravedlní úsilí.

Vaše nejlepší sázka je zkontrolovat každý produkt před jeho propagací. Pokud to není možné, alespoň se ujistěte, že váš výzkum je co nejúplnější.

Jakmile si sami vytvoříte jméno, můžete získat obchodníky, aby poslali produkty ke kontrole. Tímto způsobem nebudete muset riskovat nepřesné posouzení.

Závěr

Svět affiliate marketingu je komplikovaný a přestože je snadné se stát přidruženým subjektem, učení lana může chvíli trvat. Nenechte se odradit, pokud vám při prvním pokusu nedojde dokonale. Stačí se řídit našimi průvodci přidruženým marketingem, vytrvat, tvrdě pracovat a výsledky přijdou.

Autor Bio:

Nick Galov, vedoucí obsahu a komunitní manažer společnosti HostingTribunal.com. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti frontline podpory a administrátora systému, Nick chce zlepšit webhostingový průmysl jako celek. Prostřednictvím nestranných recenzí a podrobných případových studií pomáhá lidem najít nejvhodnějšího poskytovatele hostingu.

Přečtěte si také:

 • 5 spolehlivých způsobů, jak zvýšit prodej vašeho přidruženého produktu v roce 2020
 • 5 typů blogů, které lze vytvořit pro příjem z affiliate marketingu
 • Top 10 nejvýnosnějších bloggerů světa
 • Top 10 indických bloggerů
 • 12+ způsobů, jak vydělat peníze online pomocí blogu WordPress
 • 10 důvodů, proč nejste úspěšní Blogger (a jak být!)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me