Küsige igalt pettunud blogijalt, milline oleks nende arvates nende suurim blogimisprobleem ja nende vastused üllatavad teid. Mõned uskusid, et nad kirjutavad värske sisu kirjutamisega nii hõivatud, et neil puudub tervislik töö- ja eraelu tasakaal.

Võib-olla olid teil ülbed unistused kohtuda veidrate Interneti-võõrastega, kuulsaks saada ja teenida palju raha. Need püüdlused kaovad ajaveebi ajakirjanikest kiiresti, et keegi ei loe nende südamlikke ajaveebi postitusi.

Noh, keegi peale teie parima sõbra ja ema ja nad ei lähe arvesse, sest nad on lihtsalt teie vastu toredad või nii arvate. See olukord võib olla väga südantlõhestav ja pettumust valmistav blogija jaoks, kes ei saa kommentaare, uusi tellijaid ega e-kirju, kui nad teavad, et nad on oma blogisse parima sisu lisanud.

Miks enamik blogijaid ebaõnnestub?

1. Nad ei küsi abi

Kuulus blogija ja sisulooja Neil Patel hoiatab, et koefitsiendid on juba suvalise uue blogija vastu laotud. Turul on nii palju konkurentsi, et teie ajaveebi postitus vajub lihtsalt unarusse, enne kui see mingit veojõudu saavutab.

Ta soovitab teil mitte teha levinud viga, mida kõik algajate ajaveebide blogijad teevad; sisu kirjutamine, selja taha istumine ja lugejaskonna ootamine. Pole tähtis, kui viiruslik on sisu; see ei too teile automaatset liiklust.

Mida peaksite selle asemel tegema? Neil Patel toetab agressiivset sisu reklaamimist kui võtit nende aktsiate, linkide, konversioonide ja silmamunade jaoks, mida te ihaldate. Peate alustama juba reklaamisisu reklaamimisega. Üks meetod, mis imestab, on jõuda populaarsete sisujagajateni.

Mõjutajate turundus on nii võimas, et selle abil saate oma sihtrühmani jõudmise abil kiiresti veebis kohalolekut üles ehitada. Andmed näitavad et mõjutaja turundus lükkab digireklaamid kiiresti üle. Vähemalt kaks kolmandikku kõigist jaemüüjatest USA-s kasutage ka sõna mõjutajate turundamist.

Kui teil on vaja pääseda juurde oma nišisisu suurimatele jagajatele, kasutage SEO uurimise ja jälgimise tööriistu, nagu BuzzSumo, Google Alerts või HubSpot. Need aitavad teil tuvastada inimesi, kes aitavad teil oma lugejaskonda kasvatada.

Võtke nendega ühendust e-posti teel ja paluge neil linkida teie artiklile. Kui olete sama hea blogija kui teie sõbrad või ema ütlevad, et olete, siis võite lihtsalt saavutada selle mõjutaja osa, mis muudab teie varanduse ümber.

2. Enesereklaami puudumine sotsiaalmeedias

Uued blogijad, kes kannatavad impostori sündroomi all, väldivad sageli enesereklaami. impostori sündroom on tõeline ja see süüdistav tunne võib olla süüdi selles, et olete võib-olla pettus ja keegi ei taha teie sisu lugeda.

See tunne paneb paljud blogijad alavääristama oma väärtust ja õõnestama nende asjatundlikkust. Nii et järgmine kord, kui olete sattunud enesekindluse lainesse, tuletage endale meelde, et sellised suured kirjanikud nagu Maya Angelou on tundnud end ka petjatena.

Peate sellest alaväärsustundest üle saama ja oma sisu sotsiaalmeedias pidevalt reklaamima. Vältige kiusatust katta kõik sotsiaalmeedia alused korraga. Alustage ühe või kahega ja liikuge kasvades teistele platvormidele.

Kui jagate meeliülendavat ja abistavat sisu, näete, et teie lugejaskond kasvab. See annab teile ka tõuke vaadata, et teie sisu oleks teie lugejatele kasulik.

3. Sa pole abivalmis

Edukad blogijad loovad sisu, mis puudutab rohkem nende lugejaid. Võib tekkida kiusatus muuta oma ajaveeb veebiajakirjaks, mis on teile tõsiselt keskendunud. Teie lugejad aga hoolivad rohkem oma probleemide lahendamisest ja teie soov on see vajadus täita, kui soovite, et teie kaasamismäär tõuseks.

Niisiis, õppige enne postituse jagamist igas postituses väärtust andma. Kui soovite seda kasulikku hoiakut kõrgemal hoida, hakake pakkuma lahendusi veebipäringutele, mis piirnevad teie nišiga. Näitena võite alustada Quora küsimustele vastuste andmisega.

Kasutage seda võimalust oma vastuse linkimiseks oma fantastilise artikliga ja saate tonnide viidete liiklust. Quora kasutajate tähelepanu aitab ka teie ajaveebi mõju suurendada.

4. Neil puudub postitamise ajakava

Blogijana peate uue sisu loomisel ja postitamisel võitlema pideva soovi edasilükkamisega. Kas mäletate, kui te kõik olite ussisilmse ja sabaga sabaga valmis, ajaveebi kaudu maailma muutma? Peate hoidma seda tuld põlemas.

Ärge kirjutage ainult siis, kui tuju on õige. Kui vajate regulaarset lugejaskonda, peate pakkuma regulaarset sisu. Ajalehtedel on see üks funktsioon põhjalikult optimeeritud. Kui soovite, saate ajalehte iga päev samal kellaajal.

See on seda tüüpi järjepidevus, mida peaksite oma lugejatele andma. Sa ei saa mitte ainult lojaalsemat jälgimist, vaid ka Google armastab sind. Koostage ajakava ja proovige võimalikult palju sellest kinni pidada.

5. E-posti tellimuste ärakasutamine

Neil lugejatel pole parem kerida kui jagada oma sisu oma e-posti tellijatega. Sellegipoolest peate oma e-posti tellijatega ühendust võttes olema eriti ettevaatlik. Edukad blogijad väidavad, et see on üks parimaid viise, kuidas saate oma e-posti loendit kasutada, kui saadate huvitavat teavet, mis on tihedalt seotud teie uue ajaveebi postitusega.

Kirjanikuna õppige sisestama huvitava sisuga e-kirjadesse sisulõikeid, mida soovite oma e-posti tellijatelt lugeda. Kui teil on postitus, mis oleks neile väärtuslik, suurendage oma lugejaskonda, saates sellest oma lugejatele e-kirja.

6. Sisu, milles puuduvad konkreetsed märksõnad

Tõeline blogimine on teabe jagamine, kuid te ei jaga oma sisu piisavalt, kui ükski lugeja seda veebist ei leia. Ehkki enesereklaam ja mõjutajate jagamine käivad koos, suurendades teie lugejaskonda, peate aitama otsingumootoreid paremusjärjestuse määramisel.

Märksõna kasutamine on mis tahes SEO strateegia oluline komponent. Märksõnad aitavad otsingurobotitel teie sisu üles leida ja seda mõista. Enne kirjutamist uurige oma märksõnu ja kasutage neid vastavalt nõutavatele standarditele.

7. Unustades linkimise

Hüperlingid olid kunagi SEO-taktikat palju valesti kasutatud, kuid kui neid õigesti teostada, võib see teile pakkuda palju eeliseid. Oma ajaveebi postitusi kirjutades pange oma artiklitesse asjakohased hüperlingid, et oma SEO-i tulemust tõsta. Oma usaldusväärsuse suurendamiseks looge link usaldusväärsete allikate juurde ja näete, et teie lugejate parema veebisaidi kasutamise korral teie lehevaatamised suurenevad.

Lingide suurema põrkemäära tõenäosuse vähendamiseks veenduge, et välised lingid avanevad ainult uutes vahekaartides. Jätkake oma vana sisu kallal töötamist ja linkige sellega uusi ajaveebi postitusi, et meelitada huvitatud lugejate tähelepanu veelgi.

8. Blogipostituste lugemine on keeruline

Artiklite vormindamise lihtsad meetodid muudavad teie sisu lugejate jaoks atraktiivsemaks. Esiteks peate kasutama pealkirju. Õigesti paigutatud pealkirjad muudavad pikavormilise sisu loetavamaks ning kutsuvad üles rohkem kommentaare ja jagamisi. Peate siiski olema ettevaatlik, et te ei kasutaks pealkirjade silte vääriti.

H2- ja H3-päistega pakendatud artiklit võib olla lihtne lugeda, kuid see mõjutab teie SEO paremusjärjestust kahjulikult. Üks teine ​​varjatud viis lugejaid meelitada oma sisu lugema jätma on lühemate lausete kirjutamine. Kui hakkate kirjutama ja kirjutama esimesena, siis kasutage lede, et luua intrigeerivaid asju. Pikkade lõikude eraldamiseks lisage vastavad pildid.

9. Ligipääsetava laadimiskiirusega veebisaidid

Inimeste keskmine tähelepanuulatus on kõigi aegade madalaim! Microsofti sõnul on veebipõhine tähelepanuvahemik vähenenud keskmiselt 12 sekundit kuni kaheksa sekundit. Järelikult pole ühelgi lugejal aeglase laadimisega veebisaidi jaoks vaba aega.

Samuti vihkavad otsingumootorid veebilehtede aeglast laadimist. Kui soovite oma veebisaidi kiiruse täiuslikkust, kasutage sobivaid veebidisaini kaalutlusi. Muutke oma veebisait muljetavaldavaks ja vältige ebaoluliste reklaamide segadust.

10. kannatamatus

Roomat ei ehitatud ühe päevaga ja ajaveetmise edu pole seal kohe näha. Iga edukas ajaveeb on vaeva nägemine ja kirg. Järjepideva ja nauditava sisuvoo tagamiseks peate panema lõputult loometööd.

Püsivuse, kannatlikkuse ja palju loovust kasutades kasvab teie lugejaskond trikkidest tuhandeteni. Teie kui kirjaniku ja looja iseloomu testitakse selle protsessi käigus põhjalikult, kuid lõpuks teeb see teid paremaks ja mõistvamaks kirjanikuks.

Kuidas 2020. aasta ajaveebides edu saavutada

Kui olete mõelnud uue ajaveebi käivitamisele, pole selleks parem aeg kui uhiuue kümnendi alguses. Allpool on toodud mõned näpunäited, kuidas sel aastal blogijana edukaim olla.

Omandage tervislik blogimise mõtteviis

Blogimine ei ole jalutuskäik pargis, nii et valmistuge tegema seda, mis teil seni elus kõige raskem on olnud. Teie esimestel blogimispäevadel võivad asjad keerulised olla, kuid andke endale aega õppimiseks ja kasvamiseks.

Vältige rikkaks saamise mentaliteeti

Ärge lootke, et saate üleöö kuulsaks ja rikkaks. Töö loomingulisema kirjanikuna ja lugejate jaoks abistavama blogijana saamise nimel ning ajaveebi eelised hakkavad silma.

Jää positiivseks

Te õnnestub, kui te ei anna alla. Leidke nišš, mille vastu olete kirglik.

Kui kirjutate kirglikku sisu, söövad seda teie lugejad ja teile meeldib uurimis- ja kirjutamisprotsess.

Kui teie ajaveebi lugejaskond on muutunud pettumuseks, saate selle ümber pöörata ja hakata oma lugejate elu mõjutama.

Parandage lihtsalt ülalnimetatud vead ja näete varsti paremaid tulemusi.

Autor Bio:

Walter Akolo on olnud vabakutseline kirjanik ja internetiturustaja alates 2011. aastast. Praegu kirjutab ta Kardinali digitaalne turundus, Atlanta digitaalse turunduse agentuur, mis on spetsialiseerunud PPC-le.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me