Veebiruumi raha teenimine tulu teenimiseks on iga blogija unistus. Google Adsense on selles järjestuses esimene valik. Kuid reklaamil klikkide kaasamiseks volitamata viisil peatab Google teie Adsense’i konto.

Kui olete ohver või uustulnuk, võite alustada oma AdSense’i konto ohutuks hoidmiseks nüüd vajaliku teadlikkusega.

AdSense’i konto keelamise vältimise viisid

Google Adsense on kõige usaldusväärsem rahateenimise platvorm, eriti blogijate jaoks. Kui olete blogija, teete kindlasti rasket tööd oma ajaveebi postituse populaarseks muutmiseks, et see Adsense’i poolt heaks kiidetaks. Kuid teil peaks olema natuke kannatlikkust. Kiire raha teenimise viisid võivad teid rikkuda Adsense’i eeskirjad. Seetõttu keelatakse teie konto.

Adsenseilt raha teenimine on täpselt kannatlikkuse mäng. Proovige loomulike klikkide ja näitamiste saamiseks oma blogisse loomulikku liiklust meelitada, selle asemel, et mängida Adsense’i trikkidega.

sinine vaim

Kui teie ajaveeb on Adsense’i heaks kiitnud, peate järgima siin toodud näpunäiteid, et vältida oma AdSense’i konto keelamist. Teil on soovitatav kõik need punktid läbi vaadata, et teie Adsense jääks igavesti elavaks.

Loe ka: 12+ võimalust veebis raha teenida WordPressi ajaveebi abil

Ära küsi kelleltki klikke:

Google Adsense järgib oma eeskirju väga rangelt. Seega peate kontrollima nende reegleid ja eeskirju. Mõned blogijad palkavad osavalt inimesi reklaamidel klõpsama. Adsense on sinust nutikam.

Nad saavad hõlpsalt tuvastada teie ebaharilikke või kehtetuid tegevusi (reklaamil klikke), isegi kui klõpsate erinevate IP-de reklaamidel. Samuti ärge paluge külastajatel reklaamidel klõpsata. Kõik need tingimused rikuvad Adsense’i eeskirju, mille tõttu teie AdSense’i konto keelatakse.

Teie reklaamidel klõpsamine, klikkide genereerimise tööriistade ja käsitsi korduvate klikkide kasutamine loetakse kehtetuks Adsense TOS-i kohaselt.

Ärge kasutage AdSense’i toetamata keelega:

Adsense ei toeta kõiki keeli. Kui teil on kinnitatud Adsense’i konto ja soovite kuvada blogis reklaame, mis sisaldavad Adsense’i toetamata keelt, minge varsti tagasi.

See tegevus keelab teie Adsense’i konto jäädavalt. Samuti ei ole lubatud tõlkida toetamata keelt toetatud keelde.

Ärge kasutage Adsense’i skriptidega klikkide soodustamiseks:

Mõned blogijad kasutavad reklaamide kuvamiseks hüpikaknaid, et julgustada rohkem klikke. Kui tegelete ka selliste vaevatu tegevustega, oleks teie Adsensei konto seni kahjuks keelatud või peagi keelatud. Seda tuleks vältida.

Ärge saatke reklaame e-postiga:

Mõned blogijad saadavad Adsense’i reklaame meilisõnumi kaudu. Inimesed teevad seda trendina pimesi, kuid ka Google ei armasta seda. Seega põhjustab see tegevus ka teie AdSense’i konto keelamise. Ärge postitage neid reklaame ka sotsiaalmeedia turundusplatvormidel.

Ärge kasutage muid konkureerivaid kontekstuaalseid reklaame:

Lõpetage muude kontekstuaalsete reklaamide kasutamine Adsense’i reklaamidega. Andke neile tunne, et teile meeldivad ainult Adsense’i reklaamid. Siiski on ka mõned reklaamivõrgud, mida saate kasutada oma ajaveebi raha teenimiseks Adsense’i reklaamidega, näiteks Infolinks, BuySellads, Viglink ja nii edasi.

Ärge muutke Adsense’i reklaami koodi:

Mõned veebimeistrid või ajaveebi ajaveebid muudavad Adsense’i reklaamikoodi, et muuta selle välimust, pilte, tausta … jne, et kasutajad oleksid rohkem huvitatud, et reklaamidel uudishimulikult klõpsata. Seda tegevust peetakse teie AdSense’i konto keelamiseks.

Kui soovite muuta reklaamide värvi ja suurust, genereerib Adsense ise uue JavaScripti koodi. Koodi saate kopeerida ja kleepida kuhu iganes soovite reklaame kuvada.

Ärge kasutage autoriõigustega kaitstud sisu:

Veenduge, et teie blogis või veebisaidil pole autoriõigustega kaitstud sisu. Adsense ei luba sellist sisu kunagi blogis, kus soovite reklaame kuvada. Seega peate oma Adsense’i konto keelamise vältimiseks eemaldama autoriõigustega kaitstud asjad.

Ärge linkige saiti autoriõigustega kaitstud sisuga:

Autoriõigustega kaitstud sisu on nagu Adsense’i needus. Olenemata sellest, kas kasutate autoriõigustega kaitstud sisu oma ajaveebis või lingite selle mõne muu autoriõigustega kaitstud sisuga saidiga, keelavad mõlemad teie AdSense’i konto.

Lisaks sellele rikuvad AdSense’i poliitikat ka mõned sisud, näiteks pornograafiline sisu, rassiline sisu, häkkimine / häkkimine, uimastiturunduse sisu, sisu müüvad relvad, hasartmängud jne. Seetõttu ärge kasutage Adsense’i reklaame seda tüüpi sisus.

Ärge kasutage tasulist liiklust:

Kui teil on Adsense’i kinnitatud ajaveeb või veebisait, ei saa te Adsense’i normide kohaselt liiklust osta. Siiski saate oma veebisaiti reklaamida sotsiaalmeedia platvormidel, nagu Facebook, Pinterest, Stumbleupon.

Teil on lubatud teha ka oma reklaame, kuid see ei tohiks välja näha täpselt nagu osa sisust.

Muud deklaratsioonid:

Selles jaotises viidatakse mõnele muule faktile, mida tuleks AdSense’i konto keelamise vältimiseks arvesse võtta.

  • Ärge tehke kleepuvaid reklaame, kuna see on Adsense’i rakendusnormide vastu.
  • Ärge kasutage Adsense’i reklaame oma ajaveebi / veebisaidi rahaks tegemiseks, mis kureerib YouTube’i või muude videote hostimise saitide videoid. Teie konto on siiski turvaline, kui kasutate oma ajaveebis ainult originaalsisu.
  • Ärge kasutage Adsense’i reklaame 404 tõrkelehel, väljumise, sisselogimise ja aitäh lehtedel.

Oma veebisaidilt maksimaalse tulu teenimiseks võite kasutada Adsense’i jaoks optimeeritud WordPressi teemasid ja WordPressi parimaid AdSense’i pluginaid.

Järeldus

Järgides kõiki neid tõhusaid juhiseid, saate oma Adsense’i konto turvalisena hoida. Kuid oleme avaldanud ka palju muid postitusi, mis käsitlevad „kõige paremini tasuva Adsense’i alternatiive” selle inimese jaoks, kelle AdSense’i konto on ajutiselt ja lõplikult keelatud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me