Zeptejte se jakéhokoli frustrovaného blogera, co si myslí, že by jejich největší výzvou pro blogování byla, a jejich odpovědi vás překvapí. Někteří věřili, že by byli tak zaneprázdněni psáním čerstvého obsahu, že by neměli vyváženou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem.

Možná jste měli vznešené sny o setkání s podivnými internetovými cizími lidmi, o tom, že se stanete slavnými a vyděláte spoustu peněz. Tyto aspirace rychle zanikají bloggerům uvědomit si, že nikdo nečte jejich upřímné blogu.

Nikdo kromě vašeho nejlepšího přítele a mámy se nepočítá, protože se k vám prostě hodí, nebo si myslíte. Tato situace může být velmi srdcervoucí a frustrující pro blogera, který nedostává žádné komentáře, žádné nové odběratele a nulové e-maily, když vědí, že na svůj blog vložili nejlepší obsah..

Proč většina bloggerů selže?

1. Nežádají o pomoc

Slavný blogger a tvůrce obsahu Neil Patel varují, že šance jsou již naskládány proti každému novému bloggerovi. Na trhu existuje tolik konkurence, že váš blogový příspěvek jednoduše zapadne do zapomnění, než získá jakoukoli trakci.

Doporučuje vám, abyste se nedopustili společné chyby, kterou udělají všichni nováčtí bloggeri; psaní obsahu, sezení a čekání na čtenáře. Nezáleží na tom, jaký obsah je virový; nepřinese vám automatický provoz.

Co byste měli místo toho udělat? Neil Patel obhajuje agresivní propagaci obsahu jako klíč k těm sdíleným položkám, odkazům, konverzím a očím, po kterých toužíte. Musíte se pustit do procesu propagace toho, co je již propagačním obsahem. Jedna metoda, která funguje zázraky, je oslovení populárních poskytovatelů obsahu.

Influencer marketing je tak silný, že dokáže rychle vybudovat vaši online přítomnost oslovením cílové skupiny. Data se zobrazí že digitální reklamy jsou rychle předjížděny vlivným marketingem. Alespoň dvě třetiny všech maloobchodníků v USA také využívají vlivný marketing, aby se tam dostalo slovo.

Pokud potřebujete přistupovat k nejlepším poskytovatelům obsahu ve vašem nika, použijte nástroje pro výzkum a monitorování SEO, jako jsou BuzzSumo, Google Alerts nebo HubSpot. Pomohou vám identifikovat lidi, kteří vám mohou pomoci rozšířit vaši čtenářství.

Kontaktujte je e-mailem a požádejte je, aby odkazovali na váš článek. Pokud jste stejně dobrý blogger, jak říkají vaši přátelé nebo máma, že jste, pak byste mohli dosáhnout právě toho vlivného podílu, který změní vaše štěstí.

2. Nedostatek vlastní propagace na sociálních médiích

Noví bloggové trpící syndromem podvodníka se často vyhýbají vlastní propagaci. syndrom impostoru je skutečný, a to by mohl být viník za tím otravným pocitem, že jste možná podvod, a nikdo nebude chtít číst váš obsah.

Tento pocit způsobuje, že mnoho bloggerů znehodnocuje jejich hodnotu a oslabuje jejich odbornost. Takže až se příště ocitnete ve vlně pochybností, připomeňte si, že skvělí spisovatelé, jako je Maya Angelou, se také cítili jako podvodníci..

Musíte překonat tento pocit podřadnosti a neustále propagovat svůj obsah na sociálních médiích. Vyhněte se pokušení pokrýt všechny základy sociálních médií najednou. Začněte s jedním nebo dvěma a přejít na jiné platformy, jak rostete.

Když sdílíte povznášející a užitečný obsah, vaše čtenářská komunita vzroste. Poskytne vám také podporu při sledování obsahu, který bude přínosem pro vaše čtenáře.

3. Nejste nápomocní

Úspěšní bloggerové vytvářejí obsah, který je více o jejich čtenářech. Možná se ocitnete v pokušení proměnit svůj blog v online deník, který se na vás bolestně zaměřuje. Vaši čtenáři se však více zajímají o to, aby se jejich problémy setkali, a je vaší zodpovědností splnit tuto potřebu, pokud chcete, aby vaše míra zapojení stoupala.

Před sdílením se tedy naučte dávat hodnotu každému příspěvku. Pokud chcete zaujmout tento užitečný postoj o stupeň výše, začněte poskytovat řešení pro online dotazy, které hraničí s vaší výklenkem. Pro ilustraci můžete začít tím, že odpovíte na otázky v Quora.

Využijte této příležitosti k propojení své odpovědi s fantastickým článkem a dostanete spoustu doporučení. Pozornost uživatelů Quory pomůže také zvýšit vliv vašeho blogu.

4. Chybí rozvrh vysílání

Jako blogger budete muset bojovat s neustálým nutkáním odkládat, pokud jde o vytváření a zveřejňování nového obsahu. Pamatujete si, když jste všichni byli lakomí a huňatí, připraveni změnit svět prostřednictvím blogů? Musíte udržet ten oheň hořet.

Nepište, pouze pokud má nálada pravdu. Pokud potřebujete pravidelné čtenáře, musíte poskytnout pravidelný obsah. Noviny mají tuto funkci důkladně optimalizovanou. Každý den dostanete ve stejnou dobu noviny, pokud si to budete přát.

Toto je typ konzistence, kterou byste měli dát svým čtenářům. Nejenže získáte věrnější sledování, ale Google vás také bude milovat. Vytvořte plán a pokuste se ho co nejvíce držet.

5. Neúspěšné využívání předplatného e-mailu

V těchto čtečkách není nic lepšího než sdílení obsahu s odběrateli e-mailů. Při oslovování předplatitelů e-mailů však musíte být obzvláště opatrní. Úspěšní bloggerové tvrdí, že jeden z nejlepších způsobů, jak využít svůj seznam e-mailů, pokud zasláním zajímavých informací úzce souvisejících s vaším novým příspěvkem na blogu.

Jako spisovatel se naučte vkládat úryvky obsahu, který chcete, aby vaši odběratelé e-mailů četli, do zajímavě vytvořeného e-mailu. Pokud máte příspěvek, který by pro ně měl hodnotu, posílejte čtenářům e-mailem o tom čtenáře.

6. Obsah postrádá konkrétní klíčová slova

Skutečné blogování je sdílení informací, ale pokud jej žádný čtenář nenajde online, nebudete dostatečně sdílet obsah. I když se bude propagace a sdílení vlivu zlepšovat, zvyšuje se vaše čtenářství, musíte však pomoci vyhledávacím nástrojům, pokud jde o hodnocení.

Použití klíčových slov je zásadní součástí každé strategie SEO. Klíčová slova pomohou vyhledávacím robotům najít a pochopit váš obsah. Prozkoumejte svá klíčová slova před zápisem a použijte je podle požadovaných standardů.

7. Zapomínáte na propojení

Hyperlinking byl jednou velmi zneužívanou taktikou SEO, ale pokud je správně proveden, může vám přinést mnoho výhod. Při psaní blogových příspěvků vložte do svých článků relevantní hypertextové odkazy, abyste zvýšili své SEO skóre. Odkaz na důvěryhodné zdroje zvyšuje vaši důvěryhodnost a uvidíte, jak se vaše stránky zvyšují, protože čtenáři mají lepší zážitek z webu.

Chcete-li snížit šance na zvýšení míry okamžitého opuštění odkazů, zajistěte, aby se externí odkazy otevíraly pouze na nových kartách. Pokračujte v práci na svém starém obsahu a připojte k němu nové příspěvky v blogu, abyste přilákali více reakcí od čtenářů, kteří o to mají zájem.

8. Vysílání náročných na čtení blogových příspěvků

Existují snadné metody formátování článků, díky nimž může být váš obsah pro čtenáře atraktivnější. Nejprve musíte použít nadpisy. Správně umístěné tituly přispívají k větší čitelnosti obsahu ve formě dlouhých formulářů a k pozvání dalších komentářů a sdílení. Musíte však být opatrní, abyste nezneužívali značky nadpisů.

Článek se záhlavími H2 a H3 může být snadno čitelný, ale nepříznivě ovlivní vaše hodnocení SEO. Dalším záludným způsobem, jak přilákat čtenáře, aby pokračovali ve čtení vašeho obsahu, je psát kratší věty. Využijte led k vytvoření intrik, když začnete psát a psát první osobou. Chcete-li oddělit dlouhé odstavce, přidejte relevantní obrázky.

9. Webové stránky s velmi rychlými rychlostmi načítání

Průměrná míra pozornosti lidí je na nejnižší úrovni! Microsoft říká, že on-line rozsah pozornosti se snížil z průměrně 12 sekund až 8 sekund. V důsledku toho nemá žádný čtenář volný čas pro pomalé načítání webových stránek.

Vyhledávače také nenávidí pomalé načítání webových stránek. Zaměřte se na řádné úvahy o návrhu webových stránek, abyste zajistili dokonalou rychlost vašich webových stránek. Udělejte svůj web dojemným a vyhněte se nepořádkům z irelevantní reklamy.

10. Netrpělivost

Řím nebyl postaven za jeden den a neexistuje žádný okamžitý blogový úspěch. Každý úspěšný blog je prací tvrdé práce a vášně. Budete muset věnovat nekonečné hodiny tvůrčí práce, abyste zajistili konzistentní a příjemný tok obsahu.

S vytrvalostí, trpělivostí a spoustou kreativity se vaše čtenářství rozroste z pramínek na tisíce. Vaše postava spisovatele a tvůrčího procesu bude během tohoto procesu důkladně otestována, ale nakonec z vás udělá lepšího a sympatičtějšího spisovatele..

Jak uspět v blogování do roku 2020

Pokud uvažujete o spuštění nového blogu, není lepší čas na začátek nového desetiletí. Níže uvádíme několik tipů, jak letos uspět jako blogger.

Získejte zdravé myšlení v blogování

Blogování není procházka v parku, takže se připravte na práci nejtěžší, jakou jste kdy měli v životě. Věci mohou být obtížné v prvních dnech blogování, ale dejte si čas na učení a růst.

Vyhněte se zbohatnout rychlou mentalitu

Nečekejte, že se stanete slavnými a bohatými přes noc. Práce na tom, jak se stát více tvůrčím spisovatelem a užitečnějším bloggerem pro vaše čtenáře, a výhody blogování budou plynout.

Zůstaň pozitivní

Budete uspět, pokud se nevzdáte. Najděte výklenek, o který se zajímáte.

Pokud píšete obsah, o který se zajímáte, vaši čtenáři ho zžírají a budete se těšit z výzkumu a psaní.

Pokud se vaše čtenářství blogů stalo zklamáním, můžete jej otočit a začít ovlivňovat životy vašich čtenářů.

Opravte výše uvedené chyby a brzy uvidíte lepší výsledky.

Autor Bio:

Walter Akolo je spisovatelem na volné noze a internetovým marketingem od roku 2011. V současné době píše pro Kardinální digitální marketing, agentura digitálního marketingu založená v Atlantě, která se specializuje na PPC.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me