Hledáš způsoby, jak vydělat peníze online? WordPress je nejlepší platforma, kterou můžete vydělat peníze.

Všichni bloggerové vydělávají peníze ze svých webových stránek WordPress pomocí blogů. Můžete být také jedním z nich.

Přečtěte si také:

  • WordPress vs Blogger, což je lepší?
  • Rozdíl mezi WordPress.com a WordPress.org

Zde WPressBlog uvádí nejlepší způsoby, jak vydělat peníze z vašeho webu WordPress.

12+ způsobů, jak vydělat peníze online pomocí blogu WordPress

1. Připojte se k affiliate marketingovému programu a zpeněžujte svůj obsah blogu

Affiliate marketing je způsob, jak prodávat produkty a služby ostatních prostřednictvím vlastních webových aktiv. Affiliate obchodníci mohou vydělat dobrou affiliate provizi. Ujistěte se, že byste měli mít kvalitní obsah a provoz. Čím více budete mít provoz na svém blogu, tím více byste vydělali.

Za každé organické kliknutí nebo zobrazení prostřednictvím reklam získáte provizní provizi. Partneri Amazonu, přidružená síť eBay, Clickbank… atd. Jsou nejlepší přidružené sítě, ke kterým se lze připojit.

WordPress nabízí řadu doplňků a nástrojů, jako je „ŽízeňPosilňuje“,”Adsanity“,”OptinMonster“A další pro affiliate marketing.

Přečtěte si také: Tipy pro affiliate marketing pro začátečníky

2. Zobrazte reklamy Google AdSense:

Google Adsense je nejoblíbenější reklamní sítí CPC (cena za kliknutí). Adsense platí jejich přidruženým společnostem za každé kliknutí na reklamy získané přirozenými návštěvníky vašeho blogu.

K zobrazování reklam Google byste měli mít schválený účet Google AdSense. Poté můžete svůj blog WordPress zpeněžit pouhým umístěním reklamních kódů na požadované volné místo na webu. Nyní jste připraveni na vrácení peněz na váš účet.

Ale také mějte na paměti, že Adsense má velmi přísná pravidla a předpisy. V případě jejich selhání může být váš účet trvale zakázán. Můžete se také zmínit o našem předchozím příspěvku na blogu „Jak zabránit zákazu účtu AdSense?“

Pokud máte zakázáno používat Adsense, můžete použít tyto nejlepší alternativy AdSense k vydělávání peněz z vašeho blogu.

3. Používejte reklamní doplňky WordPress:

Adsense je nejlepší způsob, jak vydělávat peníze zobrazováním reklam na vašem webu. Přímé reklamy však můžete zobrazovat také na svém webu. Cenu můžete sjednat podle velikosti banneru a jeho místa na webu. Tímto způsobem můžete vydělat více peněz než Adsense.

Pluginy WordPress usnadňují práci přidruženým společnostem. Tyto pluginy poskytují jednoduché způsoby vkládání reklam s krátkými kódy a widgety. „BuySellAds“Je doporučený plugin WordPress pro majitele webových stránek nebo vydavatele.

4. Prodávejte sponzorované blogové příspěvky:

Pokud na svém blogu nechcete zobrazovat reklamy, můžete svůj blog zpeněžit prostřednictvím sponzorství. Je to stejně jako všechno, co v televizních pořadech a sportu platí, že mnoho sponzorů platí organizátorům za reprezentaci svých produktů a služeb. Stejně tak můžete prostřednictvím blogu WordPress prodávat sponzorované blogové příspěvky pomocí pluginů WP.

Pokud vaše webová aktiva mají úžasný provoz a skvělou demografii publika, můžete se obrátit na reklamní společnosti a vyjednat dohodu o sponzorství..

5. Napište recenze, abyste dostali zaplaceno:

Stejně jako prodej sponzorovaného blogového příspěvku, můžete také vydělávat peníze psaním placených recenzí na svůj web. Toto je alternativní způsob, jak zpeněžit váš blog nebo web.

Nejprve je nejlepší vybrat vhodný produkt podle výklenku vašeho webu a poté zveřejnit recenze. Můžete oslovit mnoho firem, které od nich vždy vyžadují, aby četné majitele blogů psali placené recenze.

Také by se vám mohly líbit weby, jako je „PayPerPost“, „SponsoredReviews“, abyste se dostali do kontaktu s reklamními společnostmi vyžadujícími recenze, aby propagovaly své podnikání..

6. Vydělávejte peníze online prodejem webových stránek:

Mnoho inzerentů si přeje koupit již vytvořené weby WordPress s vysokým obsahem, které propagují jejich vlastní firmu. Pokud víte, jak vytvořit blog WordPress a získat skvělý provoz, můžete prodat svůj webový majetek a vydělat peníze za své velké úsilí.

Flippa například slavný webový portál, který slouží jako aukční weby a makléři, aby prodal web.

Přečtěte si také: Jak začít blog WordPress pomocí SiteGround

7. Vytvořte členský web:

Pokud máte vášeň pro psaní a velký fanoušek pro své velké publikum, je čas se připravit vydělávat. Můžete vytvořit oblast členství pro své publikum, která by vám chtěla zaplatit za získání vyššího prémiového obsahu.

Vyžaduje však velkou investici. Ale s WordPress můžete získat různé pluginy, jako je „Rainmaker“, a snadno vytvořit web pro členy.

8. Vytvořte soukromé fórum:

To může být druhá alternativa k vytvoření placeného členství. S pomocí fór můžete pomoci publiku najít nejrůznější řešení jejich potřeb.

Fóra jsou skvělou platformou pro studenty a odborníky. Velká část vašeho publika by ráda přijala členství a vyjádřila své názory prostřednictvím vašeho fóra. WordPress vám pomůže nastavit webovou stránku fóra poskytováním četných pluginů, jako jsou „bbPress“, „BuddyPress“ a „CM odpovědi“.

9. Vytvořte placený obchodní adresář:

WordPress poskytuje četné pluginy, jako je „Business Directory Plugin“, „Plugins Connections“ a další k vytvoření placeného obchodního adresáře. Adresáře jsou platformou, která shromažďuje recenze místních podniků, podcasting a seznam produktů požadovaného výklenku.

Místní nebo specializované adresáře jsou velmi užitečné z hlediska získávání provozu. To je důvod, proč vás může oslovit mnoho digitálních obchodníků a zaplatit požadovaný poplatek za předplatné adresářů.

10. Vytvořte si placenou webovou stránku pro odeslání úlohy pomocí WordPress:

WordPress také nabízí řadu pluginů, jako je „WP Job Manager“, k nastavení placených webů pro odesílání úloh. Společnosti mohou inzerovat svá volná pracovní místa z takových druhů webových portálů a rádi zaplatí požadovanou částku předplatného.

Díky WordPress je nyní snazší vytvořit úspěšnou pracovní desku. Brzy se stanete místem pro uchazeče o zaměstnání i pro nábor pracovníků. ProBlogger je například nejvýznamnějším místem pro jejich pracovní radu pro profesionální bloggery.

11. Vytvořte kalendář událostí pomocí WordPress:

WordPress také nabízí doplňky jako „Vše v jednom kalendáři událostí“, „MyCalender“, „SimpleCalender“ a další k vytváření kalendářů událostí ke zpeněžení místních nebo průmyslových specializovaných webů..

Spousta organizátorů akcí je připravena zaplatit předplatné za reklamní akce místního města, konference, webináře a mnoho živých přenosů. Pokud si nepřejete mít placenou webovou stránku pro odevzdání práce, můžete zkusit tímto způsobem vydělávat pomocí WordPress.

12. Prodávejte e-knihy na WordPress:

Elektronické knihy jsou skvělou volbou pro vytváření digitálních produktů. WordPress vám umožňuje nainstalovat řadu užitečných pluginů, jako je „WooCommerce“, „Snadné digitální stahování“ a mnoho dalších k prodeji e-knih na webech WordPress. Všechny tyto pluginy lze relativně snadno použít k nastavení vlastního internetového obchodu.

Podívejte se na tyto nejlepší blogovací nástroje, které vám pomohou při optimalizaci vašeho webu WordPress.

Závěr

Toto jsou osvědčené způsoby, jak vydělat peníze online pomocí blogu WordPress. Musíte však tvrdě pracovat, abyste mohli začít vydělávat peníze pomocí výše uvedených metod.

Pokud jste bloger a znáte jakoukoli jinou strategii, jak vydělat online, dejte to prosím našim čtenářům vědět komentováním níže.

Přečtěte si také,

  • 5 nejlepších typů blogů pro affiliate marketing
  • 10 důvodů, proč nejste úspěšní Blogger
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me