DigitalOcean se zdá docela slibný hosting VPS, ale stojí za to cenu? Máme pro vás odpověď. Službu jsme koupili a chvíli jsme ji použili k posouzení, jak dobré nebo špatné to je. Věnovali jsme pozornost mnoha faktorům, včetně doby provozu, doby načítání, nákladů, funkcí a zákaznické podpory nabízené společností.

Celkové hodnocení

4,8 / 5

Funkce
9/10

Uživatelsky přívětivý
10/10

Ceny
10/10

Podpěra, podpora
9/10

Spolehlivost
10/10

Slevy DigitalOcean
Viz nabídky

Uptime

99,99%

Načíst čas

219 ms

Společnost DigitalOcean byla založena v roce 2011 a nabízí širokou škálu služeb a dnes je docela slušné jméno. I velká jména jako Gitlab se zdají být fanouškem společnosti. Kromě toho byl ověřen i některými renomovanými weby, včetně Netcraft, který jej označil za jednu z nejrychleji rostoucích cloudových hostingových služeb. Do roku 2014 byla společnost na třetím místě a od té doby se rozrostla.

Je známo, že tato americká společnost pomáhá vývojářům pracovat rychleji. Je to intelektuál Mitch Wainer, Ben Uretsky, Alec Hartman, Moisey Uretsky a Jeff Carr. Společně zahájili malý start v NYC, který nyní používá více než půl milionu uživatelů.

Klíčové vlastnosti

 • 99,99% záruka dostupnosti, což z něj činí velmi spolehlivou službu
 • Automatické zálohování odstraňuje potřebu obávat se ztráty souborů
 • Soukromá síť vám umožní udržet více kapiček ve stejném datovém centru, aniž byste se najedli do své šířky pásma
 • Aplikace jedním kliknutím vám umožní nainstalovat několik aplikací jediným kliknutím
 • Monitorovací funkce jsou zdarma
 • Četné platformy elektronického obchodování z čeho vybírat

procesor
1 jádra

Místo na disku
25 gb

Šířka pásma
1 tb

RAM
1 gb

Vrácení peněz
30 dní

Hostingové plány
digitalocean.com

Contents

Recenze DigitalOcean: Základní informace

Společnost DigitalOcean se sídlem v NYC je poskytovatelem cloudové infrastruktury s datovými centry po celém světě. Nabízí kombinaci cloudových služeb, které vývojářům pomáhají škálovat a nasazovat aplikace na více počítačích. Je to třetí největší poskytovatel hostingu na světě a v roce 2018 se také dostal na seznam Deloitte Technology Fast 500 List.

digitalocean-background-info Snímek obrazovky z webu webarchive.org za rok 2013

Moisey a Ben Uretsky to našli v roce 2011 poté, co si uvědomili potřebu, protože většina společností se soustředila na podniky a ne na jednotlivé vývojáře. Produkt beta byl uveden v prvním čtvrtletí 2012 a společnost zaznamenala svůj první velký úspěch v roce 2013, kdy se stala jednou z mála společností nabízejících možnosti založené na SSD.

Statistiky hostované na webových stránkách & TLD

Web v současné době hostuje více než půl milionu domén, z nichž většina patří .com. Nabízí však i spoustu dalších TLD, včetně .info, .org, .biz a TLD specifických pro danou zemi, například .us.

domény hostované digitaloceanem

digitalocean-tlds-statistics

Výkon, doba provozu & Načíst čas

Při výběru webhostingu je důležité dávat pozor na výkon. Měl by nabízet dobrou rychlost a dostupnost, protože tyto dva faktory mohou být rozhodující a ovlivňují také hodnocení SEO.

Test výkonu (Pingdom)

Provedli jsme test Pingdom, abychom posoudili kvalitu webu, který byl vytvořen pomocí WordPress, a obsahoval na něm figuríny včetně grafiky. Výsledky testu byly vynikající:

pingdom-digitalocean

Načítání stránky trvalo méně než jednu sekundu, což je docela působivé. Tento bod byste měli mít na paměti, protože většina uživatelů opustí web, pokud načítání trvá 2 sekundy nebo déle.

Nepoužili jsme trik pro ukládání do mezipaměti nebo optimalizaci rychlosti a výsledky jsme shledali docela dobrými. Jak však vidíte, velikost stránky je zde poměrně malá a pokud máte silné stránky, rychlost může být o něco pomalejší..

Uptime serveru & Čas načítání (UptimeRobot)

Na stejném místě jsme spustili monitorování UptimeRobot, abychom posoudili kvalitu a výsledek byl opět velmi ohromen.

digitalocean-uptime

Jak vidíte, web byl spuštěn po dobu 5188 hodin, což se rovná asi 216 dny. Rychlost je také velmi spolehlivá a nezasáhla ani 1 sekundu. Můžeme si být jisti, že služba je rychlá a stabilní.

DigitalOcean Uptime & Čas načítání za poslední 3 měsíce (UptimeRobot)

Měsíc
Statistiky dostupnosti
Načíst časové statistiky
Srpen 2019100%158 ms
Červenec 2019100%159 ms
Červen 2019100%153 ms

Doba odezvy serveru (Bitcatcha)

Je nezbytné vědět, jak se vše na vašem webu načítá a jak to funguje v různých zemích; po tom všem internet je o globálním.

digitalocean-bitcatha

DigitalOcean skóroval A + na našem seznamu. Má servery po celém světě. Rychlost je tedy rychlá téměř ve všech rozích. Je to nejrychlejší v USA, následuje Austrálie. V Evropě je také docela rychlý, v Londýně dosahuje 25 ms. Je to nejpomalejší v oblasti Sao Paulo a Bangalore, ale to není moc špatné. Celkově vzato je to skvělá volba, pokud očekáváte velké množství mezinárodní dopravy.

DigitalOcean Pricing & Plány (kapičky)

DigitalOcean je určen nejen pro individuální vývojáře, ale také pro velké a malé podniky. Společnost nabízí kombinaci balíčků a má různé úrovně hostingu, aby uspokojila rostoucí potřeby spotřebitelů.

Uživatelé si mohou vybrat z řady hostitelských balíčků v závislosti na jejich objemu a potřebách úložiště. Většinu lze účtovat každou hodinu nebo měsíčně.

Společnost dala svým virtuálním strojům název Droplets. Můžete si vybrat z kapek optimalizovaných pro CPU nebo standardních kapiček. První z nich je vhodnější pro uživatele, kteří chtějí stroj na výrobu masa, který může vykonávat náročné úkoly, zatímco druhý je vhodnější pro uživatele, kteří chtějí provádět pravidelné úkoly..

digitalocean-create-droplet

Nenechte se touto novou terminologií vyděsit. Není to nic složitého. Jen název stroje. Navíc je to docela snadné řídit a manipulovat. Uživatelé mohou stroje objednávat nebo mazat podle svých potřeb.

Můžete si vybrat z různých operačních systémů, včetně Ubuntu, Linux, CoreOS, Fedora, FreeBSD, GPL a Debian. Všechny operační systémy přicházejí předem postavené a můžete začít ihned. Ve skutečnosti trvá přístup k nové kapičce pouze 55 sekund.

Standardní kapičky & Kapičky optimalizované pro CPU

Standard Sroplets jsou vhodné pro škálování a hostování webových aplikací, blogů, prostředí pro testování / testování, databází a ukládání do paměti cache. Nejlevnější balíček začíná na 5 $ / měsíc (0,007 $ / hodinu) a přichází s 1 GB RAM / 1 CPU, 25 GB SSD Diskem a 1 000 GB přenosu. Můžete si vybrat z celé řady balíčků a všechny nabízejí hodinové a měsíční sazby.

Na druhé straně kapičky optimalizované pro procesory přicházejí s vyhrazenými hyper-vlákny a jsou vhodnější pro aplikace náročné na CPU, jako je zobrazování reklam, strojové učení, dávkové zpracování a kódování videa. Nejlevnější plán stojí 40 $ / měsíc nebo 0,060 $ / hodinu. Můžete si vybrat z celé řady balíčků a všechny nabízejí hodinové a měsíční sazby.

Standardní kapičky

Kapičky optimalizované pro CPU

Tabulka cen pro standardní a CPU optimalizované kapičky

Standardní kapičky

Balík
Název OS
RAM / VCPUS
SSD
Převod
Cena
Cloud 1Linux / Unix1 GB / 1 CPU25 GB1 TB5 $ / měsíc
Cloud 2Linux / Unix2 GB / 1 CPU50 GB2 TB10 $ / měsíc
Cloud 3Linux / Unix2 GB / 2 CPU60 GB3 TB$ 15 / mo
Cloud 4Linux / Unix4 GB / 2 CPU80 GB4 TB20 $ / měsíc
Cloud 5Linux / Unix8 GB / 4 CPU160 GB5 TB40 $ / měsíc
Cloud 6Linux / Unix16 GB / 6 CPU320 GB6 TB80 $ / měsíc

Kapičky optimalizované pro CPU

Balík
Název OS
RAM / VCPUS
SSD
Převod
Cena
Cloud 1Linux / Unix4 GB / 2 CPU25 GB4 TB40 $ / měsíc
Cloud 2Linux / Unix2 GB / 1 CPU50 GB2 TB10 $ / měsíc
Cloud 3Linux / Unix16 GB / 8 CPU100 GB6 TB160 $ ​​/ mo
Cloud 4Linux / Unix32 GB / 16 CPU200 GB7 TB320 $ / mo
Cloud 5Linux / Unix64 GB / 32 CPU400 GB9 TB640 $ / měsíc

Vývojáři

Pokud jste vývojář, máte pro vás dobrou zprávu. Službu můžete použít k vytvoření nových kapiček za pouhých 55 sekund. Každá kapička vám nabídne přístup root a některé další skvělé funkce včetně: Schopnosti zvolit OS, správu DNS, jednoduchý ovládací panel, cloudové firewally, automatické zálohování, předem vytvořené obrázky aplikací, soukromé sítě, globální přenos obrázků, SSD.

Důležité: Společnost nabízí širokou škálu možností hostování v cloudu, ale nepokrývá sdílený, oddaný nebo spravovaný hosting.

Jak vytvořit kapičku?

Ovládací panel DigitalOcean se snadno používá. Zde je návod, jak si vytvořit vlastní kapičku.

1. Přihlaste se k ovládacímu panelu, přejděte na řídicí panel a stiskněte zelené tlačítko „Vytvořit“, poté vyberte první možnost Kapičky (vytvoření cloudových serverů).

Standardní kapičky

2. Vyberte požadované konfigurace na další stránce (Create Droplet). Konfigurace přicházejí s výchozími možnostmi.

3. Můžete se rozhodnout přizpůsobit kapičku. Tento proces je poměrně jednoduchý. Vyberte obrázek a v případě potřeby vyberte požadovaný operační systém s předinstalovanými aplikacemi.

zvolte obrázek

4. Vyberte požadované úložiště a RAM.

5. Můžete také zvolit přidání blokového úložiště, pokud potřebujete další svazky úložiště pro útok na kapičky.

6. Kromě toho zvažte zálohování, pokud chcete, aby systém vytvořil bitovou kopii kapičky jednou týdně, abyste ji mohli použít v případě havárie nebo jiného takového problému. Záloha zůstává uložena asi měsíc (čtyři týdny).

7. Vyberte si oblast datového centra s ohledem na své zákazníky. Měl by být nejblíže k místu, kde najdete největší část publika.

Standardní kapičky

8. Vyberte další možnosti, jako jsou soukromé sítě, IPv6, uživatelská data a monitorování.

9. Přidejte pro svou bezpečnost klíče SSH.

10. Dokončete a vytvořte.

DigitalOcean Basic (plán VPS) v detailu

Nezáleží na tom, jak dobrá je společnost; většina lidí se toho bude vyhýbat, bude-li to příliš drahé. Naštěstí je DigitalOcean jednou z cenově dostupnějších možností, zejména proto, že si můžete vybrat mezi hodinovými a měsíčními balíčky.

Všechny standardní balíčky zahrnují správu DNS, podporu 24/7, předdefinované a bezplatné brány firewall, kompletní monitorování a řadu předdefinovaných aplikací s otevřeným zdrojovým kódem..

Pojďme se podrobně seznámit s plány.

Co je součástí balíčku VPS Basic (5 $)?

Balíček Standard Droplet 1vCPU můžete získat za pouhých 5 $ měsíčně nebo 0,007 $ / hodinu. Dodává se s 1TB přenosu a 25 GB SSD.

Počáteční ceny

Můžete začít již od 5 $ měsíčně. Dobrá volba pro registraci může být dobrou volbou, ale společnost nenabízí slevy a nejlevnější 36měsíční smlouva vás bude stát 180 USD. Nejdražší možností je 32 vCPU a cena 960 $ / měsíc nebo 1 429 $ / hodinu. Dodává se s 12TB přenosu a 840 GB SSD.

Plán & Balík
Cloud 1
Cloud 2
Cloud 3
Cloud 4
Cloud 5
1 měsíc5 $10 $15 $20 $40 $
12měsíční období60 $120 $180 $240 $480 $
24měsíční období120 $240 $360 $480 $960 $
36 měsíců180 $360 $540 $720 $1140 $

Obnovovací ceny

Toto je jedna z mála společností, které nemají politiku obnovy. Platíte pouze za skutečné využití. Navíc, všechny balíčky jsou dodávány s měsíčními limity, které zajistí, že nikdy nevyčerpáte rozpočet, bez ohledu na to, kolik kapiček vytvoříte.

Hlavní funkce v detailu

Pojďme se podívat na některé z hlavních funkcí, které nabízí DigitalOcean. Ty vám pomohou určit, jak dobrá nebo špatná je tato možnost pro vás.

Doménové jméno & E-mailem

Všechny balíčky přicházejí s e-mailovými účty zdarma; žádný z balíčků však v současné době nenabízí bezplatná doménová jména. Budete si muset jeden koupit od registrátora a přenést jej do DigitalOcean, protože nabízí hostující službu DNS, ale nikoli registraci.

create-new-record

Webový prostor & Šířka pásma

Můžete si vybrat ze dvou možností úložiště:

Blokové úložiště: Můžete si vybrat mezi 1 GB až 16 GB a dokonce kombinovat různé blogy do jednoho, změnit jejich měřítko a přesunout je z jedné kapičky na druhou. Můžete přidat další úložiště za 0,10 $ / GB za měsíc.

Úložiště objektů: Úložiště objektů je vhodné k hostování nestrukturovaných dat, jako jsou videa. Liší se od blokového úložiště, protože data nemají správný formát. Také známý jako Spaces umožňuje přístup k uloženým datům přes HTTP. Minimální prostor je 250 GB s minimální šířkou pásma 1 TB.

Standardní kapičky

Aplikace jedním kliknutím

Můžete ušetřit více času instalací aplikací jediným kliknutím. Patří sem: MySQL, Node.js, WordPress, Ghost, Docker, MongoDB, LAMP stack, Machine Learning, atd..

digitalocean aplikace

Migrační služba

I když společnost nenabízí placenou ani bezplatnou migrační službu, můžete se s podporou zákazníků obrátit na pomoc s tím, jak úkol provést..

Prostory

Na rozdíl od kapiček jsou prostory určeny k ukládání jednoduchých objektů. Je to systém, který vám umožňuje doručovat uložená data koncovým uživatelům a aplikacím. Jsou škálovatelné a snadno se vytvoří. Navíc fungují jasným způsobem a přicházejí s drag-and-drop API.

digitalocean mezery

Kubernetes

Kubernetes je nově spuštěná služba, která začíná jen pár minut. Tato spravovaná služba nabízí mimo jiné automatické škálování, přenositelnost aplikací.

digitalocean kubernates

Spolehlivost (bezpečnostní možnosti)

Bezpečnost je obrovským problémem, pokud jde o data v cloudu. Zdá se, že společnost DigitalOcean to chápe a nabízí spoustu bezpečnostních funkcí.

Ochrana soukromí domény

Protože společnost neposkytuje ochranu soukromí domény, jedinou možností je zakoupit doménu od dodavatele třetí strany a přidat ji pomocí speciální konzoly domény, která proces usnadní. Společnost vám může s procesem pomoci.

SSL certifikát

I když společnost nenabízí SSL certifikáty, uživatelé mají možnost nainstalovat jej prostřednictvím konzoly zdarma. To je velmi důležité, protože některé prohlížeče nenačtou váš web bez platného certifikátu SSL a dokonce Google může váš web potrestat, pokud mu chybí certifikát SSL.

Umožňuje také zakoupit standardní certifikáty z jiných webů, jako je GoDaddy, kde je k dispozici za 5,99 $ / rok.

Vyhrazená IP

Společnost nabízí bezplatnou vyhrazenou IP s každou kapkou. Kromě toho společnost také poskytuje „Floating IPs“ s každou Droplet, takže aplikace i nadále běží, i když Droplet selže. Systém rychle přiřadí IP pohotovostní kapičce, čímž zabrání prostojům.

Zálohy

Zálohy se netýkají DigitalOcean, protože společnost nabízí snímky a zálohy, které vám umožní obnovit, duplikovat nebo uložit kapičky. Snímky a zálohy se ukládají samostatně. Zatímco snímky jsou vytvářeny ručně uživatelem, zálohy jsou automaticky ukládány systémem.

Uživatelé mohou povolit automatické zálohy, které jsou uloženy na serveru, ale nelze je stáhnout. Pamatujte však, že společnost jasně uvádí, že je povinností zákazníka uchovávat data v bezpečí, a nikoli společnost, takže můžete zvážit zálohování dat.

Úložný snímek je účtován na základě místa. Společnost nabízí automatické zálohy na 20% nákladů, které vás kapička stojí.

Jak ručně vytvořit zálohu souborů a uložit je na místním počítači zdarma:

 1. Přihlaste se do DigitalOcean сonsole, otevřete se a připojte se k terminálu pomocí tohoto příkazu: ssh [chráněn e-mailem], váš příkaz bude vypadat takto: ssh [chráněn e-mailem]
 2. Přejděte do adresáře / var / www / html pomocí tohoto příkazu: cd / var / www / html
 3. Spusťte následující příkazy k instalaci nástroje zip (tento bod ignorujte, pokud je již nástroj zip nainstalován a přejděte k bodu 4, měli byste tento krok provést pouze jednou): sudo apt install yum, sudo yum install zip
 4. Skutečnou zálohu provedete spuštěním následujícího příkazu: sudo zip -r /var/www/html/files-backup.zip / var / www / html /
 5. Záložní soubory budou uloženy s názvem files-backup.zip a můžete si je stáhnout otevřením www.yourwebsite.com/files-backup.zip
 6. Z bezpečnostních důvodů odstraňte záložní soubor ze serveru pomocí tohoto příkazu: sudo rm files-backup.zip

Omezený přístup zaměstnanců

Vaše informace jsou bezpečné a zabezpečené, protože pouze členové technického týmu mají přístup k zálohám a snímkům obchodů. Zaměstnanci nemají přístup k těmto souborům.

Bezpečnost serveru

Společnost chápe důležitost udržování serverů v bezpečí. Nejenže jsou datová centra chráněna bezpečnostními pracovníky, ale společnost také používá různé nástroje, jako je dvoufaktorová autorizace a biometrické testování, k tomu, aby vetřelcům zabránila. Navíc DigitalOcean také splňuje mezinárodní a národní bezpečnostní standardy.

digitalocean security

Monitorování uživatelů

Společnost vám umožní sledovat různé faktory nastavením výstrah, kdy procesor překročí prahovou hodnotu, atd. Můžete si vybrat, zda chcete tato upozornění dostávat e-mailem nebo Slack. Kromě toho je sledování v reálném čase také snadné sledovat faktory, jako je využití sítě, využití paměti a využití disku.

Můžete také povolit IP adresy a zadat různé adresy, dokonce i podle značek. To je důležité, protože brána firewall automaticky zablokuje přístup, pokud neexistují bílé listiny.

monitorování uživatelů

Firewally

Pravidla brány firewall můžete použít na jednu nebo více kapiček. Všechny jsou centralizované, což usnadňuje přístup k informacím.

Umístění serveru

Společnost má v současné době po celém světě 8 datových center. Jsou strategicky umístěny v Singapuru, Indii, Nizozemsku, Německu, Kanadě, USA a Velké Británii.

Snadnost použití

DigitalOcean je velmi vstřícný k zákazníkům a díky němu je hračka začít. Ve skutečnosti stačí kliknout na tlačítka nebo ikony a váš web bude spuštěn.

Snadnost registrace

Tento proces trvá jen několik minut. Vydejte se na oficiální stránky, vyberte balíček a klikněte na Začínáme nebo Zaregistrujte se. Společnost vás požádá o vaše jméno, e-mailovou adresu a heslo a jste přihlášeni. K přihlášení můžete také použít své ID Gmailu.

Můžete mít individuální účet nebo týmový účet, což může být dobrá volba, pokud pracujete s více lidmi. Možná budete muset později odeslat podrobnosti včetně vaší polohy a důvodu použití DigitalOcean.

platební metody

Společnost nabízí různé způsoby platby, včetně plateb PayPal a karet (Discover, Visa, MasterCard a American Express). Bohužel, debetní karty, peněžní příkazy nebo šeky již nejsou přijímány. Debetní kartu však můžete použít k odeslání platby přes PayPal. Platba je řešena pomocí Stripe a je bezpečná a bezpečná.

Poznámka: Společnost nabízí jeden promo kód na účet, který vám může pomoci ušetřit peníze. Zvažte také použití.

bluehost-plateb

Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu

Web nabízí velmi jednoduchý ovládací panel. Nemá mnoho možností, protože společnost nenabízí jiné typy možností hostování, ale stačí, abyste se dostali.

Nainstalujte si cPanel sami

Můžete si vybrat, zda chcete koupit a nainstalovat cPanel. Vzhledem k tomu, že web je určen vývojářům, nenajdete zde mnoho možností, pokud je nezakoupíte – cPanel je jednou z takových možností. Nedostatek cPanelu však nebude problémem, protože nebudete potřebovat mnoho možností, které nabízí. Pokud se vám však platforma Unix nelíbí, zvažte ji.

Instalace cPanelu je však velmi snadná, přestože není k dispozici v možnostech pro jedno kliknutí.

Úvod do rozhraní DigitalOcean

Rozhraní je velmi dobře navržené a snadno použitelné. Je to jednoduché, a proto atraktivní. Budete mít potíže s monitorováním nebo rozmístěním kapiček nebo aplikací.

Infrastruktura & Specializovaná technologie

Společnost má datová centra po celém světě včetně Singapuru, Londýna, San Francisca, Amsterdamu a New Yorku. Pouze několik datových center v současnosti nabízí IPv6 s plány na rozšíření podpory i na další centra.

Společnost počítá s vlastní specializovanou technologií, která je vytvořena tak, aby svým uživatelům poskytla jednoduchý zážitek. Cloudové servery jsou vytvářeny pomocí virtualizace KVM. Můžete také použít firemní API pro vytvoření vlastního.

Zákaznický servis (podpora)

Zákaznická podpora je nesmírně důležitá, když spolupracujete s poskytovatelem hostingu. Proces může zastavit i jednoduchý problém.

Živý chat

Tato možnost v současné době není k dispozici, což může být pro uživatele, kteří mají ve zvyku vyřešit své problémy, velmi obtížné a poté.

Vstupenky

Jediným způsobem, jak se spojit s týmem, je otevřít lístek. Pokud je to důležité, můžete své vstupenky označit jako naléhavé. Na vstupenky obvykle dostanete odpověď do 12 hodin, ale naléhavé lístky mohou být navštíveny dříve. Kdykoli dojde k aktualizaci vašich otevřených vstupenek, obdržíte e-mailové oznámení.

Telefon

Společnost v současné době nenabízí telefonickou podporu.

Zdroje vzdělávání (znalostní báze) & Společenství

Protože DigitalOcean je určen pro vývojáře; Společnost očekává, že uživatelé nebudou čelit mnoha problémům. U některých základních otázek mohou konzultovat velmi dobře podrobné průvodce a zavádět zásady, ale také postupy pomocí obrázků a ilustrací.

Kromě toho existuje také obrovská komunita, která může komunikovat s ostatními a získat odpovědi na vaše otázky. Komunita je řádně moderována týmem, který se také často účastní diskusí.

digitalocean komunita

Záruka vrácení peněz (zásady vrácení peněz)

Společnost nenabízí náhrady; v některých vzácných případech však může některé nabídnout. Jedinou možností je otevřít lístek podpory.

Kromě toho společnost DigitalOcean slibuje vrácení úvěru za prostoje, které přesahují slíbené 99,99% dostupnosti. Pokud právě začínáte, nejlepší volbou je začít s nejlevnější variantou a vyzkoušet si systém, než začnete všechno.

Pro koho je DigitalOcean nejlepší?

Protože služba je určena hlavně pro vývojáře, je nejlepší pro vývojáře, nové i staré. Není to však příliš přátelské pro začátečníky a může to chvíli trvat, než začnete.

Platforma nemusí být vhodná pro uživatele, kteří chtějí hodně držení rukou. Pokud víte, co chcete a dokážete zvládnout technické aspekty, může to být skvělá volba pro vás.

KLADY
NEVÝHODY

 • Jasné stanovení cen bez matoucích možností obnovení nebo skrytých poplatků.
 • 99,99% uptime garantováno s náhradami za prostoje překračující limit.
 • Automatické zálohy zajišťující, že vaše data zůstanou v bezpečí.
 • Hodinová možnost platby a pouze platba za to, co používáte balíček, je velmi cenově dostupná.
 • Soukromá síť umožňuje komunikaci mezi dvěma nebo více kapičkami.
 • Nedostatek cPanel může být pro některé uživatele problematický.
 • Žádný živý chat nebo telefonická podpora nemůže uživatelům ztěžovat používání služby.
 • Nenabízí základní funkce hostování, které očekáváte od poskytovatele hostingu. Patří mezi ně doménová jména, migrace stránek.
 • Pro začátečníky by to mohlo být příliš komplikované.

DigitalOcean Facts & Statistiky [Infographic]

DigitalOcean Web Hosting Fakta a Statistiky Infographic

Doporučujeme DigitalOcean?

Na základě naší recenze může být DigitalOcean dobrou volbou, pokud máte vážný zájem o bezpečnou hostingovou platformu VPS, která také nabízí vynikající dostupnost. DigitalOcean nabízí to, co slibuje, a je to spolehlivý virtuální privátní server, který je vhodný pro vývojáře. Pokud však hledáte tradiční hostingové platformy, nemusí to být nejlepší volba.

Doufáme, že vám tato podrobná kontrola pomůže dospět k informovanému rozhodnutí. Co si o tom myslíš? Máte nějaké zkušenosti s DigitalOcean? Dej nám vědět!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me