Před napsáním této recenze jsme zakoupili služby, které musel hostinger nabídnout. Použili jsme to pro
celý rok a stále jej využíváme, než jsme se rozhodli zapsat naše myšlenky. Sledovali jsme
výkon hostitele (doba provozu a průměrná doba načítání). Abychom zajistili skutečnou recenzi, použili jsme skutečné
data, jako je provozuschopnost, doba načítání, klíčové funkce, náklady a podpora zákazníků. Po zohlednění těchto faktorů jsme přišli s tímto nezaujatým přezkumem.

Celkové hodnocení

4.3 / 5

Funkce
8/10

Uživatelsky přívětivý
9/10

Ceny
9/10

Podpěra, podpora
9/10

Spolehlivost
9/10

Hostinger Slevy
Viz nabídky

Uptime

99,97%

Načíst čas

384 ms

Hostinger slibuje poskytování spolehlivých, snadno použitelných a vývojářských služeb přátelských pro vývojáře. Nabízí hvězdné funkce, bezpečnost a vynikající rychlost. Dalším pozitivním bodem je skvělá podpora zákazníků. Nejlepší možná je, že služby jsou dostupné za dostupnou cenu. Hostinger nakonec nabízí bezkonkurenční balíčky pro ty, kteří hledají rozpočet hosting.

Hostitel také nabízí vysoký přístup k těm, kteří již mají zkušenosti. Současně to umožňuje začátečníkům snadno spustit také své webové stránky. Vzhledem k tomu, že na personální zajištění a marketing jsou vynaloženy minimální prostředky, je společnost Hostinger schopna věnovat své zdroje vynikajícím službám a produktům.

V této recenzi ji podrobně prozkoumáme a usoudíme, zda to stojí za pokus. Bez velkého nadšeného chování se podívejme na naši recenzi hostingera.

Klíčové vlastnosti

 • Četné funkce a téměř žádný vzestup
 • Panely pro správu účtů jsou citlivé, snadno použitelné a vizuálně ohromující
 • Hloubkové návody pro vývoj webových aplikací
 • Tvůrce webových stránek vytvořený na míru přichází s různými bezplatnými šablonami webových stránek
 • Plány bohaté na funkce s dobrou rychlostí dostupné za nízkou cenu
 • Optimalizováno pro WordPress
 • Podpora chatu je k dispozici 24 hodin denně

Místo na disku
10 gb

Šířka pásma
100 gb

Vrácení peněz
30 dní

Doména zdarma
Ne

SSL zdarma
Ano

Hostingové plány
www.hostinger.com

Recenze Hostinger: Základní informace

Začal v roce 2004, Hostinger má více než deset let zkušeností s hostováním. Jejich cílem je nabídnout lidem způsob, jak provozovat své stránky s malým rozpočtem. Nejlepší na tom je, že je k dispozici za nízkou cenu bez jakýchkoli omezení.

V té době společnost spatřila mezeru na hostitelském trhu a využila ji. Na začátku vytvořili bezplatnou webhostingovou platformu. Velmi brzy se stali populárním webhostingem.

Do roku 2012 se hostinger mezinárodně rozšířil. Ve stejném roce měla rovněž nové sídlo na Kypru. Do ledna 2017 se k jejich službám přihlásilo přes 29 milionů lidí.

V současné době slibují vysoce kvalitní funkce za nízkou cenu. Slouží 178 zemím a každý den mají v průměru až 15 tisíc nových registrací.

hostinger-background-info

Snímek obrazovky byl převzat z web.archive.org – 12.11.2012.

Statistiky hostované na webových stránkách & TLD

Hostinger má 12 různých plánů hostování a hostil 280 838 domén. Doména .com tvoří největší procento hostovaných domén. Mezi další patří .info, .org, .us a .biz. Celkově společnost zaznamenala meziroční nárůst o 3%.

hostingerem hostované domény

hostinger-tlds-statistics

Výkon, doba provozu & Načíst čas

Za účelem testování výkonu jsme se zaregistrovali pro služby Hostinger a nainstalovali WordPress. Poté jsme vytvořili fiktivní web s výchozím motivem. Také jsme naplnili náš web tak, aby fungoval jako skutečný průměrný web WordPress.

Test výkonu (Pingdom)

Rychlý webový host zajišťuje rychlý web. Z tohoto důvodu jsme nejprve otestovali Hostingerovu rychlost s Pingdomem. Jak vidíte, doba načítání je téměř čtvrtina sekundy, což je docela působivé.

doba načítání pingdom-hostinger

Uptime serveru & Čas načítání (UptimeRobot)

Při našem dalším testu jsme se podívali na celkovou dostupnost Hostingera. Za tímto účelem jsme sledovali prostoje a dobu odezvy. Jak ukazují výsledky, hostitel byl v provozu déle než tři měsíce. Průměrná doba odezvy je dokonce pod čtvrtinou sekundy, což je celkem vzácné!

hostinger-uptime

Hostinger Uptime & Čas načítání za poslední 3 měsíce (UptimeRobot)

Měsíc
Statistiky dostupnosti
Načíst časové statistiky
Duben 2020100%145 ms
Březen 2020100%171 ms
Únor 2020100%157 ms

Doba odezvy serveru (Bitcatcha)

Pingdom nebo podobné nástroje ukazují, jak se načítají data na vašem webu. To zahrnuje média, která se načítají déle než obyčejný text. Pro přesnější dobu odezvy serveru jsme se obrátili na Bitcatcha. Pomocí tohoto nástroje je možné vyzkoušet dobu odezvy serveru bez načtení dat.

Výsledky byly výjimečné, zejména v USA. I na jiných místech jsou statistiky působivé. Všechny servery odpoví do čtvrtiny sekundy.

doba odezvy hostinger-bitcatha

Hostingové plány a funkce

Hostinger má v podstatě čtyři různé hostings k dispozici pro širokou veřejnost. Mezi tyto tři patří sdílený webový hosting, cloudový hosting, VPS hosting a jedinečný hosting webových stránek.

Sdílený hosting

Tento druh hostingu je vhodný pro středně pokročilé uživatele webhostingu. Je to hlavně pro ty, kteří nechtějí investovat celý rozpočet na hostování řešení. Existují tři sdílené hostovací plány. Patří mezi ně Single, Premium a Business.

Singl: Za cenu 0,99 $ / měsíc vám plán umožňuje hostovat 1 web. Zahrnuje také jeden e-mailový účet, 10 GB SSD a 100 GB šířku pásma.

Pojistné: Tento plán začíná na ceně 2,89 $ / měsíc a nabízí neomezené weby, 20 GB prostoru SSD a neomezenou šířku pásma. Je také vybaven týdenní zálohy.

Obchod: S cenou 3,99 $ / měsíc získáte všechny výhody prémiového plánu plus trochu víc. Mezi další funkce tohoto plánu patří denní zálohy a bezplatný certifikát SSL.

Název balíčku
Singl
Pojistné
Podnikání
Počáteční cena0,99 $ / měsíc2,89 $ / měsíc3,99 $ / měsíc
Obnovovací cena2,15 $ / měsíc3,49 $ / měsíc7,95 $ / měsíc
Webové stránky1NeomezenýNeomezený
Diskový prostor SSD10 GB20 GB100 GB
Šířka pásma100 GBNeomezenýNeomezený
E-mailové účty1NeomezenýNeomezený
MySQL databáze1NeomezenýNeomezený
Zahrnuty ZDARMA doményNeAnoAno
ZDARMA SSL certifikátAnoAnoAno

hostinger-shared-packages

Hosting WordPress

Hostinger nabízí levné a efektivní hostování WordPress. Snadná instalace a rychlé nastavení. Navíc umožňuje okamžitou online expozici. K dispozici jsou tři plány WordPress Hosting. Jedná se o Single, Premium a Business.

Single: Cena 2,15 $ / měsíc, tento plán zahrnuje neomezené weby, 20 GB místa na disku a neomezenou šířku pásma. Zahrnuje také uživatelsky přívětivého správce přístupu, bezplatnou doménu s SSL, výkonný ovládací panel a snadný tvůrce webových stránek.

Prémiové: Tento plán stojí $ 7,45 / měsíc a nabízí neomezený počet webů, neomezenou šířku pásma a 100 GB SSD místa na disku. Mezi další funkce patří bezplatné doménové jméno s ročním plánem, snadný tvůrce webových stránek a výkonný ovládací panel.

Obchod: Za 14,95 $ / měsíc má tento plán všechny funkce plánu Premium s úložištěm 140 GB SSD. Mezi další funkce patří denní zálohy, luxusní živá podpora a certifikát SSL zdarma.

hostinger-wordpress-balíčky

Cloud hosting

Hostinger má svou vlastní jedinečnou cloudovou infrastrukturu. Výsledkem je, že může poskytovat vynikající služby za nízké ceny, aniž by došlo ke snížení výkonu. Pokud jde o cloud hosting, existují tři různé plány. Jsou to Startup, Professional a Enterprise.

Spuštění: Cena 7,45 $ / měsíc, s tímto plánem, můžete získat vyhrazenou IP adresu, 2 jádra CPU a neomezenou šířku pásma. Mezi další funkce patří 100 GB místa na disku a 3 GB RAM.

Profesionální: Tento plán stojí 14,95 $ / měsíc a zahrnuje vyhrazenou adresu IP spolu s diskovým prostorem 140 GB a neomezenou šířkou pásma. Obsahuje také 6 GB RAM a 4 jádra CPU.

Podnik: Kromě neomezené šířky pásma a vyhrazené adresy IP zahrnuje tento plán 8 jader CPU, 16 GB RAM a 200 GB místa na disku. To vše je k dispozici za cenu 37,00 $ / měsíc.

Každý cloudový hostingový plán je dodáván s názvem domény Zcela ZDARMA.

hostinger-cloud-balíčky

VPS Hosting

Hostitel má řadu hostingových balíčků VPS, každý s různými funkcemi. Všechny plány mají užitečné funkce, které zajišťují vynikající výkon.

První plán s 1 jádrem má 1 GB paměti, 2 GB burst RAM a 20 GB úložiště. Navíc získáte tímto plánem šířku pásma 1 000 GB za cenu 3,95 $ / měsíc.

Druhý plán se 2 jádry stojí 8,95 $ / měsíc. Obsahuje 2 TB šířku pásma, 40 GB úložiště, 4 GB burst RAM a 2 GB paměti.

Další plán se 3 jádry stojí 12,95 $ / měsíc. Součástí tohoto plánu je šířka pásma 3 000 GB, úložiště 60 GB, 6 GB paměti RAM a 3 GB paměti.

Navíc plán 4 jádra a 4000 GB stojí 15,95 $ měsíčně. Je také vybaven 8 GB burst RAM, 4 GB paměti a 80 GB úložiště.

Další plán je plán, který obsahuje 6 jader a šířku pásma 6000 GB. Stojí to 23,95 $ / měsíc. Další funkce, které získáte s tímto plánem, jsou 120 GB úložiště, 12 GB burst RAM a 6 GB paměti.

Posledním plánem je 8 základních plánů s šířkou pásma 8000 GB, která stojí 29,95 $ / měsíc. K dispozici je také úložiště 160 GB a 8 GB paměti.

balíčky hostinger-vps

Hosting webových stránek

Tvůrce webových stránek je k dispozici všem, kteří s nimi hostují. Chcete-li použít stavitele, nevyžaduje se žádná předchozí technická ani kódovací znalost. Podle společnosti Hostinger může být váš web až za 5 minut.

hostinger-website-builder

Hostinger Basic (Shared Plan) v detailu

Nejzákladnějším sdíleným plánem, který hostitel nabízí, je plán jednotného sdíleného hostování. Zahrnuje většinu funkcí, které by někdo, kdo právě začíná, vyžadoval.

Plány & Ceny v detailu

Podívejme se podrobně na plány a jejich ceny. Jak již bylo zmíněno, existují tři plány. Jedním je základní jednotný sdílený hostingový plán. Pro ty, kteří chtějí více, jsou však k dispozici také dva další plány s dalšími funkcemi. Toto jsou sdílené balíčky Premium a Business.

Co je součástí sdílených balíčků?

Jeden sdílený hosting: Toto je jejich nejlevnější plán. Zahrnuje funkce jako jeden web, 10 GB místa na disku a 100 GB webu. Zahrnuty jsou také automatické instalace a tvůrce webových stránek. Počáteční cena tohoto plánu je $ 0,99 za měsíc. Za obnovení budete muset zaplatit 2,15 $ / měsíc.

Prémiový sdílený hosting: To lze považovat za střed plánu hostování linky. Tento plán zahrnuje neomezený prostor na disku SSD, šířku pásma, e-mailové účty a řadu webových stránek. Navíc s ročním plánem můžete získat zdarma doménové jméno a snadného tvůrce webových stránek. Počáteční cena tohoto plánu je 2,89 $ / měsíc.

Obchodní webhosting: Toto je nejlepší hostingový plán, který mají. Zahrnuje neomezené weby, místo na disku SSD, šířku pásma a e-mailové účty. Mezi další funkce patří bezplatné doménové jméno, tvůrce webových stránek a denní zálohy. Dodává se také se čtyřnásobnou výkonností a certifikátem SSL zdarma. Počáteční cena tohoto plánu je $ 3,99 / měsíc.

Hlavní rysy
Singl
Pojistné
Podnikání
Počáteční cena0,99 $ / měsíc2,89 $ / měsíc3,99 $ / měsíc
Obnovovací cena2,15 $ / měsíc3,49 $ / měsíc7,95 $ / měsíc
Webové stránky1NeomezenýNeomezený
Diskový prostor SSD10 GB20 GB100 GB
Šířka pásma100 GBNeomezenýNeomezený
E-mailové účty1NeomezenýNeomezený
Hostované domény1NeomezenýNeomezený
Zahrnuty ZDARMA domény
ZDARMA SSL certifikát
ZDARMA Tvůrce stránek
phpMyAdmin
Týdenní zálohy
Denní zálohy
MySQL databáze
Cronjobs1NeomezenýNeomezený
RAM256 MB512 MB1 GB
Záruka vrácení peněz30 dní30 dní30 dní

Začínající & Ceny Tabulky

Jak již bylo zmíněno výše, hostitelské plány hostingu jsou poměrně levné. Za jejich nejzákladnější plán musíte zaplatit 0,99 $ měsíčně. Za tak nízkou cenu získáte přístup k mnoha funkcím. Mezitím pojistný plán začíná od 2,89 dolaru za měsíc. Kromě toho, obchodní web hosting plán stojí 3,99 dolarů za měsíc. Upozorňujeme však, že nízká cena je k dispozici, pouze pokud se rozhodnete pro 48měsíční plán. Ostatní plány s kratší dobou splatnosti budou stát dražší.

Platební období / plán
(pouze pro nové uživatele)
Singl
Pojistné
Podnikání
12 měsíců2,99 $ / měsíc5,99 $ / měsíc6,99 $ / měsíc
24 měsíců1,59 $ / měsíc3,99 $ / měsíc4,99 $ / měsíc
48 měsíců0,99 $ / měsíc2,89 $ / měsíc3,99 $ / měsíc

Obnovovací ceny

Zatímco počáteční ceny jsou nízké, obnovovací ceny jsou mírně vysoké. Cena za obnovení základního jediného sdíleného hostovacího plánu je 2,15 $ / měsíc.

Platební období / plán
(obnovovací ceny)
Singl
Pojistné
Podnikání
12 měsíců3,25 $ / měsíc5,84 $ / mo9,99 $ / měsíc
24 měsíců2,85 $ / měsíc4,84 $ / mo8,96 $ / mo
48 měsíců2,15 $ / měsíc3,49 $ / měsíc7,95 $ / měsíc

Hlavní funkce v detailu

Podívejme se stručně na hlavní rysy, které nabízí hostinger se všemi svými plány. Jejich znalost vám pomůže určit, zda je tento webový hostitel pro vás ten pravý!

Doménové jméno & E-mailem

Bezplatné e-maily jsou součástí všech tří plánů. Můžete získat bezplatná doménová jména s prémiovým i obchodním hostingem na jeden rok. Z dlouhodobého hlediska to pomůže ušetřit spoustu peněz. Nezapomeňte však, že za další domény budete muset zaplatit další částku.

Neomezené e-mailové účty jsou k dispozici zdarma s oběma dvěma nejlepšími plány. Mezitím je v základním plánu zdarma zahrnut pouze jeden e-mailový účet.

Webový prostor & Šířka pásma

Jak webový prostor, tak šířka pásma jsou omezeny na základní plán. Zahrnuje 10GB webový prostor a 100GB šířku pásma. Pro začátečníky jsou však více než dostatečné. Mezitím oba plány nejvyšší úrovně přicházejí s neomezenou šířkou pásma a webovým prostorem.

Instalace WordPress One-Click

Hostinger nabízí instalaci jedním kliknutím. Stačí otevřít ovládací panel hostitele a zadat podrobnosti. Poté klikněte na jedno tlačítko a nainstaluje se WP. Pokud však chcete mít web WP, můžete se rozhodnout pro hostování WordPress. Tímto způsobem získáte spoustu dalších funkcí. Mezi ně patří automatické aktualizace, bezplatné SSL, migrace a bezplatná instalace.

Tvůrce webových stránek

Jedna věc, díky které Hostinger zastarává jiné webové hostitele, je jeho webový tvůrce. Pomáhá uživatelům vytvářet zcela unikátní web ze země. Dělají to tím, že se vyhýbají standardním tématům, díky nimž všechny webové stránky vypadají téměř stejně. Tvůrce přichází s rozhraním drag and drop. Navíc vám může pomoci vytvořit webové stránky vhodné pro mobily. V případě jakýchkoli problémů je zákaznická podpora k dispozici nepřetržitě.

hostinger-website-builder-speed

Další funkce

Kromě levného hostingu můžete získat řadu dalších funkcí. Mezi tyto funkce patří streamování zvuku a videa, úlohy Cronu pro plánování úloh a 50 skriptů s automatickou instalací.

Spolehlivost (bezpečnostní možnosti)

Hostinger se hodně zaměřuje na bezpečnost. I přes své levné plány je vše prvotřídní. Mezi nabízené funkce zabezpečení patří:

Ochrana soukromí domény

Ochrana soukromí domény můžete povolit v části Domény ve svém účtu Hostinger. Za soukromí domény však budete muset zaplatit 5 $ / rok. Alternativně se můžete rozhodnout pro ochranu Cloudflare za pouhých 9,95 $ na celý život. Díky tomu můžete získat ochranu i zabezpečení DDoS. Současně si můžete vychutnat rychlostní výhody CDN.

SSL certifikát

Každý hostingerův plán obsahuje certifikát SSL zdarma. Certifikát SSL pomáhá chránit data vašeho webu.

Vyhrazená IP

Vyhrazená adresa IP není k dispozici u sdílených plánů společnosti Hostinger. Můžete to však získat s jejich plány VPS.

Zálohy

Denní zálohy jsou zahrnuty do obchodního plánu hostování zdarma. Týdenní zálohy jsou však zdarma v každém plánu.

Další funkce

Z tohoto důvodu je Bitninja zahrnuta do všech plánů. Toto je sada ochrany vše v jednom v reálném čase. Pomáhá zabránit vkládání skriptů, XSS, brutální síle a malwaru. Všechny plány také přicházejí s SpamAssassin. Jedná se o e-mailový spamový filtr, který automaticky skenuje a odstraňuje spamové e-maily.

Snadnost použití

Hostinger je docela přátelský pro začátečníky. Jedním z důvodů je jeho snadné použití. Podívejme se na funkce obsažené v těchto službách, díky nimž jsou uživatelsky přívětivé!

Snadnost registrace

Přihlášení k hostiteli je hračka. Je to jednoduché, takže zde nebudete mít žádné problémy. Stačí si vybrat požadovaný plán hostování a zadat své údaje. Poté zadejte požadované údaje a vytvořte si účet. Nakonec, jakmile zadáte platební údaje, bude dobré jít.

platební metody

Je zde akceptováno mnoho platebních možností. Patří mezi ně PayPal, MasterCard a dokonce i bitcoin.

Aktivace účtu

Aktivace účtu pomocí hostinger je docela jednoduchá. Jakmile budete v košíku, stačí si vybrat požadovaný hostingový balíček. Dále stačí přejít na platební krok a váš účet bude aktivován v krátké době.

Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu

Platforma využívá cPanel pro všechny své hostingové balíčky. V zásadě má koncept dlaždic Microsoft. Můžete snadno vidět kategorii a obrázek a získat tak přehled o její funkci. Velké ikony také usnadňují nalezení konkrétní možnosti. Hostitel se nesnaží skrýt funkce, aby měl čistší vzhled. Místo toho je vše na dosah ruky.

Umístění serveru

Hostinger má servery umístěné v USA, Evropě (Velká Británie) a Asii. Všechny servery jsou připojeny k připojovacím linkám 1000Mbps. Výsledkem je spolehlivost i vysoký výkon. Kromě toho jsou jejich servery díky partnerství s BitNinja dále chráněny před kybernetickými útoky.

Zákaznický servis (podpora)

Zákaznická podpora společnosti Hostinger je k dispozici v různých jazycích. Tímto způsobem zpřístupnili své služby po celém světě. V zásadě jsou k dispozici dva komunikační kanály. Jedná se o podporu vstupenek a live chat.

hostinger-zákaznická podpora

Živý chat

Živý chat je docela dobrý zážitek. Registrovaní uživatelé mají zaznamenanou historii chatu. Takže k němu mají přístup kdykoli. Zástupci zákazníků navíc poskytují vynikající tipy, které mohou být velmi užitečné.

Vstupenky

Služba vstupenek je na par. Užitečná odpověď je odeslána v přiměřeném časovém rámci.

Telefon

Jedna věc, kterou Hostinger postrádá, je telefonická podpora. To je problematické pro ty, kteří dávají přednost přímému kontaktu po telefonu.

Zdroje vzdělávání (znalostní báze)

Hostinger má rozsáhlou znalostní základnu. Zahrnuje video návody, obecné informace, návody a průvodce. To vše jsou užitečné nástroje, zejména pro ty nové na hostitelské platformě. S jejich podrobnými průvodci se můžete naučit, jak vyřešit konkrétní problém sami.

hostinger-help-znalostní báze

Záruka vrácení peněz (zásady vrácení peněz)

Hostinger poskytuje 30denní záruku vrácení peněz. Pokud zjistíte, že výkon není až po známku, můžete požádat o vrácení peněz. Nelze však vrátit všechny produkty. Navíc některé produkty mají speciální podmínky pro vrácení peněz.

Pro koho je Hostinger nejlepší?

S ohledem na všechny plány a funkce se zdá, že Hostinger je nejlepší pro:

 • Ti, kteří hledají vynikající základní potřeby hostingu za nízkou cenu
 • Pro malé podniky, obchody s elektronickým obchodem a ty, kteří blogují jako hobby

Upozorňujeme, že to není pro podniky, které chtějí vyšší záruku dostupnosti.

KLADY
NEVÝHODY

 • Vynikající znalostní báze, která provádí náročné úkoly
 • Jednoduché sdílené i obchodní plán jsou k dispozici za nízkou cenu
 • Všechny plány přicházejí s vynikajícími špičkovými funkcemi, které jsou za tak nízkou cenu jen stěží dostupné
 • Protože hostinger nemá vyhrazený hosting, není vhodný pro velké weby vyžadující více zdrojů
 • Sdílené plány nezahrnují bezplatné migrace, což může být problematické

Doporučujeme Hostinger?

Zvažte solidní rychlost a levné ceny, důrazně doporučujeme Hostinger. Kromě toho je doba provozu a rychlost načítání stránky vyšší než průměr v průmyslu. Pokud nejste spokojeni, můžete své peníze získat zpět během prvních 30 dnů. Jejich zákaznická podpora je přátelská, vstřícná a dobře informovaná.

Doufáme, že vám tato podrobná kontrola pomůže dospět k informovanému rozhodnutí. Co si o tom myslíš? Máte nějaké zkušenosti s Hostingerem? Dej nám vědět!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me