V tomto moderním světě používá každý podnik k vytváření své online přítomnosti účty sociálních médií jako Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram. Protože sociální média jsou jednou platformou, kde můžete oslovit obrovské publikum pouze jedním příspěvkem.

Sdílení sociálního obsahu je nezbytnou součástí podnikání, pomáhá zvyšovat provoz a prodej na vašem webu. Ruční zveřejňování každého příspěvku nebo blogu na různých účtech sociálních médií však může být časově náročné.

Tak přemýšlíš? Jak může být tak snadné sdílet příspěvek na účtech sociálních médií?

Naštěstí WordPress přichází se spoustou cenných a dobře známých pluginů pro automatické sdílení, které vám pomohou automaticky zveřejňovat příspěvky na vybraných sociálních účtech.

Podívejme se na podrobnosti nejznámějších sociálních a užitečných automatických modulů plug-in WordPress pro účty sociálních médií, které automaticky sdílejí váš obsah za zlomek času.

Nejlepší pluginy WordPress pro automatické sdílení blogových příspěvků na sociálních médiích v roce 2019

1. Oživte staré příspěvky – automatický příspěvek na sociální média

Oživte staré příspěvky Auto Post na sociálních médiích

Podívejte se na další nejlepší plugin pro automatické zveřejňování na sociálních médiích. Oživení starých příspěvků vám pomůže udržet váš starý příspěvek naživu. Když publikujeme pravidelně, starý příspěvek nedostane žádný provoz a po nějaké době se stal zbytečným. Z tohoto důvodu tento plugin pomáhá sdílet staré příspěvky naživo automatickým sdílením.

Nový příspěvek samozřejmě sdílí. Pomáhá přidávat trendové hashtagy k příspěvku a získat tak na vašem příspěvku více vzhledů nebo zobrazení. Jednou z nejdůležitějších věcí je, že je integrován s analytiky Google, takže můžete zkontrolovat podrobnosti o příspěvcích.

2. AccessPress Social Auto Post

AccessPress Social Auto Post

AccessPress je prémiové automatické sdílení WordPress pluginů. Přináší úžasné funkce, které pomáhají zvyšovat provoz a zároveň sdílet auto-post na vašich sociálních účtech.

Je nedávno aktualizován a nyní pomáhá sdílet váš příspěvek nikoli na vašem facebookovém profilu, ale také na stránkách a skupinách. Toto je nejzajímavější funkce tohoto pluginu, protože ne každý plugin tuto funkci podporuje. V tomto pluginu můžete konfigurovat neomezené účty.

Tento plugin pomáhá sdílet příspěvek na účtech Facebook, Twitter, LinkedIn a Tumbler. K dispozici jsou protokoly pro kontrolu vašich auto-příspěvků k jednotlivým účtům. Jedná se o uživatelsky přívětivý plugin.

3. NextScripts: Auto-Poster sociálních sítí

Automatické placení NextScripts Social Networks

Nextscripts je plugin WordPress s automatickým sdílením. Tento plugin pomáhá automaticky zveřejňovat příspěvky na vašich sociálních mediálních účtech jako Facebook, Twitter, Google+ (Google Plus), Blogger, Tumblr, Flickr, LinkedIn, Flipboard, Instagram, Telegram, Line, Pinterest, VK.com (VKontakte), YouTube, Scoop . to, WordPress atd.

Je plně kompatibilní s Gutenbergem. Je také kompatibilní s pluginem WooCommerce. Do sociální sítě můžete přidat nebo nakonfigurovat neomezené účty. Tento plugin také pomáhá naplánovat a zpozdit příspěvky. Jeden z nejlepších pluginů pro sdílení online. Je to zdarma, tak si to hned teď.

4. CoSchedule

CoSchedule

CoSchedule je nejlepší plugin, který pomáhá organizovat vše. Je to vše v jednom editoru kalendáře pro plánování, provádění a publikování celé marketingové strategie. Tento plugin pomáhá synchronizovat příspěvky, kategorie a informace o autorovi WordPress se servery.

Vše, co vytvoříte v CoSchedule, je uloženo na CoSchedule serverech, nikoli v WordPressu. Tento plugin pomáhá zjednodušit pracovní postup a spolupráci zaměstnanců. Můžete vytvořit zprávu přímo v CoSchedule a publikovat ji v nejlepším čase, který jste naplánovali.

5. Blog2Social: Social Media Auto Post & Plánovač

Blog2Social Social Media Auto Post & Scheduler

Jak již název napovídá, další bezplatný plugin WordPress pro automatické zveřejňování na účtech sociálních médií. Můžete plánovat, automaticky odesílat a znovu publikovat příspěvky na blogu. Spojuje se s různými platformami sociálních médií, jako je Facebook, Twitter, Google+, Reddit, Tumbler, Pinterest, Flickr atd..

Příspěvek můžete také sdílet na vybraných platformách. Příspěvek můžete také sdílet nejen na profilu Facebook, ale také na své stránce a skupinách na Facebooku. Pomocí tohoto pluginu můžete upravovat nebo přidávat značky metadat pro otevřený graf Facebooku, Google+ a Twitter pro definování vzhledu vašeho příspěvku. Pomáhá naplánovat a změnit příspěvek pomocí přetažení a filtrace je k dispozici pro síť a uživatele. Jeden z nejlepších pluginů všech dob!

6. Mikroblogový plakát – automatické publikování na sociálních médiích

Automatické publikování plakátu mikroblogu na sociálních médiích

Microblog plakát je automaticky publikovaný plugin WordPress na sociálních médiích. Pomáhá vám publikovat vaše nové blogové příspěvky, stránky a vlastní typy příspěvků. Stačí nakonfigurovat kanály sociální sítě, jako je Facebook, Moje firma na Googlu, Twitter, LinkedIn a Tumblr. Pomocí automatického opětovného publikování starých blogových příspěvků ke konfiguraci všech účtů na sociálních médiích můžete udržovat živé staré blogy. Pomáhá to zvýšit návštěvnost vašeho blogu.

7. Nelio Obsah – automatizace marketingu sociálních médií

Automatizace marketingu sociálních médií Nelio

Nelio Content je plugin pro automatizaci marketingu sociálních médií WordPress. Je vybaven editorem kalendáře a asistentem obsahu. Byl navržen speciálně pro vytváření, propagaci a efektivní plánování obsahu vašeho blogu automatickým vytvářením sociálních publikací na Facebooku, Twitteru, LinkedIn a Pinterestu. Díky vestavěné analytice vám umožní soustředit se na obsah, který nejlépe funguje.

8. Social Auto Poster – WordPress Plugin

Sociální auto plakát

Social Auto Poster je plugin WordPress. Umožňuje automaticky odesílat obsah na sociálních médiích, jako jsou Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Buffer App, Pinterest. Stačí jen nakonfigurovat své sociální účty pomocí pluginu WordPress.

Pomocí tohoto pluginu můžete zveřejňovat nový obsah a znovu odesílat starý obsah. Funkce SAP tohoto pluginu poskytuje úžasnou podporu pro plánování vašeho obsahu pro sociální média. Funguje dobře s osobním profilem, skupinami i obchodními stránkami.

9. Automatické publikování sociálních médií

Automatické publikování sociálních médií

Posledním, ale v neposlední řadě pluginem pro automatické sdílení funkcí na účtech v sociálních médiích je plugin pro automatické publikování WordPress v sociálních médiích. Tento plugin umožňuje automaticky publikovat příspěvek na Facebooku, Twitteru a LinkedIn. Pomáhá také filtrovat položky na základě kategorií & vlastní typy příspěvků.

Můžete také zveřejňovat příspěvky na svých stránkách na Facebooku. Instalace a použití je velmi snadné. Má spoustu úprav, které můžete udělat při sdílení příspěvku a ušetřit tolik času. Má samostatný formát zprávy pro propojené účty. Stojí to za to.

Zabalení!

Sociální média jsou samozřejmě na prvním místě, když někdo chce rychlý výsledek digitálního marketingu. Trendy v marketingu sociálních médií Také se každý rok mění, aby se vytvořil skvělý uživatelský dojem.

Všechny pluginy, které se zde shromažďují, jsou optimální z velké kolekce pluginů WordPress. Tyto pluginy se postarají o vaše sdílení a propagační aktivity & automaticky na vašich sociálních účtech. Doufám, že dostanete ten nejlepší!

Přečtěte si také:

  • Top 10 pluginů WordPress, abyste získali více sociálních podílů
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me