نحوه حذف لیست سیاه ، بدافزار ، کد مخرب و پاک کردن وب سایت آلوده?

دلایل زیادی برای هک شدن و آلوده شدن وب سایت به بدافزار وجود دارد ، و برخی از روش های سنتی عبارتند از:

 • پشتی
 • جابجایی
 • فیشینگ
 • هرزنامه SEO
 • بد افزار
 • پیکربندی اشتباه
 • کد آسیب پذیر
 • افزونه / افزونه آسیب پذیر
 • نیروی بیرحمانه

آخرین تحقیقات SUCURI نشان می دهد که حدود 56٪ وب سایت ها آلوده شده اند.

آیا می دانید وب سایت شما هک شده است؟ آیا فعالیت مشکوکی در سایت خود احساس می کنید?

وحشت نکنید.

می دانم هنگام هک شدن وب سایت ناامید کننده است ، اما نگران نباشید ، شما تنها نیستید ، و متخصص زیر به شما کمک می کند تا تجارت آنلاین خود را بازیابی کنید.

سوکوري

سوکوري یکی از محبوب ترین سرویس های امنیتی وب سایت است که به پاک کردن وب سایت هک شده از جمله موارد زیر کمک می کند.

 • لیست سیاه Google
 • تزریق بدافزار
 • جابجایی
 • هرزنامه SEO
 • فیشینگ
 • تغییر مسیرهای مخرب
 • درهای پشتی
 • هشدار Google

نه تنها فقط یک بار تمیز کردن ، بلکه SUCURI از وب سایت شما محافظت می کند و از هک های آینده جلوگیری می کند.

SUCURI برای تعمیر یک وب سایت هک شده و پیشگیری / محافظت در آینده برای شما 24.99 دلار در ماه هزینه دارد.

SiteGuard

WordPress ، جوملا ، Magento ، دروپال ، ExpressionEngine و سایر بسترهای اصلی دیگر محافظت و تعمیر می شوند.

SiteGuard پاک کردن اورژانس برای سایتهای آلوده به بدافزار یا لیست سیاه توسط Google را ارائه می دهد. نکته مهم این است که آنها ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند.

و اگر به دنبال محافظت از امنیت مستمر هستید ، می توانید در یک برنامه حفاظت که شامل اسکن روزانه ، نظارت بر شهرت SEO ، تشخیص تهدید و حذف و غیره می باشد مشترک شوید..

کلمه

کلمه به شما کمک می کند تا وردپرس یا وب سایت جوملا را به سرعت تمیز و بازیابی کنید. در صورت عدم آگاهی ، افزونه Wordfence برای WordPress دارای بیش از 1 میلیون فعال فعال است.

در سرویس نظافت ، موارد زیر را توسط Wordfence دریافت می کنید.

 • گزارش مفصلی از تحقیقات و حذف
 • چک لیست عملی برای پیشگیری از حملات آینده
 • وب سایت آسیب دیده را تمیز و بازیابی کنید
 • بررسی کنید که چگونه مهاجمان وارد وب سایت شما شدند
 • مجوز Wordfence Premium برای یک سال (به ارزش 99 دلار)

Wordfence 179 دلار برای شما شارژ می کند

سایت من را تعمیر کنید

سایت من را تعمیر کنید ارائه خدمات اختصاصی برای یک سایت وردپرس برای تمیز کردن وب سایت هک شده ، حذف بدافزار است & لیست سیاه.

هزینه های تعمیر از 99 دلار شروع می شوند و در صورت رفع نشدن آنها ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. این یک مرحله سه مرحله ای است.

 1. اسکن – برای یافتن موارد خطر
 2. تمیز – یافته ها را اصلاح کنید
 3. بهینه سازی – امنیت را سخت کنید

شما گزارش مفصلی از آنچه دیده شد و تمیز شده همراه با اجرای لازم برای محافظت از سایت خود است.

SiteGuading

اگر به دنبال حذف بدافزارها از وردپرس یا جوملا هستید ، اولویت دارید SiteGuading به شما کمک می کند ظرف مدت 1-3 ساعت تمیز کنید.

حذف بدافزار توسط SiteGuading گزینه های مختلفی دارد ، بنابراین می توانید انتخاب کنید چه چیزی برای شما مفید است.

موارد زیر پوشش داده شده است:

 • بررسی پرونده های اصلی
 • حذف در فضای باز
 • جلوگیری از SQL / XSS
 • حذف لیست سیاه (گوگل ، مک آفی ، نورتون)
 • تجزیه و تحلیل برگشت وب سایت و ورود به سیستم
 • شتاب وب سایت

SiteGuading از 52 دلار به شما کمک می کند تا وب سایت خود را تعمیر کنید+

مالداری

با استفاده از WordPress?

مالداری یک راه حل امنیتی جامع برای وردپرس برای شناسایی ، تمیز کردن و محافظت از بدافزارها است.

شما می توانید فوراً کد مخرب را از سایت وردپرس خود با یک کلیک پاک کنید. Malcare قادر به از بین بردن بدافزارهای مجرد و پیچیده است.

حذف بدافزار وب

حذف بدافزار وب کمک می کند تا همه بدافزارها ، پشت درها ، هشدار لیست سیاه Google و محافظت در برابر حملات آینده حذف شود.

آنها حدود 160 دلار برای شما شارژ می کنند ، و اگر یک وب سایت در مدت چهار هفته دوباره هک شود ، دوباره دوباره به صورت رایگان تمیز می شوند. شما همچنین می توانید به مدت یک سال مانیتورینگ وب سایت رایگان و محافظت در برابر حملات SQLi / XSS / Brute Force دریافت کنید.

آسترا

سرویس تمیز کردن وب سایت حرفه ای ارائه شده توسط انسانهای واقعی. کارشناسان امنیتی Astra‘ قول می دهند همه نوع آلودگی به بدافزارها را از وب سایت شما از جمله فیشینگ ، ربودن ، Defacements ، لیست سیاه ، اسپم SEO و سایر تهدیدها حذف کنید. اگر وب سایت شما آفلاین است یا نشانه هایی از آلودگی بدافزار را نشان نمی دهد ، این افراد اطمینان می دهند که در مدت زمان کوتاهی تجارت شما را به صورت آنلاین باز می گردند.

اگر سایت شما هک شده است ، متخصصان Astra اقدامات لازم را برای تمیز کردن و ایمن سازی آن راهنمایی می کنند. پس از آن می توانید برای محافظت از وب سایت خود در برابر هک های آینده ، اضافه کردن فایروال وب سایت Astra را انتخاب کنید.

درست شد

درست شد کمک متخصصان در رفع وب سایت های هک شده را ارائه می دهد. این متخصصان تمامی ردپایهای مربوط به بدافزارها یا تهدیدهای فیشینگ را در کل سایت شما پیدا می کنند ، آنها را حذف کرده و سپس علت آن را جدا می کنند. اگر آنها را برای تمیز کردن سایت خود استخدام کنید ، بلافاصله کار خود را آغاز می کنند و سایت شما ظرف دو ساعت ثابت خواهد بود.

برای تمیز کردن هک در هر سایتی 65 دلار پرداخت کرده است. اگر واقعاً به امنیت سایت خود اهمیت می دهید ، آنها می توانند تعمیر و نگهداری مداوم را با هزینه ماهانه 49 دلار ارائه دهند.

تعمیر یک ساعته سایت

همانطور که از نام آن پیداست, این سرویس ارائه می دهد تا در مدت زمان یک ساعت عفونت های مخرب از سایت شما حذف شود. از طریق صندوق چت 24/7 موجود ، می توانید یک اسکن فوری بخواهید که به سرعت بررسی کند که آیا سایت شما به بدافزار آلوده شده است یا خیر. اگر عفونت پیدا کرد ، می توانید با هزینه یک بار آنها را برطرف کنید.

هنگامی که وب سایت عاری از بدافزارها و ویروس ها نباشد ، گروهی از متخصصان اطمینان حاصل می کنند که از همه لیست های سیاه حذف شده است و گوگل مجدداً آن را برای سرویس تبلیغاتی خود پذیرفته است..

One Hour Site Fix می تواند سایت شما را با محافظت از وب سایت SharkGate مخصوص خود در امان نگه دارد ، تا از مصونیت هک های بیشتر در امان بماند.

تعمیر هک

جیم واکر ، HackRepair پسر ، تجربه زیادی در زمینه رفع وب سایتهای هک شده و مجدداً شهرت خود در جستجوهای Google دارد. اگر سایت شما هک شد ، جیم پیشنهاد می کند که آن را از بدافزار پاک کرده ، در عرض چند ساعت مجدداً ایمن و در حال اجرا باشد. برای درخواست خدمات پاسخگو و شخصی سازی شده HackRepair می توانید با شماره 619-479-6637 تماس بگیرید.

قبل از تماس ، ممکن است بخواهید برخی از بررسیهای مشتریان HackRepair را بررسی کنید تا در مورد خدمتی که ارائه می دهید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

علاوه بر تمیز کردن وب سایت ، HackRepair همچنین می تواند خدمات مرتبط را بصورت رایگان ارائه دهد ، مانند ارتقاء وردپرس و افزونه های شما ، تعمیر 3 سایت مشترک وردپرس مشترک ، نصب سیستم تهیه نسخه پشتیبان و امنیتی و غیره..

قفل سایت

سایت شما هک شده ، لیست سیاه یا آلوده شده است?

نگران نباش. قفل سایت بچه ها هر یک از این مسائل را سریع حل می کنند. Site Lock بسیاری از برنامه های شخصی ، تجاری و سازمانی را با هزینه ها و گزینه های مختلف ارائه می دهد. مقرون به صرفه ترین طرح SecureBlog است که برای محافظت از وبلاگ های شخصی طراحی شده است. با 99.99 دلار در سال ، این طرح ارائه می دهد به طور خودکار هر روز شناسایی و حذف نرم افزارهای مخرب ، اسکن شبکه ماهانه ، یک بار اسکن آسیب پذیری XSS و SQL ، گزارش های امنیتی هفتگی و تجزیه و تحلیل ارزیابی روزانه سایت..

برنامه های تجاری از 149.99 دلار در سال شروع می شود و شتاب سایت و تجزیه و تحلیل نمره خطر روزانه سایت را ارائه می دهد.

Site Lock همچنین محصولات و خدمات دیگری مانند حفاظت DDoS ، فایروال برنامه وب ، شبکه خصوصی مجازی و وصله آسیب پذیری را ارائه می دهد.

با کی تماس میگیری?

شما ممکن است نیازی به Ghostbusters برای پاک کردن وب سایت خود از آلودگی نرم افزارهای مخرب نداشته باشید ، اما وقتی متوجه می شوید که سایت شما به دلیل حمله هک شدن ، لیست سیاه یا ربوده شده است ، ناامیدی که احساس می کنید با دیدار با یک شبح واقعی قابل مقایسه است..

خوشبختانه گزینه های بسیاری وجود دارد که می توانید از آنها برای انتخاب کمک های لازم برای تمیز کردن سایت خود و بازگشت به مشاغل در هیچ زمان استفاده کنید. فقط وحشت نکنید ، یکی را انتخاب کنید که متناسب با بودجه و نیازهای شما باشد و به دنبال آن باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me