امروزه اکنون به یک روند تبدیل شده است.

با دریافت هشدار از طرف معامله ای که آغاز نکردید ، متوجه شدید که اطلاعات خصوصی شما در جایی آنلاین است. حتی کشف کرد که شخصی رمز ورود را به حساب بیت کوین شما تغییر داده است.

اگر همیشه نیاز به یادگیری مهارت های رزمی متوقف کردن هکرها بود ، اکنون زمان آن فرا رسیده است.

چقدر ایمن هستید آنلاین?

هیچ چیز آزاردهنده و ناخوشایند نیست ، زیرا حریم خصوصی و اطلاعات شما برای فروش ، هر کدام 2 سنت ، در بازار وجود دارد وب تاریک. این یک روش مناسب برای توصیف احساس هک شدن است. این بسیار ناامید کننده و ناراحت کننده است ، وقتی کسی ، از بهشت ​​می داند – کجاست ، به حساب شما می شکند. هکر همچنین فقط اطلاعات خود را ، اطلاعات و سایر اطلاعات خود را به سرقت می برد ، تا ثابت کند که می تواند. بنابراین متوقف کردن هک کردن و عاملان آنها بسیار مهم است.

9 راه جالب برای تماشای حمله سایبری در زمان واقعی در سراسر جهان

مشکل

در چند وقت اخیر ، امنیت سایبری به دغدغه فزاینده ای در بین سازمان ها و سازمان های امنیتی ، در جهان تبدیل شده است. جرم سازمان یافته شکل جدیدی به خود گرفته است. این همان چیزی است که همه به عنوان هک سایبری شناخته شده اند. شرکت های بزرگ ، شرکت ها ، سیاستمداران ، حساب های بانکی شخصی ، وب سایت ها یا حساب Facebook خود را هدف قرار دهید.

پایان چیزی وجود ندارد که هکر بتواند به آن حمله کند.

سوال شما اکنون است؛ چرا من؟ برای آن ، هیچ پاسخ مستقیم وجود ندارد.

چگونه می توانید بدانید که در ذهن جنایتکار چه می گذرد؟ واقعیت این است که هنگامی که شما در رادار آنها هستید ، آنها همچنان حمله می کنند تا اینکه اولین خون را بکشند. بسته به ساختار دفاعی شما ، اگر نگهبان نباشید ، می توانند شما را بیرون کنند.

مبارزه با جرایم سایبری راهی است که شما را مجبور به جلا دادن زره های خود می کنید و شمشیرهای خود را تیزتر می کنید. اگر به هر حال یک مشتاق قرن چهاردهم هستید. محافظت از خود در برابر هکرها و هکرهای نادر برای وجود دیجیتالی شما بسیار مهم است.

نقاط ضعف در امنیت شما

اگرچه بیشتر هکرها الگویی برای عملیات حمله خود ندارند. درک این نکته ضروری است که برخی از روشهای ناایمن وجود دارد که شما ناخودآگاه به صورت آنلاین درگیر آن هستید. این خطرات ، و شما را در لیست اولویت های هکر قرار می دهد.

به دلیل زیاده روی در اینترنت ، اکثر مردم مانند عسل هستند که زنبورها را به خود جذب می کنند. برخی از فعالیت های آنلاین فقط فریاد می زنند: “اینجا هستم!”.

در زیر مواردی وجود دارد که کاملاً باید آنها را انجام دهید نه انجام دهید ، هنگام آنلاین.

نگذارید کنجکاوی شما بهتر شود.

بیشتر اوقات ، هکرها از طریق ورود به فضای شما وارد می شوند. پاپ آپ ها ، پیام های ناخواسته ، پیوندها و تصاویر عجیب و غریب ، و گاهی اوقات از طریق تبلیغات جعلی ، درخواست های ناخواسته ارسال نمی شود. فقط با یک کلیک ، و آن.

هیچ نرم افزاری را که از آن مطمئن نیستید بارگیری نکنید

این ایده را خراش دهید. ‘فقط به دلیل ارزان بودن و یا آزاد بودن به معنای خوب بودن نیست.” این باعث شده افراد بسیاری از افراد ناشناس اطلاعات خود را نسبت به هکرها از دست دهند. بهتر است بهترین محصولات و نرم افزارها را از توسعه دهندگان مشهور و معتبر تهیه کنید ، فقط در صورت.

جزئیات خود را روی رایانه عمومی نگذارید

این یک اشتباه بسیار رایج است که مردم مرتکب می شوند. بعضی اوقات چون فراموش می کنند. در موارد دیگر ، آنها به سادگی اهمیتی را نمی بینند. شما ذهن مردم را نمی دانید ، از این رو ، جزئیات خود را ایمن نگه دارید.

فراموش نکنید که از حساب کاربری خود خارج شوید

این نیز به اندازه بقیه اهمیت دارد. ورود به سیستم از حساب های شما مزاحمان را دور نگه می دارد. مخصوصاً حسابهای بانکی و حسابهای تجاری. شما نمی خواهید خود را به رحمت یک هکر رها کنید.

خیلی مایل نیستید که اطلاعات شخصی خود را روی “Cloud” بگذارید.

ترک اطلاعات شخصی شما به صورت آنلاین مانند رها کردن خرده نان برای هکر است. هم غیر منطقی و هم ناامن است. بیشتر مردم از این موارد طعمه موارد هویت مضاعف را طعمه خورده اند. این کاری نیست که شما باید انجام دهید.

بعضی اوقات ، همه کارها را درست انجام دادید ، اما باز هم هک شده اید. اکثر افراد به هیچ وجه آنلاین نمی شوند. هنوز قربانی هستند.

راه حل

بنابراین چگونه واقعاً جلوی هک شدن نادر را می گیرید?

اولین قدم این است که بدانید هک شده اید. بیشتر اوقات ، هکرها به شما نمی گویند وقتی اطلاعات شما را هک می کنند یا آنها را سرقت می کنند. این وظیفه شماست که آنها را در مسیر آنها متوقف کنید.

بهترین هکرها ردپای دیجیتالی خود را پنهان می کنند. اما ، آنها بعضی چیزها را پشت سر می گذارند ، بنابراین می دانید که آنها آنجا بودند.

علائم Telltale

علائم در نقاط گلوله زیر خلاصه شده است:

 • تغییر مسیر مکرر جستجوهای آنلاین
 • پنجره های تصادفی و مکرر
 • گذرواژه‌ها کاربردی نیستند
 • هشدار از معاملات شما انجام ندادید
 • آنتی ویروس غیرفعال است
 • برنامه ها و نرم افزارهای درخواست نشده
 • پیام های باج
 • خرابی های مکرر سیستم
 • برنامه هایی که نصب نکردید
 • حساب های رسانه های اجتماعی شما ذهن خود را می بینید. واقعاً!
 • پول موجود در حساب شما

مراحل بعدی

بعد از تشخیص این علائم ، موضوع بعدی مبارزه با عقب است. مبارزه با هکرها به سطح بالایی از هوشمند ، برنامه نبرد خوب و نرم افزار ایمن نیاز دارد.

استراتژی ها و برنامه های شما می تواند یکپارچه سازی بیش از یکی از این راه حل ها باشد. هر چند توصیه می شود.

این اقدامات پیشگیرانه تر از روش های درمانی است. بنابراین اگر می خواهید یک هکر را متوقف کنید ، می توانید به سادگی این قوانین را نیز رعایت کنید.

به روز باشید

به روزرسانی نرم افزار و سیستم عامل دستگاه شما را بهینه کار می کند. همچنین ، این لکه های امنیتی را برای آسیب پذیری های شناخته شده اضافه می کند.

از رمزهای عبور پیچیده استفاده کنید

اگرچه استفاده از رمزهای مختلف کار ساده ای نیست ، اما توصیه می شود. ترفند محافظت از رمز عبور استفاده از کلمات طولانی و پیچیده است. از یک مدیر رمزعبور مانند استفاده کنید LastPass یا برخی دیگر که در اینجا ذکر شده اند. زیبایی استفاده از یک مدیر رمز عبور این است که می توانید حساب های آنلاین خود را با یک رمز عبور قوی ایمن کنید اما نیازی به یادآوری آنها نیست.

همه چیز را رمزگذاری کنید

شما می توانید هارد دیسک خود را با نرم افزار رمزگذاری سطح بالا رمزگذاری کنید. علاوه بر این ، از یک VPN مانند استفاده کنید هات اسپات شیلد یا موارد بیشتری در اینجا ذکر شده است تا داده های وب و ترافیک خود را رمزگذاری کنید. می توانید وب را بدون شناسایی مرور کنید. پرونده های شما ایمن است ، و شما امن هستید.

فقط چند مورد دیگر …

با استفاده از شبکه های ایمن

امنیت شبکه ها ، روترها و WiFi نیز ضروری است. این یک استراتژی ساده است ، اما به همان اندازه موثر است. تنظیم رمزهای عبور امن مهاجمان را از سیستم شما دور نگه می دارد.

فایروال خود را به روز کنید

پیکربندی دیوار آتش مانند ساختن حصار با بلوک های بتونی است. یک فایروال بد به احتمال زیاد به سیستم مزاحم متجاوزان اعطا خواهد کرد. راه‌اندازی فایروال خود را نسبت به هکرها به شما نشان می‌دهد. به خصوص هنگامی که درست انجام شود ، هرگونه نفوذی را مسدود می کنید.

ممکن است استفاده را در نظر بگیرید محافظت کامل مک آفی که شامل یک دیواره آتش شخصی برای دستگاه های شما است.

با من بمان …

هنوز حوصله ندارید ، هنوز هم چیزهای دیگری برای گفتن دارید.

سوالات امنیتی

بیشتر سوالات امنیتی پرسیده می شود ، تا امنیت شما را حفظ کند. اما ، هکرها راهی برای حمله به حساب های شما ابداع کرده اند. بیشتر پاسخ های شما قابل حدس است. از این رو بهتر است پاسخ های خود را ارتقا دهید. می توانید با یک سناریوی نامربوط پاسخ دهید. به عنوان مثال ، “محل تولد شما کجاست؟” پاسخ شما می تواند باشد “تولد من”. فقط چیزی را امتحان کنید که هیچ کس هرگز به آن فکر نکند.

با استفاده از آنتی ویروس / ضد بدافزار

نرم افزار آنتی ویروس شما انتخاب می کنید سیستم شما را در برابر بدافزارهای مخرب محافظت می کند. این شما را از حملات قریب الوقوع آگاه می کند و نگهبان خود را نگه می دارد. این نرم افزار آنتی ویروس دارای ویژگی های مختلفی است که به منظور محافظت در برابر تهدیدات آنلاین طراحی شده است.

باز هم ، می توانید اعتماد کنید محصولات مک آفی یا Thor home توسط امنیت هیمدال.

با استفاده از تأیید هویت دو عاملی

شما واقعاً نمی توانید خیلی مراقب باشید. هنگامی که نوبت به محافظت از داده های شما می رسد ، یک اهریم پنهان کلید است. یک لایه دیگر محافظت هوشمند و کارآمد است. همچنین غیر منتظره است. از این رو توصیه می شود از آن استفاده کنید.

از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

مهم است که شما یک پرونده پشتیبان تهیه کنید ، فقط در صورت. یک هکر اهمیتی نمی دهد که داده های شما خصوصی باشد یا نه. یا اگر ارزش میلیون ها دلار دارد. ایجاد یک فایل پشتیبان یک طرح B به شما می دهد ، گزینه ای برای بازگشت مجدد به آن. اطمینان حاصل کنید که سیستم پشتیبان شما بسیار ایمن و غیرقابل نفوذ است. برخی از توسعه دهندگان معتبر نرم افزار و برنامه های پشتیبان بسیار خوبی تهیه کرده اند.

خط نبرد

ثابت شده است که این راه حلها به خوبی و به طور موثری کار می کنند. انتخاب نبرد در این نبردها ، نهایی شماست.

ممکن است فکر کنید این جنگ نیست ، شاید شما باید دو بار فکر کنید. جهان در برابر حملات سایبری و هکرها میلیاردها دلار از دست داده است. اخیراً ، یک مرد مقدار زیادی بیت کوین را از دست داد, به ارزش میلیون ها دلار.

این ممکن است شما در کنار شما یا شخصی باشید که می شناسید.

این یک نبرد است

بیایید این واقعیت را مستقیم بگیریم ، هکرها جنایتکار هستند و اهمیتی نمی دهند. محافظت از خود بسیار ساده است ، سارقان را دور نگه دارید ، و شما خوب باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me