چه چیزی باعث ایجاد یک تجارت می شود؟ در حالی که هر کسب و کاری ترفندهای خاص خود را دارد ، اما برای مشاغل آنلاین ، فقط یک مانترا وجود دارد. برای اینکه وب سایت شما انجام شود ، باید SEO خود را فعال کنید.

SEO فرایند دستیابی به وب سایت شما به اندازه کافی در نتایج جستجو است. بهینه سازی موتور جستجو می تواند منجر به برداشت های وب بیشتر شود که منجر به کلیک بیشتر و منجر به کسب و کار بیشتر شود.

آنچه این ترافیک سئو را برای رشد وب سایت شما بسیار اساسی می کند این واقعیت است که SEO به شما امکان پذیر می کند ، ترافیک رایگان ، ارگانیک و مؤثر است. برای به دست آوردن این نوع ترافیک وب ، باید به برخی از روشهای بهینه سازی متداول که طبق غول های جستجو مانند گوگل ، بینگ و یاهو توصیه می شود ، پایبند باشید. وبلاگ نویسان و صاحبان سایت در سراسر جهان برای کسب جایگاهی در بین نتایج برتر رقابت می کنند.

برخی از شیوه های SEO که می توانند به رتبه بندی وب سایت شما کمک کنند عبارتند از:

 • با استفاده از کلمات کلیدی مناسب
 • مقاله شما باید عناوین داشته باشد و به چند بخش تقسیم شود
 • محتوای شما باید اصلی باشد و باید بتواند مشکلات مشتریان شما را برطرف کند.
 • موتورهای جستجو آنهایی را که تازه و به طور مرتب به روز می شوند پاداش می دهند.
 • تصاویر شما نیز باید بهینه شوند.

اینها فقط چند مورد از تفاوتهای ظریف مختلف است که باعث بهبود رتبه بندی آنلاین شما می شود. با این حال ، در حالی که شما مشغول تلاش برای رشد هستید ، برخی از عاملان ممکن است سعی کنند از رشد شما استفاده کنند.

نتایج جستجوگرهای سخت SEO شما توسط هکرهایی که منجر به آنچه خوانده می شود می توانند ربوده شوند هرزنامه SEO.

درک هرزنامه SEO

هرزنامه یا SEO هرزنامه ها اتفاق می افتد هنگامی که هکرها پیوندهای خود را در وب سایت ، وبلاگ و غیره شما کاشت می کنند. آنها صفحات رتبه برتر شما را هدف قرار می دهند و بدون اطلاع از آن ، آن را با پیوندهای خود نفوذ می کنند. این پیوندهای هرزنامه برای مدت طولانی در صفحات شما باقی می مانند و می خواهند بازدید کنندگان مشکوک به وب سایت های شخص ثالثی که ارتباطی با وب سایت میزبان ندارند هدایت شوند..

اسپم SEO یکی از موارد زیر است متداولترین هک ها برای نفوذ به وب سایت خود بر اساس این گزارش, 73٪ از کل وب سایت های GoDaddy توسط اسپم های جستجوگرها قرار گرفتند.

این اعداد بسیار نادیده گرفته می شوند تا نادیده گرفته شوند ، بنابراین بنابراین در این مقاله ما در بخش های بعدی راه حلی را برای Spamming SEO به شما ارائه خواهیم داد. با این حال ، برای اینکه بتوانیم هکرها را مورد ضرب و شتم قرار دهیم ، ابتدا باید Spamming چرا ، چگونه و از کجا جستجوگرها را درک کنیم.

هدف spamming SEO چیست?

سازندگان محتوا و بازاریابان سئو زمان زیادی را برای به روزرسانی و راه اندازی محصول خود صرف می کنند. بعد از ماهها و اغلب سالها کار سخت ، سرانجام کلمات کلیدی شما شروع به هدایت ترافیک و تجارت به وب سایت شما می کنند.

این دستاوردها از روی مهاجمین پنهان نیست. آنها می خواهند از کلمات کلیدی و صفحات رده بالای شما برای ربودن شغل خود استفاده کنند. Spamming SEO ساده ترین وسیله برای سرقت ترافیک شماست.

اسپم ها برای ربودن بازدید کنندگان و ترافیک خود از دو نقص مهلک در وب سایت شما استفاده می کنند:

 • وب سایت شما به اندازه کافی امن نیست.
 • افزونه / کتابخانه / مؤلفه ای برای وب سایت شما قدیمی است و اکنون در برابر هکرها آسیب پذیر است

انواع حملات اسپم جستجوگرها

تصویر حسن نیت: کلمه

هکرها هنگام حمله به وب سایت شما ترفندهای زیادی مخفیانه در زرادخانه خود دارند. آنها می توانند برای دستیابی به اهداف خود از spamming SEO در رابطه با برخی از تاکتیک های دیگر استفاده کنند. برخی از متداول ترین اعمال شیطانی عبارتند از:

تزریق کلمات کلیدی هرزنامه

هکرها برای ارتقاء محصولات و خدمات خود به وب سایت رده بالا شما اهرم می کنند. برای دستیابی به این هدف ، آنها وب سایت شما را با کلمات کلیدی spammy تیز می کنند. این کار به گونه ای فریبنده انجام می شود که حتی ممکن است متوجه این گسستگی نشوید. هنگامی که شخصی در جستجوی این کلمات کلیدی spammy است ، وب سایت شما در نتایج جستجو ظاهر می شود. اگرچه این ممکن است از آنجا که شما بازدید کنندگان آزادتر می کنید ، یک چیز خوب به نظر برسد ، اما این برای وب سایت شما خوب نیست. بازدید کنندگان در جستجوی محصولات شما نیستند و ممکن است فرآیند فیلتر سرب شما را تحت تأثیر قرار دهند.

علاوه بر این ، این جمعیت بی علاقه می تواند نرخ تبدیل شما و در نتیجه موفقیت آنلاین شما را به نقطه ای پایین برساند.

تزریق پیوندهای اسپم

SEO فقط مربوط به کلمات کلیدی نیست ، بنابراین اسپم ها با تزریق پیوندهای اسپم در وب سایت شما یک قدم فراتر می روند. این پیوندها در زیر پیوندهای معمولی شما مخفی می شوند. بیشتر اوقات ، این پیوندهای اسپم شما را به سایتهای غیرقانونی با فروش مواد مخدر و مواد ممنوعه می رساند.

هنگامی که بازدید کنندگان ناشناس شما در این سایت ها قرار می گیرند ، ممکن است احساس ناامیدی کنند و ممکن است هرگز به وب سایت شما بازگردند.

این تاکتیک لینک-طعمه نامیده می شود و نوعی محبوب اسپم سازی SEO است.

ایمیل های اسپم

در این شکل از اسپم سازی سئو ، هکرها پایگاه داده مشتری و حساب های ایمیل شما را هدف قرار می دهند. پس از دسترسی به آن ، مشتریان شما دریافت ایمیل های ناخواسته از حساب شما را شروع می کنند. هنگامی که آنها این پیام های جعلی را دریافت می کنند ، ممکن است چار other دیگری نداشته باشند تا بتوانند حساب شما را مسدود کنند یا شما را به عنوان هرزنامه برچسب بزنند.

حتی اگر شما موفق به گرفتن حساب کاربری از طریق ایمیل خود شوید و جلوی spamming SEO را بگیرید ، ممکن است نتوانید شغل خود را به طور کامل بازیابی کنید. مشتریان شما ممکن است هرگز نتوانند به اطلاعات خود دوباره اعتماد کنند.

آگهی های خود را ربوده اید

اگر تبلیغات خود را در وب سایت خود نمایش می دهید ، این مورد را می توان توسط اسپمرهای SEO جستجو کرد. آگهی ها و تبلیغات شما به جای آنها جایگزین می شود و تمام ترافیک شما به مقصد مخرب هدایت می شود.

چگونه کار می کند?

برای اسپم کردن وب سایت خود ، هکرها کد را تزریق می کنند و سپس آن را برعکس می کنند. این کار به گونه ای انجام می شود که شما قادر به کشف منشا این کد مخرب نیستید. یک هکر فصلی حتی ممکن است بتواند از کشف کد جلوگیری کند.

در مرحله بعد ، عملکرد PHP این کد را دوباره معکوس می کند و آن را عادی می کند. هدف این است که رباتها و خزنده های جستجو اجازه دهید این کد را مشاهده کنند و بر این اساس رتبه صفحه وب خود را بالا ببرند. اینگونه هکرها عناوین ، عناوین متا و سایر محتوای ارزشمند شما را تزریق می کنند. در حالی که می توانید محتوای خود را مشاهده کنید ، پیوندها و اصطلاحات اصلی مخفی باقی مانده اما برای موتورهای جستجو قابل مشاهده هستند.

بیایید مثالی بزنیم تا ببینیم چطور اسپم SEO کار می کند.

بیایید بگوییم شرکتی XYZ وجود دارد که برخی داروهای ممنوعه مانند مولی را به فروش می رساند. از آنجا که این ماده ممنوع است ، XYZ نمی تواند آن را آشکارا بفروشد.

برای فروش غیرمستقیم این مبلغ ، وب سایت برتر خود ABC را مشخص می کند. برخی از کلمات کلیدی به عنوان مثال ، “خرید مولی” را در یکی از صفحات رتبه بندی برتر شما تزریق می کند ، اما شما به آن توجه نمی کنید. برای شما ، وب سایت شما به طور عادی عمل می کند.

حال اگر کسی در جستجوی “کجا می توان Molly را بخرد” ، وب سایت تزریق شده ABC را در بالای نتایج جستجو پیدا می کند. اگر آن بازدید کننده روی نتیجه جستجو کلیک کند ، مستقیماً وارد دروازه پرداخت Cialis می شود. این بازدید کننده هرگز به ABC نمی رسد.

در این حالت ، وب سایت ناسازگار XYZ به انگل تبدیل شده به صحت و سقم ABC غیر مشکوک.

اما اگر نتیجه جستجو را در جعبه جستجو تایپ کنید ، هنوز به ABC می رسید ، اثری از XYZ وجود نخواهد داشت..

حمله به هرزنامه جستجوگرها: HOW?

در این مرحله ، شما باید این دو سؤال را بپرسید؛

 • چرا وب سایت من برای حمله به هرزنامه جستجوگرها هدف قرار گرفته است?
 • چگونه مهاجم موفق شد وارد داخل شود و محتوای خود را جاسازی کند?

هکرها وب سایت های شخصی را هدف قرار نمی دهند. آنها به یکباره چندین وب سایت را جستجو می کنند و سپس ساده ترین اهداف را پیدا می کنند.

بنابراین ، هکرها هنگام هک کردن وب سایت به دنبال چه چیزی هستند؟ بیایید به عنوان مثال از سایت های WordPress استفاده کنیم.

نسخه های قدیمی وردپرس

طبق یک گزارش ، 36٪ از کل وب سایت های مبتنی بر WordPress از نسخه های منسوخ شده این پلتفرم CMS استفاده می کنند. سایتهایی که از نسخه های قدیمی استفاده می کنند نسبت به افرادی که نسخه های آماده و به روز WP دارند ، هک می شوند..

در حالی که WP مرتباً ایمن تر کردن سیستم عامل خود است ، صاحبان وب سایت وظیفه دارد این تغییرات را بپذیرد. اگر آنها را به روز نکنید ، وب سایت شما توسط هکرها به دلیل نقص آن به راحتی متوجه می شود.

افزونه ها و قالب های ناقص

مضامین و افزونه ها برای عملکرد عالی هستند ، اما بعضی اوقات ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند.

اغلب ، پلاگین هایی نصب می کنیم که توسط کاربران آزمایش نشده اند یا از محصولاتی استفاده می کنیم که اقدامات امنیتی مناسبی را انجام نمی دهند.

برخی از کاربران برای صرفه جویی در هزینه ، پلاگین ها و مضامین دزدان دریایی را نصب می کنند.

رمزهای عبور ضعیف

هیچ کس نمی تواند سایت شما را هک کند اگر یک رمز عبور بسیار قوی داشته باشد. از استفاده از رمزهای عبور ساده و معمولی مانند 123456 ، Querty و غیره خودداری کنید بیش از 23 میلیون نفر از 123456 به عنوان رمز عبور خود استفاده می کنند ، و این باعث می شود این یکی از آسیب پذیرترین و بی فایده ترین کلیدهای قفل باشد..

در هر سه مورد ذکر شده در بالا ، وب سایت ما مستعد اسپم SEO می شود. هکرها می توانند از طریق آنچه به عنوان backdoors WordPress شناخته می شوند ، وارد وب سایت ما شوند. به عبارت ساده ، پشتیبان دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. این یک ورودی است که برای دستیابی به دسترسی به وب سایت شما توسط هکرها به هنگام و زمانی که آنها می خواهند.

چگونه می دانیم سایت آلوده است یا خیر?

اسکنر هرزنامه

اینها ابزارهای پیشرفته ای هستند که کلیه کتابخانه ها ، پایگاه داده ها ، پوشه ها و غیره را برای ویروس ها و اسپم های سئو اسکن می کنند.

همه اسکنرها نمی توانند کار خود را به خوبی انجام دهند ، بنابراین شما باید موارد مناسب را مانند موارد زیر پیدا کنید.

این ابزارهای پیشرفته به شما کمک می کنند تا محتوای وب خود را به طور کامل اسکن کرده و تشخیص مطمئن را در هر زمان نشان ندهید.

مرور ایمن Google

گزارش شفافیت Google در مورد تمام محتوای مضر مانند بک لینک های غیر مرتبط و غیره به شما می گوید ، اما نمی تواند چیزهای زیادی راجع به spamming SEO به شما بگوید.

کنسول جستجوی Google

برای بررسی اینکه آیا مشکلی در مورد اسپم SEO وجود دارد ، به “Security” بروید & Actions Actions »و روی” Issues Security “کلیک کنید. هر اسپم در آنجا با رنگ قرمز مشخص می شود.

چگونه اسپم های SEO را از وب سایت خود حذف کنید?

می توانید کدهای spamming SEO را به صورت دستی حذف کنید ، اما این یک کار زمان بر است. علاوه بر این ، نیاز به درک و تجربه کدگذاری دارد. این کدهای مخرب به راحتی قابل یافتن نیستند ، و در گره ها و لاله های مختلف وب سایت شما پنهان می شوند.

برای حذف فعالیت spamming SEO ، باید یک افزونه امنیتی بسیار قابل اعتماد نصب کنید که بتواند به اهداف مختلفی برسد. باید همه کدهای مخرب را شناسایی کرد ، آنها را حذف کرد و هک ها را شناسایی کرد. ما می فهمیم که شما ممکن است از ابزارهای مناسبی آگاهی نداشته باشید. بنابراین بهتر است به یک متخصص در این باره اعتماد کنید.

برخی از بهترین ارائه دهنده خدمات برای حذف اسپم SEO ، دو مورد زیر است.

شماره 1 سوچوری

سوچوری تجزیه و تحلیل وب سایت کامل و پاک کردن فهرست اسپم ، تعمیر اسپم SEO و جلوگیری از چنین حملاتی در آینده.

راه حل Sucuri در هر سایت ساخته شده در وردپرس ، جوملا ، دروپال ، مگنتو ، PHP و غیره کار می کند.

شماره 2 مالداری

مالداری فقط در سایت های وردپرس کار می کند. افزونه هوشمند آن که کل سایت را اسکن می کند و نظافت خودکار را انجام می دهد.

شماره 3 امنیت آسترا

Astra یک نام مطمئن در هنگام حذف اسپم SEO است. کارشناسان امنیتی Astra وب سایت شما را اسکن می کنند تا کلیه صفحات ، پست ها و سایر مناطق حاوی پیوندهای مخرب را آشکار سازد. آنها این پیوندها را تمیز کرده و دوباره به Google ارسال می کنند.

در مورد ، وب سایت شما به دلیل اسپم SEO در لیست سیاه قرار گرفته است ، Astra نیز از آن مراقبت می کند. متخصصان امنیت آسترا

 • بدافزارها را تمیز کنید,
 • پیوندهای مخرب و سایر تزریق ها را حذف کنید ، و
 • درخواست بازبینی به Google کنید.

همه این موارد را ارسال کنید ، فایروال آسترا برای محافظت بعدی در برابر چنین حملاتی در وب سایت شما نصب شده است.

نتیجه

وب سایت شما یکی از مهمترین سرمایه گذاری هایی است که انجام داده اید. اگر مراقب نیستید ، می تواند در معرض حملات هرزنامه SEO باشد که باعث می شود ترافیک ، اعتبار و درآمد شما را به سختی به دست آورد. آنها را گم نکنید.

برچسب ها:

 • سئو

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me