پست های اشتراکی برای هرگونه فعالیت رسانه های اجتماعی بسیار ارزشمند است. با اشتراک گذاری مطالب خود ، به یک کمپین کارآمدتر منجر می شود.

پیام شما سریعتر پخش می شود ، و هزینه کمتری خواهید داشت. همه چیز در مورد رسیدن به مخاطبان بزرگتر با سرعت سریع بدون هزینه اضافی!

به همین دلیل چندین استراتژی و تکنیک تدوین شده است. روزانه تعداد بیشتری وبلاگ نویسان از آنها برای ایجاد پست های وبلاگ خود استفاده می کنند به اشتراک گذاری بیشتر.

بلاگ نویسان معمولاً کارهای مختلفی را برای اطمینان از کیفیت بالای مطالبشان انجام می دهند. این موارد شامل برنامه ریزی ، نوشتن ، تصحیح ، ویرایش و انتشار است و می تواند یک دردسر برای حل و فصل همه به یکباره باشد.

کیفیت مطالب شما بیشتر وقت ها چگونگی تعیین را تعیین می کند پست های وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید هستند.

داشتن محتوای با کیفیت بالا ، مورد توجه مخاطبان نخبه خواهد بود. این یکی است که تعیین می کند چگونه و از کجا می توانید پست های شما منتشر و به اشتراک گذاشته شوید. برای بهبود کیفیت محتوای خود از انواع ابزارهای تقویت محتوای استفاده کنید.

می توانید با استفاده از یک سرویس حرفه ای تصحیح و تصحیح آنلاین ، بتوانید مدتی را آزاد کنید برای تمرکز روی کارهای خواستارتر روی صفحه خود. به این ترتیب وبلاگ های خود را از طریق سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند آتش سوزی تغییر می دهید.

اگر پست های شما به دلیل اشتباهات جزئی که می توان از آن اجتناب کرد در کل ، معقول نیست ، ناامید کننده خواهد بود. پست های شما باید جریان داشته باشند و حس کنند. خدمات اثبات چاپ به منظور کمک به شما در این زمینه است.

1. پنجر

پنجر به شما امکان می دهد به یک گروه بین المللی از خوانندگان و ویراستاران حرفه ای دسترسی داشته باشید. هنگامی که روی نوشتن خود تمرکز می کنید ، سایر پست های خود را دوباره چاپ و ویرایش می کنید.

شما قادر خواهید بود بیشتر روی آن تمرکز کنید ایجاد محتوای با کیفیت چون وقت بیشتری را روی دستان خود می گذارید تا برنامه خود را آزاد کنید.

شما می توانید پست های خود را با تصدیق کنندگان با استعداد و با هزینه عالی برای جیب جلا دهید. یک سیستم امنیتی خوب وجود دارد که تضمین کند از سرمایه گذاری شما صرفنظر از چقدر کوچک محافظت می شود.

این امر باعث شده است که Fiverr یکی از معتبرترین آنها باشد وب سایت های فریلنسر در اینترنت.

برای وبلاگ نویسان جدید ، این سایت را گنج کنید و در اسرع وقت در اینجا برون سپاری کنید. حتی وبلاگ نویسان باتجربه تحت تأثیر قرار دادن چقدر ارزش افزودن با استفاده از خدمات از سایت ، می توانند تحت تأثیر قرار دهند پنجر.

2. اولیس

اولیس ابزاری فوق العاده است که برای وبلاگ نویسان با ویژگی افزایش بهره وری در حین حرکت طراحی شده است. وبلاگ نویسی مستلزم خارج شدن از دفتر برای جمع آوری اطلاعات برای پست های وبلاگ شما است.

هنگامی که نمی توانید نوشتن را در این زمینه انجام دهید ، یک چالش پیش می آید. شما نمی توانید برخی از جزئیات ظریف تر را برای گنجاندن کار خود ثبت کنید.

با این برنامه در این زمینه بنویسید ، همه جزئیات را در حالی که تازه در ذهن شما هستند یا بهتر در مقابل شما هستند ، بنویسید. به این ترتیب محتوای شما خواهد بود برای مخاطبان جذاب تر است, و داستان شما زنده و رساتر خواهد بود.

کراس پلت فرم توانایی های این برنامه اطمینان می دهد که شما به نوع دستگاه شما محدود نمی شوید. همچنین می توانید کار خود را به چندین قالب مانند PDF صادر کنید یا مستقیم آن را به وردپرس صادر کنید.

3. تعداد آسان کلمه

همانطور که می نویسید ، یادداشت برداری از کلمات مهم است. یک نویسنده حرفه ای به شما می گوید که بدون توجه به تعداد کلمات نمی توانند بنویسند.

حتی اگر فکر نکنید که چه مدت نوشتن شما معلوم است ، همیشه تعداد تعداد کلمات برای هر پست وبلاگ محدودیت دارید.

بنابراین ، مهم است که بدانید چگونه تعادل را در اینجا حفظ کنید. شما قادر خواهید بود بدانید که در هر پاراگراف و در هر خط چند کلمه استفاده کنید. تعداد آسان کلمه خواهد شد به درستی شما را از چند کلمه که تایپ کرده اید مطلع کنید.

متن خود را درون برنامه بچسبانید و فوراً تعداد کلمات و پارامترهای دیگر را به شما می دهد. مدت ها است که به تعدادی از وبلاگ نویسان اعتماد شده است ، بنابراین وبلاگ نویسان جدید بدون هیچ گونه نگرانی می توانند از آن استفاده کنند.

4. جستجوگر طاعون

Checker Plagiarism Checker توسط ابزارهای کوچک SEO مجموعه ای از ابزارهای تصحیح و ویرایش است که با آنچه انجام می دهند بسیار مفید است و می تواند بدون هیچ هزینه ای خدمات درجه برتر را ارائه دهد.

نکته قابل توجه این است که جستجوگر ادعای سرقت ادبی در بررسی Wok شما برای سرقت ادبی به صورت آنلاین بسیار کارآمد است. این امر به شما اطمینان می دهد كه حتی اگر خودتان در كار معتبر باشید اطلاعات را از مقالات بصورت آنلاین وام بگیرید.

از خجالت در کار خود به دلیل سرقت ادبی خودداری کنید. حذف لکه بر روی شهرت خود به عنوان یک وبلاگ نویس حرفه ای ناشی از دزدی دریایی دشوار است. با استفاده از این ابزار رایگان برای اطمینان از محتوای کیفیت حرفه ای این کار را فرار کنید.

متن خود را در اینجا جای می دهید ، و جایی را نشان می دهد که کار شما با برخی از اسناد آنلاین شباهت دارد. شما می توانید کار خود را به صورت آنلاین ویرایش کنید. داشتن محتوای اصلی باعث می شود به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته می شود در میان خوانندگان نخبه و کسانی که نمی خواهند این مخاطب را بخواهند?

5. WritRack

آیا پست طولانی دارید که می خواهید در توییتر برای یک وزوز سریع به اشتراک بگذارید شبکه آنلاین شما؟ سپس این ابزار مفید خواهد بود. آنچه انجام می دهد این است که بار انجام پست های یکنواخت را می تواند بسیار آزار دهنده کند.

تمام کاری که انجام می دهید این است که کارتان را انجام دهید و آن را به اندازه حداکثر حد و اندازه شخصیت تقسیم کرده و بدون مداخله آن را یکی پس از دیگری ارسال می کنید. توییتر برای به اشتراک گذاشتن ایده ها عالی است ، اما به شما امکان نمی دهد پست های طولانی را به اشتراک بگذارید.

شما فقط 140 کاراکتر برای بیان خود دارید.

استفاده کنید WritRack وقتی در توییتر حرفهای زیادی برای گفتن دارید از این ابزار برای “برنامه“پست های خود را به منظور ایجاد تمرکز بر روی ارسال بیشتر – تلاش های وبلاگ نویسی شما ساده تر شده اند!

6. ابزار زبان

قابل تقسیم ترین پست باید با بسیاری از قوانین دستوری مطابقت داشته باشد. شما یا مجبور به استخدام مستندسازان حرفه ای هستید یا این قوانین را یاد خواهید گرفت. این ابزار با بررسی کار خود در مقابل ، این چالش را برای شما حل می کند بیش از 20 زبان.

برای کسانی که به زبان انگلیسی نمی نویسند ، نگران نباشید ، کار شما به زبان انگلیسی و سایر زبان ها بررسی می شود. شما فقط کارهای خود را در آن قرار می دهید LanguageTool, و بلافاصله کار شما را بررسی می کند و بازخورد فوری به شما می دهد.

7. ویرایشگر همینگوی

ویرایشگر همینگوی یک روش عالی برای بهبود مهارت های تایپ شما است. این امکان را به شما می دهد تا کمبودهای خود را در تایپ کردن مشخص کنید. کار شما مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و سپس خطاها در رنگهای مختلف برجسته شده و در سمت راست با جزئیات تجربی نمایش داده می شوند.

از طریق این تجزیه و تحلیل دقیق ، شما می توانید درک کنید که چه چیزی و چگونه می توان متناسب با آن تنظیم کرد. ارائه چند رنگ از خطاها در برجسته کردن انواع مختلف خطاها ، به شما کمک می کند تشخیص دهید که کدام نوع خطاها شما را به راحتی رنج می برد.

با استفاده از این ابزار ، شما می توانید دقیقاً بدانید که تلاش خود را در کجا متمرکز کنید – ویژگی ای که ویرایشگران متن معمولی ارائه نمی دهند.

8. کوئل

هنگام استفاده قلم پر, به شما نمونه هایی از کار آنها داده می شود. این مدل های تمرین شما برای تصحیح مجدد شما خواهد بود. پس از اتمام هر کار ، به شما تقسیم عملکرد شما می شود.

در جایی که حق با شما بود ، اشتباه شد یا به کمک کمکی نیاز دارید که تماماً توسط سایت مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و به شما نشان داده می شود.

متون نمونه فقط متون ساختگی هستند که می توانند چندین بار استفاده شوند زیرا سیستم پس از هر جلسه آنها را مجدداً تنظیم می کند. شما می توانید این کار را تا زمانی که مهارت های شما کامل باشد انجام دهید و می توانید کارهایی را انجام دهید که به کار می روند.

9. نرم افزار زنجبیل

نرم افزار زنجبیل مجموعه ای از ابزارها است که برای هر بلاگر بسیار جذاب است. این انعطاف پذیری را در اختیار داشتن تمام ابزارهای تصحیح خود در همان بسته با ویرایشگر متن خود می گذارد تا بتوانید کارهایی را که فکر می کنید در نوشتن امکان پذیر نیستند انجام دهید.

ویرایشگر متن در اینجا به طور خودکار خطاهای تایپ شما را هنگام نوشتن خود اصلاح می کند. جدای از این ، می تواند مقاله شما را با صدای بلند بخواند و در مورد متداول ترین عبارات به شما هشدار دهد.

این باعث می شود کار شما فعلی و در نتیجه جالب برای خوانندگان شما به نظر برسد. این یک ابزار ارزشمند است و به طور قابل توجهی بهره وری شما را بهبود می بخشد. با این ابزار یک پست جذاب ایجاد کنید و تخیل خوانندگانتان را به خود جلب خواهید کرد.

10. 1 چک

آیا می خواهید از اینکه متن شما در هر نقطه بررسی شود ، مجبور نشوید ، بدون نیاز به انتقال آن از یک برنامه به برنامه دیگر? 1 چک مهم است که بررسی کند که شما چه چیزی تایپ می کنید مهم نیست که در آن کجاست – ویرایشگران متن یا مرورگرهای آنلاین.

داشتن امکان بررسی کار خود بر روی هر پلتفرمی مانند داشتن ظرفیت موبایل بودن است. با بررسی پست های خود حداقل هیجان را تجربه خواهید کرد و ارزش آنها افزایش می یابد. ارتقاء کیفیت محتوای شما ، حتی پست های رسانه های اجتماعی شما ، با کمک ابزارهای فوری ، جامع می تواند میزان اشتراک گذاری پست های شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد..

نتیجه

این ابزارها روشی مؤثر برای افزایش کیفیت پست های شما هستند. این یک لیست جامع نیست زیرا بسیاری از ابزارهای دیگر وجود دارد که می توانند برای شما کار کنند. در حالی که همه ابزارها برای کار تضمین نمی شوند ، اما مهم این است که روش استفاده از آنها چیست.

هیچ برنامه خدائی وجود ندارد که بتواند تمام توابع را انجام دهد. کارآمدترین راه برای بهره‌برداری از این ابزارها استفاده از آنها در ترکیب است. یک برنامه باعث می شود نقطه ضعف دیگر به حداقل برسد در حالی که دیگران به نکات برجسته یکدیگر اضافه می کنند.

آیا هیچ یک از ابزاری که برای شما کار کرده است در اینجا زیاد ذکر نشده است؟ آیا هیچ یک از موارد ذکر شده در اینجا شما را ناامید کرده یا مطابق آنچه انجام داده اید عمل نکردند؟ در این تاپیک مشارکت کرده و نظر خود را در مورد چگونگی ساختن آنها به اشتراک بگذارید پست های وبلاگ بیشتر به اشتراک گذاشته می شوند.

نوشته شده توسط لوری

Lori Wade یک نویسنده محتوای آزاد است نویسنده پر رونق که به طیفهای گسترده ای از آموزش و بازاریابی آنلاین و کارآفرینی علاقه مند است. او همچنین یک مدرس مشتاق است که می خواهد آموزش و پرورش را به سطح دیگری مانند همه ما برساند. اگر به نوشتن علاقه دارید ، می توانید او را پیدا کنید توییتر یا گوگل+ یا او را در سایر رسانه های اجتماعی پیدا کنید. دیدگاههای مفید لری را بخوانید و تصور کنید!

برچسب ها:

  • سئو

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me