شیوع COVID-19 کل جهان ، از جمله میلیون ها مشاغل را مختل کرده است.

بسیاری از مشاغل وارونه شده اند و در تلاشند تا آنچه را که در سراسر جهان اتفاق می افتد مقابله کنند. همچنین ، برای افراد عادی ، عمل قرنطینه و ماندن در خانه می تواند کمی دلهره آور باشد زیرا اکثر ما به مدت طولانی عادت نداریم این کار را انجام دهیم.

در این مواقع امتحان ، فقط عاقلانه و توصیه می شود که از وقت خود در خانه بمانیم تا کاری را انجام دهیم که نمی توانستیم در غیر این صورت انجام دهیم. خوشبختانه بسیاری از شرکت ها و بازاریابان دست به وام می دهند و کار را برای همه ما آسان تر می کنند.

آنها ابزار ، خدمات ، دوره ها و منابع دیگر پرداخت شده خود را بدون هزینه ارائه می دهند. در اینجا گردآوری برخی از بهترین مواردی که پیدا کردم است.

Cloudflare

درخشان و محبوب ترین راه حل برای محافظت و سرعت بخشیدن به وب سایت شما, Cloudflare بدون هیچ گونه هزینه ای ویژگی های شرکت درجه خود را در دسترس شما قرار می دهد.

همچنین ، شما با یکی از متخصصان آنها یک جلسه 30 دقیقه سوار شدن را تجربه می کنید. فقط فرم آنها را پر کنید و شروع کنید.

نمای داخلی

جهان با همه گیر COVID-19 دست و پنجه نرم می کند و بسیاری از نقاط جهان در حال قفل شدن هستند. Indusface معتقد است اگرچه همه در حال کار به خانه هستند اما هیچ تغییری در خطر وب سایت ها و برنامه های شما وجود ندارد. در حقیقت ، معاملات آنلاین افزایش می یابد و این مواقع باید با دقت بیشتری انجام شود و برای محافظت از دارایی های دیجیتالی خود اقدامات پیشگیرانه انجام دهید. Indusface در حال حاضر یک سرویس رایگان برای همیشه برای ارایه ارزیابی امنیتی برای وب سایت های شما دارد و می توانید طی چند دقیقه وارد سیستم شوید.

علاوه بر این Indusface در این دوره یک ماه استفاده اضافی از خدمات پرداخت شده خود ارائه می دهد.

محصولات ارائه شده تحت برنامه COVID Indusface عبارتند از:

Indusface WAS – پیشرفت

 • نمای داخلی اسکن برنامه وب سازمانها را قادر می سازد از طریق اسکن جامع و هوشمند روزانه یا براساس تقاضا ، آسیب پذیری برنامه های وب ، نرم افزارهای مخرب و نقص منطقی را تشخیص دهند.
 • با مدیریت متخصصان خبره امنیتی ، به سازمانها كمك می كند تا اثرات نقص منطقی را با تظاهرات دقیق از طریق اثبات مفهوم ، شناسایی و کشف كنند..
 • سازمانها را قادر می سازد تا وضعیت ریسک خود و آمادگی استفاده از برنامه های خود را برای عموم مردم درک کنند.

Indusface AppTrana – پیشروی

 • AppTrana امنیت وب سایت مداوم و قوی را با
 • اسکن برنامه هوشمند وب
 • فایروال برنامه وب مدیریت و جامع (WAF)
 • شبکه تحویل محتوا (CDN) که دسترسی به سرورهای مبدا را از طریق ذخیره سازی و اطمینان از تحویل محتوا سریع ، ایمن و مطمئن به حداقل می رساند.
 • محافظت DDoS چند لایه و بصورت شبانه روزی.

Google Hangouts

اگر شما یک مشتری موجود برای G-Suite و / یا G-Suite Enterprise for Education هستید ، واجد شرایط هستید که پیشرفته آنها را بدست آورید Hangouts با قابلیت کنفرانس ویدیویی ملاقات کنید. این پیشنهاد تا اول ژوئیه 2020 معتبر است. بنابراین ، اگر دانشجویی یا شغلی هستید که در کنفرانس ویدیویی شرکت می کنید ، حتماً این مورد را بررسی کنید.

بزرگنمایی

کنفرانس ویدیویی برای مدارس می تواند واقعاً ضروری باشد ، به همین دلیل است بزرگنمایی در حال حذف محدودیت زمانی 40 دقیقه ای در حساب های اصلی رایگان است. این بدان معنی است که هیچ ارتباطی با دانش آموزان ایجاد نخواهد شد. شما می توانید این پیشنهاد را فقط در صورت مدرسه بودن بگیرید.

1 کلمه

یکی از امن ترین مدیران رمز عبور در آنجا, 1 کلمه در تلاش برای سهولت بخشیدن به شرایط برای همه ، دوره آزمایشی 30 روزه خود را حذف کرده و به جای آن شش ماه برنامه رایگان ارائه کرده است.

اگر همیشه می خواستید از یک مدیر گذرواژه برای ذخیره کلمه عبور خود استفاده کنید ، این زمان است.

HubSpot

HubSpot در حال انجام موارد زیادی برای حمایت از آنها در این بحران است ، از جمله:

 • کاهش قیمت سوئیت رشد خود را از 112.50 دلار در هر ماه به 50 دلار در ماه / ماه
 • محدودیت در ارسال ایمیل و تماس با دقیقه
 • کارکردهای پرداخت شده را بصورت رایگان ارائه می دهد ، مانند جلسات ، نقل قول ها ، نشانه الکترونیکی & فیلم 1-1
 • پیشنهاد پیشرفت کمیسیون برای شرکای راه حل

و یک دسته از پیشنهادات جالب دیگر.

آزمایشگاه دیجیتال بازاریاب

احتمالاً بهترین منبع برای مشاوره بازاریابی است, بازاریاب دیجیتال عضویت پرداخت شده خود را با نام DM Lab را تا پایان ماه مارس ارائه می دهد. این انجمن عضویت بیش از 10،000 بازاریاب و بنیانگذار دارد که همه آنها برای از بین بردن اهداف بازاریابی گرد هم آمده اند.

بنابراین ، اگر می خواهید بازی بازاریابی خود را به سطح بعدی برسانید ، فراموش نکنید که این مورد را بگیرید.

درآمد هوشمند منفعل

پت فلین از درآمد هوشمند منفعل یک کتابخانه عظیم از منابع تجاری آنلاین ، از جمله مجموعه پادکست ها ، راهنماها و دوره های وی ارائه می دهد. دوره ها شامل:

 • شروع از خراش: یافتن یک ایده کسب و کار برنده و فرود آمدن اولین مشتری خود
 • نام تجاری خود را بسازید: یک چالش 5 روزه برای ساختن نام تجاری و وب سایت خود
 • 0-100 Email Challenge: از 0-100 مشترک ایمیل در 3 روز بروید

پت فلین برای ساختن یک قتل آنلاین ، به ویژه از طریق بازاریابی وابسته و ایمیل شناخته شده است. بنابراین ، شما قطعاً باید اسرار او را یاد بگیرید.

Brit.co

آیا می خواهید نقاشی ، تصویر سازی ، ویرایش و سایر موارد خلاق را یاد بگیرید؟ سپس برخی از خبرهای خوب است. Brit.co هنگام استفاده از کد ، کلیه کلاسهای آنها را به صورت رایگان ارائه می دهد “خودمراقبتی” در هنگام پرداخت آنها واقعاً خنک هستند که شما نمی خواهید آن را از دست بدهید.

دوشنبه

اگر یک سازمان غیرانتفاعی هستید ، می توانید از آن استفاده کنید دوشنبه پلت فرم کامل و بدون هزینه همچنین برای تنظیم و اجرای کارها پشتیبانی لازم را خواهید داشت. فقط کافی است به آنها دسترسی پیدا کرده و عضویت خود را بدست آورید.

قابل شنیدن

عالی برای سازماندهی کار شما, قابل شنیدن برنامه های حرفه ای خود را به صورت رایگان و بدون محدودیت زمانی انجام می دهد. اگر دانشجویی یا یک گروه بشردوستانه غیر سیاسی هستید که در تلاشهای امدادی COVID-19 کار می کنند ، می توانید این پیشنهاد را به دست آورید.

.قابل اجرا در سازماندهی تلاشهای ما برای دستیابی کاملاً ارزشمند بوده است # ماسک_نو به دست هر کسی که به آنها احتیاج دارد. masksnoworg طی روزهای گذشته پایگاه داوطلبانه ما را سه برابر کرده است و ما نمی توانیم بدون ابزاری که توانسته ایم مستقر شویم این کار را انجام ندهیم. متشکرم!

– جو کواتر (jcooter) 29 مارس 2020

نه تنها این ، بلکه آنها همچنین آموزش زنده شرکتهایشان را برای همه باز کرده اند.

بستر

بستر به شما کمک می کند تا سلامت و ایمنی کارمندان خود را یکپارچه مدیریت کنید. در پاسخ به این شیوع ، آنها راه حل خود را بدون هزینه برای همه ، از جمله سازمان هایی با بیش از 1000 کارمند ارائه می دهند.

در این مدت ، راه حلی مانند این برای هر شرکتی بیش از کار مفید خواهد بود.

تقویم

یک نرم افزار برنامه ریزی قدرتمند و دارای قابلیت بسته بندی, تقویم در حال حاضر ادغام رایگان Zoom و GoToMeeting را ارائه می دهد تا به همه کمک کند حتی از راه دور در ارتباط باشند. اگر شما یک کاربر Calendly بوده اید و می خواستید این ادغام را داشته باشید ، اکنون باید از این موارد استفاده کنید.

محل کار

محل کار یک راه حل شگفت انگیز از فیس بوک است که به شما کمک می کند با تیم ها همکاری کنید و گردش کار را به صورت گسترده بهبود بخشید. معمولاً ، برنامه های قیمت گذاری محل کار از 4 دلار / ماه / کاربر شروع می شود ، اما در حال حاضر ، آنها برنامه پیشرفته خود را به صورت رایگان و بدون هزینه به مدت 12 ماه به خدمات اضطراری و سازمان های دولتی ارائه می دهند.

مواد تازه کار

برای شش ماه آینده, مواد تازه کار ابزارهای جذب مشتری ، Freshchat و Freshcaller را بدون هیچ هزینه ای برای مشاغل کوچک با کمتر از 50 کارمند ارائه می دهد. این ابزار به شما امکان می دهد تا به راحتی از خانه با کارمندان خود کار کنید و گردش کار عادی خود را ادامه دهید.

هوتسوایت

یکی از محبوب ترین ابزارها برای بازاریابی رسانه های اجتماعی, هوتسوایت, برنامه حرفه ای خود را به صورت رایگان تا اول ژوئیه 2020 ارائه می دهد. در کنار آن ، شما می توانید یک کتابخانه ویدئویی بزرگ از فیلم های آموزشی را به دست آورید تا بهترین استفاده را از تلاش های بازاریابی خود داشته باشید.

اگر نیاز به مدیریت رسانه های اجتماعی دارید Hootsuite را توصیه می کنم به جز اینکه نمی خواهید از هر برنامه یک به یک استفاده کنید. Hootsuite به شما امکان می دهد از هر برنامه با یک برنامه استفاده کنید. درخشان ، واقعاً. pic.twitter.com/saxEQ0X7tI

– Jupiter8Ronin (bond_next) 30 مارس 2020

می توانید بلافاصله شروع به کار کنید ، یا اگر نمی خواهید جزئیات کارت اعتباری را وارد کنید ، می توانید یک برنامه جداگانه را در صفحه آنها تکمیل کنید ، که می توانید با کمی حرکت به پایین پیدا کنید.

Mailchimp

می توانید یک حساب کاربری استاندارد رایگان دریافت کنید Mailchimp اگر شما یک گروه واجد شرایط برای ارسال اطلاعات بحرانی در مورد بهداشت عمومی در مورد COVID-19 تا 30 ژوئن 2020 هستید. بازاریابی از طریق ایمیل برای رشد کسب و کار شما واقعاً ضروری است ، و این فقط ممکن است فرصتی مناسب برای استفاده از آن باشد.

آکادمی موز

با بیش از 15 دوره سئو, آکادمی موز همه این موارد را بصورت رایگان در دسترس قرار داده است. فقط کافیست وارد سیستم شوید یا ثبت نام کنید و از کد استفاده کنید “ما این رو گرفتیم” در هنگام پرداخت برای بازخرید پیشنهاد سئو هنوز هم در بازاریابی بسیار بزرگ است و اگر با آن مبارزه کنید ، باید این یکی را بدست آورید.

آکادمی اهرف

آکادمی اهرف دوره موسوم به Blogging for Business برای مدت زمان محدود به صورت رایگان در دسترس است. این دوره به شما نشان می دهد که چگونه می توانید بازدید کنندگان ماهانه وبلاگ خود را 100K افزایش داده و آنها را به مشتری تبدیل کنید. بیش از 4 ساعت طول می کشد و مورد پسند امثال برایان دین و کایل بینز قرار گرفته است.

کدکدایی

اگر دانش آموز هستید ، می توانید چنگ بزنید کدکدادی عضویت در حرفه ای و دسترسی به مجموعه ای از دوره ها در موضوعاتی مانند توسعه وب ، توسعه موبایل و علوم داده. نکته مهم این است که شما برای بقیه سال تحصیلی به آنها دسترسی دارید.

14 روز مسابقه اسکریپت

اگر مرتباً ویدیوها را پخش می کنید یا برنامه ریزی کرده اید اما با فیلمنامه مبارزه می کنید ، این دوره نامیده می شود 14 روز مسابقه اسکریپت تمام آنچه نیاز دارید است. هزینه عادی این دوره 197 دلار است ، اما می توانید از همین حالا آن را به صورت رایگان دریافت کنید. نیازی به وارد کردن جزئیات کارت اعتباری نیست. فقط با مسافت اجتماعی موافق باشید ، و شما خوب هستید که به آن بپیوندید.

TechSmith

شما می توانید گرفتن TechSmith ابزار ضبط صفحه به نام Snagit و همچنین ابزار بازخورد همکاری آنها به نام Video Review به طور رایگان تا ژوئن سال 2020. اگرچه استفاده رایگان دائمی نخواهد بود ، در این ماه ها ، شما می توانید بهتر تصمیم بگیرید که آیا این دو ابزار برای شما مناسب هستند یا نه.

کمک های مالی فیس بوک

شناخته شده برای همیشه قدم در مواقع بحران, فیس بوک در بیش از 30،000 مشاغل کوچک واجد شرایط در بیش از 30 کشور جهان که در آن فعالیت می کنند 100 میلیون دلار کمک هزینه نقدی و اعتبار تبلیغاتی ارائه می دهد. و حتی به مشتریان بیشتری هم برسند.

می توانید در صفحه آنها ثبت نام کنید و در صورت امکان این امر مطلع شوید.

از راه دور Zoho

رایگان تا اول ژوئیه سال 2020؛ شما می توانید استفاده کنید زهو از راه دور برای ادامه کار خود در این شرایط. این مجموعه همه در یک دارای برنامه های وب و تلفن همراه است که به شما کمک می کند یکپارچه همکاری ، ارتباط برقرار کنید و کارهای بیشتری انجام دهید.

CXL

اگر شغل خود را گم کرده اید یا حرفه شما از این شیوع منفی بوده است ، پس شما واجد شرایط گرفتن CXL رشد بازاریابی Minidegree به مدت 12 هفته رایگان است. این به شما کمک می کند تا مهارت تقاضا ایجاد کنید و یک کار جدید از راه دور کسب کنید.

پس از اتمام ، گواهی دریافت خواهید کرد و در صورت تمایل می توانید در دوره های دیگر آنها ثبت نام کنید.

نتیجه

با قفل جهانی ، آسان به تعویق انداختن و اجتناب از ماندن در خانه آسان است. برای جلوگیری از این امر و امیدوارم بیش از گذشته به موفقیت دست یابید ، من اکیداً توصیه می کنم از منابع فوق که برای شما مناسب است استفاده کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me