تبدیل وب سایت خود به a ابزار تولید سرب موفق یک کار چالش برانگیز است.

با این حال ، هنگامی که کد را کرک می کنید ، سفر به یک بادبان صاف تبدیل می شود.

صاحبان مشاغل بیشترین آزمایش را انجام می دهند راه حل های نوآورانه به دام افتادن تعداد زیادی از موارد منجر به قیف تبدیل.

تلاش و آزمایش با ابزار طلایی که پتانسیل ایجاد یک پیش فروش به شما را دارد ، زمان می برد.

ما قصد داریم چنین ابزارهایی را به تیم فروش شما ارائه دهیم که می توانند کاملاً روند فروش خود را متحول کنید:

1. کمپین فعال

موفقیت استراتژی بازاریابی دیجیتال شما تا حد زیادی به اثربخشی استراتژی بازاریابی ایمیل شما بستگی دارد.

https://www.activecampaign.com/prototype/ac-hero.mp4

ایمیل یکی از محبوب ترین رسانه ها برای ارسال پیام به مخاطب است. اگر نمی توانید ترافیک خود را بر اساس personas قطعه قطعه کنید و از این طریق از بازاریابی ایمیل استفاده کنید ، شما با راه های صحیح خود سر و کار ندارید.

مردم عاشق دریافت اعلان های شخصی شده در صندوق ورودی خود هستند و شرکتی که پیام های سفارشی برای آنها ارسال می کند شانس بیشتری برای جلب توجه آنها دارد.

با قرار دادن یک تماس مناسب برای اقدام در خبرنامه نامه الکترونیکی ، می توانید منجر به پرداخت مشتریان شود.

کمپین فعال یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی ایمیلی است که تا به امروز در اینترنت مشاهده خواهید کرد. این امر به فرایند تقسیم بندی اهمیت می دهد و روی اصول اتوماسیون کار می کند.

این امکان را به کاربر می دهد تا از لحظه فرود در صفحات وب سایت ، هر سرب را در وب سایت ردیابی کند.

بعداً ، این مسیر به عنوان محرک ابزار برای کمپین بازاریابی ایمیل شما استفاده می شود. این می تواند لحظه ای از ورود به صفحه در سایت شما ، یک اعلان مستقیم به تیم فروش شما ارسال کند.

این ابزار به شما کمک می کند تا با ارسال پیام های تقسیم شده به آنها ، از این راهکارها پیگیری کنید و با چک کردن روی آنها در فواصل منظم ، منجر به سردی در حلقه شوید.

خوب است که برای کاربران بیکار چک کنید و از ارسال پیام های مربوطه برای بازگرداندن آنها به وب سایت خودداری کنید.

2. فروشنده

اگر حضور آنلاین به عنوان یک تجارت دارید ، باید از آن استفاده کنید فروشنده برای همه CRM فروش شما نیاز دارد.

در دنیای فناوری پیشرفته امروز ، شما به شدت به ابزاری احتیاج دارید که بتواند منجر به کسب و کار شما و کار در پس زمینه شود ، در حالی که روی کارهای مهم اقتصادی بیشتر تمرکز می کنید.

Salesmate ابزاری برای فروش هوشمند با تنوع گسترده ای از ویژگی های تیم فروش امروز است. شما می توانید با استفاده از این ابزار هدایت را به تجارت خود بیاورید و سپس هوشمندانه آنها را به مشتری پرداخت کنید.

در اینجا برخی از بهترین ویژگی های Salesmate آورده شده است:

 • مدیریت خط لوله
 • پیگیری فعالیت کاربر در وب سایت
 • ردیابی ایمیل
 • الگوی خط لوله فروش
 • قالب های ایمیل
 • ایمیل های هوشمند
 • تماس با نرم افزار مدیریت
 • هوش فروش
 • پیش بینی فروش بنابراین شما می توانید به جای حدس زدن روی داده های جامد عمل کنید
 • ادغام با محبوب ترین برنامه ها
 • ادغام برنامه های Google
 • امنیت و قابلیت اطمینان

3. پزشکی قانونی سرب

اگر به دنبال یک سکوی هوشمند هستید که بتواند تجارت شما را به دست آورد ، منجر به کیفیت شود, پزشکی قانونی سرب ابزار شماست صدها نفر ممکن است هر روز به وب سایت شما مراجعه کنند ، اما تعداد کمی از افراد زمان پر کردن فرم را صرف می کنند.

حتی اگر از نرم افزاری استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که هر بازدید کننده فرم را پر می کند ، هنوز چند مورد از بین نخواهید افتاد. چگونه می توان این هدایت ها را به خود جلب کرد و آنها را ماندگار کرد?

سرب پزشکی قانونی ، یکی از جالبترین ابزارهای تولید سرب در بازار است. این ابزار از آدرس IP کاربر استفاده می کند تا بررسی کند کدام شرکت ها و افراد از وب سایت شما استفاده می کنند ، حتی اگر فرم را پر نکنند.

شما می توانید بر اساس این اطلاعات مهم ، یک نقشه نبرد تهیه کنید.

در مرحله بعد ، تیم فروش شما می تواند چرخ را بگیرد و اطلاعات مربوط به شرکت ها و مارک های بازدید کننده از وب سایت شما را جمع آوری کند.

با مدیران بازاریابی یا سایر پرسنل ذیربط صحبت کنید و ایده های خود را با آنها در میان بگذارید. این استراتژی شانس بالایی برای کسب درآمد های خوب شما دارد زیرا افرادی که با آنها تماس می گیرید قبلاً باید از تجارت شما آگاه باشند.

4- ارتباط داخلی

ارتباط داخلی رویای یک تیم فروش است.

همچنین یکی از خلاقانه ترین ابزارهای تولید سرب در آنجا است. این ابزار به شما امکان می دهد تا هنگام مراجعه به وب سایت شما مستقیماً با رهبری خود ارتباط برقرار کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید.

می توانید با تنظیم پیام هایی که بازدید کننده هنگام دیدار با الزامات خاص در یک صفحه مشاهده می کند ، از روند ارتباط مراقبت کنید.

به عنوان مثال ، اگر یک بازدید کننده بیش از 30 ثانیه را در صفحه قیمت گذاری وب سایت خود بگذراند ، می توانید یک پنجره برای آنها ارسال کنید که چیزی مانند آن را بخواند:

سلام!

آیا علاقه مند به دانستن معاملات قیمت ما هستید؟ من خوشحال خواهم شد که کمک کنم!

این پیام می تواند توجه کاربر را به خود جلب کند و او برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات قیمت گذاری در شغل شما پاسخ خواهد داد.

نکته اصلی این است که مرتبط باشید و با افکار بازدید کننده خود طنین انداز شوید. شما می توانید با انجام تحقیق در مورد بازدید کنندگان سایت و مقصد مکرر که در سایت مشاهده می کنید ، Intercom را به بهترین روش تنظیم کنید.

هنگامی که بازدید کننده به پیام پاسخ می دهد ، هر نماینده تیم فروش شما می تواند با آنها ارتباط برقرار کرده و آنها را راهنمایی کند.

این یک استراتژی خوب است زیرا سرب از طریق چندین کانال عبور می کند اما در صاف ترین مسیرها برای تبدیل به تجارت خود باقی می ماند.

این ابزار پتانسیل بسیار زیاد برای جمع آوری سلبریتی ها و بازخورد ارزشمند مشتریان دارد. اما ، ابتدا باید آن را بررسی کنید تا از پتانسیل های آن قبل از تصمیم گیری برای مشتری مطلع شوید.

5- Google Trends

Google یک سکوی خارق العاده است که مجموعه وسیعی از ابزارهای فروش نوآورانه را برای صاحبان مشاغل عصر دیجیتال در خود جای داده است.

ابزارهای Google از این مزیت برخوردار هستند که دقیقاً آنچه را که می خواهند به کاربران ارائه دهند – منجر به بیشتر و قرار گرفتن در معرض بیشتر در یکی از گسترده ترین موتورهای جستجو امروز.

اولین بار در این لیست Google Keyword Planner است. مرحله برنامه ریزی کلمات کلیدی برای بسیاری از دارندگان وب سایت بسیار مشکل ساز است زیرا آنها نمی دانند از کجا شروع کنند و چه کلمات کلیدی را برای استراتژی بازاریابی خود در نظر بگیرند.

ابزار Google کلمات کلیدی مناسبی را برای تجارت خود به شما پیشنهاد می دهد که می توانید تا حد امکان در وب سایت خود کپی کنید.

مورد بعدی است Google Trends. این ابزار برای تولید سرب ضروری است زیرا می توانید در آخرین روند موجود در اینترنت به روز بمانید تا محتوایی را ایجاد کنید که هر روز با کاربران اینترنت طنین انداز باشد.

6. مضامین شکوفا

آیا از WordPress استفاده می کنید?

Thrive Themes فقط با وردپرس کار می کند و از ویژگی های فوق العاده ای برای تولید پیشرو برخوردار است. مضامین شکوفا یک دسته از پلاگین های بازاریابی و تبدیل متمرکز شده است.

سابق:

 • منجر به تولید می شود
 • ایجاد صفحات فرود
 • آزمونهای ساختمانی
 • مضامین زیبا وردپرس
 • ابزارک های هوشمند
 • عناوین بهینه سازی شده
 • بازاریابی کمبود
 • توصیفات

اگر می خواهید لیست ایمیل را سریعتر تهیه کنید ، آن را پرداخت کنید پیشرو شوید. یکی از بهترین افزونه های وردپرس سرب سرب که در آن می توانید هر نوع فرم انتخاب را ایجاد کنید.

من امیدوارم که ابزارهای فوق به شما کمک کند تولیدات بیشتری را برای تجارت شما ایجاد کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me