نوشتن متن SEO در روزگار مدرن همه چیز درمورد تولید محتوای قانع کننده است – آنقدر خوب که بتواند خودش را ارتقا بخشد. وقتی موتورهای جستجو تکامل می یابند ، نوشتن نسخه ای دوستانه برای SEO می پردازد که همچنان در بالای موارد باقی بماند.

هنر نوشتن برای موتورهای جستجو همیشه در حال شكل است. یک روز ، چیزی که سالها کار کرده است ناگهان بیشتر از این نتیجه نمی گیرد.

این یک اشاره به زمانی است که Google عملیات جستجوی خود را به SSL منتقل کرد, این بدان معنی است که Google Analytics دیگر نمی تواند کلمات کلیدی ورودی را ردیابی کند.

بدون کلمات کلیدی ، دیگر نمی توانید درک کنید که کدام عبارات بازدید کننده را به پست های شما ارسال می کند. در نتیجه نوشتن کپی که شامل عبارات کلیدی کلیدی است ، بسیار سخت تر می شود. خوشبختانه ، بسیاری از مارک ها این ابزار را به خود اختصاص داده اند تا ابزارهای تحقیق و پیشنهادی برای کلمات کلیدی را ارائه دهند.

اما ، کپی نویسی SEO فقط مربوط به کلمات کلیدی نیست. این چیزی است که در پست ها و مقاله ها وجود دارد و همه تفاوت هایی را ایجاد می کند. با معرفی RankBrain و رشد مداوم برای جستجوی صوتی – ما شاهد تغییر آهسته اما غیرقابل باور در راهی هستیم که موتورهای جستجو محتوای نوشتاری را تفسیر می کنند.

و تنها راه برای ادامه کار سازگاری است.

کاربر اکنون الگوریتم است

Google همواره سعی کرده است تا اطمینان حاصل کند که محتوای ذکر شده مخصوص کاربر است. در روزهای ابتدایی سئو و حتی به تازگی در 3-4 سال پیش ، با بازی کردن بسیاری از الگوریتم های موتور جستجو می توان قدم بردارد.

اکنون ، فناوری Google برای درک رفتار کاربر بهبود قابل توجهی یافته است. و یک تغییر عمده اتفاق می افتد – عملی که رفتار کاربر را در نظر می گیرد – در صفحات شما – به عنوان یک سیگنال رتبه بندی اصلی.

الگوریتم RankBrain می خواهد بداند آیا کاربران در صفحاتی قرار می گیرند که پاسخ های لازم را ارائه می دهند:

  • آیا محتوای این سایت با لحنی رسمی یا خاموش نوشته شده است?
  • آیا این صفحه با یک قالب مختصر به یک سؤال خاص پاسخ می دهد?
  • قبل از ترک کاربر چه مدت در یک صفحه هزینه می کند?
  • آیا بازدید کنندگان با عناصر خارج از حوزه محتوا در تعامل هستند?

به طور کلی ، رتبه بندی رتبه Google Google ادامه خواهد داد دلیلی برای رتبه بندی صفحات شما بالاتر است.

چگونه رتبه بندی مغز کار می کندRankBrain چگونه کار می کند؟ عکس: مانگول

بازگشت بازدید کنندگان ، تعامل مداوم ، سیگنال های اجتماعی ، پاسخ های دم بلند و عملکرد سایت – همه در بهبود رتبه بندی نقش دارند.

سؤال این است که ، همه اینها چگونه به عنوان نویسنده نسخه برداری از شما تأثیر می گذارد؟ آیا به ویژه مواردی وجود دارد که برای دستیابی به نتایج بهتر SEO باید متفاوت عمل کنید?

و جواب این است, آره. تو می توانی نسخه خود را بهینه کنید برای دیدار با استانداردهای RankBrain و سایر الگوریتم های موتور جستجو.

شماره 1: چگونه به: قطعه های ویژه & پاسخ ها

قطعه ها و پاسخ های برجسته اکنون مدت هاست ایده ساده است. Google محتوای شما را به دلیل ساختار آن اسکن می کند و به طور خودکار یک قطعه برجسته را ایجاد می کند که می تواند همه عناوین و عناوین فرعی را مشخص کند. تصویر بالا نمونه ای از است قطعه های ویژه در محل کار.

و به جای این که فکر کنید که باید از ویژگی های لازم برخوردار شوید ، می توانید با قرار دادن تلاش های لازم برای دوستانه تر کردن پست های خود با قطعه ها و پاسخ ها ، وضعیت بهتری کسب کنید..

پاسخ های برجسته چیست?

سلولهای مغزی چگونه می میرند - پاسخ گوگل

پاسخ های برجسته Google در بین صفحات نتیجه موتور جستجو روز به روز بیشتر می شود. به حدی است که هنگام جستجو با استفاده از دستگاه تلفن همراه ، به سرعت فراموش می کنید که یک تجربه Google دارید. روش کار در حال حاضر این است که به محض مشاهده یک پاسخ ، چند جواب دیگر اضافه می شوند. و لیست فقط در حال رشد است.

اما سوال اینجاست, چگونه می توان در قطعه های Google پاسخ نشان داد?

و راه حل بسیار آسان است. شما باید به روشی بنویسید که به نظر می رسد پاسخی است که مخالف استفاده از ژارگون فروش است.

همچنین ، یکی از روش های Google برای بررسی ساختار ، تجزیه و تحلیل صفحات برای عنوان ها ، زیر عنوان ها و موارد دیگر است برجسته قطعه و پاراگراف. این امر برای موتورهای جستجو نشان می دهد كه محتوای در یك زمینه خاص از اهمیت حیاتی برخوردار است.

ممکن است از ابزاری مانند استفاده کنید SEMrush برای نظارت بر اینکه محتوای شما در قسمتهای پاسخ پاسخ داده شده است یا خیر.

شماره 2: با کلمات کلیدی با دم بلند شرح دهید

در حالت ایده آل ، هر صفحه در وب سایت شما حول ایده یک کلمه کلیدی خاص ساخته شده است. گفته می شود ، بیشتر مشاغل کلمات کلیدی خشک را هدف قرار می دهد ، دسته ای از عبارات رایج که حجم جستجوی بالایی دارند اما در مثالهای دنیای واقعی دارای سرعت کلیک کمی نیست..

علاوه بر این ، رتبه بندی برای کلمات کلیدی با حجم بالا دشوار است ، و بیشتر اوقات غیر از این ، ترافیکی که در ازای آن می گیرید بدون پتانسیل فروش زیاد نازک است.

بنابراین ، وارد دنیای جهان شوید سئو با دم بلند.

seo دم بلندSEO-Tail-Tail چیست؟ عکس: Huify

هدف سئو با دم بلند ، پاسخ به سؤالاتی است که فراتر از انتخاب اصلی کلید واژه شماست.

به عنوان نمونه ، اگر شغل شما در مورد “غرفه های یوگا” است ، پس چگونه می توانید بر روی این عبارت کلیدی گسترش دهید تا جزئیات و اطلاعات بیشتری را درج کنید?

آیا “غرفه ها” می توانند به غیر از بهبود انعطاف پذیری وضعیت ، به چیز دیگری کمک کنند؟ آیا با افرادی مواجه شدید که مواردی را برای بهبود رفاهشان به شما ارائه دهند?

اینها مثالهای واقعی در مورد چگونگی بهبود نسخه شما با کلمات کلیدی کوتاه دم است. و اگر تلاش می کنید کلمات کلیدی دیگری به طول طولانی بیاورید ، به طور خودکار کامل Google همیشه مکانی عالی برای شروع است.

جستجوی کلید واژه دم بلند Googleبرای ایجاد ایده برای کلمات کلیدی بالقوه با دم بلند ، از ویژگی کامل خودکار Google استفاده کنید.

پس از مشاهده فرصت های احتمالی برای کلمات کلیدی با دم بلند ، اضافه کردن آنها به پست های خود را شروع کنید. با استفاده از مطالب اضافی – یا ایجاد یک پست کاملاً جدید – بر اساس یافته های خود. بخش های محتوای اضافی را به روشی تنظیم کنید که پاسخ های عمیق و وضوح ارائه دهد.

و صحبت از عمق ، این ما را به فصل بعدی ما در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک نویسنده بهتر SEO تبدیل می کند. یا حداقل کسی که فقط به خاطر خشنود کردن یک الگوریتم نمی نویسد.

شماره 3: آموزنده بودن کافی نیست

شما آن را دیده اید. در همه جا است. نسخه اصلی & لیست های چسباندن که احساس زور می کنند یک چشم انداز مطلق برای دیدن هستند ، و به سختی وعده ارزش را تا کنون تحویل می دهند.

در اکثر موارد ، هیچ مشکلی در اطلاع رسانی بودن وجود ندارد. حداقل تلاشهای محتوای خود را زنده نگه می دارید. و تا زمانی که خودتان آن را بنویسید ، دیگر نباید مشکلی ایجاد شود.

اما ، نوشتن کپی به منظور اهداف SEO به سختی نمی تواند آموزنده باشد.

به یک معنا ، کپی رایت های خوب رزمندگان واقعی دنیای سئو هستند. نوشتن پست ها و مقالات طولانی ، همیشه در تلاش است تا آخرین و بهترین تحقیقات موجود را در بر بگیرد. همیشه سعی در ارائه مطالب به اندازه کافی داشته باشید تا خوانندگان مجبور نشوند سایت دیگری را کلیک کنند.

طول پست.001طول مطلوب محتوای چیست؟ مدت زمان پست های وبلاگ شما باید چه مدت باشد؟ تعداد کلمات ایده آل برای SEO چیست؟ این سؤالاتی است که بسیاری از بلاگ نویسان و بازاریابان از آنها می پرسند.

در طول چهار سال گذشته ، متوسط ​​طول پست وبلاگ از 800 ، 1000 به 1200 کلمه رفته است.

واضح است که محتوای طولانی باعث ایجاد ترافیک می شود و منجر به تولید بیشتر می شود. با این حال ، محتوای 10x منحصراً در مورد ایجاد مقالات طولانی نیست. در انتشار مقالات طولانی در مورد هر موضوعی که می نویسید ، گونگ هو به کار خود ادامه ندهید. هدف شما ارائه تجربه ای باورنکردنی به مخاطبان شما و خدمت به هدف مخاطبان شما است. – چنتان زالانی

و این بیشتر مربوط به این واقعیت است که خوانندگان می خواهند تمام پاسخ های خود را در یک پست واحد پیدا کنند. همانطور که نمودار بالا نشان می دهد, ارسال های طولانی تر جلسات ارگانیک بیشتری دارند از پست با <600 کلمه.

غذای اصلی: تکه های طولانی تر را با هدف بهتر بنویسید. عمیق به موضوع خود بپردازید و متناسب با آن محتوای را قالب بندی کنید.

شماره 4: خوانندگان را برای مدت طولانی مشغول نگه دارید

Google اصرار دارد از زمان صرف شده در صفحه به عنوان عامل رتبه بندی استفاده کند. و صادقانه ، معنی دارد.

ترجیح نمی دهید که محتوای خود را به درجه بالایی برساند زیرا از لحاظ ارزش بسیار خوبی ساختار یافته است?

حتی اگر SEO به عنوان یک عمل برای دهه های بعدی وجود داشته باشد, SEO به تنهایی نمی تواند باعث شود کاربران در صفحات شما بمانند.

خوشبختانه ، روش هایی وجود دارد که می توانید اطمینان حاصل کنید که کاربران برای مدت طولانی تری به کار خود ادامه می دهند.

  • اینفوگرافیک. اینفوگرافیک ارتباطی از تحقیقات بصری است که در یک نمایش چشم نواز آمیخته شده است. با نگاهی به اینفوگرافیک می توانید به راحتی 10-30 ثانیه از کل زمان صرف شده در یک صفحه را برای هر کاربر اضافه کنید.
  • نقل قول ها. از نقل قول کارهای شخص دیگری نترسید. تجربه شخصی را با تجربیات دیگران که در همان زمینه کار می کنند ترکیب کنید.
  • لیست ها. اضافه کردن لیستی به مطالب شما باعث می شود که این قابلیت برای شما رقم بخورد. همچنین ، یک لیست در ارائه بصری کار بسیار به مراتب بهتر از این است که اگر می خواهید جملات جداگانه بنویسید.
  • فراخوان. معمولاً وقتی می خواهید یک بخش مهم از اطلاعات را برجسته کنید ، یک فراخوان اضافه می شود. این روزها ، اکثر سیستم عامل های انتشار مطالب ، ابزاری برای ایجاد جعبه پاسخگویی فراخوان فراهم می کنند.

اگر از WordPress استفاده می کنید ، بررسی کنید پیشرو شوید برای ایجاد یک جعبه محتوا با تبدیل بالا و چشمگیر.

  • سمعی. خدمات زیادی در دسترس است که می توانند یک مقاله را به قالب صوتی تبدیل کنند. اگر میانگین مدت ارسال شما 5 دقیقه است ، تصور کنید که اگر خوانندگان شما شروع به گوش دادن به پیام های شما کنند ، می توانند برای میزان جذب کاربر شما چه کنند..

مهمتر از همه ، محتوای صادقانه و با کیفیت بالا ، تعامل طولانی تر به خودی خود را ترویج می کند.

نتیجه گیری: بخشی خود را انجام دهید

کپی نویسی برای سال 2019 در مسیری خوب پیش می رود. گوگل در مورد پاداش دادن مطالب عالی باهوش تر می شود ، و خوانندگان در به اشتراک گذاری مطالب سخاوتمندانه تر می شوند که به مشکلات آنها کمک می کند.

به عنوان یک نویسنده نسخه برداری ، هدف شما حفظ قوام و ادامه تحلیل نتایج مربوط به هر پستی است که می نویسید. با این گفته ، افکار خود را درمورد نویسندگی SEO جستجو کنید. دوست دارم از روشهایی که در سال جاری استفاده می کنید بشنوید تا هم در معرض نمایش و هم درگیر کردن مطالب خود به حداکثر برسید.

برچسب ها:

  • سئو

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me