به دست آوردن یک توسعه دهنده ماهر با نگرش درست چالش برانگیز است.

در هنگام استخدام یک توسعه دهنده وردپرس به دنبال چه چیزی باشید?

اگر این مطلب را می خوانید ، تصور می کنم شما یک وب سایت یا صاحب مشاغلی هستید که به دنبال استخدام پروژه های مستقل یا کوتاه مدت هستید. در این صورت ، قوانین بازی کمی متفاوت از زمان استخدام کار روزانه تمام وقت است. اکنون بر اساس تجربه خود نکاتی را ارائه خواهم کرد.

نمونه کارها را بررسی کنید

این فرد غیر مغزی است ، یا حداقل به نظر می رسد چنین باشد. هر توسعه دهنده قرارداد که ارزش نمک آنها را دارد ، یک نمونه کار قابل توجه (به جز من ، که داستان کاملاً دیگری است! :-P) است ، و باید برای شما مرتبط باشد. اما در اینجا پیچ و تاب است – مستقل مملو از تقلب هایی است که نمونه کار دیگران را به سرقت می برند ، معامله را می بندند و سپس آن را برای برخی از توسعه دهنده ها برون سپاری می کنند.!

من معمولاً این موضوع را مشکل مهمی نمی دانم ، اما مردمی مانند این هیچ تصوری از توسعه وردپرس یا PHP ندارند و در نهایت خراب کردن پروژه هستند. آنها یا با پول فرار می کنند و یا یک افزونه / موضوعی را که فقط ساده می خورد ، ارائه می دهند.

در مرحله بعد ، ما می خواهیم استراتژی بقا را برای صاحب مشاغل در هنگام جنگل آزاد انجام دهیم.

زیر سوال بردن نمونه کارها

اکنون که نمونه کارها را برای خواندن آن و تهیه یک پرسشنامه می گذرانید ، می خواهید به توسعه دهنده ارائه دهید. اما این را نشان ندهید که هنوز – می خواهید در تماس یا جلسه بعدی پرسشنامه را که در مورد آنها قرار دارد به تعجب آورید! اگر به نظر می رسد آنها مردد هستند یا در محافل صحبت می کنند ، می دانید که زمان بسته بندی و اجرای آن است. ��

اگرچه سؤالات دقیق به پروژه بستگی دارد ، در اینجا چند مورد ذکر شده است:

  • آیا از دستورالعمل های کد وردپرس پیروی می کنید؟ چرا و چرا نه؟ (حتی اگر برنامه نویس از آنها پیروی نکند ، یک نگرانی اساسی نیست ؛ این سبک کد نویسی خیلی زمان زیادی می برد. اما قضاوت کردن این که آیا برنامه نویس حتی از وردپرس شنیده است یا نه مهم است) استانداردهای کدگذاری.)
  • برای ساخت این افزونه چقدر زمان لازم داشت؟ آیا می توانید مرا در طی مراحل طی کنید?
  • به گفته شما ، اشتباهات رایج چیست که توسعه دهندگان هنگام ایجاد مضامین مرتکب می شوند?
  • محدودیت های این موضوع در هنگام اندازه های مختلف صفحه نمایش و مرورگر چیست?
  • از چه بهینه ای در تهیه این موضوع / افزونه مراقبت کرده اید?
  • کدام یک از افزونه های منبع باز را به عنوان یک توسعه دهنده مطالعه کرده اید؟ آیا می توانید مرا از طریق نحوه کار کردن طی کنید؟ (اشکالی ندارد حتی اگر در اینجا چیزهای زیادی را نفهمید – ایده این است که ببینید که آن شخص چقدر با کاردستی آنها آشنا است.)

اگر فکر می کنید قادر به پاسخ دادن به سر یا دم نیستید ، آنها را یادداشت کنید و آنها را در انجمن های وردپرس قرار دهید – از مشاوره انجمن درباره آنچه در مورد توسعه دهنده فکر می کنند ، بخواهید.!

منابع

بخواهید با افرادی که پروژه های ارائه شده را سفارش داده اند ، صحبت کنید. من انتظار ندارم همه پروژه ها به یک یادداشت خوب خاتمه دهند ، اما اگر یک برنامه نویس حتی 2-3 مرجع معتبر نداشته باشد ، این یک پرچم قرمز خیره کننده است. و با شماره تلفن ها مرتب نشوید ، زیرا برخی از افراد بازی را به اندازه کافی تقلب کرده اند – به ایمیل رسمی اصرار کنید و حتماً برای آنها بنویسید!

از سیستم سپردن استفاده کنید

پرداخت ها در جایی صورت می گیرد که بیشتر مذاکرات پروژه خراب می شود. توسعه دهنده نمی خواهد فقط چند روز تلاش کند ، فقط مشتری ناپدید شود و مشتری نمی خواهد برای کسی که قبل از شروع صحبت کردن بزرگ است ، وقت و هزینه خود را از دست بدهد. برطرف کردن این نگرانی ها بدون نیاز به توسل به “شما می توانید به من 100٪ اعتماد کنید” – با استفاده از سیستم ذخیره مانند Upwork ، Freelancer و غیره. خدمات escrow تا زمان تحویل نقاط عطف کار ، پول شما را نگه می دارد ، و همه چیز مستند است اهداف قانونی.

سرمایه گذاری خارج از WordPress (و PHP!)

اگر یک توسعه دهنده علاقه مند به فن آوری های وب است و در تماس با سایر پشته های فناوری است ، این گزینه اختیاری است اما برای ایده گرفتن. دانستن مباحث مربوط به روندهای صنعت به مقابله با نیازها در روشهای مختلف کمک می کند و شما هرگز نمی دانید که آنچه را که به دنبال آن هستید می تواند در یک پشته متفاوت مانند Nodejs ، Ruby و غیره انجام شود.

با چند توسعه دهنده صحبت کنید

مگر اینکه کسی را با کارهای گذشته خود بشناسید ، همیشه ایده خوبی است که در مورد نیازهای خود با چند توسعه دهنده صحبت کنید. همه بازخورد ها را جمع کنید و ببینید چه چیزی برای شما بهتر به نظر می رسد. فقط به مرزهای فنی نپردازید بلکه به دنبال یک نگرش باشید.

حالا می دانید که به دنبال چه چیزی باشید. بعد ، یک توسعه دهنده با تجربه در کجا پیدا می کنید?

بازارهای بسیاری وجود دارد ، اما موارد زیر محبوب دیگری برای یافتن توسعه دهنده وردپرس است.

کد پذیر

کد پذیر یک بستر تخصصی آزاد در زمینه توسعه وردپرس است.

خواه به ساخت سفارشی ، توسعه تم ، بهینه سازی عملکرد ، سخت شدن امنیت یا عیب یابی مسئله نیاز داشته باشید ، یک متخصص مناسب برای کار خود پیدا خواهید کرد. شما می توانید پروژه خود را به صورت رایگان ارسال کنید تا به برنامه نویس وصل شوید و در مورد قیمت گذاری و جدول زمانی صحبت کنید.

برنامه نویسان را خواهید دید که مبنای ساعت یا هزینه ثابت را دارند. این واقعا انتخاب شماست اما اگر از من بخواهید من همیشه هزینه ثابت را ترجیح می دهم. مزیت هزینه ثابت این است که لازم نیست نگران باشید وقتی که توسعه دهنده زمان بیشتری از زمان انتظار می برد. شما همیشه آنچه را که برای تحویل کار موافقت کرده اید ، پرداخت می کنید.

شما یک برنامه نویس از سراسر جهان پیدا خواهید کرد ، اگر می خواهید در منطقه زمانی خود کار کنید یا با شخصی که زبان شما را صحبت می کند ، کار کنید..

WPhired

یک پورتال شغلی برای ارسال نیاز به کار WP شما برای استخدام یک متخصص از راه دور.

WPhired سه نوع قیمت گذاری ارائه دهید.

  • رایگان – مشاغل ارسال شده را برای 30 روز فعال کنید
  • شغل ویژه 3 – سه پست شغلی خود را برای مدت زمان 60 روز مشخص کنید
  • شغل ویژه 5 – 5 ارسال شغل به مدت 60 روز

توپتال

توپتال, یکی از بازارهای محبوب برای یافتن 3٪ برتر توسعه دهندگان WordPress.

آیا نمی دانید چرا 3٪؟ اینو ببین توضیح.

می توانید صدها نفر از نمایه سازندگان را مرور کنید و شخصی را که دوست دارید استخدام کنید.

من اطمینان دارم که شما یک برنامه نویس مناسب برای کار WP خود در سیستم عامل های فوق پیدا خواهید کرد. اگر به دلایلی ، شما نمی توانید ، پس ممکن است امتحان کنید کار کردن, کدگذار یا فریلنسر.

در پروژه تان موفق باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me