برای سریعتر شدن وب سایت وردپرس از ویژگی های مرورگر مدرن مانند پیش بارگیری ، پیش تنظیم ، پیش اتصال استفاده کنید.

به عنوان یک سایت ، که دوست ندارد هر کاری ممکن انجام دهد تا صفحه وب سریعتر بارگیری شود?

اطمینان از سریعتر بارگذاری سایت در سراسر جهان چالش برانگیز است. چندین کار وجود دارد که می توانید برای بارگذاری سریع منابع سایت انجام دهید ، از جمله فعال کردن موارد زیر نکات مرورگر. آنها همچنین به عنوان شناخته می شوند تکنیک های قبل از مرور.

توجه: وقتی برای اولین بار به وب سایت دسترسی پیدا می کنید ، تکنیک ها به مرورگرها کمک نمی کند ، اما درخواست های بعدی سریعتر می شوند.

پیش بارگذاری

می توانید از تگ preload استفاده کنید تا به مرورگر بگویید برخی از منابع استاتیک را زودتر واکشی کند. آنها می توانند یک تصویر ، قلم ، جاوا اسکریپت ، CSS ، اسکریپت ها ، فیلم و غیره باشند. این امر به اولویت بندی بارگذاری منابع کمک می کند. از این رو ، عملکرد بهبود یافته است.

اگر انتظار دارید که کاربران از صفحات بعدی بازدید کنند ، بارگیری قبل ایده خوبی خواهد بود. مانند فروشگاه تجارت الکترونیک که کاربر در آن از صفحه محصول بازدید می کند و سپس اطلاعات را بررسی می کند ، با سایر محصولات مقایسه کند ، به سبد خرید ، پرداخت و غیره اضافه کند.

برای تنظیم ویژگی Preload می توانید از افزونه های زیر استفاده کنید.

نکات بهتر منابع – یک افزونه رایگان برای پیکربندی پرونده های CSS و JS.

WP Rocket – افزونه ای ممتاز برای شارژ بیشتر عملکرد وب سایت با بسیاری از تکنیک های اساسی ، از جمله بارگیری در پیش پرده ذخیره حافظه و نقشه سایت.

چگونه می دانید preload فعال است یا خیر?

سریعترین راه برای پیدا کردن با مشاهده منبع صفحه است. شما باید چیزی مانند زیر را ببینید.

همه مرورگرها هنگام نوشتن از Preload پشتیبانی نمی کنند. بنابراین ، بررسی کنید ماتریس سازگاری قبل از اجرای.

مقدمه

آیا منابع خود را از حوزه های دیگر بارگیری می کنید؟ شاید CDN?

اگر اینطور نیست و هر منبع از دامنه منفرد شما بارگیری می شود ، ممکن است این مفید نباشد.

پیشوند اتصال به مرورگر برای ایجاد ارتباط با دامنه های دیگر در پس زمینه برای صرفه جویی در وقت برای جستجوی DNS ، تغییر مسیر ، دستی TCP ، مذاکره TLS و غیره. ایده این است که برای تأمین سریع بارگذاری منابع از دامنه دیگر ، تأخیر را کاهش دهید..

مجدداً می توانید از افزونه نکات بهتر منابع ذکر شده در بالا یا حق بیمه مانند آن استفاده کنید عطرساز.

پس از پیکربندی منابع مورد نیاز ، باید آنها را در منبع صفحه مانند زیر مشاهده کنید.

توجه: اگر منابع را از دامنه ای که به CORS احتیاج دارد بارگیری می کنید ، باید مشخص کنید که به عنوان crossorigin و خروجی باید به نظر برسد.

پیش اتصال با جدیدترین نسخه Chrome ، Edge ، Firefox ، Safari سازگار است.

مقدمه

بگذارید مرورگر صفحه بعدی را بارگیری کند ، که فکر می کنید در صورت مرور کاربر به آن نیاز خواهد بود. prefetch منابع لازم را بارگیری می کند و آنها را در حافظه محلی ذخیره می کند و در صورت لزوم به سرعت در خدمت آنها می باشد. دو نوع مقدمه وجود دارد.

پیش فرض DNS – در زیر توضیح داده شده است

پیشوند پیوند – با استفاده از پیکربندی شده برای پیش تنظیم HTML یا منابع استاتیک استفاده می شود. می توانید منابع را با استفاده از یک ویژگی مشخص کنید.

به عنوان ویژگی از منابع مختلفی مانند صوتی ، تصویری ، اسکریپت ، آهنگ ، سبک ، فونت ، شی ، سند و غیره پشتیبانی می کند. پیش تنظیم پیوند با کمک پیکربندی می شود افزونه نکات قبل از منبع منابع.

DNS prefetch

در حال بارگیری منابع از بسیاری از حوزه ها و می خواهید آنها را در پس زمینه حل کنید?

این راه اندازی سریع می تواند به حل و فصل همه دامنه های بالقوه کمک کند بنابراین در صورت درخواست منابع ، سریعتر بارگیری می شود. این امر به پایین آوردن تأخیر کلی کمک می کند.

بیایید بگوییم که شما در حال بارگیری منابع از 3 دامنه هستید ، و هر دامنه برای انجام جستجوی DNS در حدود 100ms طول می کشد و در این صورت با تأخیر 300 میلیونی ذخیره می شوید.

خنک نیست?

اگر در ویرایش فایل های موضوع راحت هستید می توانید با استفاده از افزونه perfmatters پیاده سازی کنید یا موارد زیر را در پرونده function.php اضافه کنید..

// * DNS Preetching
عملکرد dns_prefetch ()
پژواک

}
add_action (‘wp_head’ ، ‘dns_prefetch’ ، 0)؛

می توانید اطلاعات بیشتری را در اینجا بخوانید اسناد وب Mozilla.

تسلیم شدن

آیا انتظار دارید که کاربران سایت شما در صفحه بالقوه حرکت کنند?

Prerender می تواند به بارگیری آن دارایی ها در پس زمینه کمک کند ، و وقتی کاربر روی آن کلیک کند ، خیلی سریع آن را دریافت می کند. می توانید با افزونه Pre Party Resource Hints به این هدف برسید.

Prerendering برای یک صفحه یا دارایی با وزن سبک مناسب است ، اما با کل سایت یا منابع بزرگ مراقب باشید زیرا ممکن است باعث افزایش استفاده و پهنای باند CPU و کند شدن سایت شود. بنابراین ، با استفاده از منبع کمتری سعی کنید آن را آزمایش کنید تا تأثیرات جانبی نداشته باشد.

همانطور که مشاهده می کنید ، چهار افزونه اصلی برای اجرای نکات مرورگر در وردپرس درگیر هستند. یکی را که دوست دارید انتخاب کنید و متناسب با نیاز باشد.

افزونه نکات قبل از منبع منابع – یک افزونه رایگان پیش نمایش DNS ، پیشوند پیوند ، پیش نمایش ، پیش اتصال و پیش بارگذاری ارائه می دهد.

نکات بهتر منابع – جایگزینی برای مورد فوق.

افزونه رایگان تا زمانی که حفظ و پشتیبانی شود خوب است. متأسفانه ، این اتفاق برای بسیاری از افزونه ها رخ نمی دهد و به همین دلیل است که گاهی اوقات بهتر است سراغ نسخه پولی بروید. افزونه های نسخه تجاری به صورت حرفه ای و به روز با استاندارد وردپرس پشتیبانی می شوند & رفع مشکلات امنیتی اگر مایل هستید برای بهینه سازی عملکرد سایت خود چند دلار هزینه کنید ، می توانید موارد زیر را بررسی کنید.

WP Rocket – به اعتبار بیش از 800،000 سایت مشهور است. هزینه آن برای هر وب سایت 49 دلار است.

فوق العاده – وزن سبک و آسان برای پیگیری هزینه 24.95 دلار برای یک سایت. همانطور که می نویسم ، ویژگی های زیر را ارائه می دهد.

این بهینه سازی زیادی است.

نتیجه

هسته وردپرس یک وزن سبک است ، اما حجیم می شود بستگی به این دارد که از چه تم و افزونه هایی استفاده می کنید. و ، بهینه سازی عملکرد سایت شما برای رتبه بندی بهتر جستجو و تبدیل. تکنیک های فوق به راحتی قابل رعایت هستند ، اما نباید متوقف شوید.

شما همچنین باید در استفاده جهانی از یک CDN برای ذخیره و سریعتر ارسال محتوای خود در نظر بگیرید. تعداد بسیاری وجود دارد ، اما من سعی می کنم SUCURI را که CDN و امنیت را ارائه می دهد ، امتحان کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me