راه اندازی یک فروشگاه آنلاین با شروع وب سایت وبلاگ آسان شده است. ابزار و فناوری تا حدی تکامل یافته اند که تمام آنچه شما نیاز دارید ایده ای برای یک محصول است و می توانید یک فروشگاه آنلاین را در یک روز راه اندازی کنید.

شما هنوز هم باید با حقوقی مانند مرتب سازی یک نهاد تجاری مقابله کنید ، اما حتی این جنبه فروش آنلاین روز به روز آسان تر می شود.

برای فروشندگان دیجیتالی برای اولین بار ، تصمیم گیری در مورد استفاده از بستر تجارت الکترونیک برای تجارت الکترونیک سخت تر است. امروزه آنقدر موجود است که در بازار وجود دارد و می توان درک اینکه چه چیزی باعث تفاوت هر یک از آنها می شود گیج کننده باشد.

WooCommerce – که به طور مستقیم با آن یکپارچه شده است وردپرس – حدود یک دهه است که ثابت شده است که یکی از قابل اعتمادترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک در جهان است. این به راحتی با سیستم عامل هایی مانند Shopify ، Magento ، BigCommerce یا Weebly. و به همین دلیل است.

آزاد برای همیشه.

یکی از دلایلی که محبوبیت WooCommerce در بین فروشندگان آنلاین بسیار محبوب است ، به این دلیل است که استفاده از آن کاملاً رایگان است. درست مانند وردپرس ، که ستون فقرات این پلتفرم تجارت الکترونیک است. غیر از هزینه میزبانی شما ، اجرای هر دو WordPress و WooCommerce کاملاً رایگان است.

ویژگی های WooCommerce

مطمئناً ، هزینه های خارجی مرتبط با آن ، مانند میزبانی وب سایت ، و یک پردازنده پرداخت کارت اعتباری وجود دارد – اما این هزینه ها حتی طبق استانداردهای مدرن ، نسبتاً پایین باقی می مانند.

آ برنامه تجاری از Shopify تقریباً 79 دلار در ماه و نیمی از انعطاف پذیری WooCommerce را برای شما بازپرداخت می کند.

آخر ، WooCommerce از افزونه های شخص ثالث پشتیبانی می کند ، دقیقاً مانند خود وردپرس. این بدان معناست که می توانید صدها برنامه افزودنی رایگان WooCommerce از آن دریافت کنید مخزن رسمی افزونه ها.

Jetpack برای WooCommerce

می توانید پلاگین های همه در یک را انتخاب کنید جت پک, که امنیت و محافظت سایت شما را به شدت بهبود می بخشد و می توانید با چیزی شبیه به آن بروید تقویت کننده – افزونه ای که بیش از 100 ابزار بازاریابی را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید از فروشگاه اینترنتی جدید ایجاد شده خود استفاده کنید.

همچنین وجود دارد یک فروشگاه رسمی افزودنی از WooCommerce – بسیاری از افزونه های ذکر شده در این فروشگاه رایگان نیستند ، اما ممکن است یک لایه شخصی سازی بسیار عمیق تر برای فروشگاه آنلاین شما فراهم کنند.

نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین خود?

خوب ، اکنون شما کمی بیشتر در مورد WooCommerce می دانید و چرا ممکن است این یک انتخاب خوب برای اولین فروشگاه آنلاین شما باشد. بنابراین ، چگونه می خواهید فروشگاه آنلاین خود را با استفاده از WooCommerce شروع کنید?

صفحه اصلی WooCommerce

یکی از دلایل محبوبیت وردپرس به دلیل ساده بودن آن است. برای راه اندازی وب سایت هیچ “دستگیره” یا “کار” دیگری وجود ندارد که شما باید آنها را تکمیل کنید و همین مورد در مورد WooCommerce نیز صدق می کند. دو مورد وجود دارد که شما برای شروع کار نیاز دارید:

 • یک حساب میزبانی وب سایت.
 • نصب فعال وردپرس.

خوشبختانه ، این مقاله همه چیز راجع به آن است. نکته خوب در مورد انتخاب یک بستر میزبانی WooCommerce این است که شما مدیریت فنی بسیار کمی برای انجام آن دارید.

شرکت های میزبان WooCommerce ذکر شده در این مقاله هم یک حساب میزبانی و هم نصب فعال WooCommerce را ارائه می دهند. علاوه بر این ، شما می خواهید به یک سیستم پشتیبانی قابل اعتماد دسترسی داشته باشید که در آن می توانید سؤال بپرسید یا نگرانی های خود را ابراز کنید.

اگر قرار بود این کار را بصورت دستی انجام دهید ، بهترین منبع شما خواهد بود اسناد رسمی WooCommerce. همانطور که ایستاده است ، نصب WooCommerce در یک سایت موجود وردپرس می تواند با چند کلیک انجام شود. اینجا را ببین:

نصب WooCommerce

تنها کاری که باید انجام دهید این است که بروید پلاگین ها -> جدید اضافه کن و جستجوی WooCommerce. پس از آن ، می توانید دستورالعمل های نصب را دنبال کنید و آن را از آنجا ببرید. در هر صورت ، بیایید نگاهی دقیق تر به گزینه هایی که برای میزبانی مدیریت شده WooCommerce دارید!

Nexcess

میزبانی Nexcess WooCommerce

Nexcess یک مارک خانوادگی است LiquidWeb – یک مارک میزبانی که از روزهای آغازین وب وجود داشته است. LiquidWeb شناخته شده است که دارای حرفه ای های WordPress مانند کریس لما در کنار آنها ، بنابراین شما در حال دست خوب هستید درست از خفاش.

یکی از مواردی که Nexcess بسیار خوب انجام می دهد ، ادغام با ابزارها و سیستم عامل های خارجی است. در پایان روز ، به ابزارهای اضافی برای کمک به شما در فروش بیشتر نیاز خواهید داشت.

و علاوه بر این ، شما همچنین می توانید یک تجربه میزبانی مدیریت شده داشته باشید. این بدان معناست که هر وقت سؤالی دارید یا به چیزی نیاز به کمک دارید – همیشه حداقل یک فرد پشتیبانی وجود دارد که بتواند به شما کمک کند.

ویژگی های Nexcess

به عنوان یک مبتدی ، می خواهید با شروع برنامه شروع کنید. قیمت نهایی برای اشتراک سالانه حدود 190 دلار در سال است. این به شما 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، 500 سفارش در ساعت و بیش از 3 ترابایت پهنای باند ماهانه می دهد. این مشخصات ایده آل برای هر فروشگاه آنلاین جدید است.

و علاوه بر این ، طرح استارت با ابزار و افزونه های زیر تکمیل می شود:

 • AffiliateWP + پیگیری لینک مستقیم
 • آموزشهای WP101 WooCommerce
 • فشرده سازی تصویر (از طریق Jetpack Free)
 • Astra Pro
 • بارگیری تنبل تصویر (از طریق Jetpack Free)
 • صورتحساب PDF & افزونه های بسته بندی افزونه WooCommerce
 • WP All Import Pro برای WooCommerce
 • دروازه پرداخت نوار
 • iThemes Security Pro

پس از نهایی شدن ثبت نام ، به همه این موارد دسترسی خواهید داشت. برنامه های اضافی (خالق ، استاندارد ، رشد ، تصدی) شامل چنین ابزارها و افزونه هایی حتی بیشتر است. به طور کلی ، Nexcess به هر دو مبتدی و فروشندگان باتجربه نیز یکسان است. همه چیز لازم را برای شروع فروشگاه آنلاین خود از روز اول خواهید داشت.

کینستا

میزبان Kinsta WooCommerce

کینستا وقتی نوبت به راه حل های میزبانی می رسد ، تا حدودی از تمام معاملات است. خدمات میزبانی آنها از میزبانی شخصی پریمیوم گرفته تا راه حلهای پیچیده تر مانند میزبانی با کارایی بالا WooCommerce.

در قسمت فوقانی فروشگاه های WooCommerce ، شما با درخواست ها و پردازش داده های زیادی سروکار دارید ، به این معنی که قابلیت های ارائه دهنده هاستینگ شما از همیشه مهمتر است.

اینجاست که ارائه دهندگان میزبانی مانند Kinsta بیشترین درخشش را دارند.

بیایید به برخی از دلایل انتخاب ارائه دهنده میزبانی با کارایی بالا نگاهی بیندازیم:

میزبانی WooCommerce با کارایی بالا

مطالعات مداوم نشان می دهد که یک فروشگاه تجارت الکترونیک کند دلیل شماره یک برای عملکرد ضعیف فروش است. بعضی اوقات ، این کار با تصاویر بهینه شده ضعیف انجام می شود ، و بعضی اوقات این کار با عملکرد ضعیف سرور ارائه دهنده میزبان شما انجام می شود. در همین راستا ، Kinsta ابزار و ضمانتی را ارائه می دهد که فروشگاه شما WooCommerce همیشه به فعالیت شما کمک می کند.

برنامه Starter تقریباً 30 دلار در هر ماه است ، و این شامل همه چیز از راه اندازی فروشگاه WooCommerce شما تا گواهینامه های SSL ، از ویژگی های امنیتی هنری است. با افزایش محبوبیت و تقاضای منابع ، می توانید به تدریج برنامه خود را ارتقا دهید.

WooCart

میزبان WooCart WooCommerce

WooCart اولین شرکتی در لیست ما است که منحصراً روی میزبانی مدیریت شده WooCommerce متمرکز است. این مارک در ابتدا در سال 2017 راه اندازی شد و از آن زمان به دلیل ماهیت ویژگی ها و پشتیبانی هایی که تیم WooCart ارائه می دهد ، در دستیابی به کشش بسیار موفق بوده است..

یکی از جذابیت های مهم برای میزبانی مدیریت شده این است که شما خودتان نیازی به تعمیر و نگهداری فنی ندارید. در این حالت ، اگر مشتری WooCart شوید – از طرف تیم پشتیبانی WooCart از همه چیز از نصب تا تنظیم موارد مراقبت می شود..

داشبورد پیش نمایش WooCart

شما هنوز هم باید تنظیمات سایت خود را به صورت دستی تنظیم کرده و سبکی را انتخاب کنید ، اما بیشتر وزنه برداری از طرف شما انجام می شود. علاوه بر این ، WooCart به مهاجرت فروشگاه موجود WooCommerce (در صورت وجود) به سکوی آنها کمک خواهد کرد رایگان.

از بین دلایل انتخاب WooCart به عنوان انتخاب میزبان شما ، عملکرد باید در لیست بسیار بالا باشد. و به همین دلیل است:

 • WooCart از Google Cloud به عنوان سرویس میزبانی پشتیبان خود استفاده می کند. این یک زیرساخت سرور در سطح جهانی است که در غیر این صورت دسترسی بسیار محدود به آن خواهد داشت ، مگر اینکه برای سیستم عامل های خاص مانند WooCart ساخته شود.
 • WooCart افزونه هایی را که استفاده می کنید اسکن کرده و بررسی کنید تا تنگناهای عملکرد احتمالی را کشف کنید. در صورت یافتن مشکلات ، می توانید آنها را از طریق تیم پشتیبانی حل کرده و یا افزونه را به طور کامل غیرفعال کنید.
 • WooCart تمام عکسهایی را که به فروشگاه خود اضافه می کنید به طور خودکار (بهینه سازی) می کند. این امر به تدریج به پیشرفت مداوم در عملکرد تبدیل می شود زیرا می توانید صفحات بارگیری سریع تری را به مشتریان خود ارائه دهید.

طرح اولیه فروشگاه تقریباً با 60 دلار در ماه شروع می شود. این شامل تمام ویژگی های فوق ، با محدودیت متوسط ​​حدود 50،000 بازدیدکننده ماهانه است. WooCart اگر از این حد فراتر بروید ، فروشگاه تجارت الکترونیک خود را غیرفعال نمی کنید ، اما هنگامی که فروشگاه خود را در اندازه و تقاضا بزرگ کردید ، باید ارتقا را در نظر بگیرید.

FastComet

میزبانی وب FastComet WooCommerce

FastComet در انواع مختلفی از راه حل های میزبانی از جمله میزبانی وردپرس ، میزبانی مشترک مشترک و البته میزبانی WooCommerce تخصص دارد. Hindsight ، آنچه مردم را به FastComet جلب می کند ، تعداد ویژگی های رایگان ارائه شده به مشتریان است.

برای مثال:

 • انتقال دامنه رایگان از ارائه دهنده دامنه موجود شما ، که شامل تجدید یکساله رایگان نیز می شود.
 • رایگان Cloudflare CDN ادغام به طوری که شما می توانید وب سایت خود را از نزدیکترین مکان به بازدید کنندگان فروشگاه خود خدمت کنید.
 • اداره می شود & پشتیبانی فنی 24/7 ، در صورت نیاز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.
 • اگر تصمیم دارید سوئیچ را به FastComet تغییر دهید ، مهاجرت رایگان از ارائه دهنده میزبان موجود شما خواهد بود. این شامل همه چیز از عکسهای شما گرفته تا اطلاعات مربوط به محصول و هر چیز دیگری است که از فروشگاه موجود استفاده می کنید.

به گفته این ، این فقط مجانی نیست که دلیل FastComet یک انتخاب محبوب است. این همچنین مقرون به صرفه است برنامه میزبانی مشترک با تعداد بسیار کمی از منابع در هر ماه فقط 10 دلار شروع می شود.

برای 25000 بازدیدکننده ماهانه ، با 15 گیگابایت فضای ذخیره و دسترسی فوری به حساب خود ، هزینه دریافت می کنید. علاوه بر این ، یک داشبورد حساب اختصاصی با دسترسی جداگانه به ابزارهایی مانند cPanel و البته داشبورد WooCommerce خود خواهید داشت.

اگر به دنبال راه حل بودجه ای در سطح ورود هستید ، بیشتر از FastComet نگردید. مجموعه ای از ویژگی ها و گزینه های قابل ارتقاء از درجه یک هستند!

SiteGround

میزبانی سایت SiteGround WooCommerce

SiteGround یکی از قدیمی ترین شرکت های میزبان است که هنوز از اوایل وب فعالیت می کند. و موفقیت آنها در بسیاری از دسته های مختلف و گزینه های میزبانی گسترش می یابد. وقتی صحبت از WordPress به طور خاص می شود ، SiteGround هم یک توسعه دهنده فعال Theme و افزونه ها و هم یک ارائه دهنده میزبان قابل اعتماد وردپرس است. تخصص آنها فقط به یک حوزه محدود نمی شود ، که آنها را به گزینه ای امن تبدیل می کند ، خصوصاً برای نیازهای WooCommerce.

شروع با WooCommerce

شروع کار با SiteGround آسان است. می توانید برنامه شروع میزبانی خود را تازه شروع کنید ، که بیشتر آنها تحت یک فرآیند نصب خودکار قرار دارند. از طرف دیگر ، می توانید یک وب سایت موجود WooCommerce را به SiteGround منتقل کنید و از بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد ارائه شده برای این ارائه دهنده استفاده کنید.

در اینجا برخی از این ویژگی ها آورده شده است:

 • پشتیبان گیری روزانه. هر روز یک کپی از وب سایت موجود خود ایجاد کنید تا در مواقع ضروری ، بتوانید فوراً فروشگاه خود را دوباره برقرار کنید.
 • محافظت در برابر هرزنامه مبتنی بر AI. SiteGround از فناوریهای مدرن هوش مصنوعی استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که فروشگاه آنلاین شما عاری از هرزنامه و روبات های مخرب است.
 • به روزرسانی های خودکار. SiteGround از بروزرسانی خودکار وردپرس مراقبت می کند & تاسیسات WooCommerce برای جلوگیری از سقوط شما در زیر منحنی. این همچنین شامل محافظت در برابر شکستن ناخواسته سایت شما می شود.
 • گواهی SSL رایگان. اطمینان حاصل کنید که مهاجمان با قصد مخرب نمی توانند از امنیت شما با صدور گواهینامه SSL رایگان عبور کنند – با تقدیر از LetsEncrypt.

ارزان ترین طرح با حدود 10 دلار در ماه شروع می شود و کلیه ویژگی های فوق را در بر می گیرد. اگر WooCommerce شما به منابع بیشتری نیاز داشته باشد ، می توانید بدون هیچگونه خرابی برنامه خود را ارتقا دهید. اخیراً ، SiteGround اعمال نفوذ Google Cloud Platform را آغاز کرده است ، به این معنی که از عملکرد شبکه تاخیر کم برای عملکرد بهتر در سراسر جهان لذت می برید.

میزبانی وب WooCommerce: خلاصه

گزینه های زیادی برای ارائه میزبانی حرفه ای و قابل اعتماد برای فروشگاه های WooCommerce وجود دارد. در پایان ، به نیازها و ترجیحات خاص شما می رسد. هر ارائه دهنده هاستینگ دارای یک لبه یا ویژگی منحصر به فرد است که می تواند به مشتریان خود ارائه دهد. و این بیشتر چیزی است که شما می خواهید اساس تصمیم نهایی خود را بر اساس آن انجام دهید.

این مجموعه از بهترین خدمات میزبانی WooCommerce موفق ترین سرویس دهندگان سطح ورودی بلکه خدمات حرفه ای با سطح بالایی را نیز شامل می شود..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me