مهمترین و دشوارترین جنبه بازاریابی دیجیتال ، دریافت این کلمه در مورد محصول شماست. حتی اگر بسیاری از تکنیک های عالی برای تبلیغ محصول شما به صورت آنلاین وجود داشته باشد ، می توان گفت که ریتم شما رو به رو می شود دلهره آور است.

شاید یکی از نادیده گرفته ترین تکنیک های بازاریابی ، بازاریابی وابسته باشد. نه تنها می توانید از برنامه شریک وابسته خود درآمد مداوم کسب کنید ، بلکه می توانید در مورد محصولاتی که ارائه می دهید حواشی زیادی ایجاد کنید.

و به همین دلیل است:

 • محصولات مفید همیشه تقاضا هستند. آیا شما در صنعت وبلاگ نویسی هستید یا یک استارتاپ را مدیریت می کنید ، مردم اگر به آنها کمک می کند از محصولات شما استفاده می کنند. فقط این حس را پیدا می کند که همان افراد مایل به کسب درآمد هستند درآمد جانبی منفعل از یک برنامه وابسته.
 • بسیاری از افرادی که در برنامه های وابسته شرکت می کنند ، اغلب تولید پست های وبلاگ در مورد محصول شما می کنند تا فروش شرکت های وابسته بیشتری داشته باشند. این ترجمه به بازاریابی رایگان برای محصول شما ، از جمله ساخت لینک های با کیفیت بالا است.

برنامه های وابسته به ویژه با راه اندازی های دیجیتال به خوبی کار می کنند. این امر به این دلیل است که مشتری مجبور نیست کالای فیزیکی را برای استفاده از آن سفارش دهد. به همین ترتیب ، تبلیغ محصول شما را برای دیگران ساده تر می کند زیرا به راحتی در قالب دیجیتال در دسترس است.

مبانی برنامه های وابسته

اگر از اجرای برنامه های وابسته به آن اطمینان ندارید ، یک آغازگر چگالنده برای اطمینان از شما وجود دارد. یک برنامه وابسته به شما امکان می دهد از همکاران شخص ثالث (وبلاگ نویسان ، ناشران و غیره.) دعوت کنید تا در ازای کمیسیون به ارتقاء محصولات خود کمک کنید..

اگرچه بیشتر برنامه های وابسته تفاوت های خود را دارند ، برخی از مفاهیم اصلی توسط اکثر آنها استفاده می شود:

 • کمیسیون های محور فروش. بازاریابی وابسته به شما امکان می دهد با نحوه پرداخت دیگران به تلاش های خود برای تبلیغ محصول خود انعطاف پذیر باشید. اگر فروشی نباشد ، مجبور نیستید کمیسیون پرداخت کنید. به همین ترتیب ، حفظ یک برنامه وابسته بسیار مقرون به صرفه است. مهمتر از آن ، شرکت های وابسته ثالث را تشویق به سرمایه گذاری در تلاش های خود برای کسب کمیسیون می کند.
 • کمیسیونهای مداوم. شما می توانید برای هر مشتری جدید مبلغ یک بار هزینه سخت را بپردازید ، یا می توانید به شرکت های وابسته خود اجازه دهید تا به صورت مداوم کمیسیون کسب کنند. به عنوان مثال ، هر زمان که مشتری مبلغ خاصی را برای محصولات شما خرج کند ، یک کمیسیون پرداخت کنید. مارک های مانند DigitalOcean مشهور به استفاده از این رویکرد هستند.

همه چیز دیگر کاملاً به عهده شماست. نوع ویژگیهای دیگری که می توانید ارائه دهید نیز بستگی به بستر برنامه وابسته ای دارد که شما از آن استفاده می کنید. که همچنین اتفاق می افتد آنچه در مورد این راهنما است.

برای کمک به شما در شروع برنامه های وابسته خود ، لیستی از بهترین ابزار برنامه های وابسته را در بازار قرار داده ایم. این ابزارها به شما کمک می کنند تا در صورت لزوم ، برنامه های وابسته خود را از سطح مبتدی تا شرکت سرمایه گذاری کنید. علاوه بر این ، ما تنوع زیادی را اضافه می کنیم ، از جمله ابزار ویژه برنامه های وابسته برای WordPress و کاربران وب سایت کسب و کار.

بیایید هدر ندهیم و به قسمت های خوب برسیم.

پاداش

پاداش

آیا شرکت SaaS را اداره می کنید?

پاداش برخی از ساده ترین ابزارها را برای شرکت ها فراهم می کند تا با استفاده از دروازه پرداخت Stripe ، برنامه وابسته خود را بسازند.

این پلت فرم همه چیز را از مدیریت کمیسیون گرفته تا پرداخت و بازپرداخت خودکار می کند. و برای صحیح تر کردن آن ، Rewardful یکی از ساده ترین فرآیند های تنظیم از هر بستر برنامه وابسته را دارد.

 • یک حساب Stripe آماده است
 • ایجاد یک حساب کاربری
 • حساب Stripe خود را با Rewardful وصل کنید
 • یک قطعه ساده جاوا اسکریپت را کپی و جای گذاری کنید
 • کمپین های خود را از داشبورد ایجاد کنید

پس از اتمام مراحل فوق ، snippet ای که به وب سایت خود اضافه کرده اید ، مدیریت وابستگی برای محصول شما را فعال می کند. Rewardful یک داشبورد اختصاصی برای هر شرکت وابسته که در برنامه شما ثبت نام کرده است ، فراهم می کند.

مثال پاداش

این داشبورد شامل مواردی مانند مدیریت پیوند ، تبلیغات بنر ، پرداخت و سایر موارد دیگر است. از آنجا که به طور بومی با Stripe ادغام می شود ، تمام پرداخت ها به صورت خودکار ردیابی و مدیریت می شوند.

قیمت اولیه با 19 دلار در هر ماه برای ابتدایی ترین طرح شروع می شود ، و گزینه ای برای رفتن به شرکت با تقریبا 299 دلار در هر ماه است..

لمس کردن

لمس کردن

لمس کردن همچنین یک بستر برنامه وابسته وابسته به قطعه. گرچه ، تأكید آنها به سمت جك تجارت معطوف می شود. به عبارت دیگر ، Tapfiliate بطور خاص طیف گسترده ای از سیستم های محتوا و وب سایت را هدف قرار می دهد. نرم افزار برنامه های وابسته آنها را می توان با Shopify ، WordPress ادغام کرد, Weebly, Wix و سایر سیستم عاملهای معروف.

ویژگی های Tapfiliate

در اینجا ویژگی های اصلی ذکر شده است:

 • ادغام خودکار با محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا.
 • داشبورد قابل تنظیم با گردش کار از پیش ساخته شده ، محرک ها و ویژگی های مدیریت وابسته.
 • شرکت های وابسته می توانند داشبورد خود را بسازند.
 • قوانین سفارشی برای کمیسیون ها ، از جمله موارد اضافی مانند پاداش و پاداش.
 • با همه دروازه های پرداخت اصلی کار می کند.

برنامه ها از 69 دلار در هر ماه شروع می شوند ، و در آنجا وجود دارد هزینه معاملات.

ارسال حساب کاربری

ارسال حساب کاربری

ارسال حساب کاربری یک ابزار پیگیری وابسته سفارشی برای مدیریت فروش ، پرداخت و کاربران وابسته است. این شامل یک داشبورد همه در یک برای حفظ برنامه وابستگی شخصی شما. علاوه بر این ، برای استفاده از این سیستم عامل نیازی به تجربه فنی قبلی ندارید. تقریباً تمام مراحل نصب کاملاً بدون کد بوده و کاملاً توضیح داده شده است.

این پلتفرم خود مناطقی مانند ردیابی فروش ، پشتیبانی از محصول شخصی ، کوپن و مدیریت کمیسیون را در بر می گیرد. علاوه بر این ، Post Affiliate Pro با نظارت بر معاملات بالقوه معیوب ، به جلوگیری از مشتریان ناراضی کمک می کند. محافظت از کلاهبرداری.

هر شرکت وابسته که برای تبلیغ محصولات شما ثبت نام می کند ، داشبورد مشخص شده خود را خواهد داشت. این داشبورد شامل کلیه ابزارهای لازم برای ایجاد پیوندهای وابسته ، مدیریت پرداختها و ردیابی هرگونه هدایت جدید است.

کیفلو

کیفلو

کیفلو متخصص در کمک به مارک هایی مانند شما برای اجرای یک استراتژی مدیریت روابط با شریک. در هسته اصلی آن ، مشاغل در حال رشد را که می خواهند قدم بعدی برای ارتقاء محصول خود بردارند ، هدف قرار می دهد.

هنگامی که احساس کردید که فروش شما از یک منحنی خطی پیروی می کند ، می توانید از ابزارهای PRM گسترده Kiflo برای افزایش طولانی مدت قرار گرفتن در معرض خود استفاده کنید. همه چیز از داشبورد وابسته و مدیریت پیوندهای سفارشی در اختیار شما است.

علاوه بر این ، می توانید از داشبورد یکپارچه Kiflo برای ارتباط با شرکای خود و ایجاد روابط طولانی مدت استفاده کنید. در پایان روز ، شرکای شما احتمالاً خود کاربران محصول شما هستند.

مدیر شركت WP

مدیر وابسته وردپرس

WordPress نیروگاه یک سیستم مدیریت محتوا است. در اصل برای بهترین قابلیت های وبلاگ نویسی بدنام است – وردپرس اکنون در سایت های رسانه ای قدرت ، استارت آپ های SaaS ، سیستم عامل های تجاری و فروشگاه های تجارت الکترونیک قدرت دارد. اگر مشاغل یا راه اندازی های خود را از وردپرس اجرا کنید ، WP Affiliate Manager قرار است خدایان شما باشد.

این افزونه به گونه ای طراحی شده است که با نرم افزار مدیریت محصول فعلی شما ادغام شود ، و سپس به شما امکان می دهد شرکت های وابسته را دعوت کنید تا جزئی از برنامه شما شوند. سیستم عامل های پشتیبانی شده موجود شامل WooCommerce ، بارگیری آسان دیجیتال ، WP eStore ، S2Member و بسیاری دیگر.

و به دلیل اینکه مبتنی بر وردپرس است ، شما آن محیط سنتی کار ساده را دنبال می کنید. این ابزار از اطلاعات وردپرس موجود شما برای تولید داشبورد کاربر استفاده می کند و ویژگی های مدیریتی مناسب را برای شما فراهم می آورد.

شرکت CJ

شرکت CJ

در اوایل دهه 2000, محل اتصال کمیسیون به دلیل شهرت بدنام خود در حوزه بازاریابی وابسته مشهور بود. تقریباً تمام بازاریاب های دیجیتالی در آن زمان به طور خاص از کمیسیون اتصالی استفاده می کردند زیرا این شرکت بزرگترین محصول موجود برای تبلیغ را در اختیار داشت. این روزها ، شرکت CJ Affiliate روی هر دو کمک متمرکز است تبلیغ کننده و همچنین ناشران.

بر خلاف یک نرم افزار وابسته مستقل ، CJ مزایای جالبی را برای گرفتن برنامه وابسته شما از زمین فراهم می کند. ابتدا ویژگی Advertiser به شما امکان می دهد تمام محصولات خود را در یک داشبورد واحد لیست کنید. از آنجا به بعد ، می توانید حتی کمترین جزئیات راجع به محصول یا خدمات خود را که سعی در بازاریابی دارید مشخص کنید.

و دوم ، CJ همچنین سکویی برای ناشران است. این امر به روشی مناسب برای شما امکان پذیر است تا فوراً شرکای وابسته جدید جذب کنید. صفحه ناشر CJ همه محصولات موجود را برای تبلیغ لیست می کند. و مخاطب به اندازه کافی متنوع است که همیشه شخصی در جستجوی کالایی در یک گروه خاص است.

ShareASale

ShareASale

ShareASale همچنین به اوایل دهه 2000 بر می گردد. این پلت فرم از تغییرات مختلفی در زمینه بازاریابی جان سالم به در برده است ، اما برای هر کسی که به دنبال تبلیغ محصول خود با استفاده از یک سیستم وابسته است ، گزینه کاملی است.

مهمترین مزیت ShareASale این است که این بستر کاملاً شناخته شده است. حتی مارک های محبوب مانند انگیزه عالی از ShareASale برای مدیریت نیازهای وابسته خود استفاده می کنند.

بخشی از آن مربوط به این واقعیت است که ShareASale کار ناشران را آسان می کند. هر کس می تواند یک محصول را تبلیغ کند و کمیسیون های وابسته را به روشی بسیار کارآمد بدست آورد. سابقه پرداخت آنها جامد است ، و این باعث می شود بیشتر آن را به گزینه ای آسان برای مروج شرکت های وابسته تبدیل کند.

تأثیر

تأثیر

بازاریابی وابسته فقط در مورد خط مشی اصلی نیست. این همچنین در مورد مشارکتهاست – افرادی که باعث می شوند درآمد دراز مدت بیشتری کسب کنند. Engage Engage سکویی است که به شما کمک می کند تا با همه شرکای خود یک خط باز داشته باشید.

با دسترسی به گزارش های دقیق ، خواهید دید که شرکای فوق العاده ای عملکرد خوبی دارند. و اگر به اندازه کافی راضی هستید ، می توانید برای کارهای سخت آنها معاملات ویژه و نرخ کمیسیون بهتری را ارائه دهید.

به طور کلی ، شما این کار را با یک احساس روده یا از قلب خوب انجام داده اید. در عوض ، Impact به شما کمک می کند تا بر اساس داده ها تصمیم گیری کنید. شما ممکن است حتی از ترک شرکای دیگری که بهتر از آنچه انتظار داشتید انجام دهند ، خودداری کنید.

ولتاژ

ولتاژ

ولتاژ یک ردیاب تبلیغاتی همه در یک برای تجارت شما است. با استفاده از این ابزار ، می توانید کارهای دیگری غیر از مدیریت برنامه های وابسته خود انجام دهید.

به عنوان مثال:

 • می توانید کمپین های تبلیغاتی خود را در سایت هایی مانند Facebook ، Instagram ، Twitter و سایر موارد دنبال کنید.
 • داده های خود را با استفاده از تجزیه و تحلیل آن برای الگوهای و بینش های دیگر ، به آزمایش بگذارید.
 • برای بهبود عملکرد کلی کمپین بعدی ، از مشاوره عملی استفاده کنید.
 • خریدهای سهامداران و مبادی آنها را پیگیری کنید. دریابید چه کسی بیشترین تأثیر را در فروش شما دارد و بر روی آن سرمایه گذاری می کند.

اگر از قبل مشاغل متوسطی با سرمایه گذاری تأسیس کرده اید – میزان خلاء یکی از این ابزارهایی است که می تواند نسبت به رقابت شما یک نتیجه آماری به شما بدهد..

کیک

راه حل بازاریابی وابسته کیک

کیک یک ابزار بازاریابی مبتنی بر عملکرد برای مدیریت سرب ، بهینه سازی استراتژی چند کانال و تقویت روابط شریک است. بهتر است برای یک سیستم وابسته موجود در خانه استفاده شود. و جمع آوری داده های کمی برای بهینه سازی عملکرد وابسته شما سودمند خواهد بود.

اگرچه ممکن است در ابتدا پیچیده به نظر برسد ، یادگیری کیک آسان است ، زیرا بیشتر ویژگی های آن بصری هستند. شما می توانید گزارشاتی را ایجاد کنید ، شرکای خاصی را ردیابی کرده یا با استفاده از هیچ چیز جز ابزارهای ارائه شده در داشبورد خود ، تبلیغات ارسال کنید.

ارجاع

ارجاع

ارجاع یک بستر بازاریابی وابسته همه جانبه است که به شما کمک می کند تا یک سیستم وابسته برای محصول خود ایجاد کنید. بلکه در جذب شرکای جدید به شما قرض می دهد. همه مشتریان Refersion به یک بازار ویژه دسترسی پیدا می کنند که در آن بیش از 5000 ناشر در جستجوی محصولات جدید برای تبلیغ هستند.

علاوه بر این ، راهنماهای آموزنده و فیلم های زیادی را در اینجا پیدا خواهید کرد چگونه محصول خود را از طریق بازاریابی وابسته به بازار عرضه کنید.

این ابزار بستر ارتباطی با صاحبان فروشگاه های تجارت الکترونیک بسیار خوب کار خواهد کرد. به عنوان مثال ، شما باید خریدن فروشگاه کنید و به دنبال گسترش تجارت خود هستید. Refersion ادغام های یکپارچه ای را برای Shopify بلکه WooCommerce و دیگر سیستم عامل های محبوب تجارت الکترونیکی در اختیار دارد.

AffiliateWP

AffiliateWP

وردپرس بدون شک یکی از ساده ترین استفاده از سیستم عامل های مدیریت وب سایت در خارج از کشور است. و از نظر خیلی ها ایده تغییر به راه حل دیگر غیر از این است. اگر عاشق WordPress هستید و می خواهید شركتهای خود را از درون داشبورد اصلی مدیریت كنید ، ما خبرهای خوبی را به دست آورده ایم.

AffiliateWP افزونه مدیریت بازاریابی وابسته وردپرس برای اولین بار برای کمک به شما در کسب درآمد بیشتر است. از آنجایی که شما محصولات خود را با استفاده از WordPress منتشر می کنید ، استفاده از AffiliateWP بسیار ساده خواهد بود.

مثال AffiliateWP

شما با انجام یک نصب اولیه و تعیین قوانین خاصی برای برنامه وابسته خود شروع می کنید. پس از آن ، می توانید یک صفحه برنامه وابسته به وب سایت خود اضافه کنید. این صفحه وسیله ای برای ثبت نام و دریافت پیوندهای وابسته به آنها خواهد بود.

به همین ترتیب ، شرکای شما می توانند پیشرفت خود را ردیابی کرده و درخواست برداشت برداشت را یکبار از آستانه مشخص دریافت کنند. به عنوان سرپرست برنامه وابسته خود ، می توانید آگهی های سفارشی یا سایر گزینه های تبلیغاتی را انتخاب کنید. سپس شرکای شما مستقیماً به این منابع دسترسی خواهند داشت.

اگر می دانید وردپرس چقدر آسان است ، پس افزونه AffiliateWP نیز از همین روند مستثنی نیست. درک آن بسیار آسان است ، بسیار انعطاف پذیر است و به شما امکان می دهد به همان اندازه دلخواه شخصی سازی را انجام دهید.

بستن کلمات

شروع یک برنامه وابسته کار سختی نیست. اگر محصولی محکم برای فروش دارید ، احتمال این وجود دارد که شخصی در آنجا باشد که دوست دارد به شما در تبلیغ این محصول کمک کند. و مزایای این کار ارزشمند است.

بسته به اندازه محصول / تجارت شما ، باید گزینه های خود را برای بهترین پلتفرم بازاریابی وابسته در نظر بگیرید و وزن کنید.

این راهنمای ابزارهای بازاریابی وابسته باید تنوع کافی برای تأمین نیازهای شما هم در مشاغل کوچک و هم در شرکتها داشته باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me