اگر در جستجوی یک سیستم تلفن تجاری هستید ، احتمالاً مخفف اختصاری PBX را بسیار مشاهده کرده اید. PBX کوتاه است بورس خصوصی. برخلاف شبکه تلفن های عمومی ، PBX مشاغل را قادر می سازد تا شبکه تلفنی خود را به صورت خود اداره کنند.

به طور سنتی ، سیستم های PBX فقط به عنوان راه حل های فرضیه موجود بودند. این به معنای خود مدیریتی سختگیرانه ، هزینه بالای نگهداری و پیچیدگی سطح بالا بود.

و گرچه هنوز هم به عنوان راه حل های پیش فرض در دسترس است ، کاربران مدرن PBX به میزبانی سیستم تلفن خود از طریق Cloud ترغیب می شوند..

نه تنها به این دلیل که بسیار مقرون به صرفه تر است ، بلکه به این دلیل که مدیریت آسان تر است و می توانید از ویژگی های منحصر به فرد نیز بهره مند شوید. برای نشان دادن ، در اینجا برخی از این ویژگیها آمده است:

 • میزبانی خارج از سایت. سیستم تلفن شما توسط ارائه دهنده شما اداره و نگهداری می شود ، به این معنی که مراکز داده غیر سایت هستند. این امر نیاز به نگهداری منظم سخت افزار را کاهش می دهد.
 • تلفن های IP. سیستم های PBX مبتنی بر ابر کاملاً فراتر از اترنت است. این بدان معناست که کل شرکت شما می تواند از تلفن های VoIP و / یا تلفن های همراه از هر جایی که یک اتصال اینترنتی وجود داشته باشد استفاده کند.
 • مدیریت ساده. راه حل های PBX مبتنی بر ابر تمام ویژگی های اساسی را در داشبورد آنلاین ادغام می کند. این بدان معناست که می توانید مستقیماً از مرورگر خود مسیریابی ، اختصاص مجوزها ، مدیریت پیکربندی تلفن و غیره را انجام دهید.
 • انعطاف پذیری. این که آیا شما در یک سفر کاری یا خارج از دفتر هستید ، Cloud PBX اطمینان می دهد که مشتریان و تیم شما می توانند در هر زمان به شما برسند.
 • بدون هزینه اضافی. راه حل های نشان داده شده در این پست صرفاً بر روی یک مدل مبتنی بر برنامه ساخته شده اند. شما فقط برای ویژگی های مورد نیاز خود پرداخت می کنید ، نه بیشتر و نه کمتر.

و در آخر اینکه ، دیجیتال بودن تضمین می کند که می توانید پلت فرم انتخابی Cloud PBX خود را با ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری مورد علاقه خود ادغام کنید. امثال فروش نیروی, زندسك, لاغر, فرشادسک, و خیلی های دیگر.

در یک مقطع ، دیجیتالی شدن با سیستم تلفن کسب و کارتان تماماً به صرفه بود. این روزها می توانید از افزایش بهره وری ، سهولت مقیاس گذاری و صدها یکپارچه سازی با ابزارهایی که تجارت شما قبلاً استفاده می کند ، بهره مند شوید.

بنابراین ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به گزینه های انتخاب شده برای برخی از بهترین راه حل های Cloud PBX در بازار بیندازید.

JustCall

JustCall

JustCall یک سیستم PBX مبتنی بر ابر است که در بیش از 70 کشور جهان شماره تلفن در اختیار صاحبان مشاغل قرار می دهد. شماره تلفن های ایجاد شده توسط JustCall هر زمان که با مشتری های خود تماس می گیرید به عنوان شماره محلی ظاهر می شوند ، این امر سطح شفافیت کاملی را ارائه می دهد.

تعداد محلی نیاز مشتری را به نگرانی درباره مشروعیت تماس های دریافت شده از بین می برد. اندکی پس از ثبت نام به عنوان مشتری JustCall ، می توانید شماره تلفن جدیدی را در هر کشور دیگری که ترجیح می دهید ایجاد کنید..

مهمتر از همه ، این فقط مربوط به مجموعه ای ساده از شماره تلفن نیست. لیست ویژگی های JustCall وقتی می آید اطمینان حاصل کنید که همیشه شما و مشتریهایتان در تماس هستید ، بسیار گسترده و گسترده است. و چگونه است.

 • تماس با حمل و نقل. در تعطیلات بیرون؟ مشکلی نیست. JustCall می تواند تماسهایی را به تعدادی از انتخاب شما حتی در صورت خارج بودن از دفتر خود ارسال یا توزیع کند.
 • توزیع تیم. هیچ تماسی نباید بی جواب بماند. ویژگی های تیم JustCall به شما امکان می دهد چند کارمند را به یک شماره اختصاص دهید.
 • قرار ملاقات ها. برای اضافه کردن فرم قرار ملاقات به وب سایت خود ، از یکی از ابزارک های وب سایت ارائه شده استفاده کنید. به این ترتیب ، مشتریان می توانند قرار ملاقاتهای تماس را در زمانی که برای آنها مناسب باشد ، برنامه ریزی کنند.
 • ادغام. JustCall بیش از 30 ادغام را با سیستم عامل های CRM و Helpdesk مورد علاقه شما پشتیبانی می کند.
 • نظارت بر. آیا قصد دارید دسته جدید کارمندان مرکز پشتیبانی تماس بگیرید؟ ویژگی های نظارتی داخلی به شما امکان می دهد تا به سرعت خطاهای احتمالی کارآموزان را مرتکب شوید و آنها را در حال انجام اصلاح کنید.

این شرکت دائماً با ویژگی ها و ابزارهای جدید ، پلتفرم خود را به روز می کند تا بتواند از سیستم تلفن خود نهایت استفاده را ببرد. درمورد قیمت گذاری ، هم مناسب و هم انعطاف پذیر است. با مقرون به صرفه ترین طرح با تنها 25 دلار در هر ماه شروع می شود.

هواپیما

AirCall

آیا به دنبال راه حل تلفنی کسب و کار هستید که می تواند با رشد کسب و کار شما مقیاس شود؟ بیشتر از Aircall نگاه نکنید. انتخاب مناسبی برای صاحبان مشاغل که به دنبال راه اندازی مرکز تماس خود و گسترش آن در کنار رشد کسب و کار هستند.

بنابراین ، استفاده از Aircall در عمل چقدر سخت است؟ خبر خوب این است که همه چیز از ثبت نام تا ایجاد اولین شماره تلفن شما کاملاً خودکار است. پس از تنظیم ساختار تیم خود ، می توانید شماره تلفن را از بیش از 50 کشور جهان شروع کنید.

هر شماره ای که ایجاد می کنید برای نیازهای کشور توسط شما قابل تنظیم است و علاوه بر این ، می توانید یک شماره را به یک عضو تیم خاص اختصاص دهید. به عنوان مثال ، کسی که از منطقه ای کار می کند که شما در آنجا شماره انتخاب کرده اید.

Aircall برای تجارت بهتر

اما این همه چیز نیست برای اینکه مرکز مکالمه خود را تا حد امکان کامل کنید ، به یکپارچه سازی شخص ثالث نیاز دارید. شانس وجود دارد ، شما در حال حاضر لیست مشتری خود را با استفاده از نرم افزار helpdesk یا موارد دیگری مدیریت می کنید.

و حتی در این بخش ، آیرکال با پشتیبانی از آنها بسیار آینده است. لیست فعلی ادغام ها شامل بیش از 100 ابزار و سیستم عامل است که صاحبان مشاغل مدرن از آنها استفاده می کنند. امثال Zoho ، Shopify ، SnapCall ، Pipedrive و بسیاری دیگر.

RingCentral

RingCentral

RingCentral انتخاب اصلی سیستم تلفن برای بیش از 400000 صاحب مشاغل در سراسر جهان است. این که آیا شما یک کسب و کار کوچک یا یک شرکت در حال رشد هستید – RingCentral ویژگی های زیادی را برای پاسخگویی به نیازهای شما ارائه می دهد.

به عنوان یک پلتفرم VoIP مبتنی بر ابر ، RingCentral از ویژگی های تماس صوتی ، پیام کوتاه تلفن همراه ، بلکه گزینه های کنفرانس برای فیلم و صدا نیز استفاده می کند..

پیش نمایش RingCentral از تماس ها

یكی از مهمترین ویژگیهای مورد نیاز RingCentral ، تجربه متحد موبایل و دسکتاپ آنها است. این تضمین می کند که کارمندان همیشه می توانند به مکاتبات مهم (از دست رفته یا غیر) دسترسی داشته باشند ، چه در محل کار و چه در محل.

از طریق توزیع ، می توانید تیم های مختلفی را برای انواع شاخه های مختلف در سراسر مشاغل خود اختصاص دهید. به عنوان مثال. مشتریانی که به کمک فنی یا مالی نیاز دارند.

قیمت گذاری با 20 دلار در هر ماه برای برنامه Essentials شروع می شود ، در حالی که Ultimate (همه جانبه) با 50 دلار در هر ماه شروع می شود. در نظر داشته باشید ، این هزینه های اشتراک شماره تلفن های جداگانه را که از حدود 5 دلار برای یک شماره بین المللی شروع می شود نمی کند.

8 8 8

8x8

8 8 8 متمرکز بر کمک به صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ​​برای ایجاد یک سیستم تلفن پویا در کل ساختار تجاری است. از طریق تکنولوژی کلاس جهانی – 8 8 8 قادر به ارائه خدمات PBX با سرعت بالا و استفاده از چیزی جز اتصال به اینترنت است.

به عنوان یک سیستم عامل همه در یک ، 8 8 8 قادر به ارائه بیش از یک سیستم مدیریت تلفن سنتی است. برای نشان دادن ، در اینجا مجموعه 3 محصول اصلی 8 that 8 به مشتریان ارائه می شود:

 • دفتر مجازی. سرویس تلفنی سنتی مبتنی بر ابر با استفاده از VoIP. ایده آل برای صاحبان مشاغل کوچک که برای دستیابی به مشتریان به شماره تلفن قابل اعتماد نیاز دارند.
 • دفتر مجازی نرم افزار. نسخه حرفه ای همان طرح شامل ویژگی های دیگری مانند نمابر ، کنفرانس و امکان ضبط تماس ها است. اگر کسب و کار شما در حال رشد است ایده آل است و به دنبال نتیجه گیری در یک محیط کار از راه دور هستید.
 • مرکز تماس مجازی. تجربه کامل مرکز تماس با ابر از ابر. این شامل ابزارهایی برای تهیه گزارش ، تجزیه و تحلیل داده ها در طول زمان و موارد دیگر می باشد. مناسب برای مشاغل مستقر که به طور روزانه با هزاران مشتری سر و کار دارند.

یکی از ویژگی هایی که 8 8 8 با آن روبرو است ، داشبورد Employer آنها است. این داشبورد به شما کمک می کند تا همه کارمندان خود را در یک سیستم واحد جمع کنید. کارمندان می توانند با یکدیگر گپ بزنند ، تماس برقرار کنند یا بقیه پیامهای صوتی را مدیریت کنند.

نکته آخر اما اگر تصمیم بگیرید که با 8 8 8 بروید – یکی از متخصصان PBX آنها تور مقدماتی از این محصول را که تا یک ساعت ادامه دارد به شما ارائه می دهد. این تضمین می کند که شما با کلیه ویژگی های اصلی آنها و اینکه چگونه این ویژگی ها می توانند به نفع تجارت شما باشند ، کاملاً آشنا باشید.

RingOver

RingOver

RingOver یک بستر ارتباطی مستقر در فرانسه است که به شما کمک می کند تا در کمتر از 5 دقیقه مرکز تماس دیجیتال خود را راه‌اندازی کنید. از نداشتن مرکز تماس گرفته تا شماره تلفن و اولین تماس مشتری شما. با تشکر از یک زیرساخت کاملاً بهینه برای کمک به شما در دستیابی به اهداف خود.

برای درک بیشتر نحوه برتری RingOver نسبت به سیستم های داخلی PBX سنتی ، اجازه دهید نگاهی به ویژگی های اصلی بیندازیم.

 • در بیش از 60 کشور جهان شماره تلفنی ایجاد کنید ، بدون محدودیت در تماس های خروجی یا ورودی.
 • از مرکز تماس مبتنی بر ابر خود برای ارسال متن ، گفتگو با مشتری ، ارسال فکس یا دریافت پیام های صوتی استفاده کنید.
 • با دسک تاپ و موبایل کار می کند – تماس های مشتری خود را از هر مکانی که دسترسی به اینترنت داشته باشد قبول کنید.
 • تابلوی کلید پویا که می توانید برای ساختن تجربیات ناوبری تعاملی برای مشتریان خود استفاده کنید. به عنوان مثال. 1 یا 2 را فشار دهید تا به یک بخش خاص دسترسی پیدا کنید.
 • گزارشات کاملاً مفصل برای تماسهای ورودی / خروجی ، تاریخچه کارمندان و موارد دیگر.
 • ادغام آسان با پلت فرم مدیریت ارتباط با مشتری مورد علاقه خود.

از همه بهتر ، هیچ کاری در خارج از فرآیند نصب RingOver وجود ندارد. داشبوردی که بعد از ثبت نام دریافت می کنید ، فراگیر است. این بدان معنی است که می توانید بلافاصله پس از پایان ثبت نام تعداد جدید و اعضای تیم را اضافه کنید.

ادغام RingOver

محبوب ترین طرح (نیرو) با تقریبا 60 دلار در هر ماه شروع می شود. این شامل تماس های نامحدود به بیش از 100 کشور در سراسر جهان است. علاوه بر این ، شما می توانید مرکز تلفنی خود را با بیش از 15 سیستم عامل محبوب CRM در بازار ادغام کنید..

بررسی های فردی نشان می دهد که RingOver برای پشتیبانی فنی از رتبه بالایی برخوردار است. به عبارت دیگر ، اگر قبلاً از راه حل Cloud PBX استفاده نکرده اید – افراد خوب در RingOver با خوشحالی به شما کمک می کنند تا در اسرع وقت شروع به کار کنید.

Nextiva

Nextiva

Nextiva یکی از قدیمی ترین و قابل بحث ترین راه حل های PBX مبتنی بر ابر در بازار است. این شرکت دارای بیش از 15 سال تجربه در فضای سیستم تلفن های دیجیتال است. و ، از چندین تغییر در فن آوری کلی VoIP که امروزه در وب می بینیم ، زنده مانده است.

جواهر تاج موفقیت بعدی Nextiva ، کار مستمر آن در این زمینه است NextOS سکو. NextOS تمام جنبه های ارتباطات مرتبط با محیط کسب و کار را محاسبه می کند. به طور خاص ، Nextiva اختصاص داده شده است تا ارتباط تیم و مشتری را در یک داشبورد مجرد جمع کند. این به نوبه خود ، یک تجربه مرکز تماس تلفنی دیجیتال را در اختیار شما قرار می دهد.

Nextiva NextOS

از ویژگی های اساسی مانند تماس صوتی ، انتقال تماس و صف تماس گرفته تا ابزارهای پیچیده تر مانند اطلاعات مشتری و جزئیات کسب و کار.

در طولانی مدت ، Nextiva به شما کمک می کند تا اطلاعات کافی در مورد مشتریان خود جمع کنید تا بتوانید نیازهای آنها را بهتر درک کنید.

این هست با کمک A.I انجام شده است. کمک می کند تا Nextiva برای جمع آوری اطلاعات مهم مشتری در زمان واقعی. و از آنجا که این یک رویکرد نسبتاً منحصر به فرد است ، بهترین راه برای مشاغل متوسط ​​است که به دنبال رشد تصاعدی در یک بازه زمانی قابل پیش بینی هستند.

CloudTalk

CloudTalk

CloudTalk یک سیستم تلفنی مبتنی بر ابر است که دارای یک پلتفرم مرکز تماس تلفنی یکپارچه است. این ساخته شده است برای کار با ابزارهای مدرن کسب و کار ، میز کار و فروشگاه های تجارت الکترونیک ، که به ساده سازی ارتباطات مشتری به تجارت کمک می کند. محبوب ترین برنامه ماهانه با 20 دلار شروع می شود و بسته به نیاز شما قابل ارتقا است.

برخلاف سیستم های PBX خسته کننده داخلی – CloudTalk کاملاً از مرورگر کار می کند. این تضمین می کند که راه اندازی مرکز تماس شما فقط تعداد کمی از لحظه ها طول می کشد ، و می توانید روز اول دریافت تماس را شروع کنید.

تجزیه و تحلیل CloudTalk

شما و کارمندانتان این امکان را دارید که هر تماس تلفنی را ضبط کرده و در زمان واقعی یادداشت برداری کنید. به این ترتیب ، شما این تصمیم را دارید که تصمیمات بلند مدت بگیرید که به صورت مثبت بر تجارت شما تأثیر بگذارد. و اگر قانع نیستید ، همیشه می توانید CloudTalk را با یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه امتحان کنید.

HubSpot یکی از شرکای CloudTalk است که با نزدیک همکاری می کند ، بنابراین اگر زیرساخت موجود HubSpot را دارید – شما می توانید هر دو سیستم عامل را ترکیب کنید برای یک تجربه تعامل مشتری بسیار نرم تر از گذشته.

نتیجه

مشاغل بیشتر و بیشتر پذیرای محیط دیجیتال هستند. و از آنجا که سیستم های قدیمی تر برای نگهداری گران تر می شوند – فقط جستجو به دنبال گزینه های قابل اعتماد است. سیستم های تلفنی مبتنی بر ابر ، انعطاف پذیری را برای نتیجه گیری از هر کجای کشور به شما ارائه می دهند.

از همه بهتر ، بیشتر این اتفاقات از درون مرورگر شما رخ می دهد. هنوز هم می توانید تماس ها را ضبط کنید ، می توانید کارمندان را مدیریت کنید ، و برخی از راه حل های موجود در این لیست برای ارائه بهترین تجربه ارتباط با مشتری امکان پذیر نیست..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me