اگر می خواهید ترافیک درگیر را هدایت کنید ، محتوای ویدیو باید در اولویت شما باشد.

این نظرسنجی از سراسر جهان ادعا کرده است که محتوای ویدیو می تواند بین 90٪ بیشتر بینندگان را نسبت به متن یا محتوای گرافیکی درگیر کند. دیگر پنهانی نیست که محتوای صوتی و تصویری تأثیر بیشتری بر مغز انسان می گذارد و مردم می توانند آن اطلاعات را برای مدت طولانی حفظ کنند. که به سادگی با تعامل بالاتر و ROI عظیم (بازده سرمایه گذاری) برابر است

با این حال ، برای بازاریابان و صاحبان مشاغل ، هزینه تولید کمپین های تبلیغاتی ویدیویی نگرانی بزرگی را ایجاد کرده است. خوب ، این مشکل را می توان با فیلم های بورس به راحتی حل کرد.

در زیر برخی از بهترین ارائه دهندگان فیلم سهام برای کمپین تبلیغاتی محصول بعدی شما هستند.

پیکسل

پیکسل یکی از سایت های پر طرفدار برای دریافت فیلم های رایگان سهام است. می توانید از کتابخانه ویدئویی آنلاین جستجو کرده و مناسب ترین کارزارهای بازاریابی خود را انتخاب کنید.

اکثر بازاریابان Pexels را هنگام دریافت فیلم های سهام ترجیح می دهند. خوب ، این سایت تصاویر موجودی را نیز ارائه می دهد.

تمام فیلم های موجود در Pexels کاملاً بدون حق چاپ هستند و می توانید از آن فیلم ها برای تبلیغات تبلیغاتی یا هر هدف حرفه ای دیگری استفاده کنید. با این حال ، اگر می خواهید برای تصاویر و فیلم های با کیفیت خوب اهدا کنید ، پس از استقبال بیشتر است.

Shutterstock

اگر یک بازاریاب حرفه ای هستید و فقط برای کمپین های بازاریابی خود به دنبال فیلم های سهام با کیفیت حرفه ای هستید ، پس این سایتی است که باید برای آن اقدام کنید.

Shutterstock دارای یکی از بزرگترین کتابخانه های با کیفیت بالا و ویدئویی است که برای بازاریابان حرفه ای و کارآفرینان دیجیتال ارائه می دهد.

با این حال ، برای دانلود فیلم با کیفیت بالا ، باید مبلغ حق بیمه ماهانه را به Shutterstock بپردازید. شما می توانید از برنامه سالانه آنها یا بسته اشتراک ماهانه آنها متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

بسته به نوع استفاده و تقاضای کیفیت قیمت تعیین می شود.

کلیه ویدیوهایی که در کتابخانه Shutterstock موجود هستند دارای حق چاپ و نشر هستند ، و شما می توانید مطابق با شرایط کسب و کار خود آن فیلم ها را ویرایش کنید.

آنها همچنین طیف گسترده ای از راه حل ها را برای همه نیازهای مرتبط با بازاریابی محتوای شما ارائه می دهند. با پرداخت هزینه اشتراک ماهیانه کوچکی ، می توانید به کتابخانه موسیقی و تصویر آنها دسترسی پیدا کنید. اگر می خواهید مخاطبان خود را با فیلم ها ، تصاویر یا موسیقی با کیفیت حرفه ای درگیر کنید ، Shutterstock می تواند بهترین راه حل برای پول شما را ارائه دهد.

عناصر Envato

عناصر Envato فقط برای فیلم های بورس نیست ، بلکه راه بیش از آن است. اگر یک حرفه ای هستید ، می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بازاریابی ویدیویی یا بهینه سازی کانال های رسانه های اجتماعی کسب کنید ، این وب سایت دارای مجموعه ای مناسب از ابزار و آموزش برای شما می باشد..

اگر تازه کار را شروع کرده اید و مایل هستید محصولات و خدمات خود را با استفاده از محتوای ویدیو تبلیغ کنید ، این پلتفرم دارای مجموعه عظیمی از فیلم های سهام است ، برای شروع. 

همچنین می توانید به کتابخانه تصویر سهام آنها و کتابخانه دستگاه صوتی دسترسی پیدا کنید که به شما در ساخت یک فیلم تبلیغاتی واضح کمک می کند. با این حال ، با بسته بندی حق بیمه ، فیلم های آموزشی را نیز بدون هزینه اضافی دریافت خواهید کرد. آموزش های ویدئویی به شما کمک می کند تا به جزئیات بازاریابی ویدیویی و نحوه بهینه سازی فیلم های سهام برای تقویت کمپین های بازاریابی خود بپردازید..

فیلم های ویدئویی

فیلم های ویدئویی یک تصویر سهام بزرگ ، کتابخانه ویدئویی برای کارآفرینان آنلاین مدرن است.

بسیاری از فریلنسرها و تأثیر گذاران در رسانه های اجتماعی برای گرفتن موسیقی مناسب برای فیلم ها و تصاویر برای ایجاد ریز عکسها با چالش هایی روبرو هستند. حتی ، وبلاگ نویسان همچنین ایجاد یک اثر انیمیشن کامل را برای جالب تر شدن پست های وبلاگ خود بسیار چالش برانگیز می دانند. Videoblocks با معرفی کتابخانه آنلاین بزرگ خود از تصاویر ، فیلم ها و جلوه های متحرک بدون حق امتیاز ، راه حل هایی برای همه این مشکلات ارائه داده است.

همچنین می توانید کلیپ های انیمیشن ، پس از افکت ها و ابزارهای جالب دیگر دیگری را برای ایجاد پست های خیره کننده رسانه های اجتماعی برای کمپین بازاریابی خود تهیه کنید.

ویمئو

ویمئو رویکرد متفاوتی را برای انتقال روند بازاریابی ویدیویی به سطح بعدی اتخاذ کرده است. شما قادر خواهید بود در هر فیلم موجود در این پلت فرم ، فیلمبرداری و فیلمبرداری با کیفیت بالا را تجربه کنید.

Vimeo یک برنامه رایگان اساسی برای همه دارد که می تواند برای مبتدیان مورد استفاده قرار گیرد. همچنین کاربران می توانند بسته به درخواست خود بسته خدمات خود را ارتقا دهند. آنها همچنین سرویسهای پخش را ارائه می دهند که به شما کمک می کند فیلم های با کیفیت خیره کننده پخش زنده را تجربه کنید.

بزرگترین کتابخانه فیلم اختصاصی که توسط برخی از بهترین فیلمبرداران ایجاد شده و این عامل باعث می شود این سکو از رقبای خود برجسته باشد.

Adobe Stock

ادوبی تقریباً با نرم افزارهای ویرایش عکس و ویدئو مترادف شده و برخی از خالقان بزرگ با این نام تجاری قسم می خورند. با این حال ، تعداد کمی از مردم از خدمات سهام فیلم و تصویر ارائه شده توسط Adobe آگاه هستند. 

Adobe طیف گسترده ای از خدمات نرم افزاری ویرایش را ارائه می دهد ، که از آنها برای ویرایش تصاویر ، فیلم ها ، تصاویر برداری استفاده می شود. همچنین ، Adobe برخی از ابزارهای رده بالا مانند Adobe Illustrator را برای ایجاد گرافیک خیره کننده ارائه می دهد.

Adobe از یک سیستم اعتباری استفاده می کند و برای استفاده از تصاویر یا فیلم های ویدئویی باید آن اعتبار را خریداری کنید. تصاویر و فیلم های مختلف سهام دارای رتبه بندی اعتباری متفاوتی هستند و بسته به بسته ای که در اختیار دارید می توانید خرید را انجام دهید. Adobe Stock مناسب برای آن بازاریاب هایی است که باید با بودجه تنگ ، تبلیغات تبلیغاتی خیره کننده ای را ایجاد کنند.

ویدوو 

اگر به دنبال عکس های خیره کننده سهام با کیفیت بالا و بدون هزینه هستید ، پس از آن ویدوو مکان مناسبی برای شماست مجموعه عظیمی از فیلم ، سهام و موسیقی رایگان سهام برای تقویت پست های رسانه های اجتماعی شما کافی است.

با این حال ، اگر می خواهید از فیلم ها برای اهداف حرفه ای استفاده کنید ، می توانید سریال های برتر فیلم های سهام را نیز انتخاب کنید. Videvo مجموعه عظیمی از فیلم های با کیفیت سهام برتر را دارد که تقریباً در هر مکان قابل استفاده برای کمپین های بازاریابی است. قبل از خرید خود ، شما همچنین قادر خواهید بود تا کل فیلم را ببینید که یک ویژگی عالی برای داشتن است. رابط کاربری ساده و آسان ، این سایت را در بین بازاریابان و صاحبان مشاغل بسیار محبوب کرده است. 

پیکسابای

پیکسابای تصویری بسیار محبوب و بدون حق امتیاز در بین تأثیرگذار رسانه های اجتماعی است. اما آیا می دانید ، آنها فیلم های سهام را نیز ارائه می دهند?

بهترین قسمت در مورد Pixabay این است که برای پیوستن به این سیستم عامل هیچ هزینه ای لازم نیست. همچنین کلیه تصاویر و فیلم هایی که در کتابخانه تصاویر سهام موجود است دارای مجوز Pixabay است و هر کس می تواند از آن تصاویر و فیلم ها در هر کانال رسانه اجتماعی استفاده کند. 

اگر شما مایل به ایجاد یک آگهی تصویری خیره کننده هستید و این نیز رایگان است ، Pixabay می تواند گزینه ایده آل برای شما باشد. همچنین می توانید یک قطعه موسیقی بدون حق چاپ ، تصویرگرها و بردارها را دریافت کنید. 

ویدئزی

اگر قصد دارید یک ویدیوی تبلیغاتی واضح برای مشتریان خود تهیه کنید ، پس از آن ویدئزی می تواند بهترین راه حل برای همه نیازهای شما باشد این سایت به دلیل داشتن یک راه حل یک مرحله برای بازاریاب های سراسر جهان شناخته شده است.

برای تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی ، فیلم ویدئویی با سهام رایگان وجود دارد که همچنین در دسترس است و این فیلم ها در مقایسه با سایر فیلم های سهام رایگان بهتر است. شما به راحتی می توانید یک فیلم تبلیغاتی واضح و روشن را از هر طاقچه تهیه کنید.

همچنین می توانید برای لذت بردن از مزایای کامل فیلم های سهام بزرگ و کتابخانه پس از اثر ، به برنامه حرفه ای ارائه شده توسط Videezy بپیوندید.

Mixkit

Mixkit ارائه دهنده خدمات ویدیو و موسیقی رایگان است. این سایت دارای تمام منابعی است که به شما کمک می کند تا در عرض چند دقیقه یک فیلم تبلیغاتی با کیفیت بالا تهیه کنید. این فیلم ها قابل ویرایش آسان و مناسب برای مبتدیان است. 

سرپوش

سرپوش یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات فیلمبرداری سهام است و این سایت کلیه مطالب خود را بدون هزینه ارائه می دهد. برخلاف سایر ارائه دهندگان فیلم سهام رایگان ، این سایت به طور مرتب کتابخانه ویدیوی خود را به روز می کند و کلیه مطالب با یک نوع وضوح 4K در دسترس است. 

شما می توانید با استفاده از فیلم های سهام در این سایت ، به راحتی ویدیوی شفاف و واضح تهیه کنید ، زیرا فیلم های ویدئویی که در این سایت موجود است به اندازه کافی طولانی برای آزمایش ویرایش هستند. محدودیتی در بارگیری فیلم وجود ندارد ، بنابراین می توانید کلیه منابع لازم را برای تهیه یک فیلم تبلیغاتی خیره کننده دریافت کنید.

نتیجه

محتوای ویدیو در سراسر اینترنت است و هر بازاریاب افسانه ای در حال پیش بینی افزایش دامنه یک فیلم تبلیغاتی است. اگر می خواهید میزان تعامل چشم انداز خود را افزایش دهید ، می توانید از این ارائه دهندگان ویدیوی سهام برای تهیه یک فیلم خیره کننده برای محصولات و خدمات خود استفاده کنید.

هزینه تولید یک فیلم تبلیغاتی می تواند بخش بزرگی از حاشیه سود شما را مصرف کند و می توانید با انتخاب فیلم های بورس از سایتهای فوق ، صرفه جویی در هزینه را داشته باشید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me