وقتی امنیت به دست می آید ، به اندازه کافی خوب کافی نیست. به همین دلیل همیشه باید به دنبال یک افزونه / خدمات امنیتی وردپرس برتر باشید.

به هیچ وجه انکار کننده نیست که افزونه های ممتاز وردپرس ارزش بسیار بیشتری را نسبت به نمونه های رایگان ارائه می دهند. اما حتی در میان افزونه های پریمیوم ، مواردی وجود دارد که در بالای زنجیره غذایی قرار دارند. اینها ممکن است گران باشند ، اما تأثیر بی نظیری در تجارت شما دارند و هر وب سایت وردپرس که نمک آن ارزش دارد بدون آنها نمی تواند انجام دهد.

این پست در مورد چهار افزونه و خدمات شگفت انگیز است. اما اول ، بیایید کمی قدم برداریم و در مورد این هنر تاریک معروف به امنیت وب صحبت کنیم.

چرا باید به امنیت وب اهمیت دهم?

هوم ، سوال خوب.

دشوار است که وقتی کسب و کار شما در حال رشد است ، از امنیت بیشتر هیجان زده شوید و وب سایت شما ماه به ماه ماه بسیار عالی انجام می دهد. اکنون می دانید که مشاغل شما 100٪ دیجیتال است – آن معدود پرونده هایی که در جایی در رایانه عمومی ساکن هستند این چیزی است که باعث می شود تجارت شما همه چیز باشد..

و باور کنید یا نه ، بسیار پایه کم عمق تا تمام آینده خود را بانکداری کنید. هر هفته کتابخانه ها ، نرم افزارها و ویژگی های جدید تحت فشار قرار می گیرند ، اما وضعیت امنیتی بسیار جایی است که ده سال پیش بود (هنوز چندین راه نامطبوع برای پایین آوردن یک برنامه وب وجود دارد).

این امر به ویژه در مورد WordPress صادق است ، که از منظر امنیتی دارای معماری الهام بخش نیست.

برای شما ، صاحب مشاغل ، خطر بزرگ است – از دست دادن همه چیزهایی که طی این سالها ساخته اید در طی چند ثانیه. به این فکر کنید – تجارت متوقف خواهد شد (یا خاموش) ، شکایات مشتری و عصبانیت به صورت تصاعدی بالا می رود ، و کاری نخواهد بود.

حتی اگر از همه چیز پشتیبان گیری های مکرر و مکرر داشته باشید و بتوانید سایت را بازیابی کنید ، آسیب به اعتبار شما غیرقابل برگشت خواهد بود.

به عبارت دیگر ، لطفاً به خاطر شغل و شهرت خود ، لطفاً قبل از اینکه خیلی دیر شده عمل کنید. با استفاده از یک یا چند پیشنهاد در این پست ، می توانید از 99٪ از لینک های ضعیف در زنجیره دفاعی خود مراقبت کنید (برای 1٪ باقی مانده همه آنها را دارند) مسئولیت امنیت وب سایت وردپرس خود را بر عهده بگیرید.

همین الان عمل کن!

باشه ، به اندازه کافی انگیزه هاری بیایید به پیشنهادات خود بپردازیم. ��

سوکوري

SUCURI یک فایروال ابری ، CDN ، مانیتورینگ و محافظت از DDoS است. همه به یک نورد چرخیدند.

این یک سرویس خنثی و بی طرف است که با هر CMS یا تنظیمات وب در آنجا کار می کند ، مهمترین آنها WordPress ، Joomla ، Drupal و Magento.

به برنامه های قیمت گذاری آنها بروید و معاملات زیبا را خواهید یافت. آنچه که مورد توجه من قرار گرفت برنامه 199.99 دلار در هر سال بود ، که شامل همه چیزهایی است که می توانید از آنها بخواهید (اسکن هک ، نظارت بر لیست سیاه ، محافظت از DDoS ، CDN ، SSL ، فایروال) ، به همراه زمان پاسخگویی 12 ساعته و 30 روز ضمانت بازگشت پول ! : -O

گران?

برای وب سایتی که ماهانه (یا سال) چند هزار دلار درآمد کسب می کند و آیا می تواند در هر زمان ، همه اینها را در اثر حمله احمقانه و خودکار ببازد؟ اصلا!

کلمه

Wordfence نوعی نام خانوادگی است که هم اکنون یکی از بهترین پلاگین های فریمیوم در آنجا است. حتی بعد از 2+ میلیون نصب فعال ، رتبه ای تقریباً عالی را حفظ می کند و یک شماره یک مورد برای نصب برای مدیران با تجربه WordPress است..

اما شادی واقعی این افزونه در حق بیمه نسخه ، که در آن شما یک فایروال بسیار مفید و ویژگی های خوب چشم نواز (فیلتر IP ، مسدود کردن کشور ، اسکن در فضای باز ، برای نامگذاری چند مورد) دارید.

بستنی روی کیک داشبورد گزارشگری است که درست از فهرست مدیریت وردپرس شما موجود است.

قیمت؟ 99 دلار در هر وب سایت در سال. چرا ، شما باید به من شوخی کنید?!

iThemes Security

iThemes یک نام شناخته شده در هاست مدیریت شده WordPress است ، اما آنها همچنین یک افزونه امنیتی فوق العاده عالی به نام دارند iThemes Security. این یکی دیگر از پیشنهادات باتری است که شامل برخی از ویژگی های منحصر به فرد و مفید است. احساس می کنم مکث دارم و سریع در مورد دو مورد صحبت می کنم.

تشخیص تغییر پرونده: WordPress (تقریباً) همه پرونده ها و آنچه در آنها موجود است ، است. وقتی یک افزونه اضافه می شود ، پرونده های خود را اضافه می کند. هنگامی که هسته به روز شود ، چندین فایل جایگزین می شوند. و غیره این بدان معناست که اگر شخصی به وب سایت شما دسترسی پیدا کرده است و کد مخرب را نصب می کند ، تغییر پرونده ها اولین مواردی است که به دنبال آن هستید.

تشخیص 404: بزرگترین تهدید برای اکثر وب سایت ها مربوط به هکرهای مصمم نیست ، بلکه از رباتهایی است که با حملات بی فکر اما کامل آنها ادامه دارد. به عنوان مثال ، یک ربات وردپرس طراحی شده برای هک کردن ، با جستجوی URL های کلیدی در یک مجموعه که می تواند به خطر بیفتد شروع می شود..

به عنوان مثال ، ممکن است جستجو کند / سرپرست ، / فقط برای اعضا ، / خصوصی و غیره ، به این امید که بعد از شکسته شدن رمز عبور ، به صفحه ای دسترسی پیدا کنید که به سایت اجازه دسترسی دهد. اما از آنجا که این ربات فقط می تواند گزینه ها را یک به یک حدس زده و شانه کند ، باعث می شود درخواست های 404 (یافت نشد) روی سرور ایجاد شود.

به عبارت دیگر ، خواستار مسدود شدن است ، کاری که iThemes Security به خوبی انجام می دهد.

راستش را بخواهید ، تعداد ویژگی ها خیلی زیاد است که همه در اینجا مورد بحث قرار می گیرد ، بنابراین من شما را به بازدید از سایت و نگاهی تشویق می کنم.

اگر یک توسعه دهنده وردپرس مستقل هستید ، می توانید حداکثر 10 وب سایت را با 127 دلار در سال محافظت کنید. این 12.7 دلار در سال برای یک سایت است. غیر ممکن به باور!

Cloudflare

شکی نیست که قبلاً از Cloudflare شنیده اید. هنگامی که صحبت از CDN با کارایی بالا است ، یکی از نام های برتر (یا بالا؟) است. منظور من این است که ، مگر اینکه CDN های خود را به خودی خود تحقیق کرده باشید ، Cloudflare احتمالاً اولین چیزی است که به ذهن شما خطور می کند ، یا اولین نامی که شخصی توصیه می کند ، وقتی به CDN می آید.

آنچه ممکن است شما نمی دانید این است که برنامه حرفه ای یک پیشنهاد امنیتی در سطح صنعت است که توسط امثال Discord، Crunchbase، Udacity، ZenDesk، Cisco استفاده می شود. . . خوب ، من قبل از منفجر شدن مغزم متوقف می شوم!

Cloudflare فقط به وردپرس گره خورده نیست بلکه با همه کار می کند. این یک پیشنهاد بسیار جدی و با عملکرد بالا برای مشاغلی است که همه چیز را در یک مقیاس دیوانه وار حرکت می کند و به هیچ وجه قادر به تضعیف هرگونه نقطه ضعف نیست..

برنامه های حرفه ای گران قیمت هستند ، با قیمت اولیه 20 دلار در هر ماه ، اما دارای ویژگی های خوب مانند بهینه سازی تصویر و بهینه سازی موبایل است. بنابراین ، اگر در مقیاسی باشید که دیگر قوانین فیزیک (رایانه) دیگر رعایت نشوند و چیزی کمتر از یک هویتزر انجام ندهد ، پاسخ Cloudflare است.

نتیجه

برای نتیجه گیری ، شما نمی توانید با هیچ یک از این افزونه ها / خدمات در اینجا اشتباه کنید. برای برخی ، ترکیبی از Wordfence و Cloudflare به بهترین وجه کار می کند ، در حالی که برخی دیگر خوشحال هستند که SUCURI را فعال می کنند و دیگر نیازی به نگرانی در مورد حملات مسدود شده در یک روز نیستند.

توصیه من?

همان حرف خسته کننده ای که همیشه می گویم: عجله نکنید و همیشه با یک نمک نمک بررسی کنید. حتی مال من first ابتدا به سراغ نسخه رایگان / ارزانترین بروید ، آن را برای مدتی فعالانه و در موارد مختلف استفاده از آن امتحان کنید و فقط پس از آن تغییر را ایجاد کنید.

ممکن است یک استقرار امن و پر رونق وردپرس داشته باشید! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me