نوشتن آسان ترین کار در جهان نیست ، اما با استفاده از ابزار و منابع مناسب می توانید بار سنگین وزن را کاهش دهید.

به جای تلاش برای انجام همه کارها به تنهایی ، می توانید به ابزارهای خاصی اعتماد کنید تا در روند کار به شما کمک کنند. و در حقیقت ، استفاده از این ابزارها و منابعی که می خواهم در این لیست ذکر کنم به شما کمک می کند تا روشی بهتر باشید و به طور بالقوه مشتریان بیشتری را بدست آورید..

اگر می خواهید از جمعیت متمایز شوید ، باید “هوشمندانهمسیر را به جای انجام کارهای سنتی انجام دهید. به عنوان مثال ، برخی از ابزارها به شما کمک می کنند تا با مشتری و پروژه های خود سازمان یافته تر شوید ، و برخی از آنها به شما کمک می کنند تا یک تیتر درخشان داشته باشید.

اگر ادامه دهید و سعی کنید آن کارها را به صورت دستی انجام دهید ، نه تنها وقت خود را تلف خواهید کرد بلکه از سایر نویسندگان این صنعت نیز عقب مانده اید ، و این برای حرفه شما خوب نیست.

موافقم ، چند کار باید به صورت دستی انجام شود ، اما راه حل های ذکر شده در این لیست کاملاً به معنای واقعی کلمه نیاز ساعت برای نویسندگان است. احتمالاً می خواهید بلافاصله از همه آنها استفاده کنید ، بنابراین بیایید مستقیم به لیست برویم.

دستور زبان

از آنجایی که همه ما انسان هستیم ، مهم نیست که چه اشکالی در دست زبان انگلیسی خود داشته باشید ، همیشه خطاهای دستوری وجود خواهد داشت. بعد از اتمام نوشتن قطعه خود ، می توانید همه چیز را به صورت دستی برگردید و دوباره کاری کنید و یا با Grammarly کار را 100٪ آسانتر کنید.

اگر هر چیزی را در رایانه خود می نویسید ، لازم است که به طور گرمی جمع شوید. من هر روز تقریباً بسیار ALL می نویسم و ​​GRAMMARLY نوشتن من را بهتر می کند.

– آرون (dreadlesstv) 25 فوریه 2020

این یک ابزار فوق العاده هوشمند است که می تواند به شما کمک کند تا قطعات نوشتاری خود را به روش های مختلفی از بین ببرد ، از جمله:

 • دستور زبان
 • املایی
 • نقطه گذاری
 • مختصر بودن
 • تشریفات
 • واژگان

همچنین ، می توانید مطالب خود را برای سرقت ادبی بررسی کنید و همچنین تشخیص دهید که متن نوشتاری مناسب بوده است. می توانید آن را به عنوان افزونه Google Chrome ، Firefox یا Safari بارگیری کنید یا مستقیماً از طریق وب سایت آنها دسترسی پیدا کنید.

کاغذ Dropbox

همانطور که از نام پیداست, کاغذ Dropbox فقط یک مقاله است ، اما می تواند به شما در انجام کارهای مختلف کمک کند ، از جمله سریع ایجاد خلاصه خلاق برای ارسال به مشتری یا طوفان مغزی ایده های جدید. می توان آن را به راحتی برای طیف گسترده ای از فعالیت ها ، حتی خارج از نوشتن ، استفاده کرد.

بنابراین ، اگر می خواهید یک یادداشت جلسه یا یک برنامه راه اندازی محصول تهیه کنید ، می توانید این کارها را فقط در عرض چند دقیقه انجام دهید. به غیر از این ، شما می توانید برنامه های مختلفی را برای افزایش کارایی و حتی بارگیری برنامه گوشی های هوشمند خود برای ادغام ایده های هیجان انگیز در برنامه ادغام کنید.

نویسنده Zoho

اگر از پردازنده سنتی کلمه ای که استفاده می کنید ناراحت هستید ، باید سعی کنید نویسنده Zoho. این کلمه سنتی شما را دارد ، اما با بسیاری از ویژگی های بیشتر که می تواند در دراز مدت به شما کمک کند.

با داشتن یک رابط تمیز و زیبا ، می توانید به لطف دستیار نوشتاری آنها ، کلمات را با تلاش بسیار کمتری پمپ کنید. این می تواند خطاهای دستوری را تشخیص داده ، خوانایی را بهبود ببخشد و شیوه نوشتن بهتری را پیشنهاد دهد.

علاوه بر این ، می توانید مطالب خود را مستقیماً در وردپرس ارسال کرده و حتی آن را با Zoho CRM ادغام کنید.

آنالایزر سرفصل

اگر شما مثل من هستید که تلاش می کند عناوین خوبی داشته باشد ، تحلیلگر سرفصل CoSchedule نجات دهنده شماست فقط با وارد کردن عنوان خود شروع کنید و بررسی کنید که آیا آنقدر قدرتمند و کافی است که بتواند توجه و رتبه بندی سئو را بهتر جلب کند یا خیر.

من آنالایزر تیتر CoSchedule را دوست دارم. الان هر وقت استفاده میکنم ��

– میشل وارنر (@ gratefulone11) 17 دسامبر 2019

بسیاری از مردم نمی دانند که یک عنوان نقش مهمی در جلب توجه خوانندگان دارد. یک اشتباه کوچک ، و شما در حال حاضر شانس خود را برای جذب بیننده از دست داده اید. بنابراین ، دفعه دیگر که مشغول نوشتن محتوا هستید ، حتما از این ابزار برای تهیه عناوین عالی استفاده کنید.

تحلیلگر سرفصل Sharethrough

تحلیلگر سرفصل Sharethrough ابزاری دیگر است که به شما در بسته بندی یک عنوان کامل کمک می کند. دلیلی که من دو تحلیلگر اصلی را گنجانده ام این است که بعضی اوقات می خواهید قدرت تیترهای خود را در منابع مختلف بررسی کنید و تأیید کنید. همیشه خوب است که گزینه های بیشتری داشته باشید.

پس از وارد کردن عنوان خود ، می توانید نقاط قوت ، نمره کیفیت را بررسی کنید و پیشنهادات را بررسی کنید تا چیزی بهتر پیش بیاید.

نویسنده iA

به عنوان نویسندگان ، ما اغلب از ریزترین چیزها پریشان می شویم و این بر نحوه نوشتن ما تأثیر می گذارد. برای اینکه به طور بالقوه از این امر جلوگیری کنید ، می توانید از آن استفاده کنید نویسنده iA. این یک صفحه تمام صفحه را ایجاد می کند و قصد دارد فضای نوشتاری را برای شما اختصاص دهد تا وقت خود را اختصاص دهید و بدون اینکه حواسش پرت شود بر روی آن تمرکز کنید.

در مورد رابط کاربری آنها حرفی برای گفتن نیست زیرا کاملاً ساده و ساده است. این همه شما و متن شماست ، iA Writer برای Windows ، Mac ، Android و iPhone / iPad در دسترس است.

ProWritingAid

اگر در جستجوی مواردی هستید که همه کارها را در یک ابزار انجام می دهد ، پس از آن ProWritingAid ممکن است فقط کسی باشد که به دنبال آن هستید. این می تواند به سرعت دستور زبان شما را بررسی کند ، سبک را بهبود ببخشد و نکاتی را ارائه دهد که به شما کمک می کند نویسنده بهتری باشید.

یکی از ویژگی های مورد علاقه من توانایی پیدا کردن کلمه مناسب وقتی نمی توانید در مورد آن فکر کنید ، با استفاده از کلمه Explorer یا اصطلاحات متنی متن.

در کل ، این می تواند به شما کمک کند از تکرار ، گیج کننده کلمات ، جملات بزرگ و موارد دیگر جلوگیری کنید. شما می توانید تک تک خطاها را از بین برده و با قطعه ای تمیز و حرفه ای که آماده انتشار است تمام شود.

اموی نویسنده

شبیه به iA Writer, اموی نویسنده همچنین به شما کمک می کند تا بیشتر روی نوشتن خود تمرکز کنید و از حواس پرتی ها خودداری کنید. ویرایشگر در حالت تمام صفحه با پس زمینه های طبیعی و ویژگی های بسیار حداقل باز می شود ، که تقریباً به اندازه کافی برای انجام کار شما بی عیب و نقص است.

همچنین دارای آهنگ های صوتی و اصوات کلیدی است که به شما کمک می کند فقط روی کلماتی که می نویسید تمرکز کنید. من می گویم که هر یک از عناصر موجود در Ommwriter به شما کمک می کند تا خلاقیت خود را تقویت کرده و مطالب خوبی را ارائه دهید.

مهم نیست که شما در حال نوشتن یک آهنگ ، کتاب ، نامه عشق یا هر چیز دیگری هستید. این ابزار برای هر نویسنده ای که در آنجا است ، ساخته شده است.

میلانوت

این یک واقعیت شناخته شده است که نویسندگان فکر نمی کنند در یک خط مستقیم. ایده های آنها همیشه به هم ریخته است ، و سپس در پایان ، آن ایده ها قطعه ای زیبا و نهایی را تشکیل می دهند. این را در خاطر داشته باشید, میلانوت این نرم افزار نوشتن را ارائه داده است که به شما کمک می کند تا تمام ایده ها و محتوای ناتمام خود را در یک مکان ذخیره کنید و سپس روی قطعه نهایی خود کار کنید.

به جای اینکه بتوانید ایده های خود را در همه مکان ها ذخیره کنید ، می توانید همه آنها را در زیر یک سقف قرار دهید تا از درگیری و سردرگمی خودداری کنید. با میلانوت ، می توانید:

 • تصاویر را اضافه کنید
 • نقشه های ذهن را اضافه کنید
 • جاسازی فیلم ها
 • متن را وارد کنید
 • ویژگی های شخصیت های داستان خود را جمع کنید
 • طرح خود را با سرعت آماده کنید

کارهای بیشتری در این نرم افزار وجود دارد ، بنابراین حتما به صورت رایگان ثبت نام کنید و شروع به کار کنید.

ایده

ساماندهی به همان اندازه ایده های کثیف مهم است. در غیر این صورت ، وقت خود را کم می کنید و سعی می کنید یادآوری کنید که پیش نویس خود را در کجا نگه داشته اید. ایده به شما کمک می کند تا با کارهای خود بنویسید ، برنامه ریزی کنید ، همکاری کنید و سازمان یافته تر شوید.

با همه چیز در یک مکان واحد ، می توانید از هرج و مرج و بیرون کشیدن موهای خود جلوگیری کنید. این ویرایشگر درخشان است ، بنابراین می توانید مطالب خود را بنویسید و بیش از 30 نوع مختلف رسانه اضافه کنید. همچنین می توانید وظایف را اختصاص دهید ، یک تقویم اضافه کنید و از همه چیز سابقه داشته باشید.

تازه کشف کردم NotionHQ و OMG پول من را می گیرند این شگفت انگیز است.

– T (thomaswde) 25 فوریه 2020

یکی دیگر از ویژگی های چشمگیر امکان اضافه کردن یک دانش دانش است تا بتوانید تمام پاسخ های خود را یکپارچه پیدا کنید. اگر همیشه می خواستید روی نویسندگی خود متمرکز شوید و سازمان یافته تر شوید ، گزینه Notion گزینه بسیار خوبی است.

محتوا جستجوگر محتوا

از بازاریاب آنلاین بپرسید ، “کدام منبع ترافیکی با ارزش ترین است؟” و آنها گوگل آن را خواهند گفت.

اگر به دنبال ترافیک Google هستید اما با بهینه سازی موتور جستجو (SEO) دست و پنجه نرم می کنید ، پس از آن محتوا جستجوگر محتوا ممکن است به شما زمان زیادی کمک کند.

با وارد کردن یک کلمه کلیدی ، این ابزار کلمات کلیدی LSI و سایر نکات با ارزش را ارائه می دهد که به شما در رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو کمک می کند. بعد می توانید کلیه مطالب خود را بر روی ویرایشگر آنها بنویسید و هر زمان اشتباه ایجاد کردید که ممکن است بر رتبه شما تأثیر بگذارد ، راهنمایی می شوید..

در آخر ، می توانید نمره سئو خود را ارزیابی کرده و در صورت رضایت ، آن را در وبلاگ / وب سایت خود منتشر کنید.

کپی رایت

کپی رایت یکی دیگر از ابزارهای شگفت انگیز برای اهداف SEO است. به شما کمک می کند تا محتوای خود را به حداکثر برساند تا بتوانید در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید. هنگامی که محتوای خود را روی این ابزار چسباندید ، می تواند مواردی را شناسایی کند که ممکن است مانع از رتبه بندی بهتر شود و همچنین بخش های خاصی از محتوای شما را پیشنهاد یا حذف کند تا از کیفیت کیفیت آنها عبور کند..

علاوه بر این ، می تواند:

 • سرقت ادبی را تشخیص دهید
 • کلمات کلیدی سودآور را جستجو کنید
 • از چاشنی کلمات کلیدی جلوگیری کنید
 • بهبود نمره خوانایی

تیم پشتیبانی آنها به صورت 24/7 در دسترس است ، بنابراین به هیچ عنوان نمی توانید در صورت بروز مشکلات از کار خود خارج شوید ، که خبر بسیار خوبی است.

نوشتن با فلر

مهم نیست که نویسنده چقدر خوب باشید ، همیشه جای پیشرفت وجود دارد. این دوره Udemy از سردبیر سابق وال استریت ژورنال ، شانی رجا نام داشت نوشتن با فلر, همه چیز در مورد آموزش شماست که چگونه خودتان را در هیچ زمانی به یک نویسنده استثنایی تبدیل کنید.

شما می توانید انتظار داشته باشید که اصول اصلی را به چهار ماژول آسان برای دنبال کردن تقسیم کنید. بعد از اتمام دوره ، می توانید آن استراتژی ها را در هر مطلبی که می نویسید ، اعم از کتاب ، وبلاگ یا هر چیز دیگری ، اعمال کنید.

این دانشگاه بیش از 85000 دانش آموز دارد که دارای امتیاز کلی 4.5 / 5 ستاره هستند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید در حال پرش به چیزی واقعاً خوب هستید.

بوم

در محتوا ، تصاویر به همان اندازه متن مهم هستند. اگر بلاک های عظیمی از متن دارید و هیچ تصویری در بین آنها وجود ندارد ، خوانندگان قصد دارند به سختی تمام کنند. این خیلی خسته کننده می شود برای جلوگیری از این امر می توانید از این ابزار به نام Canva استفاده کنید.

اگر تجارت نسبتاً تازه ای است و نمی توانید یک طراح UI / IX را استخدام کنید یا به شما توسط Photoshop / Illustrator ترسیده شده است ، تعطیلات آخر هفته را بگیرید و Canva را یاد بگیرید.

Canva بسیار کاربر پسند است و می توانید در عرض چند دقیقه طرح / گرافیک زیبا ایجاد کنید.

– �� (jasminexETH) 19 فوریه 2020

این امکان را به شما می دهد تا گرافیک متنوعی را برای محتوای خود طراحی کنید ، از جمله نمودارها ، تصاویر برجسته ، نمودارها ، جداول یا موارد دیگر. هر نوع گرافیکی را نام ببرید ، و می توانید مطمئن باشید که Canva آن را دارد. برای استفاده از آن نیازی به مهارت طراحی ندارید. تمام کاری که شما انجام می دهید این است که یک الگوی انتخاب کنید و آن را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

پیکسابای

چه کسی عکسها و گرافیک های سهام رایگان را دوست ندارد ، آنهایی که بسیار با کیفیت هستند?

پیکسابای یک مرکز بزرگ برای گرافیک ها و عکس های رایگان است که می تواند بدون اینکه لزوماً به آن توجه شود ، مورد استفاده قرار می گیرد ، هر چند همیشه قدردانی می شود.

شما می توانید انواع عناصر بدون حق امتیاز را در این سایت پیدا کنید و از آن در پروژه های شخصی و همچنین تجاری استفاده کنید. در صورت نیاز به اندازه خاص ، می توانید گزینه های مختلفی را انتخاب کرده و گزینه مورد نظر خود را بارگیری کنید. چقدر باحاله?

نتیجه

امیدوارم ابزارها و منابع فوق به شما کمک کند نویسنده بهتری باشید و پروژه های بیشتری را بدست آورید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me