روزهایی رفته اند که برای یادگیری چیزی باید مبلغ هنگفتی پرداخت کنید. بستر یادگیری آنلاین دارد تکامل یافت.

لازم به ذکر نیست ، شما باید به طور واقعی در کلاس حضور داشته باشید تا آن را یاد بگیرید. به لطف دنیای آنلاین ، اکنون همه چیز تغییر کرده است و به خوبی. در حال حاضر ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک دستگاه و یک اتصال اینترنتی برای دسترسی به منابع عظیم اطلاعات و مهارت های مورد نظر خود را بیاموزید.

و بهترین بخش ، هیچ مشکلی برای تخصص نیست. شما می توانید چیزی را به عنوان “ساختن صنایع دستی” یا به اندازه “توسعه نرم افزار” یاد بگیرید. برای همه افراد آنجا چیزی وجود دارد. سیستم عامل های یادگیری الکترونیکی زیر در این لیست همان چیزی است که من در مورد آن صحبت می کنم.

قبل از اینکه به این موارد اشاره کنم ، بگذارید کمی بیشتر به شما بگویم مزایای یادگیری الکترونیکی.

با سرعت خود بیاموزید

برخلاف دوره های سنتی فیزیکی ، یادگیری الکترونیکی باعث می شود شما بتوانید با سرعت خود یاد بگیرید. این بدان معناست که ، پس از ثبت نام در یک دوره ، می توانید آن را در اوقات فراغت خود شروع و تکمیل کنید. کسی وجود ندارد که شما را مجبور کند آن را در مدت زمان مشخص تکمیل کنید.

مقرون به صرفه در مقایسه با مراکز یادگیری بدنی

کاملاً بدیهی است که مراکز یادگیری بدنی مبلغ هنگفتی را پرداخت می کنند. و گرچه این اشتباه نیست ، بسیاری از مردم نمی توانند از پس آن برآیند. این زمانی است که دوره های آنلاین بازی می شوند. آنها هزینه های بسیار کمی دارند ، گاهی اوقات هزینه ناهار شما هستند ، و اگر بیشتر نیست ، همان مقدار ارزش را ارائه می دهند.

دسترسی نامحدود به محتوا

نکته مهم دیگر در مورد آموزش الکترونیکی این است که پس از ثبت نام در یک دوره ، آن را دریافت می کنید تا آن را برای یک عمر نگه دارید. فیلم ها ، پرونده ها و سایر مواردی که با آن همراه هستند برای شما در هر زمان معین وجود دارد.

اغلب به روز می شود

بیشتر مدرسان دوره آنلاین به دانش آموزان خود اهمیت می دهند ، به همین دلیل آنها مرتباً مطالب را با اطلاعات به روز به روز می کنند. و بهترین قسمت؟ شما به روزرسانی ها را به صورت رایگان دریافت می کنید. بله شما آن را درست خواندید.

همراه با جامعه مفید است

دوره های آنلاین معمولاً با جامعه ای مفید همراه هستند تا دانشجویان بتوانند در این دوره گرد هم آیند و در مورد آن بحث کنند. مهم نیست که شک ، مشکلی داشته باشید یا یک اشتراک برنده باشید ، جامعه مکان مناسبی برای آن است.

اکنون ، اجازه دهید نگاهی به سیستم عامل ها بیندازیم.

اودمی

با بیش از 150،000 دوره و 50 میلیون دانش آموز ، Udemy به عنوان یکی از محبوب ترین سیستم عامل های یادگیری الکترونیکی در آنجا ایستاده است. آنها دارای یک کتابخانه بزرگ از دوره ها هستند که بر اساس دسته بندی های مختلف تقسیم می شوند ، از جمله:

 • توسعه
 • کسب و کار
 • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری & حسابداری
 • آی تی & نرم افزار
 • بهره وری دفتر
 • توسعه شخصی

من دائماً دانش خود را به روز می کنم ، خواه خواندن ، گوش دادن ، تماشای ، حضور در رویدادها و غیره

Udemy مکانی واقعا جالب برای تازه کردن و به روز کردن دانش شما در بازار است. @ بینفیلد https://t.co/NADg6y7gXv

– مت گریدی (DadBodNutrition) 14 مارس 2020

هر دسته زیر مجموعه های خاص خود را دارد ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که یک تن گزینه برای انتخاب وجود دارد. در حالی که اکثر آنها دوره های حق بیمه هستند ، 6500+ دوره رایگان نیز وجود دارد ، و اینها واقعاً ارزش دیدن دارند.

کورسرا

با قدم گذاشتن یک چیز جلوتر ، Coursera همچنین دوره هایی از دانشگاه ها و شرکت هایی با کلاس جهانی دارد که دارای گواهینامه و مدرک تحصیلی هستند. آنها با برخی از بزرگترین نام ها از جمله IBM ، Google و دانشگاه میشیگان همکاری می کنند.

نکته خوبی که در مورد این پلتفرم وجود دارد این است که آنها آزمونها و پروژه های دستی را بین مواد درسی دارند ، بنابراین می توانید آنچه را که تازه آموخته اید ، پیاده سازی کنید. دسته از دوره های آنها شامل موارد زیر است:

 • یادگیری عمیق
 • اطلاعات بزرگ
 • فراگیری ماشین
 • علم داده
 • بازاریابی دیجیتال

اگر به دنبال ایجاد مهارت برای حرفه آینده بالقوه هستید ، پس Coursera ممکن است شخصی باشد که به دنبال آن هستید. آنها اعتبار زیادی برای زمان یادگیری شما می دهند.

افکار عمومی

Pluralsight در نحوه تدریس آنها کمی بی نظیر است. آنها دوره هایی دارند + داده هایی که به شما نشان می دهند چگونه می توانید آن ها را به کار بگیرید. این دوره ها عمدتاً در امتداد توسعه نرم افزار و فناوری اطلاعات قرار دارند ، اما چیزهای بیشتری وجود دارد که می توانید از آن بیاموزید.

این پلتفرم نمونه ای کامل از “ایجاد آن” است. آنها فقط شما را با یک دوره آموزشی غرق نمی کنند ، بلکه شما را راهنمایی می کنند که برای شما مناسب است و سپس آن را ترک می کنید.

آکادمی ابر

همانطور که از نام اشاره می کند, آکادمی ابر همه چیز در مورد یادگیری رایانه ابری و شناسایی چگونگی حل مشکلات تجاری است. آنها طیف گسترده ای از موضوعات را که مربوط به کانون اصلی آنها است ، پوشش می دهد و بهترین بخش این است که هر ماه و هر روز به روز می شود.

آنها دوره های زیادی مانند AWS یا Microsoft Azure دارند که گواهینامه هایی را ارائه می دهند ، بنابراین اگر به دنبال قرار گرفتن در معرض نور هستید ، کاملا معتبر است که آنها را بررسی کنید. می توانید با استفاده از آزمایش رایگان 7 روزه آنها شروع کنید.

کتاکودا

برنامه نویسی لازم نیست که کسل کننده باشد ، و کتاکودا خیلی خوب ثابت میکنه آنها رویکرد “سرگرم کننده” ای را برای آموزش تمام موارد فنی مانند Kubernetes و Machine Learning تطبیق داده اند ، و به شما در هضم آسان مواد کمک می کنند.

آنها بیش از 250 دوره رایگان برای شما دارند و همه آنها به شما امکان می دهند یادگیری خود را به صورت زنده اجرا کنید تا نه تنها “یادگیری” بلکه “انجام دادن” نیز داشته باشید. اگر به دنبال ایجاد یک برنامه نویس هستید ، این سایت جای خود را پیدا کرده است.

DataCamp

از آنجا که زبان داده از الان تقاضای زیادی دارد و احتمالاً در آنجا ماندگار خواهد شد, DataCamp ممکن است یک منبع مفید باشد آنها در علم داده تخصص دارند و آموزش آنها بسیار آسان است ، به دلیل درسهای نیش اندازه آنها.

سال گذشته مجبور شدم یک الگوریتم Machine Learning را آموزش دهم که فقط یک هفته ارزش آموزش داشته باشد. امروز صبح من Machine Learning on R را در Datacamp شروع کردم ، تاکنون خوب.
من آن را به شدت توصیه می کنم

– Vumile Sithebe ، APRM (VumileSithebe) 9 مارس 2020

در بین دروس ، شما همچنین تمریناتی دارید تا بتوانید آنچه را که تازه آموخته اید ، پیاده کنید. DataCamp دارای بیش از 100 دوره در تعداد موضوعات مختلف مانند Python ، SQL و Spreadsheets است. پس از اتمام دوره ، می توانید گواهی خود را دریافت کنید تا در آینده بتوانید مهارتهای خود را پس بگیرید.

سایبر

مکانی عالی برای یادگیری امنیت سایبری و IT, سایبر به شما کمک می کند با داشتن فهرست دوره های آموزشی آنها توسط متخصصان ، در این صنعت حرفه ای ایجاد کنید. آنها بیش از 1000 آزمایشگاه مجازی ، آزمایش های عملی و ارزیابی هایی را در مناطقی مانند امنیت سایبر ، فناوری اطلاعات ، علوم داده و موارد دیگر ایجاد و مونتاژ می کنند. و به خاطر داشته باشید ، این موارد کاملاً ایمن و مبتنی بر مرورگر هستند.

شما همچنین می توانید با کمک ارزیابی مهارتهای 200+ آنها ، پیشرفت شغلی خود را پیگیری کرده و نقاط قوت و ضعف خود را تحلیل کنید. همه این ترکیبات به شما کمک می کند تا حرفه ای بهتری در این زمینه کسب کنید.

بی خردی

Udacity با هدف آموزش آنچه که شرکت های فناوری می خواهند ، شما را با مهارت های مورد نظر آماده می کند. دسته بندی دوره ها عبارتند از:

 • علوم داده
 • برنامه نويسي
 • هوش مصنوعی
 • کسب و کار
 • پردازش ابری

هر یک از دوره های خود را با تمرینات انجام می دهند ، و شما از تیم پشتیبانی کمک های شخصی دریافت می کنید. این محتوا به دنبال ترک شغل بعدی شما در صنعت فناوری است. بنابراین ، اگر این رویای شما بوده است ، این یک سایت عالی برای آن است.

بیش از 100000 دانشجو از Udacity فارغ التحصیل شده اند ، و شما می توانید نفر بعدی باشید.

آکادمی لینوکس

آکادمی لینوکس دوره هایی در زمینه AWS ، Azure و Google Cloud دارد که به شما کمک می کند از ابزارهایی استفاده کنید که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این ، می توانید مهارت های خاصی مانند Security ، BigData و DevOps را بیاموزید. هر یک از این دوره ها دارای زمین بازی و آزمایشگاه هستند تا مهارت های خود را به مرحله عمل برسانید

دوره های آنها از میزان رضایت مشتری 95٪ برخوردار است ، و من معتقدم که این امر به این دلیل است که دوره های آنها به منظور یادآوری شما طراحی شده اند. می توانید با استفاده از آزمایش رایگان آنها شروع کرده و از آن استفاده کنید.

لیندا

قطب دانش, لیندا یادگیری مهارت های مورد نظر خود را آسان می کند ، همه اینها به لطف فهرست بسیار زیاد دوره ها. برخی از این دسته ها عبارتند از:

 • توسعه نرم افزار
 • توسعه وب
 • طرح
 • کسب و کار
 • عکاسی
 • بازار یابی

با یک اشتراک واحد ، می توانید به کلیه دوره های درخواستی آنها دسترسی پیدا کنید. آنها در حال حاضر یک ماه رایگان برای امتحان کردن سکوی خود ارائه می دهند ، بنابراین فراموش نکنید که آن را بدست آورید.

مهارت مهارت

مهارت مهارت به صورت اشتراکی ماهانه کار می کند که کلیه دوره های آنها را شامل می شود. این پلت فرم نسبتاً جدید است اما احتمالاً سریعترین سرعت در حال رشد است. موضوعات متنوع است و موارد زیر را شامل می شود:

 • انیمیشن
 • تصویر
 • طرح
 • سبک زندگی
 • عکاسی
 • فیلمبرداری
 • کسب و کار
 • نوشتن

بنابراین # اسکیلشاره قرار است مورد جدید جدید من باشد !! ☺️

– mberAmber René✨ (_Je_suis_belle_) 13 مارس 2020

بسیاری از دوره ها (که به عنوان “کلاس” نیز شناخته می شوند) به یکباره انجام نمی شوند. به معنای ، شما به احتمال زیاد کلاس های مختلفی را در این زمینه می گذرانید تا آن را کاملاً یاد بگیرید. در کل ، این یک بستر بسیار شگفت انگیز است و بدون شک یکی از موارد مورد علاقه من است.

آکادمی کد

برنامه نویسی بسیار سودآور است و در حالی که منابع زیادی در اینترنت برای یادگیری آن وجود دارد, آکادمی کد یکی از بهترین ها در آنجا است. این دانشگاه بیش از 45 میلیون پایه دانشجویی دارد و فقط بزرگتر می شود. اگر در مورد اولین قدم مطمئن نیستید ، می توانید مسابقه سریع آنها را بگیرید تا آنها بتوانند به سمت درس های مناسب راهنمایی شوند.

در کنار یادگیری ، می توانید مهارت های خود را روی ویرایشگر آنها آزمایش کنید و حتی از متخصصان بازخورد بگیرید. به این ترتیب ، شما همیشه انجام می دهید آنچه درست است.

آنها به غیر از یادگیری مهارت ها ، درمورد چگونگی ایجاد حرفه ای از برنامه نویسی نیز دروس دارند. خیلی باحال!

GoSkills

برندگان چندین جایزه, GoSkills یکی دیگر از سایت های درخشان برای یادگیری مهارت های مختلف در موضوعات مختلف مانند امور مالی ، طراحی ، مدیریت پروژه و موارد دیگر است. شما فقط به یک اشتراک واحد برای دسترسی به یک تن از دوره های اندازه نیش نیاز دارید و این پلتفرم سازگار با موبایل است ، بنابراین می توانید در حال حرکت نیز یاد بگیرید.

شما می توانید نقاط قوت و ضعف خود را تجزیه و تحلیل کنید ، پیشرفت خود را ردیابی کنید ، مجوز بگیرید و همچنین در این راه مدالها کسب کنید. مطمئن باشید که با استفاده از آزمایش رایگان آنها شروع کرده اید.

Edx

با بیش از 2500 دوره از 140 موسسه برتر مانند دانشگاه هاروارد و دانشگاه بوستون, Edx می تواند به شما در یادگیری مهارت های مختلف کمک کند. چه مهندسی ، علوم داده یا زبان باشد ، این سایت دارای درسهای عالی است.

دانستن این واقعیت که آنها با موسسات برتر پیوند خورده اند به خودی خود یک اعتماد ساز است.

آینده یاد بگیرید

آینده یاد بگیرید با فکر کردن به آینده به نام آنها می رود ، به همین دلیل آنها اخیراً یک سری دوره های پیشگیری از شیوع بیماری را منتشر کرده اند. آنها در جلب توجه به روندها بسیار عالی هستند و دقیقاً می دانند تقاضا در کجا قرار دارد ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید مهارت هایی یاد بگیرید که در آینده برای شما سودآور باشد.

دسته از دوره های آنها شامل موارد زیر است:

 • آی تی & علوم کامپیوتر
 • قانون
 • کسب و کار & مدیریت
 • سیاست
 • دارو & مراقبت های بهداشتی
 • هنرهای خلاقانه & رسانه ها

Future Learn همچنین دارای مطالب مرتبط با شغلی است ، بنابراین می توانید با توجه به مهارت های خود در مسیر درست هدایت شوید.

نتیجه

یادگیری مهارت های جدید عاقلان ترین تصمیمی است که هر کسی می تواند بگیرد زیرا شما هرگز نمی دانید چه موقع تغییر می کند. سایت های فوق به شما در یادگیری و تسلط بر مهارتهای مورد نظر خود در هر زمان و هر مکان کمک می کند.

شما می توانید خواستار مهارت های بیشتر از بهترین مربی ، درست از کامپیوتر ، در خانه خود باشید. زیبایی یادگیری آنلاین این است که شما می توانید برنامه یادگیری خود را برنامه ریزی کنید ، و اینگونه است ارزان.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me