بنابراین ، شما به فکر آزمایش بار هستید.

شاید ، شما از راه حل های فعلی که استفاده می کنید ناامید شده و متوجه شوید که نوشتن و حفظ تست های خود بسیار دشوار است. یا شاید ، شما برای اولین بار به فکر انجام تست بار هستید. در هر صورت ، این اولین قدم بسیار خوب برای فکر کردن در مورد آزمایش بار است – بسیاری از شرکت ها عواقب آن را متحمل نمی شوند.

بین عملکرد برنامه و معیارهای اساسی کسب و کار ، مانند درآمد ، ثبت نام مشتری یا رضایت مشتری عمومی ارتباط مستقیمی وجود دارد. کلیه شرکت هایی که در وب مشاغل خود را انجام می دهند باید اطمینان حاصل کنند که عملکرد تأثیر منفی بر این اقدامات اصلی نمی گذارد. حتی وقتی این اقدامات در حال بهبود است ، ممکن است متوجه شوید که برنامه می تواند برای مصرف کمتری منابع ، صرفه جویی کند ، در این راه باعث صرفه جویی در هزینه شما و کاربر شما خواهد شد.

این که آیا شما برای بارگیری تست کاملاً جدید هستید یا تجربه در این زمینه را دارید ، به احتمال زیاد از ابزارها و روشهای گیج کننده ای برای انجام کار مطلع هستید. امروز می خواهم درباره ابزار جدید تست بار مورد علاقه خود برای شما تعریف کنم – عنصر سیل.

بسیاری از ابزارهای محبوب در سطح پروتکل عمل می کنند – آنها با صدور درخواست شبکه می توانند رفتار کاربران را در برنامه شما تقریبی کنند. با این حال ، در دنیای گسترده جهانی امروز ، برنامه های وب پیچیده تر می شوند ، همچنین از لیست ویژگیهای رو به رشد مرورگرها بیشتر از گذشته استفاده می کنند.

حتی برنامه های به ظاهر ساده مانند یک فروشگاه آنلاین از مجموعه ای از ویژگی های مرورگر استفاده می کنند تا تجربه انتخاب موارد ، سفارش و پرداخت آنلاین را تا حد امکان برای کاربر راحت کنند..

و بنابراین ، در این دوره مدرن وب ، آزمایش سطح پروتکل (PLU) آزمایش فقط می تواند تصویر عملکرد برنامه ما را به ما نشان دهد. در مقابل ، ابزارهای جدید مانند آزمایش Flood Element با شبیه سازی رفتار کاربر با استفاده از مرورگرهای وب واقعی. ما این رویکرد را کاربران سطح مرورگر (BLU) می نامیم.

در Flood Element ، رفتار شبیه سازی شده کاربر با استفاده از اقدامات ساده و طبیعی مانند کلیک بر روی لینک ها و دکمه ها ، پر کردن فرم وب و غیره تعریف می شود. هنگامی که شما این رفتار را تعریف کردید ، این یک ضربه محکم و ناگهانی است که بتوانید در مقیاس عظیم در سیل اجرا شوید – و در مقیاس بزرگ ، منظور من هزاران کاربر و از سراسر جهان است!

آزمایش بار با Flood Element می تواند به شما کمک کند یک نمایش جامع و بصری از عملکرد برنامه خود را با تجربه یک کاربر ایجاد کنید. با توجه به اینکه فکر کردن به عنوان کاربر همان چیزی است که همه ما وقتی خودمان کاربر هستیم انجام می دهیم ، همچنین شروع به کار با تست Element BLU نسبت به ابزارهای سنتی PLU بسیار راحت تر است..

BLU به شما کمک می کنند یک نمای واقع بینانه از عملکرد کل برنامه خود را از بالا به پایین مشاهده کنید. PLU ها واقعاً آنچه را که در زیر خط آب وجود دارد – زیرساخت شبکه و سرور شما – آزمایش می کنند.

دیدگاه جامع

استفاده از Flood Element برای اندازه گیری عملکرد در کل برنامه از دید کاربران ، یک روش عالی برای توسعه یک دیدگاه جامع از عملکرد برنامه شما و در نتیجه دفاع در برابر تغییرات غیر قابل توضیح است – از جمله ناهنجاری های موقتی یا شاید رگرسیون در کد.

آزمایش های BLU Flood Element نمای عملکردی را بسیار نزدیک تر به تجربه کاربر ارائه می دهد. آنها هر بخش از عملکردی را که یک کاربر تجربه می کند ، در نظر می گیرند: عملکرد شبکه ، بلکه عملکرد اسکریپت روی صفحه و همچنین اسکریپت های شخص ثالث مانند آنالیز یا افزودنیهای تبلیغاتی (در واقع تست های ما آنقدر واقع بینانه است که شما برای ایجاد داده های نادرست در Google Analytics باید قدم هایی بردارید.)

اگر اجرای یک تست بار BLU با Element یک دید کلی از عملکرد برنامه خود را به یک نقطه از زمان ارائه می دهد ، تست های در حال اجرا به طور منظم به شما امکان می دهد یک شهود از اینکه برنامه شما سریعتر یا کند می شود بسازید … شاید به طور ناگهانی مانند سناریوی ویجت ثبت نام.

نوشتن یک آزمون

حال ببینیم که شروع به کار با Flood Element چقدر آسان است.

اسکریپت های عناصر در نوشته شده اند TypeScript یا جاوا اسکریپت مدرن. برای بهترین تجربه ، ما توصیه می کنیم از ترکیب قابل توجه TypeScript ویرایش شده با استفاده از VS Code استفاده کنید زیرا به شما در ساخت تست های خود کمکهای مفیدی می کند..

می توانید Element را با استفاده از دستورالعمل های شروع در اینجا نصب کنید: https://element.flood.io/

پس از نصب ویرایش و آزمایش اسکریپت خود به صورت محلی ، و هنگامی که شما آماده هستید آن را بارگذاری کنید تا در آن جاری شود. برای انجام یک تست بار در مقیاس کامل با ورود به جلسه آزمایشی در اینجا: https://flood.io/load-performance-testing-tool/free-load-testing-trial/

یک تست اصلی BLU Element برای سناریوی ثبت نام در بالا ممکن است به نظر برسد

اگر با تست در سطح پروتکل آشنا هستید ، می دانید که کلیه زمان بندی ها مربوط به معاملات درخواست پاسخ می باشد. هنگام یادگیری تست در سطح مرورگر ، چندین ظرافت اضافی وجود دارد که هنگام انجام تست های خود باید به آنها توجه کنید. به طور خاص ، هیچ گروه بندی زمان بندی داخلی داخلی وجود ندارد ، بنابراین ما باید خود را در ساختار آزمون خود معرفی کنیم.

ساده ترین رویکرد برای گروه بندی زمان بندی ، صبر برای ظاهر شدن عناصر لازم در صفحه است – دقیقاً مانند یک کاربر.

از سناریوی بالا ، ما علاقه مند به تجربه زمان کاربر در ثبت نام هستیم ، اما بارگذاری آن زیاد نیست. بنابراین ، در مرحله اول ، از URL بازدید می کنیم و منتظر می مانیم تا صفحه به یک وضعیت شناخته شده برسد – تا اینکه عنوان آن نشان داده شود.

در مرحله بعد ، ما عمل می کنیم که علاقه مندیم مراقب آن باشیم ، یعنی ثبت نام را پر کنید و ارسال کنید.

اکنون زمان آن رسیده است که اسکریپت را بصورت محلی ذخیره کنیم ، بنابراین می توانیم اسکریپت را در Flood بارگذاری کنیم و آن را با صدها یا حتی هزاران کاربر همزمان اجرا کنیم.

 • ایجاد یک پروژه

 • روی گزینه “ایجاد سیل” در پروژه جدید خود کلیک کنید

 • آزمون خود را با استفاده از گزینه Flood Element ایجاد کنید

 • آزمون خود را بنویسید

 • اسکریپت .ts را که ایجاد کرده اید بارگذاری کنید:

 • تعداد مرورگرها (کاربران) و همچنین # مناطق را تعیین کنید تا از تعداد # کاربر (# مرورگر * # مناطق) استفاده کنید. همچنین ، فراموش نکنید که مدت تست خود را تعیین کنید:

 • آزمون خود را راه اندازی کنید و منتظر نتایج باشید:

 • پس از ورود نتایج ، نمودار خود را مشاهده کرده و به قسمتهای مشکل دار که ممکن است برجسته شوند پرش کنید:

نتیجه

بنابراین اکنون می دانید که چرا (و چگونه) چگونه می توانید با کاربران سطح مرورگر با استفاده از Flood Element آزمایش کنید. با این رویکرد جدید ، ما درد ناشی از ایجاد تست های بار را از بین برده ایم و همچنین نتایج را در همان زمان واقعی تر کرده ایم.

به نظر می رسد که برای هزاران کاربر برای انجام آزمایش ، دلهره آور به نظر برسید ، اما انجام هر قطعه یک بار در یک زمان آسان است:

 1. عنصر بارگیری
 2. یک تست ساده را به صورت محلی بنویسید ، و سناریوی اصلی خود را پوشش دهید (به عنوان مثال ، پرداخت)
 3. تست را به صورت محلی با “عنصر اجرا” انجام دهید تا مطمئن شوید که تست به طور کامل اجرا می شود
 4. تست خود را در Flood بارگذاری کنید و با 5-10٪ حداکثر بار خود را اجرا کنید (به عنوان مثال ، اگر حداکثر بار شما 5000 کاربر باشد ، با 250-500 کاربر شروع کنید)
 5. نتایج را ارزیابی کنید و در صورت لزوم اسکریپت و برنامه خود را تغییر دهید
 6. تست خود را بر روی Flood بارگذاری کنید و با 50-100٪ حداکثر بار خود را اجرا کنید (یعنی اگر حداکثر بار شما 5،000 کاربر است ، پس با 2.500-5،000 کاربر اجرا کنید)
 7. برای پوشش دادن سناریوهای اضافی مورد نیاز ، تا زمان رسیدن به پوشش تست مورد نظر خود ، پوشش تست خود را افزایش دهید.

بسته به پیچیدگی سناریو تست شما ، ممکن است شما بتوانید در طی یک روز با هزاران کاربر از خواب برخیزید. بنابراین هر وقت تلف نکنید – به طرف دیگر بروید https://element.flood.io برای شروع آزمایش امروز با Flood Element!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me