کار بر روی یک کامپیوتر آهسته ناامید کننده است. برنامه های شما در حال خراب شدن ، یخ زدن صفحه و هیچ چیز نیستند. انتظار بی پایان برای نشانگر متوقف کردن چرخش ، یک امر دائمی می شود.

آیا وقتی اولین بار آن را در خانه خریداری کردید ، سرعت رایانه خود را به خاطر می آورید?

این قبلاً برای انجام همه کارها با یک فلاش ، صرفه جویی در وقت ، و به شما امکان می داد تا کارهای خود را خوشحال کنید. اما با گذشت زمان ، عملکرد و سرعت آن به عنوان حلزون کند شد.

بنابراین ، دلیل واقعی کند شدن رومیزی یا لپ تاپ ویندوز بعد از مدتی چیست؟?

خوب ، مجموعه دلایل مسئول وخیم شدن سلامت رایانه شما است و بر عملکرد کلی آن تأثیر می گذارد. بزرگترین یکی از آنها استفاده بیش از حد است. بسیاری از مردم در سراسر جهان هر روز از رایانه های خود استفاده می کنند و این باعث می شود این سیستم با برنامه ها ، فایل ها ، کلیدهای رجیستری ، موسیقی ، فیلم ها و موارد دیگر به هم ریخته نشود..

سیستم عامل رایانه شما تمام منابع از جمله حافظه ، قدرت پردازش و فضای درایو را مدیریت می کند. بنابراین ، چندین کار باعث کند شدن کارایی و سرعت آن می شود ، مانند:

 • پر کردن فضای دیسک (SSD یا HDD)
 • در حال اجرا از حافظه دسترسی تصادفی (RAM)
 • تعداد زیادی از برنامه های راه اندازی و پس زمینه
 • هارد دیسک قطعه قطعه یا قدیمی
 • عدم بروزرسانی در درایور یا ویندوز
 • ویروس یا بدافزار
 • استفاده از ویژگی های بصری و جلوه های ویژه
 • با استفاده از بسیاری از افزودنیهای موجود در مرورگر
 • امکان استخراج کریپتو

از این رو ، کامپیوتر شما به اندازه کافی کند می شود تا شما را دیوانه کند. حال ممکن است مجبور شوید در مورد خرید رایانه شخصی جدید فکر کنید.

اما صبر کنید ، آیا تصمیم را زود می گیرید؟?

قبل از اینکه با کامپیوتر خود به عنوان علت گمشده رفتار کنید ، از یک نرم افزار بهینه ساز در نظر بگیرید.

بهینه ساز کامپیوتر چیست؟?

همانطور که از نام این محصول پیداست ، بهینه ساز برنامه ای است که می توانید با بهینه سازی جنبه های مختلف آن ، عملکرد کامپیوتر خود را بهبود بخشید. این نرم افزار شامل ویژگی های استانداردی مانند پاک کننده دیسک ، بهینه ساز خودکار ، دیافراگم کننده دیسک ، پاک کننده رجیستری و غیره است که به طور دسته جمعی روی رایانه شما کار می کنند تا چیزهای غیر ضروری را شناسایی کرده و آنها را از بین ببرید..

ویژگی خودکار نرم افزار این روند را آسان می کند و باعث صرفه جویی در وقت می شود و از بروز هرگونه خطای مهلک که ممکن است مانند Blue Screen of Death اتفاق بیفتد ، در صورت بهینه سازی دستی جلوگیری می کند..

چگونه بهینه ساز رایانه شخصی کار می کند?

بهینه ساز رایانه بدون اینکه خطر آن را به خطر بیاندازد عملکرد کامپیوتر شما را به شکلی بالا می برد. این کمک می کند تا با انجام تعدادی از فعالیت ها کامپیوتر خود را تمیز و ایمن نگه دارید:

 • پرونده ها و برنامه های غیر ضروری را حذف می کند
 • رجیستری کامپیوتر را پاک می کند
 • بدافزارها ، خطاها و ویروس ها را از بین می برد
 • خطاهای سیستم را برطرف می کند
 • قطعات سخت افزاری را برای جایگزینی تشخیص می دهد
 • برنامه های راه اندازی را کنترل می کند

بگذارید برخی از اهمیت نرم افزار بهینه ساز را بررسی کنیم.

مقرون به صرفه

سرمایه گذاری کلان عظیم بر روی رایانه جدید واقعاً معامله ای ارزنده است. حتی اگر به به روزرسانی قسمت های آن فکر می کنید ، به دلیل هزینه پردازنده ، هارد درایو و کارتهای گرافیکی هزینه زیادی برای شما به همراه خواهد داشت..

از طرف دیگر بهینه سازهای PC مقرون به صرفه هستند. از این رو ، بهتر است از نرم افزار با قیمت نسبتاً کمتری استفاده کنید.

تنظیم آسان

برای راه اندازی نرم افزار بهینه سازی رایانه شخصی ، فقط کافی است آن را بارگیری ، نصب و اجرای آن کنید. همه چیز فقط در چند دقیقه امکان پذیر است.

در حل مسائل سریعتر

از تشخیص مشکلات در سخت افزار یا نرم افزار رایانه خود گرفته تا حل کردن آنها ، روند کلی سریع است. این کار برای حفظ عملکرد سیستم در سطح اوج کار خود را ادامه می دهد.

ساخته شده در پشتیبانی

بسیاری از بهینه سازهای رایانه ای با پشتیبانی داخلی ساخته شده اند تا در هنگام بهینه سازی سیستم ، هنگام کمک به مشکلات به شما کمک کنند. همچنین می توانید از کمک آنها استفاده کنید تا دلیل دقیق کند بودن سرعت را بفهمید. فقط با آنها تماس بگیرید و سؤالات خود را برای کمک به کمک اختصاص داده شده خود بپرسید.

اکنون ، بیایید برخی از بهترین بهینه سازهای رایانه شخصی را بررسی کنیم تا به شما کمک کند بار دیگر تجربه تجربهای سریع و چشمگیر کاربر را بدست آورید.

پاکسازی Avast

Avast نامی معروف در عرصه امنیت سیستم است. پاکسازی Avast یکی دیگر از محصولات چشمگیر این مارک برای تنظیم دقیق ، تمیز کردن و سرعت بخشیدن به رایانه شما است. همچنین برنامه های شما را غیر از رفع مشکلات سیستم به روز می کند.

فناوری ثبت شده Avast Cleanup با حذف برنامه های فراموش شده و برنامه های bloatware و قرار دادن برنامه های شما در حالت خواب ، می تواند همه چیز را کند کند که سیستم شما را کند می کند. بدون نیاز به دخالت در سیستم یا حذف برنامه ها ، درین های عملکرد را متوقف می کند.

برنامه های غیر ضروری برای شناسایی برنامه و سیستم های شهرت مبتنی بر ابر می توانند برنامه ها یا برنامه هایی را که استفاده نمی کنید مشخص کنند. اگر نمی خواهید آنها را حذف کنید ، این ابزار می تواند آن برنامه ها را در قرنطینه قرار دهد تا بعداً تصمیم بگیرید.

با اسکن رایانه خود از نوک انگشتان ، Avast Cleanup می تواند گیگابایت فایل های ناخواسته جمع شده از ویندوز ، 200+ برنامه ها و مرورگرهای 25+ از جمله Chrome ، Firefox ، Internet Explorer و غیره را پاک کند. ، پرونده های نصب کننده ، پشتیبان گیری های قدیمی و پرونده های موقتی.

از طریق نگهداری خودکار ، این ابزار می تواند ضمن حذف میانبرهای شکسته و رجیستری ، پرونده های ناخواسته را مرتباً حذف کند. با استفاده از بروزرسانی نرم افزار ، می توانید برنامه ها و برنامه های خود را به طور مرتب به روز کنید تا شما را از تصادفات ، اشکالات و آسیب پذیری های امنیتی نجات دهد. Avast Cleanup همچنین مرکز عملکرد و داشبورد شما را تنظیم می کند تا عملکرد سریع داشته باشد.

Speedup System Pro

با 40 ابزار برتر برای بهینه سازی, Speedup System Pro توسط Avira پاکسازی و آشفتگی رایانه خود را به طور خودکار پاک می کند تا عملکرد خود را به حداکثر برساند. این یک طرح و رابط های بسیار ساده و ساده را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید بدون سردرگمی از آن استفاده کنید و نتایج را به وضوح نشان می دهد.

این نرم افزار مشکلات و آسیب پذیری هایی مانند حافظه نهانگاه سیستم ، ناخواسته اینترنت ، پرونده های سرعت ، داده های ناخواسته و غیره را به شما نشان می دهد. می توانید فقط با یک کلیک همه آنها را حذف کنید. همچنین به شما امکان می دهد هر هفته تمیز کردن اتوماتیک را تنظیم کنید.

این دستگاه از دیسک شما برای افزایش کارایی استفاده می کند و تنظیم می کند ، در حالی که Startup Optimizer زمان بوت شدن را بطور قابل توجهی کوتاه می کند. همچنین ، Realtime Optimizer آن می تواند تجربه کاربر را نیز بهبود بخشد. تمیز کردن ردپاهای دیجیتالی برای تضمین حریم شخصی شما با این نرم افزار امکان پذیر است. بنابراین ، منجر به بارگیری سریعتر صفحه ، پخش ویدئو و موارد دیگر برای بهبود تجربه آنلاین می شود.

System Speedup Pro می تواند تمام مشکلات رجیستری را از طریق رایانه شما با تجزیه و تحلیل عمیق پاک کند. بنابراین ، کامپیوتر شما را از خرابی ، انجماد صفحه و بسیاری موارد دیگر نجات می دهد. این ابزار تمیز کردن اتوماتیک کاملی را ارائه می دهد که می توانید هدف مورد نظر خود را تعیین کنید ، به عنوان مثال 5 گیگابایت پرونده های ناخواسته. بنابراین ، هنگامی که این حد به دست آورد ، نرم افزار به طور خودکار آن را تمیز می کند. همچنین برای راحتی خود می توانید هشدارها را سفارشی کنید.

در حالت های برق ، انرژی را ذخیره کنید ، داده های شخصی را با پاک کن دیسک ایمن کنید ، اطلاعات حساس را به طور دائم پاک کنید و داده ها را با سهولت رمزگذاری کنید ، همه با سیستم Speedup Pro. اگر عاشق بازی هستید ، این نرم افزار می تواند با آزاد کردن منابع و غیرفعال کردن فرآیندهای زائد ، تجربه بازی صافی را ارائه دهد..

Advanced SystemCare

از رایانه خود بخواهید روشی را که در هنگام جدید انجام داد انجام دهد?

Advanced SystemCare Pro توسط IObit می تواند به شما در جذب پتانسیل واقعی کمک کند. این سیستم عامل از ویندوز 10/8/7 / Vista / XP پشتیبانی می کند و بسیار مقرون به صرفه است و استفاده از آن بسیار آسان است.

با بهینه سازی تنظیمات مرورگر خود ، سرعت مرور 300٪ سریعتر را تجربه کنید. این ابزار همچنین تمیز کردن عمیق تر از رجیستری رایانه را ارائه می دهد و فضای شما را آزاد می کند. این روزها با توجه به افزایش تعداد جرائم سایبری ، این نرم افزار از فن آوری های پیشرفته امنیتی و حریم خصوصی برای محافظت از اطلاعات شما استفاده می کند.

این نرم افزار آثار آنلاین را پاک می کند ، اثر انگشت های دیجیتال را پنهان می کند ، دسترسی مخفی و موارد دیگر را برای محافظت از حریم خصوصی و شهرت شما مسدود می کند. همچنین 200٪ راه اندازی سریعتر رایانه را ارائه می دهد ، فعالیت های مخرب را مسدود می کند ، حفره های امنیتی بالقوه را به صورت فعال شناسایی و مسدود می کند.

برخی از ویژگیهای ارائه شده عبارتند از:

 • از بین بردن دیسک سخت
 • تمیز کردن رم خودکار برای پایان دادن به فرآیندها و برنامه های بلااستفاده
 • برنامه ریزی شده مراقبت از اتومبیل
 • نظارت بر شرایط زمان واقعی سیستم
 • به روزرسانی برنامه 1-کلیک کنید
 • FaceID برای گرفتن خودکار متجاوزان

تنظیم رایانه

با استفاده از عملکرد رایانه خود تشخیص دهید تنظیم رایانه توسط Bitdefender برای اطمینان از سلامت آن. این می تواند کامپیوتر شما را به طور کامل اسکن کند تا مناطقی که نیاز به پیشرفت دارند را برای حذف برنامه های ناخواسته و منسوخ به همراه باقی مانده و پرونده های موقت بررسی کنید..

ابزار پس از ارزیابی مسائل ، آنها را هوشمندانه ترمیم می کند تا عملکرد خود را حفظ کند. با استفاده از ترفندهای شخصی ، می تواند کامپیوتر شما را بهینه کند. علاوه بر رفع مشکلات راه اندازی ویندوز و خطاهای درایور ، می تواند آنها را به روز کند. همچنین برای جلوگیری از نقص عملکرد ، تمامیت ویندوز را نیز بررسی می کند.

می توانید از Windows Tune-Up در Windows 10 / 8.1 / 8/7 استفاده کنید تا از عملکرد بی وقفه رایانه خود لذت ببرید. اگر در استفاده از نرم افزار مشکلی دارید می توانید با مهندسین پشتیبانی ویژه آنها تماس بگیرید تا به شما 24/7 کمک کنند.

مکانیک سیستم

از کمک های حرفه ای استفاده کنید System Mechanic Pro توسط Iolo با فناوری انحصاری مناسب برای دستیابی به حداکثر عملکرد ، سرعت ، پایداری و قدرت.

این ابزار دو نوع حالت اسکن را ارائه می دهد – Deep Scan و Quick Scan. اسکن عمیق را انجام دهید تا مشکلات مهم در سیستم خود را تجزیه و تحلیل کرده و هنگام رفع سریع رجیستری ، پرونده های ناخواسته ، آسیب پذیری های امنیتی ، تاخیر در راه اندازی و غیره آنها را برطرف کنید..

سپر سیستم پیشرفته یک آنتی ویروس دارای مجوز VB100 است تا با شناسایی امضای بدافزار و نظارت بر رفتارها ، تهدیدهای احتمالی را از بین ببرد. به طور مشابه ، DriveScrubber پیشرفته با حذف دائمی آن ، و جستجوی پیشرفته ، از حریم خصوصی داده های حساس شما محافظت می کند & بازیابی برای بازیابی اطلاعات از دست رفته شما ممکن است بطور تصادفی از رایانه خود بازیابی شود ، استفاده می شود.

System Mechanic Pro می تواند 30،000+ مسائل مختلف را شناسایی کند و آنها را با استفاده از به روزرسانی های هوشمند Iolo Labs تعمیر کند تا سیستم شما بدون خطا و پایدار حفظ شود. علاوه بر این ، به طور خودکار سرعت رم ، هارد دیسک ، اینترنت و CPU را در راه اندازی برنامه های کاربردی افزایش می دهد. در نتیجه ، می توانید از بارگیریهای سریعتر ، بافر کمتر ، بارگذاری سریعتر صفحه ، بازی روانتر و پخش ویدیوی با کیفیت بالا لذت ببرید.

CleanMyPC

آیا از پخش بی وقفه در هنگام پخش فیلم یا راه اندازی کامپیوتر خود خسته شده اید?

با استفاده از بار رایانه خود را سبک کنید CleanMyPC توسط MacPaw. این کامپیوتر ضروری به طور موثر با اسکن کردن آن برای پرونده های ناخواسته و سایر موارد برای بهبود عملکرد آن کار می کند و اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد. برای بهینه سازی سرعت ، این ابزار پرونده های رجیستری را در رایانه شما پاک می کند.

Multin Uninstaller CleanMyPC به شما امکان می دهد برنامه های ناخواسته را به یکباره حذف کنید و حتی باقیمانده های آنها را حذف کنید ، که بسیاری از نرم افزارها از آن چشم پوشی می کنند. همچنین تمام موارد autorun را در یک لیست نمایش می دهد. بنابراین ، تنها یک کلیک برای غیرفعال کردن آنها کافی است. به این ترتیب ، راه اندازی ویندوز شما کند نمی شود.

به طور واضح افزودنیها و افزونه هایی را که در رایانه شخصی استفاده می شود نشان می دهد تا به شما در یافتن مواردی که دیگر نیازی ندارید ، کمک کند. از این رو ، می توانید با حذف آنها ، بارهای غیرضروری را از سیستم خود کم کنید تا در وقت خود صرفه جویی شود. به دلیل ویژگی Hibernation ، گیگابایت روی دیسک جمع می شود و این نرم افزار می تواند آنها را مانند یک حرفه ای تمیز کند!

برای مراقبت از حریم خصوصی شما ، این نرم افزار مرورگر شما را برای جمع آوری کل فعالیت های آنلاین در یک مکان اسکن می کند. از این رو ، لازم نیست که به صورت دستی به تنظیمات بروید و کوکی ها و داده های دیگر را ادامه دهید. فقط یک کلیک کافی است. به طور مشابه ، CleanMyPC پرونده ها و سایر داده های شما را به طور دائمی حذف می کند ، که بازیابی آنها برای هر کسی غیرممکن می شود.

CCleaner

اکنون معروف معروف است که شاید درباره شما شنیده باشید!

با بهینه سازی آن ، سلامت رایانه خود را بهبود و حفظ کنید CCleaner. این یک ویژگی جدید را ارائه می دهد – PC Health بررسی کنید که رایانه شما را تجزیه و تحلیل کرده و سپس راه حل های سریع را توصیه می کند. علاوه بر این ، کامپیوتر شما را برای عملکرد سریع تر و امنیت بیشتر ، به روزرسانی و تنظیم می کند.

اجازه ندهید که برنامه های قدیمی و منسوخ شما تبدیل به یک خطر امنیتی شود ، زیرا افراد مجرمان سایبری مانند یک شاهین فرصت ها را مشاهده می کنند. از CCleaner برای به روزرسانی خودکار برنامه های خود و بستن هرگونه حفره امنیتی احتمالی ، استفاده کنید. ابزار فوق العاده آسان برای استفاده است و تمیز کردن 1-کلیک را برای بهینه سازی رایانه خود در چند ثانیه تسهیل می کند.

برای ردیابی رفتار شما ، وب سایت ها و تبلیغ کنندگان کوکی ها را روی رایانه شما می گذارند که به کند شدن سیستم شما کمک می کند. با استفاده از CCleaner ، می توانید تمام آن کوکی ها را به همراه سابقه جستجو حذف کنید تا فضای خود را آزاد کرده و از حریم شخصی خود محافظت کنید. همچنین با تمیز کردن رجیستری و خطاهای درهم و برهم جلوگیری از خرابی می کند. شما می توانید به سرعت برنامه های اضافی را غیرفعال کنید و از راه اندازی سریع لذت ببرید.

Glary Utilities Pro

قدرت نفوذ Glary Utilities Pro برای به دست آوردن بسته کامل مراقبت از سیستم خودکار ، محافظت از حریم خصوصی ، و راه حل تمیز کردن رجیستری. این برنامه بیش از 20 دستگاه سیستم ارائه می دهد که می توانند عملکرد رایانه شما را بهبود بخشند. برای تشخیص مشکلات سیستم ، کامپیوتر شما را به طور کامل اسکن می کند و مشکلات را 800٪ سریعتر برطرف می کند.

چه از سیستم جدید و چه قدیمی استفاده می کنید ، Glary Utilities Pro می تواند آن را تمیز و بهینه سازی کند زیرا با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است. این کامپیوتر شما را از یخ زدگی ، خرابی و خطا ذخیره می کند و با استفاده از فن آوری های پیشرفته عملکرد را افزایش می دهد. این ویژگی دارای یک کارکرد با یک کلیک به همراه یک رابط کاربری ساده و خودکار برای راحتی است.

از نگرانی در مورد ایمنی و حفظ حریم خصوصی داده های خود دست بردارید زیرا این ابزار با استفاده از اقدامات امنیتی استاندارد صنعتی برای حفظ فعالیت های مخرب در این زمینه جنبه های حساس را پوشانده است. این یک مانیتور نرم افزارهای جاسوسی را برای حفظ امنیت حریم خصوصی داده های شما ارائه می دهد.

Clean Master for PC

از متخصصین کمک بگیرید Clean Master for PC برای بهره‌گیری از نظافت قدرتمند سیستم ، ضمن محافظت از حریم خصوصی برتر. سازگار با ویندوز 10/9/7 / XP ، این ابزار از فن آوری های پیشرفته ای برای اسکن بیش از 1000 برنامه استفاده می کند. پرونده های ناخواسته باقیمانده را تمیز کرده و با یک کلیک فضای خود را آزاد کنید.

اقدامات محرمانه حفظ حریم خصوصی آن می تواند شش نوع خطرات مختلف حریم خصوصی سیستم را از بین ببرد. همچنین می تواند مزاحمان را از ایجاد حساسیت به داده های حساس یا استفاده از بدافزار جلوگیری کند. این ابزار می تواند هوشمندانه سوابق مرور ناامن را با ویژگی ضد حمله خود حذف کند.

از چرخش مکرر مکان نما و تاخیر در سیستم خداحافظی کنید و یک سیستم بهینه را تجربه کنید. این نرم افزار برنامه های ناخواسته را متوقف می کند و زمان بوت شدن را برای ارائه تجربه بی وقفه تسریع می کند. درایور تقویت کننده برای برطرف کردن مشکلات درایور رایانه های شخصی متولد شده است و می تواند بیش از 5 میلیون درایور و دستگاه را اسکن و رفع کند.

تمیز کردن خودکار مرورگر ، پس از بستن مرورگر ، موارد حفظ حریم خصوصی شما را پاک می کند تا از ردیابی شما جلوگیری کند.

سیستویک

عملکرد ویندوز خود را بهبود ببخشید و هارد دیسک را با استفاده از آن تمیز کنید بهینه ساز سیستم پیشرفته توسط Systweak. این نرم افزار قدرتمند پرونده های منسوخ و ناخواسته را از رایانه شما حذف می کند تا سرعت آن را برای زمان و پاسخ سریع بار بیشتر کند. این برای ویندوز 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista برای 64 و 32 بیتی سازگار است.

برای بهتر خواندن سرعت و تخصیص داده ها ، دیسک های سخت را خراب می کند و دیسک را بهینه می کند. به منظور جلوگیری از کاهش سرعت و خرابی غیرمنتظره ، به طور مرتب دیسک ذخیره سازی شما را بررسی می کند. این نرم افزار همچنین تمام داده های ذخیره شده فضای فضای دیسک را نشان می دهد.

Advanced System Optimizer پرونده های مخرب مانند جاسوس افزارها ، نرم افزارهای مخرب ، Trojans و غیره را شناسایی کرده و آنها را قبل از اینکه سیستم شما تحت تأثیر قرار بگیرد حذف می کند. همچنین با پاک کردن کوکی ها و تاریخچه مرورگر ، از حریم خصوصی شما محافظت می کند. این فناوری پیشرفته را برای حذف ایمن پرونده های شما به طور دائم ارائه می دهد. همچنین می توانید پرونده های مهم خود را با استفاده از یک رمز عبور برای کنترل دسترسی رمزگذاری کنید.

از بازی بی وقفه با بهینه ساز بازی خود ، رم آزاد برای افزایش عملکرد ، بارگیری و نصب به روزرسانی های درایور لذت ببرید. از داده های مهم از جمله فایل های صوتی و تصویری ، اسناد ، عکس ها و غیره نسخه پشتیبان تهیه کنید و داده های گمشده را حتی اگر فرمت شده یا حذف شود بازیابی کنید.

نتیجه

رایانه شما مانند سایر دستگاه ها ، زندگی شما را سهولت می بخشد. اگر می خواهید عملکرد مناسبی از آن به دست بیاورید ، در نگهداری منظم آن سرمایه گذاری کنید. پاک کردن تمام آن دسته از اشکالات ، خطاها و برنامه های ناخواسته حافظه رایانه را با ابزارهای بهینه ساز ویندوز فوق الذکر حذف کنید تا بار دیگر عملکرد سریعتر و برتر را تجربه کنید!

برچسب ها:

 • پنجره ها

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me