ساخت API مانند یک حرفه ای در هیچ زمان.

سازمانها برای موفقیت در پروژه های کاربردی نرم افزار خود به الگوی معماری میکروسرویس تغییر می کنند ، چرا که بیشتر پروژه های میکروسرویس از API استفاده می کنند (رابط برنامه نویسی برنامه). در اینجا باید مایکروسرویس را تحسین کنیم زیرا ویژگی های پیشرفته و متنوعی نسبت به سایر مدل ها دارد.

مانند این ، فروشگاه داده های گسسته با دستورات جداگانه ای برای اداره هر فروشگاه داده وجود دارد. همچنین ، به ارائه دهندگان نرم افزار اجازه می دهد تا قطعات را با سرعت بیشتری مستقر کنند. و اگر یک برنامه به روز شود ، برنامه های باقی مانده نیاز به بروزرسانی ندارند آنها می توانند عملکرد خود را ادامه دهند.

ما در حالی هستیم که می توانیم به کاربران نهایی که از برنامه های مورد نیاز خود استفاده می کنند ، نتایج یا خدمات سریع ارائه دهیم. بسیاری از API ها برای ارسال و دریافت داده از خدمات REST از طریق HTTP استفاده می کنند. بسیاری از آزمایش کنندگان نرم افزار تست خود را با تست مبتنی بر UI و API Test انجام می دهند. در حالی که تست API را با آزمایش مبتنی بر UI مقایسه می کنید ، تست های API بسیار سریع و مطمئن از تست های مبتنی بر UI است.

تست API چیست؟?

قبل از اینکه به آن قدم بگذاریم ، به شما اطلاع می دهم API چیست.

به طور کلی ، به عنوان پیام رسان برنامه ها ، دستگاه ها و پایگاه های داده عمل می کند. فرض کنید در جستجوی پرواز از طریق سایت رزرو آنلاین سفر هستید. از شما می خواهد که جزئیات مورد نیاز مانند منبع ، مقصد و جزئیات سفر یک سفر یا سفر را با قیمت های تعیین شده خود وارد کنید.

هنگامی که روی جستجو در اینجا کلیک کنید API به تصویر می آید ، با هر API مجاری هوایی ارتباط برقرار می کند و نتایج را مطابق با هنجارهای شما می کند. همه اینها فقط در عرض چند ثانیه اتفاق می افتد.

اگر وقتی API به طور صحیح در سناریوهای واقعی کار نمی کند ، دیگر از استفاده از API استفاده نمی شود ، درست است?

برای دوری از این شرایط ، باید از تست API استفاده کنیم. بنابراین قبل از استفاده مخاطب از سرویس ، باید API را تست کنیم. این نقش اساسی در توسعه برنامه ها دارد.

تست ضروری API نوعی آزمایش نرم افزاری است که برای توسعه عملکرد API برای دستیابی به عملکرد ، اجرای ، امنیت و قابلیت اطمینان برنامه کاربردی ساخته شده است. این اکثراً روی لایه کسب و کار معماری نرم افزار متمرکز است. آزمایش بخش مهمی از موفقیت در ادغام مداوم است & عملیات برنامه DevOps.

بیایید ابزارهای زیر را برای سهولت در کارهای توسعه ما بررسی کنیم.

SoapUI

SoapUI ابزاری برجسته آزمایش API برای آزمایش خدمات وب است.

این می تواند هم سرویس های SOAP وب و هم سرویس های وب RESTful را بررسی کند. SoapUI به عنوان نسخه منبع باز و PRO در دسترس است اما همانطور که می توانید حدس بزنید که نسخه PRO دارای قابلیت های اضافی است. این مبتنی بر جاوا است ، بنابراین روی اکثر سیستم عامل ها کار می کند ، مهمتر از همه یادگیری آن آسان است & استفاده و قابل اعتماد برای همه.

صابون API

مورد اعتماد میلیون ها کاربر ، می توانید از آنها برای موارد مختلف تست استفاده کنید.

 • عملکردی
 • داده محور
 • مسخره
 • امنیت
 • کارایی

شما ممکن است علاقه مند به یادگیری عمیق باشید ، این موضوع را بررسی کنید دوره آنلاین.

استودیوی کاتالون

استودیوی کاتالون ابزاری برای تست اتوماسیون برای وب ، API و موبایل است. آن را به عنوان یک ابزار آزمایش نوظهور و بهترین در منطقه اتوماسیون پاداش داد.

ویژگی های اصلی:

 • راه حل تست پایان به پایان برای آزمایش کنندگان و توسعه دهندگان
 • پشتیبانی از انواع درخواست های SOAP ، REST
 • با چارچوبی مانند خیار BDD کار می کند. این یک روش آزمایشی است که در آن موارد آزمون کتبی به زبانهای طبیعی در انتقال بین ذینفعان تجاری و منابع انسانی فنی کمک می کند.
 • ساخته های داخلی با Jenkins ، JIRA ، Slack ، Docker و qTest
 • با استفاده از ویژگی های Katalon UI / UX مانند جستجو ، کشیدن & رها کردن ، کلمات کلیدی داخلی ، انتخاب موارد آزمون

می توانید آن را به صورت رایگان با Katalon شروع کنید.

TestNG

TestNG از زبانهای JUnit و NUnit برای زبان جاوا الهام گرفته شده است. شعار اصلی این امر فراهم آوردن کاربردهای آسان و تحقق انواع مراحل آزمایش مانند واحد ، ادغام ، عملکردی و غیره است..

 • با استفاده از TestNG با سلنیوم ، می توانید یک گزارش فوری ایجاد کنید که در آن می توانیم بدانیم که چند مورد آزمایش ناموفق ، پیشرفت و گزاف گویی شده است.
 • به راحتی با ابزارهای DevOps مانند Maven ، جنکینز ، داکر و غیره ادغام شوید.
 • با استفاده از حاشیه نویسی در TestNG می توانید درک کد را آسانتر کنید ، و استثنائات به طور خودکار نسبت به JUnit گرفتار شدند.

با استفاده از TestNG می توانید تست های داده محور ایجاد کنید.

پستچی

پستچی نوعی ابزاری است که می تواند API ساختمان و آزمایش را انجام دهد. منبع باز و نصب آن آسان است. فضای کاری پستچی دارای ویژگی های آن مانند جدید ، واردات ، دونده ، فضای کاری من ، دعوت ، مجموعه ها ، برگه درخواست ، درخواست HTTP و ذخیره و غیره است..

api پستچی

نکات برجسته

 • تست ها را برای هر درخواست با استفاده از JavaScript بنویسید و اجرا کنید
 • در حین آزمایش API در Postman ، می توانید روش های مورد نیاز HTTP مانند GET ، PUT ، POST و غیره را انتخاب کنید.
 • می توانید از ویژگی های مدیریت محیط از Postman استفاده کنید تا مقدار ورودی از هر نتیجه API را بدهید.
 • نقاط پایانی مرتبط را در یک مجموعه ذخیره کنید.

برای ساخت سریعتر API در پستچی مزیت های بیشتری وجود دارد. اینو ببین البته Udemy اگر علاقه مند به دستی هستند.

سوگگر

سوگگر, این بهترین ابزار API AKA برای طراحی ، ساخت و آزمایش API است. ابزار Swagger هم منبع باز و هم طرفدار هستند و به میلیون ها نفر از توسعه دهندگان کمک کرده است & آزمایش کنندگان برای ارائه API عالی.

متورم

امکانات

 • بازرس آسان برای طراحی ، مستند سازی و تست API است
 • همچنین می توانید API ها را روی ابر تست کنید
 • از انواع خدمات مانند REST ، SOAP پشتیبانی کنید
 • SwaggerHub سکویی است که می توانید با OpenAPI طراحی و مستند سازی کنید

JMeter

JMeter ابزاری ساده اما قدرتمند برای آزمایش خودکار است. شما می توانید تست عملکرد خدمات RESTFul را با استفاده از برنامه نویسی JMeter انجام دهید ، و می تواند از زبان های مختلفی مانند Java ، JavaScript و PHP استفاده کند. این دستگاه برای تست برنامه های وب طراحی شده است ، اما بعداً به سایر توابع آزمون گسترش یافته است.

امکانات

 • JMeter به عنوان ابزار تست سریع API را نشان می دهد زیرا تست های دامنه را به سرعت انجام می دهد
 • منبع آزاد و پشتیبانی برای نصب تعداد زیادی پلاگین & پسوندها
 • JMeter یک ویژگی جداگانه به نام اضافه کردن پارامترها در تب پارامتر دارد که در برنامه های دیگر پیدا نمی کنیم
 • می تواند تست عملکردی و بار کامل را در JMeter انجام دهد

مطمئن باشید

استراحت کتابخانه ابزاری متناسب با API برای دامنه جاوا است که از افراد برای تست و اعتبارسنجی خدمات REST استفاده می کند. همچنین برای تست سرویس های وب مبتنی بر HTTP ، JSON و XML مورد استفاده قرار می گیرد و ویژگی های کلیدی زیادی مانند اعتبار سنجی XPath ، نحو JSON Path ، بارگذاری آسان پرونده و استفاده مجدد از مشخصات را در اختیار ما قرار می دهد. و همچنین عمدتاً تحت تأثیر زبانهای پویا مانند گرووی ، روبی بود.

مطمئن باشید

یکی از ویژگیهای عالی که بقیه اطمینان ارائه می دهد این است که پس از به دست آوردن پاسخ نیازی به تجزیه و تحلیل پاسخ های XML یا JSON ندارید.

Tricentis Tosca

Tricenti Tosca یک ابزار آزمایش مداوم سفارشی برای سیستم عامل های DevOps است زیرا برخی از ابزارهای پیشرو در محیط های DevOps نتوانسته اند از آن استفاده کنند. یک مبتدی همچنین می تواند ابزار Tosca را درک کند و می تواند فوراً تست های API را از منظر کسب و کار ایجاد کند و سپس آنها را در تمام سناریوها ادغام کند.

Tricentis Tosca برای آزمایش مداوم مناسب است & تست اتوماسیون مبتنی بر موبایل ، وب ، UI ، SAP و غیره.

فرعی

فرعی یک بستر کامل API است که در آن می توان API را طراحی ، ساخت ، توسعه و مستند کرد. این یک چارچوب برای توسعه ، آزمایش و اجرای API آماده تولید را سریعتر فراهم می کند. به طور کلی ، برای ایجاد یک API ، باید یک برنامه را برای ورودی و خروجی تعریف کنیم در حالی که در Apiary API می تواند با ورودی و خروجی به صورت مسخره طراحی شود..

این API مسخره مشخصات برنامه را بدون تغییر کدگذاری تغییر می دهد ، در حالی که داده ها می توانند یکپارچه و آزمایش شوند. ساختمان API مراحل مختلف گردش کار را دارد. با این وجود ، زنبور عسل می تواند هر مرحله از تیم را برای کار مستقل فراهم کند.

API MuleSoft

API MuleSoft, aka AnyPoint API Manager ، سکویی است که توسعه دهندگان می توانند API ها را ایجاد ، طراحی ، مدیریت و منتشر کنند. این سازمان ها را به سازمان هایی ارائه می دهد تا با سرویس های ابری مشهور مانند Salesforce ، SAP و موارد دیگر ادغام شوند. پلت فرم AnyPoint از Mule به عنوان موتور زمان اجرا استفاده می کند.

mulesoft api

مدیر API اطمینان می دهد که هر API ایمن است و به زبان ساده مدیریت کامل چرخه چرخه API است.

سیب

سیب توسط Google Cloud مدیران API را قادر می سازد تا API ها را طراحی ، ایمن ، منتشر ، تحلیل ، نظارت ، و کسب درآمد کنند. می توان آن را در یک محیط ابر ترکیبی انجام داد تا شتاب دیجیتالی انجام شود. Apigee توسعه دهندگان منظم را به یک متخصص API تبدیل می کند.

Apigee edge پروکسی API ایجاد می کند و با استفاده از این موارد؛ می توانید داده های واقعی تحلیلی دریافت کنید. پراکسی های ایجاد شده توسط Apigee edge امنیت و احراز هویت را برای ارائه خدمات بهتر مدیریت می کنند.

نتیجه

صرفنظر از آن ، در تمام ابزارهای API قابلیت های یکسانی وجود دارد ، اما این رویکرد متفاوت است. بهترین راه برای تجربه آنها این است که سعی کنید ببینید چه چیزی برای نیاز کسب و کار شما مفید است.

برچسب ها:

 • API

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me