اگر می خواهید مهارت های خود را با یک زبان برنامه نویسی موجود یا جدید بهبود بخشید ، یکی از بهترین راه های انجام آن از طریق کدگذاری چالش ها است.

بسیاری از سیستم عامل ها و وب سایت ها در طی این سال ها در دسترس بوده اند و چالش های هیجان انگیزی را برای رمزگذارهای سطح ارائه می دهند. این که آیا این یک زبان جدید است که شما سعی در یادگیری آن دارید ، یا مایل به آزمایش عواطف خود در موقعیت های استرس زا هستید – چالش های کدگذاری می تواند همزمان سرگرم کننده و یک تست باشد.

مزایا ، جدا از بدیهیات ، با کار بر روی این چالش ها شامل مهارت های بهتر حل مسئله ، درک عمیق زبان و شادی یادگیری الگوریتم های جدید است. همانطور که می دانید, الگوریتم ها در طول مراحل استخدام غیر معمول نیستند – بنابراین داشتن برخی از دندان ها در بازی ممکن است دست بالایی به شما بدهد.

این پست برخی از بهترین وب سایت ها و سیستم عامل های کد نویسی برای چالش کدگذاری را در بر می گیرد. برخی از افراد مبتدی دوستانه هستند ، در حالی که برخی دیگر مخاطب با تجربه تری را پذیرایی می کنند. ما همچنین چیزهایی را اضافه می کنیم که می توانید از آن پس به بچه های خود نشان دهید برنامه نویسی مناسب برای کودکان همچنین بسیار محبوب شده است.

كدربايت

Coderbyte یک برنامه منحصر به فرد مبتنی بر شیوه های نوین برنامه نویسی است. ویژگی اصلی آن چالش های کد نویسی است که به میلیون ها انسان در سراسر جهان کمک کرده است تا توسعه دهندگان بهتری داشته باشند. برخلاف برنامه های مشابه موجود در بازار, كدربايت اختصاص داده شده است برای کمک به مردم برای مقابله با مسائل مربوط به صنعت.

كدربايت

یکی از قدرت استفاده از این پلتفرم این است که با برخی از برندهای برتر نرم افزار همکاری می کند. به عنوان مثال ، Google ، LogMeIn ، HBO ، PWC و بسیاری دیگر. اگر می خواهید یک شغل در چنین شرکت هایی را بیابید ، مطمئن باشید که کدداربی می تواند چالش های لازم را برای تست مهارت های خود به شما ارائه دهد.

پس از ثبت نام ، می توانید از بین چالش ها و الگوریتم ها انتخاب کنید. صدها هزار راه حل ارسال شده توسط کاربر وجود دارد ، که می تواند به شما در درک بسیار وسیع تری از مباحث ویژه برنامه نویسی کمک کند.

سازمان ها می توانند روند غربالگری خود را ثبت و مدیریت کنند. با تبدیل شدن به یک سازمان ثبت شده ، به ابزارهای اضافی دسترسی خواهید یافت که می تواند به صورت جداگانه به هر توسعه دهنده کمک کند.

كدوها

زیبایی روش برنامه نویسی سازگار سازگار این است که همیشه روش های جدیدی را برای حل مشکلات ارائه می دهید. كدوها سرمایه گذاری در این ایده است. این بستر مبتنی بر “katas” ، تمرین ها و چالش های مختلفی را در زبان های مختلف ارائه می دهد.

با انجام تمرینات گفته شده ، می توانید امتیاز کسب کنید ، اما همچنین بررسی کنید که چگونه سایر برنامه نویسان یک مشکل خاص را حل کرده اند.

كدوها

اگر قصد دارید با یک زبان جدید تمرین کنید ، پس Codewars یک سایت استثنایی برای اضافه کردن به نشانک های شما است.

در اینجا برخی از زبانهای پشتیبانی شده آورده شده است:

  • لباس
  • زنگ
  • سریع
  • پایتون
  • هاسکل
  • پوسته
  • جاوا اسکریپت
  • PHP
  • کوتلین
  • اسکالا

و بسیاری از زبان های دیگر در برنامه BETA قرار دارند. در دسترس اما با تنگناهای بالقوه.

ادابیت

آسانترین راه برای یادگیری چیزهای جدید ، تعامل مداوم با چیزی است که می خواهید یاد بگیرید. مورد برنامه نویسی نیز چنین است. خواندن بهترین کتابها به شما دانش صفر می دهد مگر اینکه کلمه نوشتاری را به صورت عملی قرار دهید.

ادابیت

ادابیت یک بستر ایجاد شده است که چالش های کد نویسی به اندازه نیش را ارائه می دهد ، که می تواند به سرعت توانایی برنامه نویسی شما را بهبود ببخشد.

جمع دو عدد Edabit را برگردانید

اساساً ، Edabit می خواهد بستری را فراهم کند که بتواند شکاف بین مبتدیان و رمزگذارهای پیشرفته را ایجاد کند. شما می توانید بررسی کنید نقشه راه برای دیدن لیست کامل ویژگی ها.

کدین گیم

بازی ها به عنوان سیستم عامل یادگیری چیز جدیدی نیستند ، اما به نظر می رسد اکنون بازیکنان بیشتری در این زمینه حضور دارند. CodinGame تنها یکی از بسیاری از سیستم عامل ها است که چالش های برنامه نویسی را از طریق یک تجربه gamified فراهم می کند. به جای نوشتن کد خالی ، شما در عوض می توانید یک محیط بازی ایجاد کنید. تمام کدی که می نویسید ، از بعضی جهات ، بر روند اجرای «بازی» تأثیر می گذارد.

کدین گیم

هندزفری ، سیستم عامل هایی مانند کدین گیم می تواند در مورد علت و معلول بسیار به توسعه دهندگان فناوری کمک کند. و اینکه چگونه تصمیمات خاص منجر به نتایج خاص می شود.

این فقط یکی از آن سایتهای ارزان قیمت نیست که کد جاوا اسکریپت شلوغ را می نویسید. CodinGame شامل برخی الگوریتم های سطح بالا است و دارای رمزگذارهای بی شماری در سطح جهانی است که به ارائه راه حل هایی برای توسعه دهندگان جدید و فصلی به طور یکسان کمک می کند..

HackerEarth

HackerEarth یک سکوی مشهور است که هکاتون ، چالشهای کد نویسی و انواع مختلف مسابقات را اجرا می کند.

HackerEarth

همچنین مکانی است که می توانید دانش جالبی را درباره روند استخدام در شرکت های مدرن به دست آورید. نه همه ، بلکه مقدار مناسبی از چالش های موجود در پایگاه داده HackerEarth می تواند در هر مصاحبه شغلی آینده شما از شما سؤال شود..

شات صفحه نمایش 2019-01-01 در 4.18.22 PM

و چگونه ممکن است؟ خوب ، بیشتر به این دلیل که فشار واقعی هکر اینچ ارائه راه حل های استخدام برای شرکت های برتر سطح فناوری است. اگر می خواهید بهترین انتخاب شوید ، باید بهترین ها را بکشید. این یک وضعیت برنده برای شما است.

برنامه نویس

Programmr یک آزمایشگاه دیجیتال پویا برای تمام سطوح توسعه دهندگان است. با برنامه نویس, می توانید کد بنویسید ، آنرا کامپایل کنید و پروژه ها را مستقیماً از مرورگر خود اجرا کنید. این پلتفرم از تمام زبانهای اصلی که امروزه استفاده می شود پشتیبانی می کند. چه این یک برنامه کاربردی موبایل باشد یا یک ساختار بانک اطلاعاتی که می خواهید آن را اجرا کنید – Programmr برای پشتیبانی از آن دارای نتایج جالبی است.

برنامه نویس

از طرف چالش ها ، Programmr مجموعه ای از چالش ها را برای Java ، C ++ ، PHP ، C # ، Ruby ، ​​Python و iOS دارد. هر مجموعه شامل 100+ چالش است که می تواند بر اساس محبوبیت (براساس آرای کاربران) و سایر عوامل طبقه بندی شود.

آنچه این بچه ها را از دیگران جدا می کند این است که شما می توانید از تجربیات تازه کار خود استفاده کنید تا بازخورد فوری دریافت کنید ، چه گواهی نامه ای برای یک زبان خاص باشد ، یا صرفاً بازخورد کاربران موجود.

HackerRank

HackerRank نوآوری با تمرکز بر روی ارائه چالش های برنامه نویسی برای افراد و سازمانها به طور یکسان است. بسته به چالش ، شما بیشتر در مورد پروژه ای که باید تکمیل شود ، دستورالعمل هایی به شما داده می شود ، و نحوه تکمیل آن بستگی به شما دارد.

در حال حاضر ، توسعه دهندگان می توانند از Java ، Python ، JavaScript ، PHP ، C ++ و SQL برای حل چالشهای ارائه شده استفاده کنند.

HackerRank

هر زمان که راه حل های خود را ارسال کنید ، بستر به طور خودکار ارسال خود را بر اساس عواملی مانند دقت نمره می دهد. پس از آن ، شما در رده بندی جهانی قرار می گیرید ، در حالی که در این راه دستاوردها (نشان ها) را پرورش می دهید. همچنین “sprints” وجود دارد ، که اصطلاح دیگری برای مسابقات میزبان سکو است.

House of Codes قطعه ای هیجان انگیز را به تصویر کشید 50 چالش برتر در رتبه بندی هکرها. اگر کنجکاوی را برای آن پیدا کرده اید ، خواندن ارزشمندی است. با یک نمونه مثال و مواد.

قطار برنامه نویسی

دانیل شیفمن یک ارتش یک نفره است که خود را در زمینه برنامه نویسی ایجاد و تولید می کند. قطار برنامه نویسی سکوی YouTube شخصی Daniels است که وی فیلم های جالب و مفیدی را برای مقابله با مسائل مربوط به برنامه نویسی به اشتراک گذاشته است.

قطار برنامه نویسی

اما ، او این رویکرد جالب را دارد. او به جای میزبانی همه چیز در وب سایت خود ، از YouTube به عنوان سکوی چالش و وب سایت خود به عنوان سکوی راه حل استفاده می کند.

به گونه ای توجه داشته باشید که چالش های او مبتنی است P5.js و در حال پردازش – دو راه حل محبوب که در طراحی هنری و گرافیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

چالش های Wolfram

Wolfram یکی از بهترین شرکتهای شناخته شده در جهان است که زیر شاخه علوم کامپیوتر فعالیت می کند. سکوی آنها با توجه به امکاناتش بسیاری از سخنان خود را ترک کرده است.

چالش های Wolfram

گرچه تمرکز ما روی ولفرام آلفا نیست ، یک مرز جدید معرفی شده در اوایل سال 2018 – چالش های Wolfram.

نمونه های زیادی از چالش ها وجود دارد که می توان تصور کرد “یافتن” راه حل کم هزینه “یا” بهترین راه حل “. و یک مجموعه مشابه با وظایف یادگیری ماشین معمولی است: یک کارکرد پیدا کنید (مثلاً بر اساس یک شبکه عصبی) را پیدا کنید که در طبقه بندی یک مجموعه آزمایش خاص و غیره بهترین عملکرد را دارد.

در مقایسه با سایر وب سایت ها / سیستم عامل های موجود در این مرحله ، Wolfram یک منطقه گسترده ای از چالش ها را پوشش می دهد و نه فقط برنامه نویسی. در کل ، اگر می خواهید تفکر انتقادی خود را تندتر کنید – این بستر انجام این کار خواهد بود!

LeetCode

LeetCode محصولی است ، به معنای آن ، فقط یک سایتی نیست که میزبان چالش های تصادفی باشد. درعوض ، LeetCode راهی است برای آماده سازی خود برای امکانات آینده.

LeetCode

این پلتفرم یادگیری مدرن ، چالش های پیچیده و داشبورد فوق العاده را برای انجام این کار فراهم می کند.

LeetCode طولانی ترین پرانتز معتبر است

همچنین مقالات ، تابلوهای گفتگو و سایر جنبه های انجمن برای تشویق یک تجربه یکپارچه وجود دارد. بسیاری از کاربران LeetCode “فارغ التحصیل” شده اند تا در شرکت هایی مانند Uber ، Amazon ، Stripe و دیگران کار کنند.

کدگذاری ها

کدگذاری ها برای همه برنامه نویسان هاردکور و اختصاصی در آنجاست. فکر کنید مهندسین نرم افزار ، pentesters ، A.I. علاقه مندان ، و آشغالهای یادگیری ماشین! به عنوان یک بستر برای برنامه نویسان پیشرفته ، Codeforces به دلیل داشتن تابلوی بدنام و روحیه رقابتی شناخته شده است.

کدگذاری ها

و شروع کار ساده تر از چیزی است که فکر می کنید.

ورزش

بسیار جالب است که ابتکار عمل را در پشت بسیاری از سیستم عامل های چالش کدنویسی مشاهده کنید.

ورزش

و ورزش از این قاعده مستثنی نیست. کاترینا اوون ، بنیانگذار ، می گوید که هدف او این است که ، “به مردم کمک کند کد نویسی کافی را یاد بگیرند [با استفاده از Exercism] تا بتوانند شغلی در توسعه پیدا کنند.”.

چاللین کوتلین

در زمان نوشتن این مطلب ، بیش از 2600 تمرین به 48 زبان وجود دارد – همه رایگان است! منظور شما این بوده است Kotlin را بیاموزید, یا شاید در ویم بیشتر گرایش پیدا کنید? اکنون شانس شما برای یادگیری مهارت های جدید از طریق چالش های جالب است!

رمزگذار

همانطور که ممکن است برای بعضی از شما شگفت آور باشد ، هنوز هم برنامه نویسی در توسعه جلویی اتفاق می افتد!

رمزگذار

چالش های اینجا بیشتر توسط کاربران جمع می شود. به عنوان مثال ، ممکن است شخصی “کارت طراحی مواد” را منتشر کند و شما را برای بهتر شدن یا ایجاد یک تنوع مشابه به چالش بکشد.

چالش کارت طراحی مواد

نتیجه توانایی شما در انجام برخی ایده های خلاقانه است. و خوب است بدانید که چگونه دیگران مشکلات مشابه را در زمان واقعی نیز برطرف می کنند. شما همیشه می توانید از کد ارائه شده توسط دیگران در پروژه های خود استفاده مجدد کنید.

Flexbox Froggy

صحبت از جلو ، چگونه Flexbox شما درک می شود؟ این همیشه خوب است که کمی تجدید حافظه به دست آورید تا خود را تیز و تیز نگه دارید!

Flexbox Froggy

Flexbox Froggy یک بازی کوچک خوب است که شما را از طریق 28 مرحله از استفاده ها و تراز های مختلف Flexbox می برد. شاید کمتر از یک یادآوری یک چالش باشد ، اما آیا می توانید تمام سطوح را بدون جستجوی پاسخ انجام دهید?

باغ شبکه یک بازی بسیار مشابه است. تنها تفاوت این است که شما با عملکرد Grid کار می کنید و نه Flex.

PyBites

پایتون به عنوان ساده ترین زبان برای یادگیری به طور گسترده پذیرفته شده است. و اغلب اوقات برای اولین بار به برنامه نویسان جدید توصیه می شود. اما ، اجازه ندهید که شما را از اعتقاد به ظرفیت پایتون منصرف کند.

چالش های کد PyBites

این روزها ، بسیاری از یادگیری ماشین و تولید مجموعه داده ها فقط با پایتون – و این هیچ شاهکار کوچکی نیست!

یادگیری ماشین پایتون

PyBites شما را با آخرین اتفاقات سرعت می بخشد. مقالات ، چالشهای کد نویسی و سایر موارد مهم برای کمک به شما در تیز کردن عواطف شما. هر چالش شامل یک پیگیری به عنوان یک بررسی است ، که در آن می توانید کد خود را با یکدیگر مقایسه کرده و روش صحیح حل یک مشکل را کشف کنید.

CodeCombat

CodeCombat یکی دیگر از بازی های برنامه نویسی است که یک محیط برنامه نویسی پویا و چالش برانگیز را ارائه می دهد. تفاوت بین محصولی مانند CodinGame در این است که CodeCombat بر معلمان تمرکز دارد. در نتیجه می توانید از این بستر برای آموزش برنامه نویسی و حل مسئله در سطح مدرسه استفاده کنید.

CodeCombat

ابزار ، مواد و منابع دیگری که به طور خاص برای این منظور طراحی شده اند وجود دارد. و بسیار سرگرم کننده است بازی های CodeCombat که ساختید هم جالب هستند ، بلکه هم از نظر بصری خیره کننده هستند. و بازی در حال حاضر در بین بچه ها بسیار محبوب است. ایجاد چالش برای بچه ها برای توسعه محیط مجازی می تواند از آنها الهام بگیرد تا در آینده چیز شگفت انگیزی بسازند!

تینکر

همانطور که به طور خلاصه در مقدمه ذکر شد ، ما برای همه شما والدین در آنجا چیزی دریافت کردیم. تینکر یک سکوی سرگرم کننده کوچک است که به آموزش برنامه نویسی به بچه ها کمک می کند. این مبتنی بر یک رابط کشیدن و رها کردن بسیار ساده است که در آن بچه ها می توانند بین گزینه ها اختلاف نظر داشته باشند و امیدوارم مشکلات ارائه شده را حل کنند.

تینکر

و اشتباه نکنید ، تینکر بیش از آنچه فکر می کنید با استانداردهای مدرن سازگار است. اگر بچه هایی دارید که نوجوانان خود را تجربه می کنند ، می توانید به جای استفاده از بلوک ، به آنها اجازه دهید راه حل هایی را با استفاده از Python یا JavaScript بنویسند..

تعطیل کردن کلمات: خود را به چالش بکشید!

در کل ، احتمالاً 10،000 چالش کد منحصر به فرد در تمام سایتها و سیستم عاملهای ذکر شده وجود دارد. غیرممکن است که همه آنها را دقیقاً مثل همین انجام دهید.

در عوض ، توصیه من این است که بستری را پیدا کنید که احساس می کنید به بهترین وجه متناسب با نیازهای شما باشد و فقط روی آن یک پلتفرم متمرکز شوید. شما می توانید دوستی برقرار کنید ، چیزهای جدید بیاموزید ، و چه کسی می داند – ممکن است به اندازه کافی یاد بگیرید که یک کار جدید را در یک شرکت پردرآمد انجام دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me