HTML روشی عالی برای ساختن صفحات استاتیک است ، اما بدون ادغام زبانهای اسکریپت ، ویژگی های استاتیک نمی توانند یک عملکرد پویا را به صفحات وب ارائه دهند.

پیشرفته جاوا اسکریپت مانند AngularJS ، برای ایجاد سرور قدرتمند مشتری و اجرای نرم افزارهای وب ضروری است. در سال 2012 گوگل AngularJs را معرفی کرد ، این یک نرم افزار رایگان و منبع باز است و با HTML به عنوان یک برچسب اسکریپت مجسم شده است.

با توسعه SPA (Single page Application) ، Angular Js محبوبیت عظیمی پیدا می کند و پیکربندی زیادی در مورد پرکاربردترین زبان برنامه نویسی سمت مشتری مانند Javascript فراهم می کند. با استفاده از HTML ، کاربران از ویژگی های پیشرفته تر Angular استفاده می کنند.

طبق تحلیل بازار ، Angularjs مدت طولانی در اینجا زندگی می کند و به یک دارایی برای صنعت وب تبدیل شده است. با تشکر از جامعه بزرگ ، منبع باز و قالب آماده با هزینه کمتری.

با استفاده از ویژگی های پیشرفته Angularjs ، توسعه دهندگان چارچوب های مختلفی را برای ایجاد برنامه های وب پویا ایجاد می کنند. اما انتخاب چارچوب مناسب کار دشواری است زیرا چندین ساختار در بازار موجود است. توسعه دهندگان مشتاق که مایل به کار در AngularJs هستند می توانند از این چهارچوب ها استفاده کنند و توسعه دهندگان این نرم افزار را قابل توجه می دانند. اگر می خواهید دانش کاملی در مورد Angularjs کسب کنید ، می توانید این کار را انجام دهید دوره آنلاین.

بیایید نگاهی به چارچوب های زیر بیندازیم که به شما در تبدیل شدن به یک توسعه دهنده هوشمند کمک می کند.

یونی

یونی چارچوب AngularJs قهرمان است. این چارچوب جلویی ویژه بهینه سازی شده و قوی برای AngularJs برای ساخت برنامه های کاربردی مبتنی بر وب و موبایل است.

چارچوب پیشرفته ویژه بهینه سازی شده با دستورالعمل های Angular برای پشتیبانی از استقرار برنامه های CSS3 و HTML که به این ترتیب یک دخالت کاربر سازنده را فراهم می کند. چارچوب توسعه یافته یک کیت توسعه نرم افزار منبع باز و آزاد (SDK) را فراهم می کند ، نه تنها که برخی از مؤلفه های کتابخانه UI به ساخت برنامه های تعاملی ترکیبی ترکیبی برای محصولات با لمس کمک می کنند..

به نظر می رسد جالب برای یادگیری یونیک است؟ اینو ببین دوره آنلاین دستی.

LumX

LumX یک چارچوب انتهایی کاملاً انعطاف پذیر مبتنی بر Google Material Design است.

ویژگی های LumX به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا زیر دستورالعمل های Google رابط کاربری ایجاد کنند. LumX برای پشتیبانی از توسعه برنامه های وب بر اساس الگوی طراحی MVC به Angular JS تکیه می کند و همچنین از آن از jQuery برای تقویت عملکرد برنامه مبتنی بر وب استفاده می کند..

اما کاربران دیگر نیازی به استفاده از افزونه های jQuery در حین استفاده از اجزای LumX ندارند. از SAAS برای ساختن چارچوب جلویی استفاده می شود. از طرف دیگر ، Bourbon و Neat سفارشی سازی را در برنامه های کاربردی برای عملکرد بهتر و هموار ارائه می دهند.

UI زاویه ای موبایل

UI زاویه ای موبایل یکی از کاربردهای گسترده ای است و برای توسعه برنامه های مبتنی بر موبایل HTML-5 مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه برای Bootstrap ، AngularJS بهینه شده است و پشتیبانی کاملی از کتابخانه های بزرگی مانند overthrow.js و fastclick.js ارائه می دهد. این چارچوب اجزای اساسی مانند پوشش ، نوارهای جانبی ، مناطق قابل پیمایش ، سوئیچ ها و موارد دیگر را ارائه می دهد.

با استفاده از UI Angular Mobile ، ما می توانیم یک تداخل کاربر انعطاف پذیر طراحی کنیم ، و این می تواند برنامه های مبتنی بر وب را به برنامه های موبایل کاربر پسند تبدیل کند.

مواد زاویه ای

این یک کتابخانه مؤلفه UI مبتنی بر توسعه دهندگان AngularJs است و از Google Material Design الهام گرفته شده است. 30 خدمات و مؤلفه های UI را ارائه می دهد. مواد زاویه ای مؤلفه ها ضمن ایجاد اصول طراحی جدید صفحه وب جدید مانند استقلال دستگاه ، تخریب شاد و قابلیت حمل مرورگر ، به ایجاد صفحات و برنامه های وب کاربردی ، جذاب و سازگار کمک می کنند..

این امر به ایجاد یک وب سایت انعطاف پذیر ، سریعتر و عالی کمک می کند. با ارائه ویژگی هایی مانند عناصر دکمه طبیعی مانند جلوه هاور ، پشتیبانی ARIA ، جوهر داخلی و مضامین.

راه انداز UI

در بالای چارچوب جلویی بنام توسعه یافته است راه انداز UI. توسعه دهندگان می توانند از اجزای وابستگی مخزنی مانند Bootstrap CSS ، AngularJS ، Angular-touch و Angular-animate استفاده کنند. بخشنامه هایی که شامل مخزن است دارای نشانه گذاری خارجی است.

توسعه دهندگان وب ، نشانه گذاری را به عنوان یک گزینه نگه می دارند و از آنها به عنوان الگو استفاده می کنند. طبق نیاز ، توسعه دهندگان نشانه خارجی را تغییر داده و سپس قالب های سفارشی را ایجاد می کنند. هر بخشنامه ماژول AngularJs مخصوص به خود را دارد و آنها از راهنماهای اساسی از کد استفاده می کنند. این دستورالعمل های مختلفی مانند هشدار ، چرخ فلک ، دکمه ها ، کشویی ، انتخاب کننده زمان ، انتخاب تاریخ و موارد دیگر را ارائه می دهد.

مافوق صوت

مافوق صوت یکی از اولین چارچوب های UI ترکیبی است ، از Javascript ، مؤلفه های وب و CSS تشکیل شده است که می توانیم با یک چارچوب محبوب از آنها استفاده کنیم ، و همچنین به آن چارچوبی آگونیستیک گفته می شود. به ساده سازی برنامه های HTML کمک می کند و با AngularJS یکپارچه می شود.

Supersonic به همراه AppGyver کار می کند ، و بسیاری از API ها در یک وب سایت موبایل یا برنامه Vanilla Cordova کار نمی کنند. این اجازه را به کاربران می دهد که HTML را با مؤلفه های CSS بنویسند ، یا ما از مؤلفه های وب استفاده می کنیم که HTML شما را برای دسترسی به API های بومی و دخالت کاملاً بومی با آسان تر از قبل به کار می گیرند..

بصورت ویدئویی

بصورت ویدئویی مناسب برای ایجاد یک وب مبتنی بر فیلم و یا برنامه های تلفن همراه مبتنی بر HTML5 است. این سیستم دارای ویژگی هایی مانند خصوصیات قابل اتصال ، مضامین و افزونه ها ، سیستم نشانه گذاری است.

نتیجه

AngularJS هر روز در حال رشد به ارتفاعات جدید است. اگر یک برنامه نویس جزئی برای AngularJS هستید ، پس باید یک چارچوب مناسب برای نیاز مشتری خود انتخاب کنید. AngularJs چهارچوبی را برای برنامه های هوشمند و هم برای تلفن های هوشمند فراهم می کند. را انتخاب کنید متناسب با نیاز.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me