مایکروسافت نسخه جدیدی را برای ویژوال استودیو در سال 2019 منتشر کرده است.

همانطور که همه ما از این نرم افزار به نام Integrated Development Environment (IDE) آگاه هستیم و قصد داریم ضمن تهیه نرم افزار ، بهره وری برنامه نویسان را افزایش دهیم & برنامه های کاربردی. در این مقاله ، ما در مورد جدیدترین ویژگی های پیشرفته در Visual Studio 2019 و اینکه چگونه این ویژگی ها نقش اساسی در بهره وری و توسعه نرم افزار دارند ، بحث خواهیم کرد..

بنابراین قبل از اینکه وارد این مقاله شویم ، چند مورد که برای درک بهتر باید مورد بحث قرار دهیم ، به شرح زیر است

IDE چیست؟?

IDE مخفف است محیط توسعه یکپارچه. و از آن برای ایجاد محیطی برای توسعه دهندگان و ارائه ویژگیهای همه جانبه برای توسعه و آزمایش نرم افزارها استفاده می شود. به طور کلی ، IDE شامل ویرایشگر کد منبع ، برخی از ابزارهای اتوماسیون و اشکال زدایی برای آزمایش است. هدف اصلی IDE افزایش بهره وری از توسعه دهندگان است.

ویژوال استودیو چیست؟?

ویژوال استودیو یکی از مشهورترین IDE است که در چند سال گذشته از آن استفاده کرده است. مایکروسافت آن را توسعه داد. این برای ایجاد یک برنامه رایانه ای ، برنامه های وب و فایل های EXE و غیره استفاده می شود. اولین نسخه در نوع خود در سال 1997 راه اندازی شد. و اکنون آخرین نسخه موجود در بازار Visual Studio 2019 است..

در ویژوال استودیو 2019 چه جدید است?

ویژوال استودیو 2019 در تاریخ 2 آوریل 2019 منتشر شد. ویژگی های پیشرفته زیادی وجود دارد که در این نسخه گنجانده می شوند.

بنابراین اجازه دهید عمیق به این ویژگی های پیشرفته شیرجه بزنیم,

پنجره شروع با تجربه کاربر جدید

یک نکته اصلی که توجه کرده اید که پنجره شروع جدید در Visual Studio 2019 ظاهر می شود. این شامل بسیاری از گزینه های برجسته ذکر شده در زیر است.

  1. کد را بررسی کنید
  2. باز کردن یک پروژه
  3. یک پوشه را باز کنید
  4. ایجاد یک پروژه جدید

پنجره شروع در استودیو بصری 2019

ویژوال استودیو به اشتراک گذاری زنده

Live Share یک سرویس برنامه نویسان در ویژوال استودیو 2019 است. این ویژگی به طور مستقیم امکان به اشتراک گذاشتن زمینه کد و فرآیند اشکال زدایی را با هم تیمی های شما و دسترسی مستقیم به درون ویژوال استودیو مانند خدمات سند Google فراهم می کند..

به اشتراک گذاشتن زنده استودیو بصری

با استفاده از Live Share ، هم تیمی های شما ممکن است بتوانند پروژه در حال توسعه را با روشی طبیعی ایمن بخوانند ، ویرایش ، اشکال زدایی و هدایت کنند. این سرویس بصورت پیش فرض در New Visual Studio 2019 نصب شده است.

بهبود پالایشگاه

Refactoring در هر IDE برای توسعه دهندگان بسیار مفید خواهد بود. در ویژوال استودیو 2019 این refactorings با ویژگی های پیشرفته جدید ظاهر می شوند و از این موارد برای سازماندهی کد شما به صورت ساختاری استفاده می شود.

refactoring در استودیوی بصری 2019

این refactorings پیشنهادات را در نماد لامپ لامپ نشان داده و حاوی اعمالی مانند حرکت اعضای کلاس کلاس و رابط ، تغییر مکان های نام برای متناسب با ساختار پوشه می باشد. به عنوان مثال ، حلقه های foreach را به نمایش داده های LINQ و غیره تبدیل کنید.

تجربه جستجو پیشرفته

یکی از ویژگی های مفید در Visual Studio 2019 جعبه جستجوی به روز شده است. در نسخه قبلی به Quick Launch معروف بود. تجربه جستجوی جدید در ویژوال استودیو 2019 سریعتر است و برای دستیابی به بهترین نتیجه کار می کند. این ویژگی پیشرفته در نسخه فعلی IDE در مقایسه با نسخه های قبلی است.

جعبه جستجو در ویژوال استودیو 2019

اکنون نتایج جستجو همانطور که در جعبه جستجو تایپ می کنید ، پیشنهادات را نشان می دهد و نتایج را بطور پویا ارائه می دهد. همچنین می توانید در هنگام جستجو از میانبرهای صفحه کلید استفاده کنید ، و این به شما کمک می کند سؤالات جستجو را برای استفاده های بعدی به خاطر بیاورید و هر زمان که برنامه های جدید وب را ساختید به یاد بیاورید.

ویژگی جستجو در هنگام اشکال زدایی

قبلاً می دانید که اشکال زدایی فرایندی برای شناسایی خطاها و از بین بردن آن خطاها در نرم افزار است. جستجوی اشیاء و مقادیر مناسب هنگام انجام فرآیند اشکال زدایی برای توسعه دهندگان بسیار مفید است.

جستجو در هنگام اشکال زدایی در استودیو بصری

در Visual Studio 2019 هنگام جستجو در هنگام اشکال زدایی ، محلی ها ، خودکارها و ویندوزهای Watch برای یافتن مقادیر و اشیاء اضافه می شوند. در زیر انیمیشن روند واقعی اشکال زدایی پنجره جستجو در VS2019 توضیح داده خواهد شد.

ویژوال استودیو IntelliCode

Intellicode یک برنامه افزودنی در Visual Studio 2019 است و باعث تقویت برنامه وب می شود & توسعه نرم افزار با استفاده از فناوری پیشرفته به نام هوش مصنوعی. این برنامه پیشنهادات و کدگذاری اشیاء را در فرایند توسعه ارائه می دهد. Intellicode با استفاده از 2000 پروژه مختلف منبع باز در Github قدرت خود را به دست می آورد تا مهارت های کد نویسی شما را بهبود بخشد.

کد هوشمند در ویژوال استودیو 2019

پاکسازی کد با یک کلیک

دستور جدید پاکسازی کد در Visual Studio 2019 تشخیص هشدارها و پیشنهادات با دکمه یک کلیک است. این دستور به قالب بندی کد و ایجاد تغییرات در قالب کدگذاری پیشنهاد شده توسط فایل ها و تنظیمات .editorconfig کمک می کند..

پاکسازی کد در استودیوی بصری 2019

همچنین امکان ذخیره مجموعه های فیکسورها به عنوان نمایه پیش فرض را فراهم می کند. بیایید یک مثال برای درک واضح مثال بگذاریم این است که شما یک دسته از ثابت کننده های مختلف پویا دارید که باید قبل از بررسی نحو کد ، پیکربندی پروفایل های مختلف در کارهای مختلف را اعمال کنید..

تمیز کردن کد

بررسی کدهای مجتمع در توسعه

مایکروسافت یک پسوند جدید را با نام های مدیریت شده Pulled (PRs) طراحی کرده است. با استفاده از این برنامه افزودنی ، می توانید کد را اجرا کرده و درخواست های تیم خود را بدون ترک برنامه ویژوال استودیو اشکال زدایی کنید.

در حال حاضر این ویژگی فقط در دسترس Azure Repos است و به زودی می توانید انتظار پشتیبانی از GitHub را داشته باشید. می خواهید از این افزونه برای توسعه استفاده کنید ، سپس از آنجا نیاز به بارگیری دارید بازار ویژوال استودیو.

ارائه هر آگاهی از مانیتور (PMA)

در نسخه های قبلی IDE ، اگر با مانیتورهایی که با انواع مختلفی از فاکتورهای مقیاس نمایشگر نصب شده اند کار می کنید ، و اینها از راه دور با یک دستگاه به هم متصل می شوند تا فاکتورهای مختلف مقیاس متمایز از دستگاه اصلی را نشان دهند ، اما این نتایج مبهم است یا با عوامل مقیاس پذیری اشتباه ارائه دهید.

PMA در استودیوی بصری 2019

اما ویژوال استودیو 2019 با یک برنامه PMA (Per-Monitor مطلع) روبرو شد. بدون در نظر گرفتن فاکتورهای مقیاس گذاری صفحه نمایش ، خروجی را به درستی نشان می دهد.

مدل تحویل جدید برای ابزارهای داده سرور SQL

ویژوال استودیو از بسیاری از زبانهای برنامه نویسی ، از جمله زبانهای سمت سرور نیز پشتیبانی می کند. و از ابزارهای داده سرور SQL (SSDT) ​​همیشه برای ساختن برنامه های سمت سرور استفاده می شود. مدل تحویل داده جدید در ویژوال استودیو 2019 برای توسعه پروژه های مرتبط با SQL مانند برنامه های مبتنی بر سرور ، پروژه های خدمات تحلیل ، پروژه های خدمات گزارش دهی و پروژه های خدمات ادغام و غیره موجود است..

این مدل تحویل در قالب پسوندهایی به نام خدمات تجزیه و تحلیل و پسوندهای خدمات ادغام در دسترس خواهد بود. در نسخه های قبلی ، این پسوند ها به صورت نوع نصب مستقل در دسترس هستند. اما در نسخه جدید ، این ویژگی ها با بارهای داخلی داخلی مستقیماً قابل دسترسی خواهند بود ویژوال استودیو 2019.

نتیجه

این ویژگی های پیشرفته در ویژوال استودیو باعث افزایش بهره وری برنامه نویس و همکاری تیم در توسعه نرم افزار در مقایسه با نسخه های قبلی می شود. رابط کاربری جدید به شما امکان می دهد برنامه ها را بطور بسیار مؤثر بسازند و نوار جستجوی پیشرفته نتایج دقیقی را برای توسعه دهندگان در حین تهیه نرم افزار فراهم می کند.

اشکال زدایی 50٪ سریعتر از نسخه های قبلی است ، نوار جستجوی بسیار مؤثر در ویندوزهای Autos ، Locals و Watch. از همه اینها ، این ویژگی های پیشرفته در ویژوال استودیو بر نرم افزار تأثیر قابل توجهی خواهد داشت & توسعه برنامه.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه نویسی در ویژوال استودیو هستید ، پس از آن این دوره را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me