آیا قصد دارید یک برنامه مرتبط با آب و هوا بسازید؟ این API ها می توانند کار را برای شما انجام دهند.

اطلاعات در مورد آب و هوا همیشه بخش مهمی از زندگی ما بوده است و ما نمی توانیم از بررسی آن روی آن جلوگیری کنیم ، به خصوص هنگام مسافرت. از باران ، مه و برف گرفته تا طوفان ، گردباد و طوفان ، هوا می تواند غیرقابل پیش بینی باشد.

به همین دلیل افرادی مانند شما و من به برنامه های اطلاعاتی هواشناسی می پردازند که ما را از پیش بینی وضعیت هوا در روز مطلع می کند. شرکت هایی مانند گوگل و یاهو در ارائه این نوع اطلاعات عالی هستند و این تنها دلیل دیگری برای موفقیت این افراد است.

اگر برنامه کاری یا محصولی از اطلاعات آب و هوا برای کسب و کار خود ندارید ، یک عنصر باورنکردنی را از دست نمی دهید. و اکنون زمان بسیار خوبی برای استفاده از راه حل های ذکر شده در این مقاله زمان بسیار خوبی است.

بیایید ابتدا بیاموزیم که چگونه API آب و هوا می تواند به شما در ساخت محصولات مرتبط با هوا و برنامه های تلفن همراه کمک کند.

مزایای استفاده از API های آب و هوا برای ساخت محصولات

استفاده از API های هوا دارای مزایا و مزایای زیادی نسبت به ایجاد برنامه کاربردی در مورد آب و هوا شما است. برخی از آنها در زیر برجسته شده است:

تلاش شما را نصف می کند

به جای صرف ساعت ها برای ساختن یک برنامه از ابتدا ، استفاده از API های هوا می تواند به میزان قابل توجهی این تلاش را کاهش دهد. با راه حل های ذکر شده در این مقاله ، به پایگاه داده های بزرگی از وضعیت آب و هوا و اطلاعات تاریخی دسترسی پیدا می کنید که به راحتی در برنامه شما گنجانیده می شود..

مقرون به صرفه

همه ما نوع سرمایه گذاری را می دانیم که از ابتدا شروع به ساختن چیزی می کند. این می تواند برای هر شغلی عظیم و دندانپزشکی باشد. از طرف دیگر ، استفاده از API های هوا می تواند بسیار مناسب بودجه باشد.

بروزرسانی های خودکار

هنگامی که از API های هواشناسی استفاده می کنید ، برنامه شما بدون نیاز به مهندسی ساختن آن ، به طور خودکار در مورد آخرین پیش بینی هوا و سایر اطلاعات به روز می شود.

Weatherstack

با آمار واقعی آب و هوا و داده های تاریخی, Weatherstack یک API آب و هوایی خارق العاده است که به بیش از 75،000 مارک در سراسر جهان ، از جمله مایکروسافت ، اشنایدر برقی و برادران وارنر اعتماد دارد. API آنها از اطلاعات چند ساله آب و هوا از تاریخ چند ساله تا پیش بینی وضعیت آب و هوا پر شده است..

برخی از ویژگی های قابل توجه این API عبارتند از:

 • بررسی آسان میلیونها داده موقعیت مکانی
 • سرعت بسیار سریع سرعت بیدار شدن تقریبا 100 درصد
 • اطلاعات دقیق و قابل اعتماد
 • امکان رسیدگی به بیش از یک میلیارد درخواست در روز
 • و خیلی بیشتر!

این API دارای یک برنامه 100٪ رایگان برای شروع است ، اما شما همیشه می توانید یکی از برنامه های پرداخت شده آنها را انتخاب کنید ، فقط با شروع 9.99 دلار در ماه. این بسیار ساده است که این را در برنامه خود ادغام کنید. کاری که شما باید انجام دهید این است ، دسترسی به نقطه انتهایی API و پیکربندی داده ها برای نمایش اطلاعات آب و هوا به جهان.

و از تمامی زبانهای اصلی برنامه نویسی ، از جمله PHP ، Python ، JQuery و غیره پشتیبانی می کند.

آسمان تاریک

آسمان تاریک API آب و هوا فوق العاده دوستانه برای توسعه دهندگان ساخته شده برای اطلاعات مانند:

 • پیش بینی و شرایط فعلی
 • داده های تاریخی
 • هشدارهای شدید هوا

این برنامه از پوشش داده های کل جهان پشتیبانی می کند ، و شما دقیقه به دقیقه اطلاعات دریافت می کنید و زمان انتظار غیر ضروری را از بین می برید. این API مستندات ساده ای دارد که می توان برای ادغام صحیح دنبال کرد. این برنامه از تمام زبانهای اصلی برنامه نویسی + زبانهای مختلف گفتاری مانند انگلیسی ، عربی ، فرانسوی و غیره پشتیبانی می کند.

Dark Sky تا 1000 تماس در روز رایگان است. پس از آن ، فقط 0،0001 دلار در تماس است ، و شما می توانید پرداخت کنید. همچنین یک برنامه Enterprise با ویژگی های بیشتر وجود دارد که می توانید با آنها تماس بگیرید و در مورد آن سوال کنید.

OpenWeather

احتمالاً یکی از محبوب ترین افراد آنجا است, OpenWeather API برای داده های هواشناسی مانند پیش بینی ، شرایط فعلی ، تاریخی ، هشدارهای هواشناسی و موارد دیگر بسیار عالی است. آنها همچنین داده های آلودگی هوا گذشته و حال مانند منوکسید کربن ، دی اکسید گوگرد ، دی اکسید نیتروژن و ازن را دارند.

برای ادغام این API آب و هوا ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در وب سایت آنها ثبت نام کنید و کلید API خود را از طریق ایمیل دریافت کنید. پس از گذشت چند ساعت ، کلید فعال شده و آماده استفاده در برنامه های شما خواهد شد. با این وجود ، باید در مورد عدم پردازش درخواستها بدون کلید API در نظر داشته باشید. در هر تماس API حتما از کلید API خود استفاده کنید.

آنها برنامه ای کاملاً رایگان برای شروع دارند ، اما شما می توانید در هر زمان به روزرسانی کنید ، در صورت تمایل برای دسترسی به ویژگی های بیشتر ، هر ماه با 40 دلار در ماه شروع کنید..

AccuWeather

AccuWeather گزینه عالی دیگری برای API های هواشناسی است که پیش بینی های دقیق دقیقه و دقیقه ای را در مورد هر مکان روی زمین دارند. آنها مجموعه ای از 9 API را دارند که می توانید از آنها استفاده کنید ، مانند:

 • به روزرسانی های فعلی هوا
 • پیش بینی
 • هشدارها

داده های AccuWeather در بیش از 40 زبان و گویش ارائه شده است. این برنامه با یک آزمایش رایگان 50 تماس در روز و کمک هزینه فقط یک کلید / توسعه دهنده همراه است. پس از آن ، شما می توانید با شروع از 25 دلار در ماه ، هر یک از برنامه های پرداخت شده آنها را انتخاب کنید. آزمایش رایگان برای بررسی ادغام و عملکرد به عنوان نمونه کافی است.

هواشناسی

با هواشناسی API ، به یک تن از ویژگیهای هیجان انگیز مانند:

 • داده های فعلی و تاریخی آب و هوا
 • زمان پاسخگویی با سرعت فوق العاده
 • دقت پیش بینی یادگیری ماشین
 • حداکثر تا 99.9٪ به موقع
 • جمع آوری داده ها از منابع مختلف از جمله ایستگاه ها

این برنامه از بیش از 30 زبان پشتیبانی می کند و با یک برنامه رایگان و همچنین برنامه های پرداخت شده با 35 دلار در ماه شروع می شود. با این حال ، از آزاد نمی توان برای اهداف تجاری استفاده کرد.

هنگام ثبت نام در یک حساب کاربری ، می توانید فوراً به کلید API خود در داشبورد دسترسی پیدا کنید. بسته به برنامه ای که شما انتخاب کردید ، ویژگی ها بر اساس آن عمل می کنند ، اما شما می توانید آن را در هر زمان ارتقا دهید.

هواشناسی

هواشناسی داده های جهانی آب و هوا از تاریخ 1979 تا کنون به همراه پیش بینی را ارائه می دهد. همه اینها با دقت!

این یک “پلتفرم به عنوان یک سرویس” است که مشاغل می توانند API را بدون هیچ مشکلی ، اعتباری به کانکتورهای خود و 100٪ به موقع به سرعت در برنامه خود قرار دهند. شما می توانید با استفاده از آزمایشی رایگان که حداکثر 500 سؤال در روز را امکان پذیر می سازد ، به برنامه API آنها دسترسی سریع داشته باشید. آنها همچنین یک برنامه تصدی دارند که ویژگی های بسیار دیگری نیز دارند ، و ارزش بررسی کردن دارد.

اینجا

طبق آنچه گزارش تخم مرغ, اینجا با سیستم عامل های مکان بالاترین رتبه را کسب می کند. Kudos به ویژگی های کلی عالی آنها که شامل API آب و هوای آنها می باشد ، به شما امکان دسترسی می دهد:

 • گزارش های پیش بینی
 • شرایط آب و هوایی فعلی
 • هشدارهای شدید هوا
 • اطلاعات مهم در مورد چرخش خورشید و ماه
 • 90+ زبان از جمله تایلندی ، عربی و روسی

می توانید با ثبت نام در برنامه freemium یا یکی از پرداخت های آنها از 449 دلار در ماه ، به API دسترسی پیدا کنید. این کمی در سمت گران قیمت است ، اما پس از آن مجموعه ای از API های مکان را شامل می شود که آن را توجیه می کند. از طرف دیگر ، به مارک هایی مانند سامسونگ ، اینتل ، نقشه های بینگ ، AWS و بسیاری دیگر اعتماد دارد.

نتیجه

بسیاری از API های دیگر هواشناسی در دسترس بودند که می توانستم در این لیست قرار بگیرم. با این حال ، من سعی کردم فقط روی بهترین ها تمرکز کنم. لیست بالا API های آب و هوا همه چیزهایی است که باید انتخاب کنید.

برچسب ها:

 • API

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me