چه خوشبختی عظیمی دارد که ما محصولی را دریافت می کنیم و بلافاصله استفاده از آن را شروع می کنیم ، بلافاصله ، بدون نیاز به خواندن کتابچه های راهنمای طولانی یا انجام مراحل پیچیده تنظیم?

خوب ، این زمانی اتفاق می افتد که محصول با توجه به UX طراحی شده باشد. UX (در صورتی که نمی دانید) به معنی تجربه کاربر است. بنابراین ، به طور خلاصه ، طراحی UX خوب به دنبال این است که از همان ابتدا کاربر یک محصول را خوشحال کند.

در مورد صفحات وب یا برنامه های نرم افزاری ، یک طراحی UX خوب باعث می شود تا کاربر از لحظه نصب نرم افزار یا ورود به وب سایت احساس راحتی و خوشحالی کند. طراحی UX فراتر از ترسیم صفحه های جذاب و جذاب است. هدف آن این است که کاربر را برای دستیابی به آنچه می خواهد با محصول نرم افزاری که طراحی کرده ایم آسان کند.

اگرچه طراحی UX و طراحی UI تفاوتهای زیادی با یکدیگر دارند ، اما طراحی UI فقط بخشی از طراحی UX است. بخش مهمی اما همه آن نیست. در UX جنبه های دیگری نیز وجود دارد ، مانند قابلیت استفاده ، مارک تجاری ، ادغام ، و غیره. اما ما در حال کاهش هستیم. ما در اینجا قصد نداریم همه چیز را در مورد طراحی UX به شما بیاموزیم – فقط بهترین گزینه های لازم را برای یادگیری همه چیزها به شما راهنمایی می کنیم. بنابراین ، اجازه می دهیم با اولین کاری که باید جستجو کنید شروع کنیم.

# بهترین دوره های آنلاین برای یادگیری طراحی UX

اگر تصمیم دارید به تنهایی دوره های طراحی آنلاین UX را انجام دهید ، انواع مختلفی را پیدا خواهید کرد ، از دوره های طولانی که ماه ها طول می کشد و همه چیز را از تاریخ طراحی تا جدیدترین ابزار طراحی به شما می آموزد ، خلاصه آنهایی که فقط نشان می دهند شما قسمتهای کوچکی از عکس بزرگ اگر می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید و ایمن بازی کنید ، پیشنهاد می کنیم دوره های آنلاین را که در اینجا مرور می کنیم ، کاوش کنید – مطمئناً آنها جزو بهترین موارد هستند.

طراحی هک

اگر دوست دارید با روشی آرام یاد بگیرید ، احتمالاً این بهترین گزینه برای شماست.

لحظه ورود به سیستم طراحی هک, هر هفته درس مختصر خود را در صندوق ورودی خود شروع خواهید کرد. این دروس توسط طراحان باتجربه و بزرگ طراحی شده است. می توانید فهرست را مرور کنید تا ببینید کسی پیدا شده است یا نه ، می دانید. اگر می خواهید به طور خاص چیزی یاد بگیرید ، می توانید دروس را مرور کنید.

اما اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، یک مجموعه 50 درس مبتدی وجود دارد که شما را از طریق تمام اصول اولیه ، از “سلام جهان” به دست شما می اندازد تا اولین شغل خود را به عنوان یک طراح بدست آورید. و بهترین قسمت: این برنامه رایگان است.

Coursera: آشنایی با طراحی رابط کاربری

در اینجا یک نکته قابل ذکر است: همانطور که قبلاً گفتم ، UI یک بخش مهم UX است. تفاوت بین هر دو رشته در این است که UI روی ظاهر بصری محصول متمرکز است ، در حالی که UX تمام تعامل بین محصول و کاربران آن را پوشش می دهد. هنگامی که ما در مورد محصولات نرم افزاری (عمدتا برنامه ها و وب سایت ها) صحبت می کنیم ، UI بیشتر مراعات را کنترل می کند ، به همین دلیل UI چنین بخش مهمی از UX است و مستحق گذراندن یک دوره فقط برای یادگیری در مورد طراحی UI است..

ارائه شده توسط دانشگاه مینسوتا, دوره طراحی رابط کاربری وعده می دهد که شما یک درک سطح بالا از روند طراحی رابط کاربر را بدست خواهید آورد. علاوه بر آموزش نحوه طراحی رابط های کاربری ، در مورد قابلیت استفاده ، تئوری طراحی و روش های استاندارد صنعت نیز برای نزدیک شدن به طراحی رابط کاربری می آموزد..

چهار هفته طول می کشد و در کل 13 ساعت درس است. دارای بررسی های خوب و دارای رتبه بندی ستاره ای 4.7 از 5 است. می توانید به صورت رایگان وارد سیستم شوید و پس از اتمام آن می توانید دوره های دیگری را در برنامه تخصصی سازی مانند تحقیقات کاربر و طراحی ، نمونه سازی و طراحی و سایر دوره ها بگذرانید. ارزیابی رابط های کاربر.

Udemy: دوره حرفه ای Adobe XD

Adobe XD رایج ترین و محبوب ترین ابزار برای طراحی UX است. که در این دوره, شما می توانید همه چیز شما نیاز به دانستن برای پیدا کردن آن را مانند یک حرفه ای پیدا کنید. تمام جزئیات نرم افزار و ابزارها و رویه هایی که بخشی از آن هستند را به شما آموزش می دهد. این برنامه رایگان نیست ، اما برای چند دلار ، 2،5 ساعت آموزش فیلم براساس تقاضا ، دسترسی به طول عمر به مواد آن و گواهی مطالعات را به شما ارائه می دهد..

با داشتن امتیاز ستاره ای 4،2 از 5 ، این دوره برای هرکسی که می خواهد شروع به طراحی واسط های کاربری کند ، انجام می شود. دانش آموزان حدود دو مثال کار گذاشته اند: یک برنامه کامل با شش صفحه و رابط وب سایت فروش ماشین.

LinkedIn Learning: آموزش طراحی و آموزش

این طرح همچنین یک ابزار طراحی بسیار محبوب UX است ، و Lynda (آموزش لینکدین) دوره کاملی را برای تسلط بر تمام ویژگی های آن ارائه می دهد. اگر تازه وارد Lynda هستید ، می توانید این دوره را به صورت رایگان طی کنید ، با بهره گیری از ماه رایگان این شرکت برای شروع کار به شما پیشنهاد می کند. بعد از ماه ابتدایی رایگان ، اگر می خواهید دوره های خود را ادامه دهید ، برای آن نیز برنامه هایی دارید.

این دوره دارای چندین مسیر یادگیری است ، از کل 31 دوره که شامل همه چیزهایی است که شما باید یاد بگیرید برای استفاده از Sketch ، چه مبتدی ، چه متوسط ​​و چه کاربر پیشرفته.

آموزش UX

وقتی کار خود را به عنوان یک طراح UX شروع می کنید ، گرفتار چیزی می شوید که به عنوان چرخه توسعه نرم افزار شناخته می شود: یک فرآیند کاری ظریف که باید با دقت انجام شود تا مهلت های شما بدون نیاز به کار اضافی انجام شود. متدولوژی هایی وجود دارد که به طور خاص برای کنترل چرخه توسعه نرم افزار ایجاد شده است ، و Lean یکی از آنهاست – یک تست شده و پذیرفته شده.

این دوره درباره ابزارها یا تکنیک های طراحی UX نیست. این یک برنامه دو روزه است و به شما می آموزد که همه شما باید بدانید برای تسلط بر روند طراحی UX از طریق Lean ، از نحوه انجام مصاحبه ذینفعان گرفته تا نحوه انجام طوفان مغزی و ایجاد ایده ، و سپس شروع به طراحی واسط.

# بهترین منابع آنلاین برای یادگیری طراحی UX: وبلاگ ها & فیلم های

همه ما دوست نداریم وقتی می خواهیم مهارت جدیدی مانند طراحی UX یاد بگیریم راهنمایی شویم. برخی از ما ترجیح می دهیم مسیرهای خودمان را از طریق انبوهی از اطلاعات پر هرج و مرج ، بدون ساختار منتشر شده در وبلاگ ها ، فیلم ها و موارد مشابه دنبال کنیم. اگر متعلق به این گروه ماجراجویانه هستید ، پس به دنبال آن بروید. اما ، قبل از شروع ، بگذارید فقط در مورد جاهایی که می توانید برای شروع سفر خود بروید ، برای شما تعریف کنم تا لذت ببرم و لذت بخش تر شود.

UX جمعی

UX جمعی داستان های موقت را در مورد تجربه کاربر و قابلیت استفاده ارائه می دهد. با خواندن آن ، خود را با رویدادهای UX ، اخبار ، روندها و نکات به روز می کنید & ترفندها و ابزارها داستان های زیادی وجود دارد که مطمئناً شما را فکر می کنند “من آنجا بوده ام …” ، و همچنین بسیاری از درسهایی که به شما درسهای بسیار ارزشمند می آموزند.

طراحی هفتگی: آموزش ها ، دارایی ها ، مصاحبه ها

Punit Chawla اجرا می شود این کانال با تعداد زیادی فیلم در مورد UX Design. این کمی Adobe XD محور است ، اما همچنین در مورد انواع دیگر طراحی ها و مصاحبه های جالب با بحث در مورد انواع موضوعات طراحی ، اطلاعاتی دارد. قسمت “Design Sucks” را بررسی کنید ، جایی که می توانید تجزیه و تحلیل و قضاوت UI های محبوب را به همراه نقص و قوت آنها بیابید.

ابزارهای ضروری برای طراحان UX: راهنمای مبتدی

این پست وبلاگ سعی می کند تعداد بیشماری از ابزارهای موجود برای طراحان UX را روشن کند. در مورد هر نوع ابزار ، نه تنها ابزارهای نمونه سازی ، طراحی و یا سیم پردازی صحبت می شود. می توانید ابزارهایی برای انجام تحقیق و الهام گرفتن ، ابزارهایی برای انجام مصاحبه و موارد دیگر پیدا کنید.

سایت میزبان ، CareerFoundry ، دوره های بسیاری را نیز در مورد UX ، UI و توسعه وب ارائه می دهد ، در صورت نیاز به گزینه های بیشتری نسبت به مواردی که قبلاً به شما ارائه کردم.

چرا طراحی موارد

Erin Loechner نویسنده است چرا طراحی موارد. او یک طراح مشهور است که دوست دارد ایده های خود را از طریق پست های وبلاگ و سخنرانی ها به اشتراک بگذارد. این پست ، به طور خاص ، یک درس ارزشمند را به شما یاد می دهد –چرا در طراحی اهمیت دارد- اما باید پست های دیگر را نیز مرور کنید ، حداقل آنهایی که در گروه هنر / طراحی قرار دارند.

Design for Mankind یک وبلاگ فعال با هزاران خواننده است ، بنابراین با خواندن آن ، شما نه تنها از ایده های ارین بلکه از بسیاری از نظرات ، خوانندگان یاد خواهید گرفت که ارین همیشه به آن پاسخ می دهد.

# بهترین کتابها برای یادگیری طراحی UX

کتابها؟ چه کسی وقتی در دوره های آنلاین ، فیلم ها و وبلاگ ها مطالب زیادی دارد کتاب می خواند ، درست است؟ اشتباه.

بسیاری از مردم هنوز هم از کتابها به عنوان یک ابزار یادگیری استفاده می کنند ، زیرا آسان است که آنها را با خود ببرید و با سرعت خود یاد بگیرید ، در حالی که شما در یک سفر طولانی هستید یا هر زمان که بخواهید بخوانید. در کتابهایی که توسط متخصصان مشهور در طراحی UX نوشته شده است ، مطالب آموزشی بسیار خوبی وجود دارد. و ما می خواهیم در مورد مواردی که واقعاً باید بخوانید ، برای شما تعریف کنیم ، حتی اگر شما یک دوره را می گذرانید یا فیلم های آموزشی را تماشا می کنید.

درباره چهره: ملزومات طراحی تعامل

همانطور که از نام آن می گوید ، این یک است راهنمای طراحی تعامل ضروری. این کتابی است که منظره طراحی تعامل را شکل داده است. نسخه 4 آن با در نظر گرفتن تغییر به تلفن های هوشمند و تبلت ها ، برای عصر موبایل کاملاً به روز و اصلاح شده است.

با تشکر از این کتاب ، طراحی تعامل از آزمایشگاه های تحقیقاتی فرار کرد و به زندگی روزمره بسیاری از مردم گشود. این یک راهنمای جامع است که شامل بحث در مورد رابط های لمسی ، اندازه صفحه نمایش ، برنامه های تلفن همراه و موارد دیگر می باشد. نویسندگان حرفه ای مشهور در زمینه های محاسبات ، برنامه نویسی و طراحی هستند که به آنها امکان می دهد دید گسترده ای از زمینه طراحی UX ارائه دهند.

Adobe XD Classroom in a Book

شما می خواهید دوره ای را در Adobe XD بگذرانید اما در برنامه خود جایی ندارید؟ مشکلی نیست. این کتاب یک کلاس Adobe XD است که می توانید با خود ببرید. این پرفروش از Adobe Press است ، بنابراین نمی توانید با آن اشتباه بگیرید.
این 11 درس دارد که خوانندگان را از طریق تمام مراحل لازم برای یادگیری تکنیک های کلیدی Adobe XD راهنمایی می کند. آنها دروس پروژه محور برای طراحی و نمونه سازی محتوای واقعی برای برنامه ها و وب سایت های واقعی هستند.

به همراه کتاب ، فایلهای همراه زیادی را به دست می آورید که تمام مواد لازم را برای خواننده برای تکمیل پروژه های نمایش داده شده در هر فصل فراهم می کند.

راهنمای بسیار ساده و ساده برنامه Sketch

این نام تقریباً همه چیزهایی را که باید در مورد این کتاب بدانید به شما می گوید. اگر می خواهید به طرز مسخره ای ساده در مورد Sketch یاد بگیرید ، این کتاب برای شماست.

راهنمای بسیار ساده و ساده برنامه Sketch برای افراد غیر رمزگذار و غیر طراحان نوشته شده است ، یعنی افراد عادی که باید ایده ای را برای سرمایه گذاران بالقوه مطرح کنند اما دانش لازم برای تحقق آن را ندارند.

با استفاده از این کتاب ، شما می آموزید که چگونه از Sketch استفاده کنید تا بتوانید مسخره هایی را ایجاد کنید که به نظر واقعی و واقعی برسند. پس از آن ، اگر بودجه دریافت کنید ، باید به طور جدی به این فکر کنید که چگونه ایده خود را به یک کار تبدیل می کنید.

ارائه ذن

من توصیه نمی کنم ارائه کتاب ذن به افرادی که به دنبال اطلاعات عملی هستند تا سریعاً کار خود را روی طراحی UX شروع کنند. اما اگر اوقات فراغت دارید ، آن را بخوانید. این به شما درس ارزشمند در مورد چگونگی ارائه ایده های خود را آموزش می دهد. از آنجا که ممکن است تفاوت بین یک طراحی UX متوسط ​​و یک جذاب بسیار جذاب در طراحی باشد- ممکن است به شکلی که ارائه می شود باشد.

نویسنده آن ، گار رینولدز ، تجربه خود را در تبدیل یک دسته ساده از اسلایدها به یک نمایش روشن ، تحریک آمیز ، آموزشی و الهام بخش به اشتراک می گذارد. قبل از خرید کتاب می توانید سایت او ، Presentzen.com را بررسی کنید تا ایده های او را درک کنید.

از اینجا به کجا بروم

پس از آمادگی برای شروع کار در زمینه های طراحی XD ، احتمالاً سخت ترین قسمت شروع می شود: شما باید در صورت امکان کارهای واقعی برای انجام کارهای پولی دریافت کنید. خبر خوب این است که تقاضا برای طراحان UX در شرکت هایی با هر اندازه زیاد است. میزان عرضه چنین متخصصان کم است ، بنابراین با اولین پیشنهادی که دریافت می کنید حل و فصل نکنید. دانش خود را به کار بگیرید و یک رزومه جذاب را طراحی کنید ، آن را نشان دهید و بگذارید باد همیشه در پشت شما باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me