به دنبال یادگیری یک زبان جدید ، زمان مبتدیان را می کشد. ما صدای شما را شنیدیم ، و در اینجا لیست سرآمد بهترین منابع برای یادگیری پایتون قرار دارد.

این مقاله به شما کمک می کند تا منابع دوستانه مبتدی را برای یادگیری محبوب ترین زبان برنامه نویسی پیدا کنید – پایتون.

چرا باید پایتون را یاد بگیریم?

بسیاری از افراد اکنون می خواهند زبان برنامه نویسی گرم را یاد بگیرند ، یعنی., پایتون. برخی از آنها دلیل دارند ، و برخی دیگر نه.

قبل از یادگیری هر زبان برنامه نویسی ، خودتان را زیر سوال ببرید چرا می خواهید آن را یاد بگیرید? این سوال شفاف سازی می کند. و بدانید که اگر خودتان آن زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید ، چه کاری می توانید انجام دهید. به احتمال زیاد ، این دو سؤال ایده روشنی در مورد برنامه های یادگیری آن ارائه می دهند.

این خوب است که ویژگی های زبان برنامه نویسی را که شما علاقه مندید یاد بگیرید بدانید. و چه کارهایی می تواند برای شما انجام دهد؟ ما قصد داریم همه آنها را ببینیم.

پایتون چیست؟?

پایتون یک زبان سطح بالا ، تفسیر شده و منبع باز است. پایتون از پارادایمهای برنامه نویسی شی گرا و رویه ای پشتیبانی می کند.

چرا پایتون اینقدر محبوب است?

بیایید ویژگی های پایتون را ببینیم ، که آن را به یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی تبدیل کرده است.

انگلیسی مانند Syntax

نحو پایتون برای مبتدیان بسیار راحت است. اگر کد پایتون را بخوانید ، احساس خواندن انگلیسی خواهید کرد. این استرس را به خاطر سپردن نحو کاهش می دهد. اگر باور نمی کنید من قطعه کد زیر را ببینید.

a = 1
b = 1
اگر a b است:
چاپ("سلام")
a = 2000
چاپ("بله!") اگر٪ 2 == 0 چاپ دیگر ("نه!")

با ورود به آن با عظمت پایتون آشنا خواهید شد.

کتابخانه ها

پایتون با تعداد زیادی ماژول داخلی و کتابخانه همراه است. یک اقیانوس کتابخانه برای زبان برنامه نویسی پایتون وجود دارد. ماژول ها و کتابخانه ها زندگی یک برنامه نویس را آسان تر می کنند. آنها برای حل مشکلاتی که با ویژگیهای استاندارد پایتون قابل حل نیستند ، کمک می کنند.

تایپ پویا

این یک زبان با زبان پویا است. لازم نیست نگران اظهارنامه متغیرها در کد نویسی باشیم. اگر زبانهای برنامه نویسی دیگری را می بینید مانند C ، C ++ ، Java و غیره.., ما باید متغیرها را با استفاده از هر یک از انواع داده های پشتیبانی شده توسط آن زبان برنامه نویسی اعلام کنیم. کد نمونه را در اینجا ببینید ج زبان.

#عبارتند از

int main ()
int a = 1؛
printf ("٪ d", آ)؛
بازگشت 0؛
}

بیایید همان کد را در داخل مشاهده کنیم پایتون.

a = 1
چاپ (الف)

پایتون به طور خودکار نوع متغیر را بر اساس مقدار گرفته می کند. زمان زیادی را برای توسعه دهندگان کاهش می دهد. لازم نیست نگران نوع داده باشیم. فقط آن را اختصاص دهید.

قابلیت حمل

پایتون ضرب المثل برنامه نویسی را دنبال می کند ، یعنی., کد یک بار در هر نقطه اجرا شود. ما می توانیم از Python در هر پلتفرمی استفاده کنیم. شما فقط نیاز دارید پایتون برای اجرای هر کد پایتون پایتون به سیستم عامل شما اهمیتی نمی دهد.

اینها محبوب ترین ویژگی های پایتون هستند. این ویژگی های بسیاری دیگر دارد که به شما در دستیابی به اهداف شما در توسعه کمک می کند.

با پایتون چه می توانیم بکنیم?

ما می توانیم در اکثر زمینه های نرم افزاری از پایتون استفاده کنیم. بیایید مناطق استاندارد و پرکاربرد پایتون را ببینیم.

یادگیری ماشین و علوم داده

پایتون ترجیح داده می شود فراگیری ماشین و علم داده.

ما می توانیم معادلات ریاضی پیچیده را با استفاده از پایتون و بدون دردسر محاسبه کنیم. ما کتابخانه هایی مانند پاندا ، نواحی ، ماتپلوتلیب و غیره.., که به مهندسان یادگیری ماشین و دانشمندان داده کمک می کند.

توسعه وب

چهارچوبهایی وجود دارد که برای توسعه وب در پایتون وجود دارد.

محبوب ترین چارچوب های وب برای پایتون هستند جنگو و فلاسک. جنگو یک چارچوب محکم تر از Flask است. با استفاده از این چهارچوبها می توانید یک وب سایت ساده برای برنامه وب پیچیده ایجاد کنید. هر دو فریم ورک مبتدی هستند و یادگیری آنها با اسناد آسان است.

خراش دادن وب

scrap کردن وب یکی از مناطق اصلی پایتون است.

ما می توانیم خزنده های وب را در پایتون با یک کتابخانه به نام scrapy ، BeautifulSoup4 و بسیاری دیگر به دلیل scrap کردن داده ها بسازیم.

فیلمنامه

شما می توانید به معنای واقعی کلمه هر کاری را برای خودکار سازی کارهای تکراری sysadmin انجام دهید.

  • تعامل با سیستم عامل (ویندوز ، UNIX و غیره)
  • انجام تعمیر و نگهداری
  • استفاده از برنامه
  • آزمایش وب سایت
  • بارگیری داده ها

ما همچنین می توانیم برای پایتون استفاده کنیم GUI (رابط کاربری گرافیکی) توسعه, بازی ها توسعه با پیگیمشبکه برنامه نویسی ، و غیره. ، می توانید فرصتی برای کشف دنیای پایتون داشته باشید.

امیدوارم تصوری در مورد اینکه چرا پایتون محبوبیت زیادی پیدا می کند ، درک کنید. برای داشتن یک زبان رو به رشد مانند پایتون منابع زیادی (پولی و رایگان) برای یادگیری خواهد داشت. این برای افراد مبتدی مانند من (یک بار) یک مشکل است. برای یادگیری پایتون گزینه های زیادی داریم. خیلی گیج کننده است.

اما نگران نباشید ، موارد زیر با دقت درمان می شوند.

دوره های ویدیویی

ما وب سایت های زیادی داریم که دوره های ویدیویی را بصورت رایگان و هزینه ارائه می دهند. بیایید بهترین دوره ها را از آنها مشاهده کنیم.

اودمی

Udemy یک وب سایت است که دوره های فیلمبرداری آنلاین را با قیمت اسمی ارائه می دهد.

دوره های زیادی را برای یادگیری پایتون خواهید یافت. محبوب ترین آن که مبتدی مبتدی است و هزینه کمتری دارد Complete Python Bootcamp: از صفر به قهرمان در پایتون 3 بروید.

دوره Udemy Python

بعد از اتمام ، گواهی تکمیل دریافت خواهید کرد. اما ، هیچ ارزشی به رزومه کاری شما اضافه نمی کند. دانشی که از دوره دریافت می کنید دارای اهمیت است ، نه گواهینامه ها.

به دوره بروید و مطالب و آنچه از دوره را یاد می گیرید را بررسی کنید. اگر از ساختار دوره و فیلم های پیش نمایش راضی هستید ، به سراغ آن بروید.

edX

edX دوره های رایگان را ارائه می دهد اما اگر علاقه مند به دریافت گواهینامه های تکمیل هستید ، باید مبلغی را پرداخت کنید. آنها یک دوره عالی را برای مبتدیان برای شروع کار با پایتون فراهم می کنند. دوره است آشنایی با پایتون: مبتدی مطلق.

به دوره بروید و نگاهی گذرا به مطالب درسی بیاندازید تا تصمیم بگیرید که برای شما مناسب است یا نه. اگر از محتوای دوره راضی نیستید نگران نباشید.

آموزش TalkPython

آموزش TalkPython دوره ای است که با ساختن پروژه ها به پایتون آموزش می دهد.

می توانید یاد بگیرید که چگونه پروژه هایی را در پایتون به همراه نحو پایتون انجام دهید. پس از اتمام این دوره ، می توانید روی پروژه های خود در پایتون کار کنید. دوره است Python Jumpstart با ساخت 10 برنامه. هزینه دوره 69 دلار برای دسترسی به طول عمر.

آموزش پایتون صحبت کنید

قبل از گذراندن دوره های پرداختی ، رئوس مطالب و محتوای دوره را بررسی کنید.

کانال یوتیوب توسط کوری شفر

دوستانه مبتدی آموزش پایتون این کاملا رایگان است.

کوری شارف

وب سایتها

بعضی از شما ممکن است دوره های ویدیو را دوست نداشته باشید. اگر خواندن را دوست دارید ، این بخش برای شما مناسب است.

مدارس W3S

W3Schools برای توسعه وب مشهور است. اما در زمان های اخیر ، آموزش های جدیدی مانند اضافه شده است پایتون ، جاوا ، سی ++ ، سی شارپ و غیره.., می توانید آموزش ها را پیدا کنید اینجا. این آموزش ها کاملاً رایگان هستند و به شما کمک می کنند بدون هیچ گونه تلاشی پایتون را یاد بگیرید.

مدارس W3S

برنامه نویسی

آموزش های برنامه نویسی برای درک و یادگیری آسان است. نمونه های زیادی برای هر مفهوم در آموزش ها پیدا خواهیم کرد. همچنین یک مترجم آنلاین را برای همکاری با پایتون فراهم می کند. می توانید دوره را ببینید اینجا.

برنامه نویسی

آموزشی

آموزشی یک بستر یادگیری برتر است. شما به دوره می روید اینجا.

شما کلیه اصول اولیه پایتون را فرا خواهید گرفت و دانش کافی را برای پیشرفت بیشتر مهارت های پایتون به دست خواهید آورد.

آموزشی

پس از اتمام مقدمات در آموزشی, شما دوره های بسیاری دیگر را خواهید یافت تا مهارت های پایتون خود را به مرحله بعدی برسانید.

کتابها

اگر دوست دارید کتاب بخوانید ، این بخش برای شما مناسب است. ما قصد داریم محبوب ترین کتاب ها را برای یادگیری پایتون ببینیم.

دوره سقوط پایتون

کتاب Course Course Python به طور طبیعی پایتون را به شما آموزش می دهد. همچنین می توانید در برخی از پروژه های موجود در کتاب کار کنید. اریک ماتس ، نویسنده شما را در انواع مختلفی از پروژه ها مانند توسعه بازی ، تجسم داده ها و غیره طی می کند. شما می توانید آن را در آمازون.

کتاب دوره آموزشی سقوط پایتون

سر اول پایتون

Head First Python کتابی است که پیتون را آموزش می دهد بدون اینکه کسل کننده باشد. همانطور که از نام این کتاب پیداست ، این کتاب برای یادگیری پایتون یک کتاب مغز دوستانه است. می توانید کتاب را از آن دریافت کنید آمازون.

سر اول پایتون

موارد خسته کننده را با پایتون خودکار کنید

اگر می خواهید با استفاده از پایتون چیزهای عملی یاد بگیرید ، این بهترین کتاب برای شماست. این کتاب با استفاده از مثالهای عملی مفاهیم پایتون را طی می کند. در پایان این ، شما می توانید پروژه های خود را با دانشی که از کتاب به دست آورده اید ایجاد کنید. می توانید این کتاب را از آمازون.

کارهای خسته کننده را با پایتون به طور خودکار انجام دهید

این کتاب در دسترس است سافاری.

یادگیری پایتون

Learning Python، Edition 5, یکی از محبوب ترین کتاب های پایتون از ريلي انتشارات شما با استفاده از این کتاب دانش عمیق خواهید دید. می توانید کتاب را از آن خریداری کنید آمازون.

پایتون را یاد بگیرید

نتیجه

قبل از شروع ، پیش نمایش های هر دوره را مرور کنید. خیلی کمک می کند اگر روشی را که نویسنده چیزهایی را توضیح می دهد دوست دارید ، پس به دنبال آن بروید. گزینه های زیادی برای یادگیری پایتون داریم.

همچنین ممکن است به مقام رسمی مراجعه کنید اسناد. به عنوان یک مبتدی ، ممکن است شروع به کار با اسناد رسمی کار دشواری را تجربه کنید. بنابراین ، پیشنهاد می کنم در مقاله هر کسی را از لیست ذکر شده بردارید.

امیدوارم برای شروع سفر خود به عنوان یک برنامه نویس Python منابع مفیدی پیدا کنید.

یادگیری مبارک

برچسب ها:

  • پایتون

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me