چگونه می خواهید ضمن تأثیرگذاری از طریق توسعه زیبا و جلوه ای ، در شرکت های پیشرو جهان کار کنید?

تقاضای زیادی برای هنرمندان استثنایی وب مدرن وجود دارد ، و این راهنما می خواهد نحوه شروع کار را به شما نشان دهد.

و از آنجا که افرادی که در این نرم افزار کار می کنند ، دارای بهترین افراد با ارزش هستند ، بنابراین ارزش انتخاب شما را در انتخاب این مهارت جدید به خرج می دهید. شما هرگز نمی دانید ، در نهایت می تواند برای شما به یک حرفه تبدیل شود.

بخش اول این راهنما به پاسخگویی به سؤالات پرسشی در مورد توسعه جلویی اختصاص یافته است. اگر در مورد مسئولیت ها ، حقوق و حقوق و جنبه های دیگر داشتن یک توسعه دهنده جلو آگاهی دارید ، می توانید از قسمت 2 پرش کنید. بخش دوم این راهنما به منابع ، آموزش ها و نکات اختصاص یافته است.

توسعه جلویی چیست؟?

توسعه وب جلویی روش استفاده از HTML ، CSS و JavaScript برای ایجاد برنامه های وب منحصر به فرد است. برنامه هایی مانند وب سایت ، وب سایت های تلفن همراه ، بلکه برنامه های موبایل و برنامه های وب مترقی.

همچنین می توانید به این طریق فکر کنید ، هر وب سایتی که مرور می کنید ، از جمله این سایت ، به نوعی توسط یک توسعه دهنده جلویی ساخته شده است. حداقل در سمت مشتری.

چگونه جدید CSS همه چیز را در مورد طراحی گرافیک در عرشه بلندگو وب تغییر می دهدآنچه روزگاری به ابزارها و چارچوبهای گسترده ای نیاز داشت ، اکنون می تواند با استفاده از مشخصات بومی انجام شود.

در حالی که front-end یکی از مسیرهای قابل دسترسی در توسعه وب سایت است ، می تواند یکی از چالش برانگیزترین باشد.

فناوری ایجاد وب سایت ها همیشه در حال تغییر است ، به این معنی که توسعه دهندگان مجبورند مهارت های خود را با آخرین شیوه ها بطور مرتب تطبیق دهند. این می تواند برای یک مبتدی خسته کننده باشد اما بعد از یک یا دو سال از تمرین توسعه جامد بهتر می شود.

آیا می توانید پیشرفت جلویی را به صورت رایگان یاد بگیرید?

شما کاملاً می توانید!

یادگیری توسعه وب بسیار ساده تر است ، بیشتر به واسطه هجوم زیاد منابع جدید ، آموزش ها و پروژه های منبع باز.

پروژه هایی مانند freeCodeCamp به میلیون ها نفر در نوشتن کد برای اولین برنامه های خود کمک می کنند. و وبلاگ freeCodeCamp پر از مقاله های هیجان انگیز است نه تنها در مورد جلو ، بلکه جنبه های دیگری از توسعه وب نیز دارد. ارزش نشانک است!

مثال نحو کدبه نظر پیچیده است؟ با تمرین راحت تر می شود!

در حالی که فرضیه این راهنما برای کمک به شما در یادگیری رایگان است ، ما نمی توانیم از مزایای دوره های پرداخت شده غافل شویم.

تعداد زیادی استارتاپ در آنجا برای پذیرایی از جمعیت مصمم وجود دارد ، و ما برخی از سیستم عامل های دوره شگفت انگیز را برجسته خواهیم کرد که حتی در پایان همه آنها یک گواهینامه به شما می دهند.

متوسط ​​حقوق برای یک توسعه دهنده جلویی چقدر است؟?

یک توسعه دهنده جلویی با تجربه قبلی می تواند انتظار داشته باشد که خانه بیشتری را از آن خود کند 100000 دلار در سال اگر در ایالات متحده زندگی می کنند.

این عدد بدی نیست!

توسعه دهندگان Juniors می توانند انتظار داشته باشند که به هر نقطه از خانه بروند $ 60،000 و بالاتر.

متوسط ​​حقوق توسعه دهنده Front End در ایالات متحده

به نظر می رسد که حقوق در اروپا نیز کاملاً منطقی است. آلمان دارد به طور متوسط ​​50،000 دلار در سال.

شایان ذکر است که محبوبیت کار از راه دور در سال های اخیر منفجر شده است ، به این معنی که توسعه دهندگان به دنبال برابر کردن دستمزد خود در سطح تخته با استانداردهای بین المللی هستند. این دلیل بیشتر در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک توسعه دهنده جلویی است!

نحوه یافتن شغل به عنوان یک توسعه دهنده جلویی?

از نظر فنی ، یک شغل باید آخرین چیزی باشد که باید درباره آن صحبت کنیم. ابتدا باید مهارت ها را جمع کنید و سپس به فرصت های بالقوه فکر کنید. اما ، از آنجا که این پست به عنوان یک راهنمای ساخته شده است ، همیشه می توانید دوباره مراجعه کنید و این بخش را برای مرجع بررسی کنید.

طراحی توسعه دهنده مشاغل از راه دور نوشتن پشتیبانی مشتری بیشترمشاغل از راه دور با نرخ بی سابقه ای رو به رشد هستند. پس از همه ، چه کسی ایده کار از خانه ، یا حتی بهتر از آن ، مستقیماً از ساحل را دوست ندارد?

در اینجا لیستی از محبوب ترین تابلوهای شغلی برای توسعه دهندگان جلویی آورده شده است:

این لیست تا حدودی متراکم از سایت هایی است که توصیه هایی را برای یافتن کار بعدی شما ارائه می دهد. گزینه های دیگر شما این است که به امید سودآوری یا صرف وقت خود در انجام کارهای مختلف ، روی یک پروژه شخصی کار کنید..

منابع: از کجا شروع کنیم.

منابع زیر درباره شروع کار همه هستند. ما در این زمینه یک رویکرد خطی منطقی در نظر گرفته ایم. و به همین دلیل ساده که منابع عظیمی در آنجا وجود دارد.

برای شروع کار سریع ، تمرکز ما روی سیستم عامل ها و ابزارهای جلویی است که در جریان کار مدرن بافت می شوند. در نتیجه ، می توانید با استفاده از ابزارهای حاکم بر گردش کار توسعه دهنده مدرن ، اصطلاحات کدگذاری واسط متوسط ​​را بیاموزید.

بسیار توصیه می شود که وقت خود را با این منابع بگذرانید ، زیرا آنها شما را برای دوره ها و آموزش های موجود در بخش دوم این راهنما آماده می کنند.

کدکدایی

کدکدایی

اگر حتی برای یادگیری چگونگی کد نویسی حتی چند دقیقه وقت صرف می کنید ، بی شک Codecademy یکی از اولین بازدیدهای شما خواهد بود. این بستر یادگیری با کد کاملاً مشهور است و در طی هفت سال بیش از 100M + به مردم خدمت کرده است.

در آن زمان ، Codecademy با رابط کدگذاری پویا و تعاملی کاملاً انقلابی بود. و در حالی که بسیاری از همان مسیر پیروی می کنند ، کدکدیمی رکورد پیگیری مداوم را حفظ کرده است.

این روزها ، پس از اتمام می توانید یک گواهینامه دریافت کنید ، و بسیاری از آنها از گواهینامه مذکور استفاده کرده اند تا بتوانند خود را در یک کار شغلی کنند راه اندازی سطح بالا؛ به عنوان یک دیوان جوان ، نه کمتر.

در حالی که ، وجود دارد این استدلال که Codecademy کافی نیست.

از دیدگاه توسعه دهنده با تجربه – مطمئناً ، شاید این پلتفرم خیلی ساده باشد. اما ، اگر شما فقط در مورد توسعه جلوی آگاهی می آموزید ، هیچ چیز رضایت بخش تر از پیروی از دستورالعمل های گام به گام با نتایج زمان واقعی نیست..

Codecademy کلاسهایی را در HTML5 ، CSS3 ، SASS ، Python ، JavaScript ، Ruby ، ​​SQL و Java ارائه می دهد.

چیدمان CSS را بیاموزید

چیدمان CSS را بیاموزید

به عنوان یک توسعه دهنده جلویی ، می خواهید مدت زمان معقولی را برای کار با طرح صرف کنید. طرح بوم است که بر روی آن یک وب سایت ایجاد می کنید. این متن وبلاگ در یک ردیف قرار گرفته است ، که بخشی از یک ظرف بزرگتر است.

و این مربوط به تمام طراحی های صفحه وب است. با استفاده از Learn CSS Layout می توانید درک اساسی از نحوه کار ظروف و ردیف ها و همچنین نحوه قرار دادن محتوا را دقیقاً در جایی که می خواهید بدست آورید..

ابزارهای دیگری که می توانید کشف کنید Flexbox Froggy برای Flexbox اصول و باغ شبکه برای توری اصول ، به ترتیب.

طرح یک موضوع نسبتاً مهم برای درک است ، بنابراین چند ساعت خوب را صرف تجربه کردن در طرح خود کنید. بهترین راه برای یادگیری از طریق تمرین است.

بوت استرپ

الگوی وبلاگ · راه انداز راه انداز

پس از درک نحوه عملکرد چیدمان ، زمان آن رسیده که آزمایش های مشخصی انجام دهید. مطمئنا ، شما می توانید به جلو بروید و سعی کنید UI سفارشی را به عنوان اولین پروژه خود توسعه دهید ، اما این ممکن است شما را از بیش تر از ترغیب شما به ادامه ترساندن ، ترساند..

بنابراین ، شما باید در مورد یک چهارچوب یا دو چیز یاد بگیرید. یک چارچوب روشی ساده برای شروع کار با هر نوع توسعه وب است. به شما ابزار و مستندات داده می شود تا روز اول ساخت وب سایت های تعاملی را شروع کنید. و یکی از بهترین کارها برای انجام این کار Bootstrap است.

کیت wireframe bootstrapپروژه های پاسخگو و همراه اول را در وب با مشهورترین کتابخانه مؤلفه جلویی در جهان بسازید. Bootstrap یک ابزار ابزار منبع باز برای توسعه با HTML ، CSS و JS است.

بوت استرپ به شدت در تمام وب استفاده می شود و بدون شک یکی از محبوب ترین چارچوب های جلویی در جهان است.

هک ، درصد خوبی از سایتهایی که روزانه بازدید می کنید از برخی قابلیت های Bootstrap استفاده می کنند.

یکی از موارد خارق العاده در مورد Bootstrap است چقدر سریع می توانید شروع کنید. صفحات مستندات پر از مثال هستند و از موارد استفاده می کنند. و از همه مهمتر ، سیستم چیدمان Bootstraps با طراحی پاسخگو در ذهن طراحی شده است. بنابراین ، سایت های مبتنی بر بوت استرپ شما به صورت خودکار سازگار با موبایل هستند.

و اگر آنچه را که Bootstrap برای ارائه ارائه می دهد ، دوست دارید ، در اینجا منابع اضافی در چارچوب های محبوب جلویی وجود دارد:

  • 10 بهترین چارچوب JavaScript که باید بدانید
  • 10 بهترین چارچوب CSS برای توسعه دهندگان Front-End

چک لیست قبل

لیست چک جلویی

با وجود فناوری ای که برای ساخت وب سایت های خود استفاده می کنید ، هنوز باید قوانین و مقررات خاصی را رعایت کنید. البته می توان نادیده گرفتن چنین الزاماتی را انتخاب کرد ، اما به قیمت تجربه کاربری و سازگاری دیجیتال.

لیست چک Front-End ابزاری عالی است که می توانید URL وب سایت خود را تهیه کنید ، و این سکو سایت شما را برای انجام بهترین اقدامات در توسعه جلسات حسابرسی می کند. این شامل بررسی اینکه آیا تصاویر خود را بهینه کرده اید یا بهترین اعمال سئو را دنبال می کنید یا خیر.

شما باید این برنامه را امتحان کنید و از آن استفاده کنید تا زمانی که شما را بفهمد الزامات مدرن برای وب سایت ها و برنامه های حرفه ای چیست. علاوه بر این ، رابط کاربری غیر متجاوز و روان یک لذت مطلق برای کار با آن است.

Vue.js

Vue js

Vue.js یک مثال عالی است که نشان می دهد چگونه یک ایده / مفهوم کوچک می تواند به یکی از شناخته شده ترین چیزهای جهان تبدیل شود. در واقع ، Vue.js جامعه طیف جلوی طوفان را گرفته است.

این چارچوب مترقی به توسعه دهندگان کمک می کند تا با استفاده از HTML و JavaScript رابطهای شگفت انگیز کاربر ایجاد کنند.

این چارچوب کاملاً توسط جامعه پشتیبانی می شود – از نظر مالی و توسعه.

این مثال عالی برای چگونگی جمع آوری منبع آزاد و ایجاد اتفاقات عالی است. و ، به عنوان یک توسعه دهنده جلویی ، باید مطالعه بیشتری در مورد آن انجام دهید منبع باز و چرا مهم است.

در اینجا بعضی از موارد بسیار توصیه شده در Vue.js آورده شده است:

و آخر ، پروژه های مختلفی که با Vue.js ساخته شده اند را در قسمت زیر بررسی کنید Vue.js ویترین سایت اینترنتی.

مبانی جلویی

صندوق های پایانی

هر آنچه که تاکنون به آنها نگاه کرده ایم بیشتر از همه آزاد و منبع آزاد بوده است. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که خودتان را بگیرید متن عالی, و شما می توانید به خوبی در راه آزمایش جلوی خود باشید و کاملاً باید باشید! خواندن آموزش و مستندات چارچوب فقط نیمی از نبرد است.

یادگیری واقعی در ویرایشگر متن و مرورگر شما اتفاق می افتد. تنها نکته منفی این رویکرد این است که کاملاً سیستماتیک نیست. شما در حالت آزاد برای همه کار می کنید و نتایج ممکن است به توانایی شما در نظم و انضباط خود تغییر کند.

مگر اینکه شما تصمیم به سرمایه گذاری بگیرید ، و با سرمایه گذاری ، منظورم این است که مبلغ نمادینی را برای خرید هر یک از کتاب های جلویی از آن صرف کنید کتاب جدا. این بچه ها برخی از بهترین ها در صنعت هستند و پیشکسوتان جانبازان مکرر کتاب های خود را توصیه می کنند.

بخش اصول جلویی دارای کتابی در مورد SVG ، CSS ، HTML ، JavaScript و Sass است که مکان شروع مناسبی برای گردش های مدرن جلویی است.

GitHub

گیتوب

GitHub دفتر دیجیتالی شما برای کدگذاری و توسعه همه چیز است. این بزرگترین پلتفرم منبع باز در جهان است که دارای اکثر محبوب ترین چارچوب ها و ابزارهای جهان است.

با استفاده از GitHub ، می توانید پروژه های خود را میزبانی کرده و از دیگران برای ارسال کمک های خود استقبال کنید. و می توانید خود را به پروژه های دیگر ارسال کنید.

همچنین می توانید GitHub و هر آنچه را که ارائه می دهد را کشف کنید. به عنوان مثال ، GitHub دارای لیست های معروف معروف Awesome است که مجموعه گسترده ای از آموزش ها ، منابع ، ابزارها و سایر موارد برای چارچوب ها و فناوری های خاص هستند..

به عنوان مثال., لیست مقدماتی عالی این شامل اطلاعات به روز در مورد آخرین چیزهایی است که می توانید در مورد جلو و از کجا بدانید.

سرریز پشته

آرم سرریز پشته

Stack Overflow به دلیل دقیق ترین Q از شهرت بدنام برخوردار است&یک سایت برنامه نویسی در جهان. و واقعاً اینگونه است.

کاربران Stack Overflow سؤالاتی اندک که هنوز مورد تحقیق و تفحص قرار نگرفته اند را نمی گیرند. و گرچه این ممکن است احساس خدشه ای کند ، اما به ایجاد یک حس قوی از هدف کمک می کند.

می بینید ، هر زمان که کاربر یک سؤال را ارسال کند ، سایر کاربران می توانند آن پاسخ را مطرح کنند. در پایان ، چندین جواب “تأیید شده” دریافت می کنید که کاملاً به سوالات کاربران پاسخ می دهند. در نتیجه ، سلسله مراتب سایت روشن و پایدار است.

به عنوان یک توسعه دهنده مقدماتی مبتدی ، می خواهید از Stack Overflow برای درک موضوعات خاص استفاده کنید ، همچنین در صورت لزوم سؤال کنید. اگرچه برای بیشتر افراد مبتدی ، باید در عرض چند ثانیه پاسخ های مختصر پیدا کنید.

آموزشها & دوره ها: گرفتن در اکوسیستم.

بخش اول کاملاً به منابع و سیستم عامل اختصاص داده شده است که به شما در شروع کار کمک می کند. شما باید برای هر منبعی که ذکر کردیم ، زمان معقول و منطقی را صرف کنید تا بتوانید احساس واقعی را برای آنچه از توسعه جلویی انتظار دارید ، بدست آورید.

پس از انجام همه این کارها ، می توانید توجه خود را به سمت آموزش ها و دوره ها سوق دهید. اینها منابع کاملاً سازمان یافته و با تأکید جدی بر یادگیری هستند.

طیف جلوییتوسعه Front-end مجموعه ای از ابزارها ، چارچوب ها ، کتابخانه ها ، نرم افزار تست و موارد دیگر است. اجازه ندهید دامنه وسیع آن شما را بترساند!

شایان ذکر است که برخی از دوره های زیر به صورت رایگان برای استفاده در دسترس نیست. با این حال ، ما به شما اطمینان می دهیم که توصیه های زیر کاملاً از خط هستند.

علاوه بر این ، سیستم عامل هایی مانند Frontend Masters با تمام فن آوری های مورد استفاده در موفق ترین راه اندازی های جهان شما را سرعت می بخشد.

هدف از این پست ترویج توسعه مقدماتی به عنوان یک سرگرمی نیست ، بلکه فراهم کردن منابع قابل لمس است به گونه ای که بتوانید در تمام راه های خود برای ایجاد شغلی از تمام یادگیری های خود باشید.

اسناد وب MDN

اسناد وب MDN

MDN (شبکه توسعه دهنده موزیلا) قصد دارد آشنایی شما را به یک طریق یا دیگری انجام دهد. این بستر مستندات وب به طور کامل به ترویج نحوه کار وب اختصاص داده شده است. در اینجا می توانید در مورد ابزارهای توسعه دهنده ، فن آوری های وب و خود توسعه وب بیاموزید.

هنگامی که به جستجوی برخی ویژگی های CSS یا HTML می پردازید ، اغلب MDN است که به عنوان اولین نتیجه در Google و سایر موتورهای جستجو به نتیجه می رسد. راهنماها ، مشخصات و بینش های کلی به روشی ساخته شده اند که برای توسعه دهندگان جلوی جلو معنی می دهد.

دوره های جلوی edX

Front End Web edX ed

همانطور که قبلاً در این راهنما بیان شد ، پیروی از برنامه درسی سخت راهی بسیار خطی برای یادگیری و سازگاری است. و برای شروع کار با دوره ها ، باید بررسی کنید که edX چه پیشنهادی دارد. نه تنها پس از اتمام می توانید گواهی نامه دریافت کنید بلکه می توانید با سرعت دلخواه خود یاد بگیرید.

دوره های edX کاملاً ساختار یافته و تأکید روشن بر کمک به دانشجویان برای درک اصول هر موضوع درسی است. در حال حاضر ، شما می توانید فن آوری هایی مانند JavaScript ، HTML5 ، CSS3 و موارد دیگر را یاد بگیرید.

اگر می خواهید گواهینامه جلویی کامل را دریافت کنید ، باید یک سرمایه متوسط ​​متوسط ​​500 دلار سرمایه گذاری کنید – اما این دسترسی مستقیم به مربیان دوره و سایر موارد نیز می دهد. تعداد زیادی شرکت از edX برای ثبت نام کارمندان خود در این برنامه خاص استفاده کرده اند.

کارشناسی ارشد Frontend

کارشناسی ارشد Frontend

مسترهای Frontend شبیه به یک تجربه bootcamp است. دوره هایی که می توانید در این سیستم عامل بیابید ، با تأکید بر محتوای طولانی و یادگیری پروژه محور ، بسیار کامل است.

در اینجا می توانید در مورد فن آوری هایی مانند React ، Vue ، Angular ، Node.js و موارد دیگر اطلاعات کسب کنید. کیفیت تولید بسیار با کیفیت است به گونه ای که می توانید از یک تجربه مشابه با آن در یک دوره واقعی Bootcamp لذت ببرید.

به عنوان یک کاربر ثبت نام شده ، می توانید پیشرفت خود را در صفحه دنبال کنید فرا گرفتن صفحه این صفحه پیشرفت یادگیری شما را دنبال می کند ، درصدی برای هر فن آوری به صورت جداگانه نشان می دهد ، اما همچنین درصدی از پشته ها را نشان می دهد. این یک روش جالب برای ایجاد انگیزه خود است.

نکته آخر اینکه داشتن یک دوره کارشناسی ارشد Frontend Masters در رزومه کاری شما متوجه کارفرمای شما نخواهد شد.

تخم مرغ

تخم مرغ

Egghead بسیار شبیه به سکوی ذکر شده در بالا است اما با دروس محکم تر و متراکم تر مشخص می شود. به عنوان مثال ، “ایجاد لیست پویا در فلوتر با ListViews” فقط 2 دقیقه طول دارد ، اگرچه به شما یادگیری کافی می دهد تا مفهوم را بطور واقعی درک کنید.

Egghead آموزش ها و دوره های مربوط به چارچوب ها ، کتابخانه ها ، زبان ها ، ابزارها و سیستم عامل ها را ارائه می دهد. آیا می خواهید در مورد توسعه تلفن همراه یاد بگیرید؟ مشکلی نیست ، Egghead مواد درسی برای iOS ، Android و سیستم عامل های دیگر دارد.

قیمت گذاری سالانه 250 دلار متوسط ​​است ، اما به شما این امکان را می دهد که به تک تک دوره ها و آموزش های موجود در سایت دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید هر درس را با اعضای دیگر جامعه بحث کنید. ارزش سرمایه گذاری را دارد!

ترفندهای CSS

ترفندهای CSS

کریس کوییر یک افسانه مطلق در جامعه CSS است. او نه تنها بیش از یک دهه با CSS-Tricks روبرو بوده است ، بلکه او بنیان گذار آن نیز است CodePen – یک پلت فرم محبوب به اشتراک گذاری کد برای توسعه دهندگان وب.

نکته ای که می توانید در مورد CSS-ترفندها حساب کنید این است که آن را به طور مداوم به روز می کنید ، و داستان ها بر اساس مباحث و فن آوری های فعلی منتشر می شوند. در نتیجه ، می توانید با استفاده از آموزش هایی که توسط بسیاری از نویسندگان سایت ارائه شده است ، مهارت خود را به سرعت تقویت کنید.

به طور خلاصه ، این یک سایت مفید برای نگه داشتن نشانک های شما و بررسی یک بار در روز است. شما می خواهید ارزش فوق العاده ای از خود آموزش کسب کنید ، بلکه توصیه هایی که در کنار آنها وجود دارد را نیز دریافت خواهید کرد.

اسکاچ

آموزش توسعه وب قفسه برتر - Scotch io

Scotch به همان اندازه منبع یادگیری است و مکانی برای آخرین اتفاقات در توسعه وب است. از سال 2014 تا کنون – این سایت در کنار هزاران آموزش رایگان توسعه وب سایت بسیار جالب توجه قرار گرفته است.

نویسندگان اسکاتلندی به شدت روی فناوری هایی مانند Vue ، React ، Laravel ، Angular ، JavaScript ، Node.js و موارد مشابه تمرکز دارند. و فکر نکنید که اینها برخی از آموزشهای حذفی هستند.

در بیشتر موارد ، شما در حال ساخت برنامه های واقعی و ملموس هستید. به عنوان مثال. آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک کلون توییتر Vue و Adonis بسازید؟ مشکلی نیست ، فقط در دوره رایگان ثبت نام کنید و تنظیم می شوید.

سایت شگفت انگیز است و نمی تواند آن را به اندازه کافی برای هر نوع شیطان جلوی جدید و موجود توصیه کند!

نکات: اگر مبارزه‌ای نباشد ، پیشرفتی حاصل نمی‌شود.

از آنجا که تاکنون این کار را کرده اید ، ممکن است خود را در برخی از نکات زیر افراط کنید. در حالی که جلو کار یک انتخاب شغلی پرسود است ، در حالی که سر خود را به دورن زمانی فعلی می پیچید ، شامل یک منحنی یادگیری نسبتاً شیب دار و کمی سردرد است..

با این وجود ، برای سطح فرصت های شما می توانید جذب کنید – به خوبی ارزش نبرد سربالایی را دارید!

با استدلال یاد بگیرید.

چرا یاد می گیرید برنامه نویسی کنید؟ آیا می خواهید شغل بهتری کسب کنید؟ آیا می خواهید وب سایت های خلاق ایجاد کنید؟ دلیل خود را بفهمید ، زیرا این کار مفید خواهد بود. در آن روزها ، هفته ها حتی وقتی سر خود را در مقابل دیوار می کوبید ، مفید خواهد بود – سؤال می کنید که آیا ارزش این کار را دارید؟.

قبیله خود را پیدا کنید.

شما می خواهید حداقل در صورت امکان با افراد همفکر و حتی مربیان ارتباط برقرار کنید. هنگامی که من برای گرفتن یک کتاب Pascal از یک معلم CS در مدرسه قدیمی خود ، وام گرفتم ، او بسیار دوستانه و با ایده برای کمک به من در مورد هر مشکلی که ممکن است داشته باشد ، بسیار دوستانه بود. مسیری مشابه را با پیدا کردن یک جامعه محلی یا پیدا کردن سایر توسعه دهندگان در انجمن های آنلاین در نظر بگیرید. یادگیری وقتی شخصی انگشت خود را به جایی که باید نگاه کند بسیار آسان است.

از یادگیری همه چیز خودداری کنید.

مسئولیت این را نداشته باشید که همه چیز را خودتان بدانید. وقتی صحبت از جلو است ، شروع با HTML5 و CSS3 بیش از اندازه کافی است. جاوا اسکریپت مانند یخ زدن روی کیک است ، بنابراین مراقب باشید که چه مقدار یخچالی به دست می آورید زیرا ممکن است خود را نفخ کنید! بعد از اینکه با اصول اولیه راحت شد ، مناطق ، موضوعات و چارچوبهای جدید را کشف کنید. نیش های یادگیری کوچک و فشرده کلید اصلی در اینجا است.

اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، مطالعه کنید این پست توسط علی اسپایتل جایی که او بیش از 25 نکته را برای توسعه دهندگان جدید به اشتراک می گذارد.

از آنجا خارج شوید

منتظر چی هستی؟ از آنجا خارج شوید و شروع به یادگیری کنید! اطمینان حاصل کنید که هر چند ماه برای به روزرسانی ها و نکات جدید ، این راهنمای توسعه جلویی را دوباره بررسی کنید.

موفق باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me