به طور سنتی ، درجه های دانشگاه های جهانی فقط برای دانشجویان دارای جیب های عمیق و امکان جابجایی در مجاورت دانشگاه و در آنجا زندگی می کردند تا زمانی که برای گرفتن مدرک طول کشید. اگر می خواهید برای پرداخت هزینه های تحصیل خود کار کنید ، باید میزهای انتظار را در یک رستوران در آن منطقه در نظر بگیرید.

دیگر نه.

با تشکر از سیستم عامل های یادگیری الکترونیکی مدرن ، دانشگاه های برتر از سراسر جهان درجه های آنلاین را ارائه می دهند که بخشی از قیمت همتایان خود را در پردیس هزینه می کنند و به همان اندازه معتبر هستند. همین استادان معتبر به صورت آنلاین و داخل دانشگاه تدریس می کنند ، بنابراین هیچ کارفرمای بالقوه نمی خواهد هنگام خواندن در مورد یک مدرک اینترنتی به دست آمده در CV ، طعنه آمیز بخنداند..

مزایای درجه های آنلاین

شخصی می تواند استدلال کند که کلاسهای سنتی و آفلاین برای ارتقاء کار گروهی بین دانشجویان بهتر است و تعامل چهره به چهره بین دانشکده و فارغ التحصیلان یک مؤلفه مهم در آموزش عالی است. کسانی که این امر را حفظ کنند می توانند یک نکته را داشته باشند ، اگر آنها فقط مطالعات هنری یا حوزه های دیگری را که حضور فیزیکی در آنها وجود دارد می توانند تغییر کنند.

اما در علم کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ، ارتباط چهره به چهره غیر ضروری است. در مقابل ، برخی از موضوعات مانند محاسبات ابری ، توسعه نرم افزار یا روشهای رسمی در محاسبات می توانند از تحویل در یک بستر یادگیری تعاملی بهره مند شوند. دانشجویانی که برنامه های IT آنلاین را انتخاب می کنند می توانند از این فن آوری برای ارتباط با اساتید و سایر دانشجویان به روش های متنوعی استفاده کنند و به تجربه های یادگیری عمیق تری دست یابند.

بنابراین ، اجازه دهید در مورد مزایای درجات آنلاین صحبت کنیم:

 • ارزان تر (زیاد)
 • برنامه های انعطاف پذیر
 • رسیدن به سراسر جهان

نیاز بیشتری?

انتخاب آزادانه مدرک از هر یک از بهترین موسسات جهان را در نظر بگیرید. یا اگر قبلاً دارای مدرک لیسانس هستید ، مدرک دانشگاهی را انتخاب کنید که باعث پیشرفت حرفه شما شود. و حقوق شما.

هرچند پیاده روی در پارک نیست

اما هنوز خیلی هیجان زده نشوید.

فکر نکنید که مطالعه آنلاین به معنای استراحت است در حالی که دانش در جادوی شما وارد می شود. تحصیل آنلاین تلاش زیادی می کند ، به خصوص برای پیدا کردن تعادل مناسب بین کار ، تحصیل ، خانواده و پروژه های شخصی.

انعطاف پذیری برنامه یک امتیاز بزرگ است ، اما شما باید متعهد باشید که تعداد مشخصی از ساعت در هفته را به مطالعات آنلاین خود اختصاص دهید. مدارک آنلاین مدت زمان مشابه درجه های آفلاین را دارند. شما می توانید در صورت گذراندن دوره های همزمان ، آن زمان را کوتاه کنید ، اما این بدان معناست که زمان کمتری برای کار ، استراحت یا در کنار خانواده خود خواهید داشت.

و خواب؛ فراموش نکنید که در نهایت مجبور خواهید بود بخوابید.

اگرچه درجات آنلاین بسیار ارزانتر از تحصیلات دانشگاهی است ، اما آنها هنوز هم مقادیر قابل توجهی هزینه دارند ، بنابراین قبل از تصمیم گیری برای گرفتن مدرک آنلاین ، باید زمان و پولی را که باید برای آن هزینه کنید در نظر بگیرید. برخی از سیستم عامل های یادگیری کمک های مالی ارائه می دهند ، اما فقط به دانشجویان واجد شرایط است.

مدرک لیسانس آنلاین در فناوری اطلاعات به طور معمول برای دانشجویان تمام وقت ثبت نام شده به یک تعهد چهار ساله نیاز دارد. اکثر مدارک کارشناسی ارشد می توانند در یک سال به عنوان یک برنامه شتاب تکمیل شوند ، اگرچه برخی از آنها ممکن است دو یا سه سال طول بکشد.

کلیه مقاطع کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات امکان افزایش حقوق را می دهد ، اما کسانی که با بیشترین افزایش همراه هستند رشته های STEM (علم ، فناوری ، مهندسی و ریاضی).

سیستم عاملهای مطالعه آنلاین

بسترهای نرم افزاری مانند Coursera ، FutureLearn یا edX ارائه بسیاری از دانشگاه های مشهور از مناطق مختلف جهان را متمرکز می کنند. دوره های مختلفی که از طریق این سیستم عامل ها ارائه می شود ، در را برای حرفه علوم کامپیوتر باز می کند یا به پیشرفت های مربوط به کسانی که از قبل در زمینه IT کار می کنند ، کمک می کند..

مدارک آنلاین ارائه شده توسط دانشگاه های برتر اغلب به اندازه نیمی از هزینه معادل مدرک دانشگاهی هزینه دارد. تفاوت در هزینه ، همراه با توانایی کار در هنگام مطالعه ، این درجه ها را به گزینه های مناسب تبدیل می کند تا بتواند بازده سریع سرمایه گذاری را بدست آورد.

کورسرا

کورسرا دارای مدرک کارشناسی آنلاین در علوم کامپیوتر و طیف کاملی از مدارک کارشناسی ارشد آنلاین که بیشترین زمینه های تقاضای امروز را پوشش می دهد ، ارائه می دهد. هدف آن همکاری با بهترین دانشگاه ها برای طراحی برنامه های یادگیری مقرون به صرفه است که درجه ها را برای همه قابل دسترسی تر می کند.

به عنوان نمونه ، مدرک دانشگاهی که 52.000 دلار هزینه دارد ، در صورت دریافت آنلاین فقط 22.000 دلار هزینه دارد. همان مدرک دیپلم برای هر دو مدرک صادر می شود.

اگر به دنبال دریافت مدرک لیسانس در سطح جهانی در فن آوری هستید ، کورسرا لیسانس علوم کامپیوتر را از دانشگاه لندن پیشنهاد می کند. این داغترین موضوعات فنی امروز ، مانند یادگیری ماشین ، هوش مصنوعی ، علوم داده ، محاسبات بدنی ، IoT ، واقعیت مجازی و غیره را در بر می گیرد..

پس از دریافت لیسانس خود ، می توانید برای دریافت مدرک فوق لیسانس علوم داده ، مهندسی یا فناوری اطلاعات ، از میان موارد زیر انتخاب کنید.

 • دانشگاه ایالتی آریزونا,
 • Universidad de Los Andes
 • دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign
 • دانشگاه کلرادو بولدر
 • مهندسی پن
 • دانشگاه لندن

مدارک آنلاین ارائه شده توسط Coursera به دنبال کمک به دانشجویان است تا در آموزش خود سرمایه گذاری کنند و پس از فارغ التحصیلی ، پتانسیل درآمد خود را افزایش دهند. همچنین این پلت فرم کمک مالی برای دانشجویان واجد شرایط ارائه می دهد. برای کاهش ریسک مربوط به ثبت نام در یک برنامه طولانی مدت ، گواهینامه های کارشناسی ارشد ، تخصص ها و دوره هایی که بخشی از مدرک ها هستند ، به شما امکان می دهند بی درنگ یاد بگیرید ، با آزادی پیشرفت در برنامه خود.

اگر بعداً در برنامه کامل پذیرفته شوید ، دوره هایی که گذرانده اید ، برای یادگیری مدرک شما خدمت می کند.

FutureLearn

برای دریافت مدرک آنلاین FutureLearn, ابتدا باید یکی از رشته ها و سطوح کامل را انتخاب کنید ، از گواهینامه های فارغ التحصیل به مدارک کارشناسی ارشد کامل. سپس شما شروع به یادگیری انعطاف پذیر بصورت آنلاین ، کار کردن از طریق برنامه ها ، و کسب اعتبار نسبت به مدرک خود ، هر کجا که هستید هستید.

برای کمک به کلاسها ، فقط به تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه و دسترسی به اینترنت نیاز دارید. برای قبولی در ارزیابی ها ، شما باید تکالیف آنلاین را تکمیل کنید یا امتحانات حضوری را انجام دهید ، که به شما امکان می دهد تا بازخورد دریافت کنید و درک خود را نشان دهید.

پس از تکمیل کلیه برنامه ها و گذراندن تمام ارزیابی ها ، مدرک کسب خواهید کرد و یک مدرک معتبر بین المللی کسب خواهید کرد. تجربه یادگیری در آینده یادگیری شامل تماشای فیلم ، خواندن مقاله ، انجام تست و انجام تکالیف بصورت آنلاین است. شما می توانید در بحث های آنلاین بپیوندید و در گروه های مطالعه مجازی با همسالان همکاری کنید ، از مربیان خبره بازخورد بگیرید و به کتابخانه دانشگاه ، منابع آنلاین و پشتیبانی کامل دسترسی پیدا کنید..

دانشگاه هایی که هم اکنون مدرک آنلاین را در FutureLearn ارائه می دهند شامل موارد زیر است.

 • دانشگاه آنگلیا روسکین
 • دانشگاه کاونتری
 • دانشگاه Deakin
 • دانشگاه مردوخ
 • دانشگاه آزاد
 • دانشگاه گلاسکو
 • دانشگاه نیوکاسل استرالیا.

در زمینه فناوری اطلاعات و علوم رایانه ، FutureLearn بیش از 70 دوره را ارائه می دهد که مباحثی از قبیل داده کاوی ، روباتیک ، هوش مصنوعی ، امنیت سایبری ، fintech و بسیاری دیگر را در بر می گیرد. قیمت برای مدرک کارشناسی ارشد حدود 20.000 دلار است.

FutureLearn دوره های کارشناسی ارشد رایگان را ارائه می دهد ، که بخشی از برنامه های مدرک دانشگاهی هستند ، بنابراین می توانید بدون هزینه کردن هزینه ، درک درستی از نحوه تحصیل آنلاین برای مدرک داشته باشید..

edX

این بستر برنامه های لیسانس مقرون به صرفه و انعطاف پذیر با عنوان MicroBachelors را ارائه می دهد که به طور متوسط ​​166 دلار برای هر اعتبار هزینه می کند. بسیاری از شرکت ها به پوشش هزینه های تحصیلی برای کارمندان واجد شرایط کمک می کنند ، بنابراین حتی ممکن است با کمی هزینه و یا به هیچ وجه هزینه ای در بر نداشته باشد. برنامه های MicroBachelors به ​​شما امکان می دهد تحصیل آنلاین و با سرعت خود را شروع کنید ، مطالبی که برای حرفه شما مهمترین است.

برای هر اعتباری که کسب می کنید ، یک گواهی دریافت می کنید که با استفاده از آن می توانید موفقیت خود را نشان دهید.

مدارک کارشناسی ارشد در edX بین 10.000 تا 25.000 دلار قیمت دارد. همان مدارک تحصیلی که در محوطه دانشگاه گرفته می شود ، بین 40.000 تا 60.000 دلار هزینه دارد. با آموختن یک درجه آنلاین در edX ، به همان سختشی خواهید یافت که اگر در محوطه دانشگاه تحصیل می کنید ، و از طریق جلسات ویدئویی زنده ، ارتباط همتا و کار پروژه یاد خواهید گرفت..

لیست دانشگاه هایی که با EDX برای تدریس در مقاطع کارشناسی ارشد همکاری می کنند ، در زیر آمده است.

 • جورجیا تکنیک,
 • دانشگاه تگزاس در آستین,
 • دانشگاه ایندیانا
 • دانشگاه پوردو
 • دانشگاه ایالتی آریزونا
 • دانشگاه بوستون.

مدارک کارشناسی ارشد موضوعات بسیار متمرکز مانند تجزیه و تحلیل کسب و کار ، سیستم های اطلاعات جغرافیایی ، انفورماتیک مراقبت های بهداشتی ، آمار ، علوم داده و امور مالی را پوشش می دهد.

دانشگاه برای همه

شای رسف ، رئیس دانشگاه مردم ، گفت که هرکسی که دارای مدرک دبیرستان است می تواند 100٪ بصورت آنلاین تحصیل کند و مدرک دانشگاهی بدون مجوز تحصیلی را نیز دریافت کند. رئیس جمهور رسف در سخنرانی TED اظهار داشت: “UoPeople در حال تغییر آموزش عالی از یک امتیاز برای تعدادی از تبدیل شدن به یک حقوق اساسی ، مقرون به صرفه و در دسترس برای همه است.”.

ابتکاراتی مانند این ، به همراه گزینه های مقرون به صرفه ای که سیستم عامل های یادگیری آنلاین ایجاد می کنند ، چشمگیر آموزش عالی را تغییر می دهند. امروزه شرکت ها می توانند به جای اینکه سعی کنند فارغ التحصیلان اخیر را به محض اینکه در دروازه های دانشگاه می گذرند ، مدارک حرفه ای مورد نیاز خود را در هر مکانی پیدا کنند ، به جای اینکه سعی کنند فارغ التحصیل شوند و مدرک خود را در دست بگیرند..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me