با انتخاب دوربین امنیتی مناسب در منزل آرامش خود را تسکین دهید!

سالها پیش ، سیستم های امنیتی منزل آنچنان گران و دشوار نبودند که اکثر مردم مجبور بودند به سادگی به قفل های درب و پنجره خود اعتماد کنند و دعا می کنند که متجاوزان به جای آن هدف دیگری را انتخاب کنند. امروز قیمت ها بسیار کاهش یافته است و فناوری آنقدر فراگیر و سر راست شده است که هیچ بهانه ای برای نصب دوربین هایی نداریم که از ما و خانه های ما محافظت کند..

علاوه بر این ، دلایل دیگری برای قرار دادن دوربین در خانه های ما وجود دارد که فقط مانع از حمله می شوند. با دوربین های داخل خانه می توانیم از هر کجا که هستیم ، بچه ها ، بزرگان و یا فعالیت های حیوانات خانگی خود را بررسی کنیم. ما می توانیم به افرادی که تنها در خانه کار می کنند ، توجه داشته باشیم. می توانیم بررسی کنیم که چراغها را روشن کرده ایم یا پنجره ای باز است ، و حتی می توانیم با هر کسی که در خانه است ، در آنجا دور باشیم صحبت کنیم.

خرید آرامش

سیستم های امنیتی خانگی سنتی ، با هشدارهای شنیدنی و حرکت یا کشف شکستگی ، برای مجرمان به خوبی شناخته شده اند. آنها می دانند که چگونه آنها را غیرفعال کنند یا حتی صاحبان آن ها را تحریک کنند تا با ایجاد هشدارهای مکرر جعلی ، آنها را خاموش کنند..

یک دوربین امنیتی خانگی داخلی یک مکمل عالی برای سیستم های دزدگیر سنتی است. هر وقت زنگ خطر آتش سوزی شد ، می توانید فید ویدیوی زنده را بررسی کنید تا ببینید چه اتفاقی در خانه رخ می دهد ، و اقدامات لازم را انجام دهید. اما حتی اگر سیستم امنیتی ندارید ، یک دوربین امنیتی خانگی داخلی می تواند بیشتر کارها را انجام دهد و از وقوع کارهای ناخواسته جلوگیری کند.

تفاوت بین یک دوربین داخلی و یک فضای باز در این است که دومی در معرض شرایط مختلف آب و هوایی قرار دارد و برای جلوگیری از دستکاری باید از مواد با دوام بیشتری ساخته شود. در مقابل ، دوربین های داخلی تمایل به کوچکتر و سبک بودن دارند و همچنین ارزان تر هستند. به طور کلی ، آنها نیز کمتر مزاحم هستند.

ویژگی های مطلوب دوربین امنیتی منزل داخلی

اگر تمام ویژگی های لازم را داشته باشد ، یک دوربین منفرد می تواند به عنوان یک سیستم امنیتی منزل کامل عمل کند. دامنه قیمت این نوع دستگاه ها از کمتر از 50 دلار به بیش از 300 دلار می رسد. بدیهی است که تنها دوربین های با قیمت بالاتر همه موارد مورد نیاز شما را از نظر امنیت خانه ارائه می دهند. اما می توانید به دنبال سازش بین قیمت و ویژگی ها باشید و مدلی را پیدا کنید که انتظارات شما را برآورده کند و همچنین مقرون به صرفه است.

اصلی ترین ویژگی هایی که باید در دوربین امنیتی منزل جستجو کنید شامل موارد زیر است:

فضای ذخیره ابری: فیلم ویدئویی که توسط یک دوربین گرفته شده است باید در جایی ذخیره شود ، در صورت نیاز به بررسی آن یا در نهایت استفاده از آن به عنوان اثبات برخی از جرایم. ذخیره سازی ابر بهترین گزینه برای این موضوع است زیرا فایل های ویدیویی فضای زیادی را در اختیار شما قرار می دهند و یک درایو محلی یا کارت حافظه می تواند خیلی سریع پر شود. بسیاری از دوربین های امنیتی خوب ، فضای ذخیره سازی ابری بزرگ را به صورت رایگان ارائه می دهند.

دسترسی به موبایل و وب: در حالی که خارج هستید ، می خواهید با تماشای فیلم دوربین خود در دستگاه تلفن همراه ، در یک صفحه وب یا هر دو ، آنچه در خانه شما اتفاق می افتد را ببینید..

منبع انرژی: برخی از دوربین ها از باتری استفاده می کنند. دیگران از سیم برق استفاده می کنند. هر گزینه دارای جوانب مثبت و منفی است: باتری ها نیاز به تعویض یا شارژ مجدد دارند ، در حالی که سیم های برق باید از یک پریز برق در فاصله کمی باشند..

اتصال: Wi-Fi در هنگام خاتمه اتصال اینترنت منزل شما بسیار عالی است. اما در صورت برخورد طوفان و خاموش شدن برق ، دوربین برای اتصال به اینترنت به گزینه دیگری نیاز دارد. اتصال سلولی یک ویژگی نادر است ، اما اگر به دنبال یک سیستم امنیتی ناکام هستید ، یکی از موارد ضروری است.

دید در شب: این یک ویژگی ضروری برای دوربین های امنیتی است زیرا حتی اگر چراغ خانه را روشن کنید ، یک سارق می تواند به سادگی آنها را خاموش کرده و شما را کور کند ، در صورتی که دوربین شما در تاریکی نبیند.

بسیاری از ویژگی های دیگر برای در نظر گرفتن وجود دارد ، مانند تشخیص حرکت ، تشخیص چهره ، هوش مصنوعی ، صوتی و موارد دیگر. اگرچه مبلغ زیادی نیست که برای یک دوربین هزینه کنید ، اما باید تمام ویژگی ها را بررسی کنید و مقایسه های کاملی انجام دهید ، بنابراین پشیمان نخواهید شد که بعد از خرید و نصب یک مدل خاص را انتخاب کنید.

در اینجا عکس های ما در زمینه دوربین های امنیتی منزل داخلی آورده شده است:

حلقه Logitech

فکر کردن در مورد چیزی سخت است حلقه Logitech 2 ارائه نمی دهد با کمتر از 200 دلار ، Logitech Circle قادر است ویدیوهای 10 تا 60 ثانیه ای را در ابر خصوصی و خصوصی شما جمع کند و در کل حداکثر 24 ساعت فیلم دارد. با Amazon Alexa و Google Assistant سازگار است.

از یک باتری قابل شارژ استفاده می کند و با کار کردن در حالت کم مصرف انرژی را ذخیره می کند تا اینکه هنگام تشخیص حرکت از خواب بیدار شود. اگر می خواهید از ویژگی های اضافی بپردازید ، می توانید تشخیص چهره ، گزارش های روزانه سفارشی ، روزهای بیشتر ذخیره ویدیو و موارد جالب دیگر را بدست آورید.

eufyCam

eufyCam 2 هزینه حدود 300 دلار – این مزیت استقلال بودن را ارائه می دهد. این بستگی به فضای ذخیره سازی ابر ندارد ، زیرا این کارت دارای یک کارت حافظه microSD 16 گیگابایتی است که می تواند ضبط یک سال کامل را با در نظر گرفتن 10 بخش فیلم 30 ثانیه ای در روز داشته باشد..

همچنین به سیم برق یا شارژ مجدد باتری ها بستگی ندارد: باتری آن در حالت آماده به کار 365 روز یا سه سال دوام می آورد.

Wyze Cam V2

با کمتر از 20 دلار, Wyze Cam V2 یکی از کم هزینه ترین دوربین های امنیتی خانگی است که می توانید پیدا کنید. اگر می خواهید با چیزی ساده شروع کنید و به هیچ ویژگی پیچیده ای نیاز ندارید بهترین گزینه است.

اما اکثر پایه ها را در بر می گیرد: دید در شب ، ذخیره رایگان ابر ، تشخیص حرکت ، کنترل صدا از طریق الکسا و دستیار Google و غیره. این یک جریان زنده با کیفیت 1080p را ارائه می دهد که می توانید با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود تماشا کنید. شما می توانید دسترسی به دوربین را به اشتراک بگذارید ، بنابراین همه اعضای خانواده می توانند جریان مستقیم و ضبط های آن را مشاهده کنند.

D-Link

برای حدود 60 دلار, این دوربین وضوح تصویری کامل HD 1080p و وضوح دید بالا را ارائه می دهد. شما یک ویدیوی دقیق و زنده و ضبط شده دریافت خواهید کرد. این دستگاه می تواند صدا یا حرکتی را تا 16 پا از تاریکی کل تشخیص دهد و به طور خودکار اعلان های هشدار را فشار دهد تا شما را 24/7 نگه دارد. صوتی دو طرفه به شما امکان می دهد تا با افراد در خانه صحبت کنید یا به سگ خود بگویید که از مبل پیاده شود.

این امکان را برای ذخیره سازی رایگان و یا پولی ذخیره سازی ابری یا ضبط به کارت MicroSD به شما می دهد ، که می توانید در برنامه mydlink مشاهده کنید. این برنامه همچنین می تواند برای مشاهده از راه دور ، ضبط ، تنظیم ضبط برنامه ریزی شده ، و خرج کردن برای بزرگنمایی تا 10 برابر استفاده شود. یک ویژگی جالب توجه نگاه 3 ثانیه ای به عقب است: شما همیشه می توانید ببینید چه چیزی باعث رکورد شده است.

Google Iest Cam IQ داخلی

با قیمتی بین 150 تا 200 دلار, دوربین داخلی Google Iest Nest IQ از تنظیمات آسان آن ، فیلم تیز آن با دید در شب درجه یک و ویژگی های یکپارچه سازی جالب آن است. این محصول با محصولات خانگی هوشمند Google ، مانند ترستوستات نسترنگ یادگیری و زنگ دود Nest Protect سازگار است. Nest Cam به شما امکان می دهد تا صحبت کنید و از طریق آن گوش کنید ، بسیار شبیه به یک مانیتور کودک دو طرفه. البته صوتی با کیفیت بالا انتظار ندارید ، اما به اندازه کافی خوب است که هنگام ورود از مدرسه به فرزندانتان “سلام” بگویید و یا حتی با فریادهای دیوانه کننده یک مزاحم را فریب دهید.

حلقه

دوربین داخلی داخل حلقه می تواند به عنوان یک همراه برای یک محصول در درب یا به عنوان یک وسیله مستقل استفاده شود.

با حدود 60 دلار ، دوربین داخل ساختمان 2 از طریق برنامه حلقه یک شکل کوچک ، تشخیص حرکت ، صدا صوتی دو طرفه ، سازگاری الکسا و نمای زنده را ارائه می دهد. باتری ندارد ، بنابراین باید آن را به یک پریز برق وصل کنید. با هزینه ماهانه 3 دلار ، می توانید برنامه Protect Basic Plan را اضافه کرده و فیلم ها را به مدت 60 روز ضبط کنید.

یی گنبد

برای حدود 40 دلار, دوربین یی گنبد با ویژگی های بسته بندی شده است. این لنز دارای شیشه ای با زاویه دید 1080p با کیفیت بالا است که در ترکیب با زاویه چرخش 345 درجه افقی و 115 درجه عمودی ، پوشش کاملی از محیط دوربین می دهد. همچنین دارای دید در شب پیشرفته است و دارای 8 مهره LED مادون قرمز است که فاصله مشاهده را تا 3 متر افزایش می دهد. این شرکت خدمات پاسخگویی اضطراری 24/7 اختیاری را با قیمت 4.99 دلار در ماه ارائه می دهد.

هشدارهای حرکتی دوربین می توانند فوراً اعلان های اضطراری معتبر Noonlight را درگیر کنند ، که می توانند اقدامات خود را با آژانس های اورژانس پزشکی ، پلیس و ادارات آتش نشانی برای رسیدگی به هر شرایطی انجام دهند. می توان آن را با محصولات YI Home و YI Cloud یکپارچه کرد تا یک سیستم خانه هوشمند کامل و کارآمد را پیکربندی کند.

Arlo Pro 3

کمتر از 500 دلار, Arlo Pro 3 از 100٪ عاری از سیم است. اما به یک ایستگاه پایه یا Arlo SmartHub یا Arlo SmartHub نیاز دارد که بصورت جداگانه می فروشد. این نرم افزار با الکسا و دستیار گوگل کار می کند و شامل 3 ماه سرویس هوشمند Arlo ، با ضبط های 30 روزه ابر است. این فیلم 2K با HDR ارائه می دهد که به شما امکان می دهد اشیاء را بزرگنمایی کنید و جزئیات و رنگ های واضح تری ببینید.

حتی رنگ دید در شب را نیز ارائه می دهد ، یک ویژگی نادر در این نوع دوربین است. اگر شما نیاز به روشن کردن شب و خاموش کردن مهمان های ناخواسته دارید ، یک نورافکن یکپارچه کار را انجام می دهد.

دوربین ابر آمازون

برای حدود 120 دلار ، دوربین ابر آمازون تقریباً همه مواردی را که ممکن است برای ایمن نگه داشتن منزل خود داشته باشید ، دارد: صدا دو طرفه ، دید در شب ، Full HD 1080p و یک آزمایش رایگان 30 روزه از هر اشتراک Cloud Cam. تشخیص حرکت و فناوری دید کامپیوتر ، اعلانهای قابل تنظیم را ارائه می دهد ، بنابراین فقط هشدارهای مهمی دریافت خواهید کرد.

این سرویس با Amazon Key ، یک سرویس تحویل در داخل و داخل اتومبیل کار می کند و به محموله های مجاز اجازه می دهد تا در مواقع مشخص به منزل مشتری ، صندوق پستی یا صندوق اتومبیل یک آمازون نخست دسترسی پیدا کنند ، به منظور جلوگیری از سرقت بسته ها.

قناری

این یکی فقط یک دوربین داخلی نیست. با قیمت کمتر از 100 دلار, قناری یک سیستم امنیتی خانگی کامل ارائه می دهد. علاوه بر دوربین کامل HD 1080p ، دستگاه دارای مانیتور با کیفیت هوا است که همچنین دما و رطوبت را حس می کند و زنگ داخلی نیز دارد که به سطح صدای 90+ دسی بل می رسد – آژیر مناسب برای ترساندن متجاوزان. این دوربین یک نمای 147 درجه ای را نشان می دهد ، به اندازه کافی برای دیدن یک خانه کامل در هنگام حضور در خانه ، شما را به خانه می اندازد.

برای کنترل صدا با الکسا و دستیار Google همکاری می کند. تنها اشکال این است که شما باید هزینه بسیاری از ویژگی های Canary را با سیستم خود پرداخت کنید.

چقدر برای آرامش خاطر خوب است?

ما دیده ایم که برخی از دوربین های امنیتی داخلی در محدوده قیمت 200 دلار هستند. اما اگر می توانید دو ویژگی را استعفا دهید ، می توانید آن قیمت را به کمتر از 30 دلار کاهش دهید ، بنابراین حتی اگر بودجه شما محدود باشد ، دلیلی برای عدم دست یابی به یکی از مدل های ارزان تر وجود ندارد. بدون شک بهتر از این خواهد بود که اصلاً بدانید چه اتفاقی در خانه می افتد وقتی که در آنجا نیستید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me