دنیای مدرن شیوه درک مردم از مفهوم یک زندگی عادی را تغییر داده است. مدتی را بیرون بگذارید و به اطراف خود نگاه کنید.

تصویر “عادی” چگونه به نظر می رسد?

همه در دنیای کوچک خود چنان مشغول کار هستند که فراموش می کنند آنچه را که از زندگی به دنبالش هستند می فهمند.

شما آنقدر وقت خود را صرف تلاش برای برآورده کردن آینده “جهان اتوپیایی” خود می کنید که به طور ناخودآگاه تمایل دارید زمان حال خود را از دست ندهید. تمام وقت شما در چرخه مداوم روندهای نگران کننده سپری شده است. شما هیچ وقت برای استراحت یا تامل در زندگی ندارید زیرا همیشه مانند آن مورچه های کوچک و شلوغ در حال فرار هستید.

در نتیجه ، شما خیلی از مسائل مربوط به سلامتی تحت تأثیر قرار گرفته اید ، خیلی قبل از زمانی که قرار بود نمایش دهند. به نوعی ، این اوقات استرس زا فقط به عنوان یک کاتالیزور عمل می کند تا وضعیت روحی و جسمی شما را بدتر کند. مردم اکنون قربانی فشارخون هستند (لیست دستگاههای هوشمند ما را برای نظارت بر فشار خون بالا) ، دیابت ، افسردگی و موارد دیگر ، قربانی فشارخون قبل از تماس با میانسالی کنید..

بنابراین راه حل چیست?

البته ، شما نمی توانید به راحتی بنشینید و آرام باشید. دنیا برای انجام این کار در مسیری پیش روی شما حرکت کرده است. تنها راه مقابله با آن این است که خود را به اندازه کافی از نظر جسمی و روحی متناسب نگه دارید تا بتوانید بدون ایجاد خطراتی در مورد آنچه در حال حاضر است ، با مسابقه ادامه دهید..

و چه می تواند یک راه حل بهتر از اختصاص فقط 10-20 دقیقه از وقت خود برای مدیتیشن باشد?

قدرت مدیتیشن برای حفظ آرامش و تمرکز شما غیرقابل انکار است. این نه تنها به شما در رسیدن به آنچه می خواهید کمک خواهد کرد بلکه اعتماد به نفس شما را نیز تقویت می کند زیرا می دانید دقیقاً کدام مسیر را دنبال کنید.

بیایید برخی از بهترین ابزارها و برنامه ها را پیدا کنیم که می تواند بهترین دوست شما باشد زیرا قصد دارید یک زندگی پایدار ، روان و آرام را در پی سعادت داشته باشید.

موزه

موزه وسیله ای عالی برای کمک به آرامش ذهن شلوغ شماست. این پیشانی مدرن از طریق بلوتوث به تلفن همراه شما متصل می شود و شما را قادر می سازد تا ساعت ها مراقبه کنید. اگر در مدیتیشن مشکلی دارید ، Muse دستگاهی است که باید بلافاصله امتحان کنید.

موسیقی ، برنامه مراقبه ، مدیتیشن

هنگامی که تلفن شما به پیشانی بند وصل شد ، می توانید برنامه Mede meditating را که برای بارگیری در دسترس است ، شروع کنید. حالا با بسته بودن چشمانتان استراحت کنید. این کار با اندازه گیری سیگنال های مغز شما درست مثل یک مانیتور ضربان قلب کار می کند. سپس فعالیت مغز شما را با حسگرهای کالیبره شده و اقدامات برای آرام کردن آن تشخیص می دهد.

این برنامه همچنین به شما امکان می دهد پیشرفت خود را ردیابی کنید ، بنابراین می دانید نتایج شما دقیقاً چیست. از سر پیشانی می توان با استفاده از شارژ مجدد آن ، در کشش 5 ساعت استفاده کرد.

شما همچنین می توانید آن را به دوست یا خانواده خود وام دهید زیرا استفاده از آن برای یک کاربر تنها محدود نمی شود.

برنامه Muse با دستگاه های iOS و Android سازگار است. بنابراین می توانید بدون در نظر گرفتن دستگاهی که استفاده می کنید ، اکنون آن را امتحان کنید.

مجموعه آواز کاسه

باستانی مجموعه کاسه آواز یکی از قدیمی ترین روش های درمانی و مراقبه است. شما می توانید از این مجموعه برای کمک به یوگا ، مراقبه ، برای تسکین نوزادان و نوزادان ناراحت ، برای انجام اقدامات درمانی استفاده کنید. پخش مجموعه آسان است.

برنامه مراقبه ، مدیتیشن ، یوگا

شما نیاز دارید که کاسه را روی دست چپ خود نگه دارید و با استفاده از ملکه چوبی ، برای گرم کردن آن کاسه را بزنید. حالا در جهت عقربه‌های ساعت حرکت کرده و مالیدن لبه بیرونی کاسه را ادامه دهید. آرامش بخش ترین صدایی را خواهید شنید که مانند یک اکو دور از دو اورتون هارمونیک احساس می شود.

این ست کاسه ای برای شما 39.97 دلار هزینه خواهد داشت ، و یک کوسن ابریشمی پر جنب و جوش برای مجموعه شما به همراه دارد. این می تواند یک هدیه عالی برای خانواده یا یک دوست باشد. هر محصول با دست انتخاب و توسط شرکت بازرسی می شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ نقصی ندارد.

آرام باش

دقیقاً همانطور که از نام پیداست, آرام باش یکی از برنامه های پیشرو در مدیتیشن است که ذهن شما را تازه و آرام نگه می دارد. این یک بسته کامل برای نگه داشتن ذهن و بدن شما نسبت به روندهای در حال تغییر زندگی است.

این که آیا با مدیتیشن کردن ، الگوهای خواب مختل شده ، تمرکز بر روی اهداف خود و حفظ قدرت از نظر جسمی مشکل دارید ، آرام می تواند بهترین راه حل را برای مقابله با همه نگرانی های شما ارائه دهد.

موسیقی ، برنامه مراقبه ، مدیتیشن

ابتدا می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید. اگر از نتایج راضی هستید ، پیش بروید و نسخه برتر را دریافت کنید. می توانید کل کتابخانه ای از داستانهای خواب را کشف کنید که به صورت هفتگی به روز می شوند ، برنامه های بدن آرام ، بیش از 100 مراقبه راهنما که نحوه برخورد با اضطراب ، استرس ، خواب ، روابط و موارد دیگر را نشان می دهد..

ارزش هر پنی است که می خواهید برای آن هزینه کنید.

 اومانا

اولین چیزی که مرا به خود جلب می کند این برنامه, “Om” به اسم است. اهمیت صدا “Om” در مراقبه نیازی به ذکر ندارد. این نشانگر جوهر واقعیت و بیداری آگاهانه خود درونی است. Omvana می تواند شریک ایده آل شما در کمک به شما در کسب اطلاعات بیشتر در مورد خود باشد و به شما کمک کند تا به حقیقت عمیق تر زندگی و واقعیت بپردازید..

موسیقی ، برنامه مراقبه ، مدیتیشن ، امانا

این مجموعه ای از تن از آهنگ های مراقبه در سطح جهانی است که نه تنها به طرز معقولی شما را بیدار می کند بلکه به شما در مقابله با تمرکز ، صلح ، خواب و روشنگری کمک می کند. بهترین چیز در مورد این برنامه این است که شما می توانید بلافاصله و بدون پرداخت هزینه ، از آن استفاده کنید. تنها چیزی که شما نیاز دارید این است که یک تلفن هوشمند و اینترنت داشته باشید و شما هم خوب باشید.

فضای مرکزی

مورد بعدی در لیست ما است فضای مرکزی کاربرد. می توانید این برنامه را در تلفن هوشمند خود بارگیری کرده یا به صورت آنلاین وارد سیستم شوید و از امروز شروع به مراقبه کنید. سعی کنید فقط سه هفته بدون برنامه از برنامه استفاده کنید و ببینید که چگونه زندگی شما تغییر می کند. راهنماهایی که می توانید از طریق این برنامه به آنها دسترسی داشته باشید می توانند مانند استرس زا کار کنند تا فورا ذهن شما را تقویت کند.

موسیقی ، برنامه مراقبه ، مدیتیشن ، فضای مجازی

در صورت احساس استرس از چیزی یا احساس بیقراری ، راهنمایی های متخصص راهب ، اندی پودیکومبه سابق می تواند کمک شایانی کند. این در واقع هیچ گفتار تصادفی نیست که می تواند شما را به طور موقت بالا ببرد. این تکنیک های ساده ای هستند که توسط علم پشتیبانی می شوند و ذهن شما را برای زندگی سالم تر و شادتر آموزش می دهند.

اگر هم اکنون آن را بارگیری کنید ، می توانید آن را با قیمتی با تخفیف به عنوان هدیه سال نو میل کنید.

بودجه کردن

این برنامه مدیتیشن در روزهای شلوغ دیگر هیچ وقت اضافی را از شما درخواست نمی کند. مانند بسیاری از برنامه های مراقبه ، لازم نیست زمان مراقبه خود را از زمان کار خود جدا کنید. زیرا می توانید هر زمان که بخواهید و با هر سرعتی که در آن هستید از این برنامه استفاده کنید.

برنامه مراقبه ، مراقبه ، بودجه

همچنین برای استفاده از این برنامه نیازی به پرداخت هزینه اشتراک ندارید. این هزینه یک بار را برای شما شارژ می کند که بسیار کم و مقرون به صرفه برای شما است. مخترع این برنامه تجربه مراقبه شخصی خود را با فناوری پیشرفته ترکیب کرده است تا به مردم کمک کند تا چیزی عمیق تر و با ارزش تر به دست آورند.

می توانید این برنامه را در دستگاه iOS یا Android خود بارگیری کنید زیرا در هر دو دستگاه موجود است.

مربی تعادل داخلی

اگر اخیراً احساس می کنید کمی پراکنده ، غرق و مضطرب هستید, مربی تعادل داخلی می تواند بهترین انتخاب برای بهتر شدن شما باشد. فناوری تعادل درونی با تجزیه و تحلیل ضربان قلب شما و درک وضعیت عاطفی ذهن شما کار می کند. به شما آموزش می دهد که یک وضعیت فیزیولوژیکی بسیار کارآمد به نام انسجام HRV ایجاد کنید. این به شما کمک می کند تا ذهن خود را پاک کنید و باعث افزایش احساسات خود شوید.

تعادل داخلی

با تجزیه و تحلیل ریتم قلب خود می توانید بهترین درک شرایط عاطفی خود را داشته باشید. تراز داخلی می تواند دقیقاً به شما کمک کند. بنابراین اکنون آن را امتحان کنید و تعادل خود را دوباره به دست آورده و احساس قدردانی و دلسوزی خود را دوباره تجدید کنید.

رویای استاد

وقتی صحبت از داروی جایگزین است ، دیپاک چوپرا نیازی به ذکر ندارد. او می تواند متفکرانه ترین راه حل را به شما پیشنهاد دهد و به شما کمک کند مشکلات خود را در هیچ زمان و به هیچ وجه حل نکنید. خود خواب از خواب ابزار تنها راه حل دیگر برای افرادی است که برای یافتن صلح و ثبات در زندگی خود سرگردان هستند.

رویای مستر

این ابزار شامل بیش از 80 برنامه داخلی برای کمک به شما در بهتر خوابیدن است. اینها برنامه هایی برای استرس ، اضطراب و آرامش ، برنامه هایی برای مدیتیشن ، برنامه هایی برای رویاپردازی ، خوابیدن ، ایجاد حالت های تغییر یافته و حتی برنامه هایی برای ایجاد انرژی است. بسیاری از این برنامه ها توسط خود دیپاک چوپرا روایت شده است.

شما می توانید این محصول را فقط با 349 دلار سود کنید.

تایمر بینش

تایمر بینش مدیتیشن را آسانتر از آنچه فکر می کنید کرده است. با استفاده از این برنامه می توانید یک محیط زیبا برای مدیتیشن و پیدا کردن آرامش ایجاد کنید. بنابراین می توانید هم اکنون به انجمن Insight Timer بپیوندید و بخشی از آن هزاران عضو باشید که بیش از 1 میلیون ساعت مراقبه می کنند.

تایمر مراقبه

شما می توانید از طیف وسیعی از زنگ های کاملاً صلح آمیز در برنامه انتخاب کنید. تایمر در برنامه به شما کمک می کند مدت زمان خود را بدانید و حتی به شما امکان می دهد زنگ هشدار را تنظیم کنید تا شما را از خواب بیدار کند. تایمر با آرامش در پس زمینه کار می کند و جلسه شما را دنبال می کند.

برنامه Mindfulness

برنامه ذهن آگاهی

سلامتی ذهنی و جسمی خود را با استفاده از آن بهبود بخشید برنامه ذهن آگاهی. وقتی این برنامه را بر روی تلفن خود قرار دادید ، می توانید به هر مکانی که هستید دسترسی پیدا کنید.

بعد از شرکت در جلسه هدایت شده و ساکت که مدت زمان آن بین 3 تا 30 دقیقه باشد ، تفاوت را احساس کنید. سازندگان این برنامه چنان مشتاق بودند که بهزیستی ذهنی شما را بهبود بخشند و حتی یک دکمه یادآوری اضافه کرد تا در مورد هدف خود برای تمرکز بیشتر به شما یادآوری کند. اکنون آن را امتحان کنید و به ما بگویید که چگونه آن را دوست دارید.

نتیجه

منابعی که در بالا ذکر شد ابزارها و برنامه های عالی برای تقویت بهزیستی روحی و جسمی شما هستند. امیدواریم که مجموعه ما را دوست داشته باشید. اگر برنامه یا ابزار دیگری وجود دارد که از آن استفاده کرده اید ، از طریق نظرات خود در زیر به ما بگویید. اگر خوب باشد ، لیاقت حضور در پست ما را دارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me