چه کسی نمی خواهد زندگی سالم داشته باشد?

همه انجام میدهند!

اما چگونه اطمینان می دهید که همه شما مناسب و خوب هستید و زندگی عاری از هرگونه بیماری خطرناک پزشکی را پشت سر می گذارید؟ به خصوص وقتی که خیلی عجله دارید با عجله سعی کنید همه جعبه های لیست کارهای خود را برای روز بررسی کنید ، که البته در چرخه بی پایان خود تکرار می کند.

یافتن وقت برای دیدن پزشک تأیید تناسب اندام شما با چنین برنامه های شلوغی که هر روز منتظر شما هستند ، به سختی ممکن نیست.

پس گزینه چیه؟ این مقاله همه چیز راجع به آن است.

امروز لیستی از دستگاه هایی داریم که می توانند سلامت شما را تحت نظر داشته باشند. این ردیاب های بهداشتی با پیشرفته ترین فناوری برای ردیابی نحوه انجام کار در زندگی روزانه شما طراحی شده اند. هر بار که یک عیب تشخیص داده شود ، بلافاصله به شما اطلاع می دهد تا در صورت لزوم بتوانید یک پزشک را ببینید.

گارد ECG

گارد ECG مانیتور قلب و سلامت پوشیدنی است که به طور مداوم چشم شما را نگه می دارد تا از سلامتی عالی برخوردار باشد. با پوشیدن این وسیله بر روی بدن ، شما نه تنها از حفظ ضربان قلب ، درجه حرارت بدن و الگوهای خواب خود اطمینان می دهید بلکه فرصتی برای مدیریت سطح استرس خود ، کنترل وضعیت بدن و انجام کارهای بسیار دیگر خواهید داشت..

ردیاب های بهداشتی ، گارد ECG

فقط کافی است دستگاه را روی هر قسمت از بدن خود قرار دهید و به کارهای روزمره خود ادامه دهید. این پس از پیگیری فعالیت های شما ، بینش مفصلی از بدن شما به دست می آورد ، و آن را با دقت برای شما تجزیه و تحلیل می کند. برنامه برای بارگیری در IO یا Android شما در دسترس است و می توانید از صفحه نمایش تلفن خود برای بررسی نتایج استفاده کنید.

اسپیر

اسپیر یک ردیاب هوشمند هوشمند است که فقط با 49 دلار در دسترس است. اگر فکر می کنید این وسیله عظیم است که باید آنرا حمل کنید ، اشتباه می کنید. Spire یک برچسب کوچک بهداشتی است که همراه با برنامه ای است که برای بارگیری در تلفن هوشمند شما موجود است.

ردیاب سلامت

تنها کاری که باید انجام دهید اینست که برچسب را به لباسهایی که بیشترین لباس را می پوشید وصل کنید و از لباسهای خود مانند آن استفاده کنید. لباس های شما حتی آماده است که با برچسب ضمیمه شده به لباسشویی بروید. دقیقاً مانند قبل از شستشو کار خواهد کرد. این برچسب ها همچنین نیازی به شارژ مجدد ندارند زیرا می توانید باتری ها را بصورت رایگان تعویض کنید.

اکنون وقتی لباس را با برچسب متصل به آن می پوشید ، با نظارت بر ضربان قلب ، الگوی خواب و غیره کار می کند و پیش از آنکه بدن شما علامتی را نشان دهد انجام می شود. سپس می توانید در مانیتوری که برنامه را نصب کرده اید ، اطلاعات دقیقی در مورد سلامتی خود داشته باشید.  

جلسات

جلسات یکی دیگر از همکاران سلامت هوشمند است که شما باید برای آینده ای سالم و شادتر در نظر بگیرید. این شریک عالی در این امر است که به شما امکان می دهد برای حفظ سلامتی خود اقدام صحیح انجام دهید. از ردیابی وزن ، الگوی خواب ، ضربان قلب و موارد دیگر ، ویندوز با گزینه های زیادی همراه است تا بتوانید جزئیات بدن خود را بشناسید.

هر هفته اهداف را تعیین کنید و با توجه به یادآوری مطالب خود را مجبور کنید تا آن را تحقق ندهید شما یک بار به خودتان پاداش داده اید تا انگیزه خود را حفظ کنید. همچنین می توانید با ارتباط با دوستان یا خانواده خود از طریق برنامه به دنبال الهام باشید.

ردیاب سلامت

نه تنها این ، حتی به شما امکان می دهد سلامت فرزندتان را ردیابی کنید و همچنین در دوران بارداری به مربیگری پیشنهاد می کند. همچنین می توانید الگوهای خواب خود را رصد کنید و اطمینان حاصل کنید که از Withings برای بیدار شدن در یک نقطه بهینه استفاده می کنید تا همه روزهای تازه برای شروع روز تازه باشید.

همچنین اطلاعات حیاتی دیگری در مورد بدن شما مانند دما ، فشار خون و غیره به شما می دهد. اینها فقط چند ویژگی هستند. موارد بیشتری وجود دارد که ارائه می دهد.

Fitbit

سعی کنید Fitbit ردیاب سلامت و از همه تنش ها در مورد سلامتی خود دوری کنید. این ردیاب پوشیدنی توسط “Wearables” به عنوان ردیاب سال 2018 رای داده شده است. این بدان معنی است که این دستگاه فوق العاده است و مردم به دلیل ویژگی های آن و سهولت استفاده ، آن را دوست داشته اند.

می توانید آن را مانند یک ساعت معمولی بپوشید و بینش کاملی از تناسب اندام و سلامتی خود کسب کنید. از ساعت مچی می توان تا هفت روز بدون شارژ مجدد باتری آن استفاده کرد. با داشتن حسگر ضربان قلب و الگوریتم پیشرفته ، می توانید بینش معناداری در قلب خود نیز کشف کنید.

ردیاب سلامت

همچنین مقدار دقیق کالری را که هر روز می سوزانید ، به شما می گوید. و البته ، مانند اکثر ردیابهای سلامتی ، این یک الگوی خواب شما ، ضربان قلب در زمان واقعی و موارد دیگر را نیز ردیابی می کند.

اگر شما یک کاربر FitBit هستید ، اخبار خوبی برای شما داریم. شما می توانید تمام برنامه های زنانه خود را حذف کنید زیرا همه این موارد را در بر می گیرد. از ردیابی چرخه دوره خود گرفته تا تخمین پنجره تخمک گذاری و باروری ، هوشمند FitBit همه تلاش خود را می کند تا زندگی شما بهتر شود.   

موووون

موو اکنون نفر بعدی در لیست است. این نوار چرمی بسیار سبک و قابل اعتماد است که در هر کجا راحت تر می توانید در اطراف مچ یا پایتان پوشیده شوید.

Moov اکنون می خواهد مطمئن شود كه شما هیچگاه برای تناسب اندام خود مجبور نیستید بیش از حد استرس بزنید. بنابراین می توانید از آن برای دریافت مربیان در زمان واقعی برای یک بدن مناسب و سالم استفاده کنید. این آب و باند ضد گرد و غبار تا شش ماه عمر باتری دارند.

ردیاب سلامت

این گروه دائماً به آنچه تمرین می کنید توجه می کند. اما مهمتر از همه ، این وضعیت را کنترل می کند. زیرا با توجه به تیمی که در ایجاد آن قرار دارد ، نحوه تمرین شما مهمتر از تمرینات شما است. این امر برای اطمینان از اینكه در این روند به خود آسیب نرسانید وجود دارد.

به محض تشخیص یک وضعیت نادرست ، آن را از طریق برنامه به شما اطلاع می دهد که باید روی تلفن هوشمند خود نصب کنید. همچنین به شما کمک می کند تا هنگام کار کردن در کارخانه تجارت خود یا هنگام دوچرخه سواری در فضای باز ، شنا و غیره ، وضعیت صحیح را بیاموزید.

انگشتر انگیزه

حلقه انگیزه یکی دیگر از محصولات درخشان است که باید بررسی کنید. همانطور که از نام آن ذکر شد ، این محصول یک حلقه ساده است که شما باید انگشت خود را بپوشید تا بدانید دقیقاً با سلامتی شما چه اتفاقی می افتد.

این حلقه مینیمالیستی طراحی شده ، هوشمند اما در عین حال ساده است که در 7 اندازه مختلف موجود است. شما می توانید آن را در تمام ساعات شبانه روز بپوشید ، حتی در هنگام شنا. کاملاً ضد آب است و دارای ضمانت 1 ساله نیز می باشد.

ردیاب های بهداشتی ، انگشتر انگیزه

این حلقه بر کلیه فعالیتهای بدنی شما نظارت خواهد کرد و نتایج را در برنامه شما منعکس می کند. اگر فردی ورزش نکنید ، فوراً متوجه تغییر در بدن خود خواهید شد ، به محض اینکه به ورزشگاه برخوردید یا حتی خیابانها را برای یک حرکت سریع طی کردید.  

حتی زمان خوابیدن و زمان بیدار شدن را نیز ردیابی می کند. این کار به صورت خودکار انجام می شود و برای شروع کار دیگر نیازی به اقدامی در این زمینه ندارید.

مجموعه سلامت کامل

مجموعه سلامت کامل با استفاده از فشار سنج پالس با کیفیت بالینی ، مانیتور ، ثبت ، تجزیه و تحلیل می کند و بینش بیومتریک در مورد سلامتی شما را ارائه می دهد. داده ها سپس در تلفن هوشمند خود همگام سازی و بارگیری می شود که از آن برنامه استفاده می کنید.

ردیاب سلامت

این کیت مجهز به کابل USB ، Shoepod ، کلیپ کفش و سه باند در رنگ های مختلف است. تسمه ها باتری بسیار خوبی را نشان داده اند و به سرعت شارژ می شوند به طوری که می توان بلافاصله دوباره از آن استفاده کرد.

استفاده از این کیت آسان است و به شما کمک می کند تا تمرینات خود را متناسب کنید تا از این مزیت حداکثر بهره را ببرید. این الگوی خواب شما و سایر فعالیت های دیگر را نیز ردیابی می کند تا اطمینان حاصل کند که دقیقاً چگونه سلامتی شما انجام می شود.

برگ چاکرا

برگ چاکرا یک قطعه زیبا از جواهرات است که به طور اختصاصی برای خانمهایی طراحی شده است که می خواهند از شیک ترین شیوه خود مراقبت کنند. این چیزی بیش از جواهرات هوشمند است که فورا ظاهر شما را تقویت می کند.

در دو سبک متفاوت ارائه می شود – یکی با سنگ کوارتز رز که به منظور ارتقاء دیدگاه مثبت نسبت به خود و دیگران است. مورد دوم با Oxyn طراحی شده است که شما را از همه منفی محافظت می کند و به شما کمک می کند تا خود را متمرکز و متعادل نگه دارید.

ردیاب سلامت

می توانید از این به عنوان گردنبند یا کلیپ استفاده کنید و بگذارید به عنوان ردیاب سلامتی برای شما کار کند تا از انرژی طبیعی برای ایجاد احساس مثبت و خوشبختی استفاده کند. باتری ها قابل شارژ هستند و بدون تعویض آنها تا 6 ماه قابل استفاده هستند. ضد آب است و برنامه با هر دو iOs و Android سازگار است.

ساعتهای بدنسازی Garmin

با بیش از 20 ساعت تناسب اندام در این مجموعه, گارمین مدتی است که در این صنعت بوده و هنوز ناامید نشده اند. ساعتهای آنها به سبکهای مختلف و متنوعی عرضه می شوند و ویژگی های هرکدام ما را کاملاً مبهوت می کند.

به عنوان مثال ، آخرین نسخه آنها نامیده می شود ونو دارای ویژگی هایی مانند:

 • GPS را فعال کنید
 • بیش از 20 برنامه ورزشی از پیش بارگذاری شده
 • سطح انرژی خود را کنترل کنید
 • سطح استرس شما را ردیابی می کند و پیشرفت هایی مانند تنفس آرام را در صورت لزوم نشان می دهد
 • چرخه های قاعدگی را ردیابی می کند
 • به شما یادآوری می کند که آهسته بمانید
 • به بهبود الگوی تنفس شما کمک می کند
 • خواب خود را برای پیشرفت در آینده نظارت می کند
 • ضربان قلب شما را کنترل می کند
 • مجموعه کامل تمرین به سبک انیمیشن سرگرم کننده
 • حداکثر 5 روز پس از اتهام کامل ادامه دارد

با همه این ویژگی های عالی ، اگر می گویم گران نیستند ، دروغ می گویم. بله ، آنها هستند ، اما این ویژگی ها کاملاً آن را تشکیل می دهند. به طور خلاصه ، شما به هر اطلاعات بهداشتی و شیوه زندگی در داخل ساعت خود دسترسی پیدا می کنید.

نتیجه

اینها برخی از دستگاههای ردیابی سلامتی و تناسب اندام بودند که ممکن است بخواهید از آنها استفاده کنید تا خود را قوی و سالم نگه دارید. بزرگترین فایده استفاده از این دستگاه ها این است که شما حتی قبل از شروع بدن برای نشان دادن علائم با کوچکترین عارضه در بدن خود آشنا می شوید..

بنابراین ، شما نه تنها خود را همیشه کنترل می کنید بلکه از شر همه رنج هایی که در غیر این صورت بروز می کند خلاص می شوید. زیرا با داشتن وسیله مناسب در کنار شما ، همیشه می توانید روی سلامتی خود تمرکز کرده و در صورت لزوم اقدامات احتیاطی را درست انجام دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me