ما هیچ وقت نمی توانیم در هر شرایطی احتیاط لازم را انجام دهیم.

همیشه نیاز به هوشیاری و توجه در دنیای امروز وجود دارد و انجام این کار می تواند باعث افزایش آگاهی و امنیت شخصی شود. متأسفانه ، حوادث زیادی رخ داده است که یک دوربین مخفی در داخل استراحت ، هتل ها پیدا می شود و این اتفاق بیشتر از هر زمان دیگری رخ می دهد.

و این موارد از بسیاری جهات تأثیر می گذارد.

حریم خصوصی را نقض می کند

هتل خوب همیشه مایل اضافی برای محافظت از حریم خصوصی میهمانان خود خواهد داشت ، مهم نیست که چه چیزی باشد. در واقع ، طبق قانون ، انجام این کار الزامی است. دوربین مخفی داخل اتاق کاملاً از آن قاعده خارج می شود و کمتر از یک جرم جدی نمی شود.

بر فضای شخصی تأثیر می گذارد

هیچ چیز بدتر از ورود به اتاق هتل یا دستشویی و جاسوسی نیست. طبیعی است که در مکانهایی مانند هتل و حمام از محل نگهبانی خارج شوید ، و پیدا کردن یک دوربین روی آن زمان زیادی را در فضای شخصی ما تأثیر می گذارد.

فیلم های ویدئویی بدون رضایت

یک دوربین مخفی در اتاق های هتل یا مکانهایی که نباید وجود داشته باشد ، احتمالاً قصد دارد فیلم های رفتارهای شما را ضبط کند. برای هرچه ممکن باشد ، ضبط فیلم هایی از زندگی شخص بدون رضایت برابر با تهدید است.

در این سناریوها ، می توانیم هوشیارانه تر در مورد محیط اطراف خود به خودمان کمک کنیم. برای کمک به شما در این زمینه ، من این لیست از محصولات هوشمند را گردآوری کرده ام که به شما کمک می کنند در صورت وجود دوربین مخفی در نزدیکی شما وجود داشته باشد.

دیده بانی

ایده آل برای AirBNB ، هتل ها و دستشویی ها, یاب دوربین مخفی پویش یک دستگاه کوچک است که می تواند یک دوربین مخفی را در نزدیکی شما تشخیص دهد. مهم نیست که این دوربین مداربسته باشد یا یک دوربین معمولی ، Scout به دلیل داشتن فن آوری LED قادر به یافتن آن با سهولت است.

استفاده از آن نیز ساده است. هر زمان که می خواهید یک دوربین مخفی را با این دستگاه تشخیص دهید ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • در مقابل کالایی که گمان می کنید دوربین باشد بایستید
 • پیشاهنگی را جلوی چشمان خود نگه دارید تا بتوانید به اوج خود برسید
 • دکمه LED را در Scout روشن کنید
 • چشمان خود را از طریق دیافراگم به سمت مورد مشکوک متمرکز کنید
 • اگر می بینید که چراغ قرمز به پشت شما می درخشد ، این دوربین است

کادر حاوی تمام دستورالعمل های مورد نیاز است ، بنابراین در مورد آن نگران نباشید.

فینگ

به همان نام جالب است, فینگ یک برنامه جالب است که می تواند برای شبکه ها و دستگاه های مجاور اسکن کند. این نرم افزار هم در اندروید و هم در IOS موجود است. برای پیدا کردن یک دوربین مخفی در این نزدیکی ، می توانید از هر دو روش زیر استفاده کنید:

 • شبکه WiFi موجود را برای دستگاه های متصل اسکن کنید
 • در طول اسکن مختصر ، نامهای دوربین IP معمولی را پیدا کنید

هر دو روش ممکن است به شما در شناسایی دوربین مخفی کمک کند. این برنامه کاملاً رایگان و بدیهی است که بسیار قابل حمل است. لازم نیست نگران حمل یک وسیله اضافی با خود باشید.

ایلیمی

با امکان تشخیص سریع دستگاه های مختلف در اطراف خود, مجموعه آشکارساز Eilimy گزینه عالی دیگری برای در نظر گرفتن است. دامنه تشخیص گسترده ای دارد ، به این معنی که حتی اگر از دوربین مخفی دور باشید ، باز هم قادر خواهید بود آن را شناسایی کنید.

در حالیکه هنوز قابل حمل است ، مجموعه ای از ملزومات آن از قبیل باتری ، کابل USB ، آداپتور برق ، آنتن ها و ردیاب های کامل برد ارائه می شود. می توانید از این دستگاه در هتل ، ماشین ، سرویس بهداشتی یا هرجای دیگر استفاده کنید. تا زمانی که باتری ها دست نخورده باشند کار می کند.

برنامه دوربین آشکارساز دوربین مخفی

همانطور که از نام پیداست, آشکارساز دوربین مخفی یک برنامه مفید است مجموعه ای از ویژگی های جالب مانند:

 • تشخیص لنز دوربین مخفی
 • امکان پیدا کردن دوربین های مخفی از طریق WiFi ، بلوتوث و شبکه محلی
 • دستگاههای مجاور را اسکن می کند
 • در هر جایی کار می کند

اگرچه این برنامه کار بسیار خوبی را انجام می دهد ، اما به هر حال فقط در iOS قابل دسترسی است. این بدان معناست که اگر کاربر Android هستید ، نمی توانید از این برنامه استفاده کنید. در این حالت ، می توانید برنامه Fing را که در بالا ذکر شد انتخاب کنید یا منتظر بمانید تا این برنامه برای اندروید در دسترس باشد.

ردیاب دوربین مخفی ضد جاسوسی

این دستگاه هنگام تحویل آنچه مورد نیاز است مقرون به صرفه است و همچنین مؤثر است. این دستگاه می تواند دستگاه های جاسوسی غیرقانونی را با طیف گسترده ای از حرکت خود تشخیص دهد ، مهم نیست که این دوربین ، بلوتوث ، ضبط صدا یا مفتول های صوتی باشد.

نه تنها این ، بلکه ردیاب دوربین مخفی ضد جاسوسی همچنین می تواند به سرعت تشخیص دهد که آیا ماشین شما مجهز به استراق سمع مغناطیسی یا دوربین مخفی است. این امر باعث می شود که در هر کجا که هستید ایمن باشید. با ابعاد 117 * 56 * 20 میلی متر ، می گویم این دستگاه بسیار کوچک است ، و آن را بسیار قابل حمل نیز می کند.

جاسوسی دوربین مخفی مخفی

جاسوسی دوربین مخفی مخفی یک برنامه iOS برای شناسایی دستی یا از طریق حالت خودکار است. همچنین می توانید دستگاههای الکترونیکی مجاور را اسکن کنید تا دریابید که آیا مشکوک بودن در این موارد مشکوک است یا خیر.

جدا از آن ، این دستگاه همچنین می تواند دستگاه های جاسوسی را از طریق ویژگی اسکنر بلوتوث و EMF تشخیص دهد. بسیار جالب برای یک برنامه!

برای بارگیری این برنامه 3.99 پوند هزینه دارد اما برای قیمت مناسب است. در واقع ، من معتقدم که شما احساس خواهید کرد که قیمت بسیار پایین تر از آن چیزی است که شایسته است باشد.

نتیجه

اگرچه ما نمی توانیم ذهن این اعمال بدنام را کنترل کنیم ، اما می توانیم با هوشیاری و صداقت در این شرایط کمک کنیم. در اینجا اگر چند دوربین مخفی پیدا کنید چند عمل انجام می شود:

 • سیم دوربین را جدا کنید (در صورت وجود)
 • اگر در هر جایی وصل نشده است ، حتماً آن را با چیزی مانند پتو بپوشانید
 • سعی کنید اوضاع را برای اثبات ثبت کنید
 • مطمئن باشید که به مقامات اطلاع داده و عکس ها / فیلم هایی را که برای اثبات تهیه کرده اید در اختیار آنها قرار می دهد
 • اگر به نظر می رسد مدیریت مشکوک است ، مکان را سریعاً ترک کنید

انجام اقدامات فوق حداقل شما را یک قدم جلوتر از موضوع باز می دارد.

اخیراً موارد زیادی در مورد افرادی پیدا شده است که دوربین های مخفی را در داخل اتاقهای هتل خود پیدا می کنند که مستقیماً به تختخواب نیز هدف گرفته شده اند. امیدوارم موارد فوق به شما کمک کند هوشیارتر و مقابله با این نوع شرایط باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me