برخی از بهترین Kubernetes میزبان مبتنی بر ابر برای استقرار و مدیریت ظروف برنامه.

Kubernetes بیش از هر زمان دیگری گرایش دارد. و ، چرا که نه – هر سازمان به دنبال ادغام برنامه و استفاده از مزایای عالی است کوبنتس.

معرفی کمی

Kubernetes یک منبع آزاد است که ابتدا توسط Google برای استقرار خودکار و مدیریت برنامه های کانتینر شده ساخته شده است. این متفاوت از داکر است.

داکر به ساخت ظروف برنامه کمک می کند و کوبنتز آنها را برای مدیریت آسان گروه بندی می کند. بنابراین ، اگر چندین کانتینر دارید ، برای مدیریت و کشف آنها به چیزی نیاز دارید – این همان جایی است که کوبنتز کمک می کند. برخی از ویژگی های بیرونی جعبه عبارتند از:

 • مقیاس بالا یا پایین را با دستور ، کنسول یا به صورت خودکار مقیاس کنید
 • مدیریت پیکربندی اعتبار جدا شد
 • بهبودی خود
 • بار کاری و اجرای دسته ای را مدیریت کنید
 • استقرار برنامه مترقی

اگر تازه وارد هستید ، ممکن است بخواهید این موضوع را بررسی کنید راهنمای داکر و کوبنتز در Udemy.

و ، اکنون بیایید روش های استفاده از کوبنتز را مورد بحث قرار دهیم.

از نظر فنی ، می توانید خود را نصب ، مدیریت و مدیریت کنید یا به دنبال یک راه حل مدیریت شده باشید. انجام هر کاری در خانه ممکن است گران باشد و چالش برانگیز باشد برای پیدا کردن مهارت های مناسب برای مدیریت تولید. اگر آمادگی لازم برای این کار را ندارید ، می توانید از راه حل های مدیریت شده زیر استفاده کنید.

Kubernetes Engine

یک راه حل آماده تولید توسط Google Cloud. از تجربه Google در اجرای Gmail و YouTube برای بیش از یک دهه استفاده کنید.

Kubernetes Engine راه حلهای همه در یک را برای استقرار ، به روزرسانی ، مدیریت و نظارت بر برنامه های خود ارائه دهید. نه تنها برنامه های کانتینر ، بلکه می توانید بانک اطلاعاتی را نیز اجرا کنید ، ذخیره سازی را به خوشه وصل کنید. با استفاده از ویژگی های مقیاس خودکار ، لازم نیست ظرفیت زیرساخت ها را برای رسیدگی به معاملات برنامه های کاربردی آینده افزایش دهید. هنگام افزایش تقاضا یا پایین آمدن بر اساس میزان استفاده ، می توانید پیکربندی کنید. بنابراین ، آنچه را که استفاده می کنید پرداخت کنید.

برای عملکرد بهتر می توانید Kubernetes را پشت یک تعادل بار با IP اجرا کنید و آنها را با خط مشی شبکه ایمن کنید. Google Kubernetes Engine (GKE) نیز در محل موجود است و نکته بسیار جالب این است که می توانید برنامه های خود را در فضای ابری و داخل مکان جابجا کنید. انعطاف پذیری عالی آن ، اینگونه نیست?

هنوز هم در بتا اما GKE از GPU پشتیبانی می کند تا قدرت پردازش بهتری را برای اجرای یادگیری ماشین و سایر بارهای سنگین فراهم کند.

DigitalOcean

DigitalOcean (DO) فقط میزبان رایانه ابری محبوب برای توسعه دهندگان نیست ، اما اخیراً آنها راه اندازی کردند پلت فرم Kubernetes را مدیریت کرد و محبوبیت خوبی کسب کرد.

درست آن را در عرض چند دقیقه می خوانید. من سعی کردم یک خوشه ایجاد کنم و در کمتر از 10 دقیقه آماده بود.

و مقرون به صرفه است می توانید آن را با حداقل 10 دلار در ماه شروع کنید. بیایید در مورد برخی از ویژگی ها صحبت کنیم.

 • انواع برنامه ها را اجرا و مقیاس کنید – GitLab ، برنامه های وب ، API ، خدمات پس زمینه و غیره را ادغام کنید.
 • راهنمای پیکربندی – فناوری نسبتاً جدید آن است ، و ممکن است شما از پیکربندی آنها آگاهی نداشته باشید ، بنابراین جادوگر شروع آنها راهنمایی مفیدی خواهد بود.

 • پشتیبانی کامل API – اجرای فریم ورک های سرور ، مش سرویس ، ادغام CI / CI ، بینش های عمیق و غیره.
 • برنامه درگاه از DO به هر کوببرنت پشتیبانی می کند. عالی برای یک استراتژی چند ابر.

انجام دادن یک انتخاب مقرون به صرفه برای اجرای برنامه های خود در خوشه ابر Kubernetes است.

Platform9

Kubernetes آماده شرکت به عنوان خدمات – Platform9 بر روی سیستم عامل ابر عمومی مورد علاقه شما ، محل کار و VMware کار می کند. راه حل کامل SaaS است ، بنابراین شما می توانید به جای نظارت مداوم ، ارتقاء زیرساخت ها و مدیریت آنها ، روی برنامه خود تمرکز کنید.

Platform9 با در دسترس بودن زیاد در چندین منطقه در دسترس بودن ابر عمومی ، بنابراین شما می توانید یک برنامه واقعا جهانی بدون خرابی را اجرا کنید ، حتی اگر یک منطقه در دسترس را از دست دهید. آنها برای مدیریت چند خوشه و خدماتشان داشبورد آسان برای استفاده پیدا کردند.

بازی در اطراف خود را جعبه شنی برای دیدن اینکه چگونه کار می کند و چگونه می توانید از راه حل های آنها بهره مند شوید.

OpenShift

OpenShift توسط Red Hat تعداد زیادی از تصاویر کانتینر ، برنامه ها ، چارچوب ها ، واسطه ها ، پایگاه داده را پشتیبانی می کند. شما می توانید برنامه های بومی ابر یا سنتی را در یک بستر واحد اجرا کنید.

می توانید سکوی کانتینر آنها را به صورت رایگان تست کنید.

آمازون EKS

بدون لیست ، لیست کامل نخواهد بود سرویس کانتینر الاستیک آمازون (EKS) برای کوبنتز. مورد استفاده برخی از شرکتهای معتبر مانند Verizon، FICO، GoDaddy، Skyscanner، Pearson، Intuit – شما نمی توانید اشتباه کنید.

EKS Kubernetes را در چندین منطقه در دسترس AWS برای دسترسی زیاد اجرا می کند و AWS زیرساخت های کامل را مدیریت می کند.

اگر قبلاً از AWS برای چیزهای دیگر استفاده می کنید ، EKS انتخاب عالی برای ادغام با CloudTrail ، IAM ، Cloud Map ، Mesh App ، ELB و غیره خواهد بود..

برخی از ویژگی های عالی EKS عبارتند از:

 • مدیریت از طریق UI وب یا CLI
 • بهینه سازی AMI با درایور NVIDIA برای قدرت محاسباتی پیشرفته
 • یک خوشه پشت بالانس فشار AWS را اجرا کنید

قیمت گذاری AWS EKS همانطور که استفاده می کنید پرداخت می شود و می توانید آن را با حداقل 0.20 دلار در ساعت شروع کنید.

لاجوردی

این بسترهای پیشگام مانند Azure ، AWS ، GCP از مزیت قابل توجهی برخوردارند – ادغام. اگر در حال حاضر روی سیستم عامل آنها هستید ، منطقی است که ادغام برنامه خود را با راه حل ارائه آنها گسترش دهید. مایکروسافت ارائه می دهد سرویس لاجوردی کوبورنتس (AKS) ، که کاملاً مانند سایر موارد ذکر شده در بالا مدیریت می شود.

Azure روش های مختلفی را برای تهیه خوشه ارائه می دهد – کنسول وب ، خط فرمان ، مدیر منابع لاجورد ، Terraform. برای پاسخ سریع می توانید از مدیر ترافیک Azure استفاده کنید تا درخواست های برنامه را به نزدیکترین مراکز داده انتقال دهید.

IBM Cloud

سرویس IBM Cloud Kubernetes یک ارائه دهنده مجوز KS8 است و کلیه ویژگی های استاندارد را برای استقرار یک برنامه در خوشه Kubernetes ارائه می دهد. شما می توانید از بیش از 170 سرویس IBM Cloud برای نوسازی و ساخت برنامه های Blockchain ، IoT ، API ، میکرو سرویس ها ، یادگیری ماشین ، آنالیز و غیره استفاده کنید..

می توانید با استفاده از آزمایش آنها ، پلتفرم IBM Cloud را تجربه کنید.

علی بابا ابر

علی بابا ابر یک انتخاب عالی برای یک تجارت در چین خواهد بود. در زیر یک نمونه راه حل تحویل مداوم معمولی برای DevOps اتوماتیک ، یک محیط ثابت و بازخورد مداوم ارائه شده است.

می توانید آن را به طور رایگان با Alibaba Cloud برای ایجاد یک خوشه Kubernetes شروع کنید.

نتیجه

بسیاری از موارد ذکر شده در بالا بستر های نرم افزاری Kubernetes را میزبانی می کنید ، بنابراین بازی کنید و ببینید چه چیزی برای نیازهای برنامه شما بهتر است. و اگر کنجکاو هستید که خودتان آنرا یاد بگیرید و آنرا مدیریت کنید ، پس این موضوع را بررسی کنید دوره دستی.

هنگامی که برنامه های شما مخلوط شدند ، فراموش نکنید که آنها را با ابزار منبع باز Kubernetes نظارت کنید.

برچسب ها:

 • داکر

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me