کسب درآمد از فضای وب شما برای کسب درآمد ، رویای هر وبلاگ نویسی است. Google Adsense اولین انتخاب در این دنباله است. اما به دلیل راه غیرمجاز برای جلب کلیک در تبلیغات ، Google حساب Adsense شما را به حالت تعلیق در می آورد.

اگر قربانی یا تازه وارد هستید ، می توانید اکنون با آگاهی مناسب شروع به ایمن سازی حساب Adsense کنید.

راه هایی برای جلوگیری از ممنوعیت حساب AdSense

Google Adsense قابل اعتمادترین بستر درآمدزایی است ، خصوصاً برای وبلاگ نویسان. اگر شما یک وبلاگ نگار هستید ، مطمئناً شما سخت کار می کنید تا پست وبلاگ خود را محبوب کنید تا آن را توسط Adsense تأیید کنید. اما ، باید کمی صبر داشته باشید. راه های سریع کسب درآمد ممکن است شما را به نقض سوق دهد خط مشی های AdSense. در نتیجه ، حساب شما ممنوع خواهد بود.

کسب درآمد از Adsense دقیقاً بازی صبر است. به جای بازی با ترفندهایی در برابر AdSense ، سعی کنید برای دستیابی به کلیک های طبیعی و برداشت ها ، ترافیک طبیعی را به وبلاگ خود جلب کنید.

bluehost

پس از تأیید وبلاگ شما AdSense ، باید نکاتی را در اینجا رعایت کنید تا از ممنوع شدن حساب Adsense خودداری کنید. به شما توصیه می شود تا همه این نکات را پشت سر بگذارید تا بتوانید Adsense خود را برای همیشه زنده نگه دارید.

همچنین بخوانید: 12+ راه کسب درآمد آنلاین با وبلاگ وردپرس

از کسی درخواست کلیک نکنید:

Google Adsense نسبت به خط مشی های خود بسیار سختگیرانه عمل می کند. از این رو ، باید از قوانین و مقررات آنها اطمینان حاصل کنید. برخی از وبلاگ نویسان هوشمندانه برخی افراد را برای کلیک بر روی تبلیغات استخدام می کنند. ادسنس از شما باهوش تر است.

آنها می توانند فعالیت های غیرمعمول یا نامعتبر شما (کلیک در تبلیغات) را به راحتی تشخیص دهند ، حتی روی تبلیغات از IP های مختلف کلیک کنید. همچنین از بازدید کنندگان درخواست نکنید که روی تبلیغات کلیک کنند. همه این شرایط خط مشی های AdSense را نقض می کند و باعث می شود حساب AdSense شما ممنوع شود.

با کلیک بر روی تبلیغات توسط شما ، با استفاده از ابزارهای ایجاد کلیک و کلیک های تکرار دستی ، مطابق با TOS Adsense نامعتبر خواهد بود.

از Adsense با زبان پشتیبانی نشده استفاده نکنید:

AdSense از همه زبانها پشتیبانی نمی کند. اگر یک حساب Adsense تأیید شده دارید و می خواهید تبلیغات را در وبلاگ حاوی زبان پشتیبانی نشده توسط Adsense نمایش دهید ، به زودی برگردید.

این فعالیت به طور دائم حساب AdSense شما را غیرفعال می کند. همچنین ، شما مجاز نیستید زبان پشتیبانی نشده را به یک زبان پشتیبانی شده ترجمه کنید.

برای تشویق کلیک ها از Adsense با اسکریپت استفاده نکنید:

برخی از وبلاگ نویسان برای ترغیب کلیک های بیشتر از پاپ آپ برای نمایش تبلیغات در آنجا استفاده می کنند. اگر شما نیز درگیر چنین فعالیتهای بی دردسر هستید ، متأسفانه حساب AdSense شما تاکنون ممنوع شده است یا به زودی ممنوع خواهد بود. باید از این کار اجتناب کرد.

تبلیغات را از طریق ایمیل ارسال نکنید:

برخی از وبلاگ نویسان تبلیغات Adsense را درون ایمیل ارسال می کنند. افراد کورکورانه این کار را به عنوان یک روند انجام می دهند اما مورد علاقه گوگل نیز نیست. از این رو ، این فعالیت همچنین باعث می شود تا حساب AdSense خود را ممنوع کنید. همچنین ، این تبلیغات را در سیستم عامل های بازاریابی رسانه های اجتماعی ارسال نکنید.

از تبلیغات تبلیغاتی متنی دیگر استفاده نکنید:

استفاده از تبلیغات متنی دیگر را با تبلیغات AdSense متوقف کنید. به آنها این احساس را بدهید که فقط تبلیغات Adsense را دوست دارید. با این حال ، برخی از شبکه های تبلیغاتی نیز وجود دارد که می توانید از آنها برای کسب درآمد از وبلاگ خود با تبلیغات Adsense مانند Infolinks ، BuySellads ، Viglink و غیره استفاده کنید..

کد Adsense Ad را اصلاح نکنید:

برخی از وب مسترها یا وبلاگ نویسان کد تبلیغی Adsense را تغییر می دهند تا ظاهر ، تصاویر ، پس زمینه و غیره را تغییر دهند تا درگیر شدن بیشتر کاربر با استفاده از کنجکاوی روی تبلیغات کلیک کنند. این فعالیت برای ممنوعیت حساب AdSense در نظر گرفته می شود.

اگر می خواهید رنگ و اندازه تبلیغات را تغییر دهید ، خود AdSense کد JavaScript جدید را تولید می کند. شما به سادگی می توانید کجا و هر کجا که می خواهید تبلیغات را نشان دهید ، کپی و جایگذاری کنید.

از محتوای حق چاپ استفاده نکنید:

اطمینان حاصل کنید که هیچ محتوای دارای حق چاپ در وبلاگ یا وب سایت خود ندارید. AdSense هرگز اجازه نمی دهد چنین محتوایی را در وبلاگ جایی که می خواهید تبلیغات را نمایش دهید ، قرار دهد. بنابراین باید مواردی که دارای حق چاپ هستند را حذف کنید تا حساب Adsense شما ممنوع شود.

سایت را به محتوای دارای حق نسخه برداری پیوند ندهید:

محتوای دارای حق چاپ مانند یک نفرین AdSense است. این که آیا شما از محتوای دارای حق چاپ استفاده می کنید در وبلاگ خود استفاده کنید یا آن را به برخی از سایت های دیگر که دارای محتوای دارای حق چاپ هستند لینک می دهید ، در نتیجه هر دو حساب Adsense شما را ممنوع می کنند.

علاوه بر این ، برخی از مطالب مانند مطالب پورنو ، محتوای نژادی ، هک کردن / ترک خوردن ، محتوای بازاریابی مواد مخدر ، فروش سلاح ، محتوا و قمار … … و همچنین سیاست های AdSense را نقض می کنند. بنابراین ، از تبلیغات Adsense در چنین نوع محتوا استفاده نکنید.

از ترافیک پرداخت شده استفاده نکنید:

اگر وبلاگ یا وب سایت تأیید شده AdSense دارید ، نمی توانید طبق هنجارهای Adsense ترافیک بخرید. با این حال ، می توانید وب سایت خود را بر روی سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند Facebook ، Pinterest ، Stumbleupon تبلیغ کنید.

شما همچنین مجاز به ایجاد تبلیغات خود هستید اما نباید دقیقاً مانند بخشی از محتوا باشد.

سایر اعلامیه ها:

در این بخش به برخی دیگر از حقایق اشاره شده است که باید از منع حساب Adsense خودداری کنید.

  • تبلیغات چسبنده نکنید زیرا خلاف هنجارهای اجرای AdSense است.
  • از تبلیغات Adsense برای کسب درآمد از وبلاگ / وب سایت خود که ویدیوهای YouTube یا سایر سایت های میزبانی ویدیو را کنترل می کند استفاده نکنید. اما ، اگر فقط از محتوای اصلی در وبلاگ خود استفاده می کنید ، حساب شما ایمن خواهد ماند.
  • از تبلیغات Adsense در 404 صفحه خطا استفاده نکنید ، از صفحه خارج شوید ، وارد شوید و از شما سپاسگزاریم.

می توانید برای کسب حداکثر درآمد از وب سایت خود از تم های وردپرس بهینه شده Adsense و بهترین افزونه های AdSense برای وردپرس استفاده کنید.

نتیجه

با رعایت همه این دستورالعملهای مؤثر ، می توانید حساب AdSense خود را ایمن نگه دارید. با این حال ، ما همچنین بسیاری از پست های دیگر در مورد “بالاترین پرداخت گزینه های Adsense” را برای کسی که حساب Adsense آن به طور موقت و دائم ممنوع اعلام شده است ، منتشر کرده ایم..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me