نوشتن یک پست وبلاگ که مخاطب دوست دارد چندان آسان نیست. برای نوشتن یک پست کامل در وبلاگ نیاز به برخی مواد تشکیل دهنده دارد.

آیا می دانید وبلاگ ها چیست؟ در ابتدا ، وبلاگ ها بیشتر یک دفترچه خاطرات شخصی بودند. مردم قبلاً در پست های وبلاگ خود چیزهایی راجع به زندگی روزمره خود به اشتراک می گذاشتند. اما اکنون وبلاگ ها به روشی مؤثر برای هدایت ترافیک بیشتر به وب سایت تبدیل شده اند.

وبلاگ یک ژورنال آنلاین است که در آن می توانید اطلاعات را به ترتیب زمانی معکوس نمایش دهید. آخرین ارسال ها ابتدا در یک وبلاگ ظاهر می شوند. می توانید بگویید که یک وبلاگ یک وب سایت یا بستر اطلاعاتی است که در آن نویسنده یا گروهی از نویسندگان نظرات خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند.

نوشتن یک پست وبلاگ نیاز به مهارت دارد. برای بسیاری از افراد که برای اهداف بهینه سازی موتور جستجو و نوشتن برای جلب توجه مخاطبان می نویسند ، دو چیز متفاوت به نظر می رسد. اما این مورد نیست. در یک پست وبلاگ SEO بهینه و خواندنی ، کلمات کلیدی خود را در مکان برجسته نگه دارید. اما از استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی خودداری کنید.

تعریف پست وبلاگ:

بازاریابی دارای زیربخشهای زیادی است و محتوا یکی از آنهاست. اما این اشتباه ترین فهمیده توسط بسیاری از ما است. همه می خواهند بیشتر و بیشتر به وب سایت هدایت شوند و کلیه فاکتورهای مهم را که در این زمینه نقش اساسی دارند ایفا می کنند ، اما اهمیت محتوای با کیفیت را نادیده می گیرند.

وبلاگ یک وب سایت اطلاعاتی است که نویسنده نظرات خود را در مورد موضوع فردی به اشتراک می گذارد. پست وبلاگ ، مطلبی است که نویسنده در وبلاگ خود می نویسد. اگر یک وبلاگ دارید ، می توانید مطالب را در قالب متن ، ویدئو ، اینفوگرافیک و عکس نیز بارگذاری کنید.

اما چه چیزی باعث می شود پست وبلاگ کامل شود؟ آیا چنین مواردی مانند یک پست کامل وبلاگ وجود دارد?

خوب. جواب بله است. هنگامی که شما در حال نوشتن یک پست وبلاگ هستید ، به یاد داشته باشید که مقالات دبیرستان خود را نمی نویسید. باید بنویسید که مخاطب شما جالب به نظر می رسد.

به عبارت ساده ، پست وبلاگ شما باید جذاب باشد زیرا شما برای مخاطبی می نویسید که بسیار بزرگتر است. هیچ کس نخواهد آمد که مطالب خسته کننده را در وبلاگ شما بخواند.

4 راه برای دریافت ایده های محتوا از رقبا را نیز بخوانید

در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند به شما در نوشتن پست کامل وبلاگ کمک کند:

1. کلمات کلیدی جستجو:

شما یک وبلاگ دارید ، به این معنی که می خواهید در نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و کلمات کلیدی مناسبی را که می تواند انجام دهد انتخاب کنید. قبل از نوشتن چیزی ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید.

کلمه کلیدی همان چیزی است که مخاطبان شما به دنبال آن هستند و هنگامی که شما پس از انجام تحقیقات مناسب برای کلمات کلیدی ، پست وبلاگ خود را نوشتید ، پست وبلاگ شما در نتایج جستجوی برتر خواهد بود. به یاد داشته باشید که تحقیق در مورد کلمات کلیدی در سئو بسیار مهم است.

همچنین بخوانید ، 11 بهترین ابزار تحقیق برای کلمات کلیدی برای SEO (رایگان و پرداخت شده)

2. یک عناوین کاریزماتیک:

عنوان جذاب را بنویسید

بیایید با یک چیز ساده شروع کنیم وقتی یک عنوان می نویسید ، هشتاد سنت از دلار خود را خرج می کنید. شما باید عنوانی جذاب را به وجود آورید تا مخاطب بتواند به راحتی مقاله شما را پیدا کند. اینکه خواننده پست را بخواند یا خیر ، کاملاً براساس عنوانی که شما انتخاب می کنید است.

اگر می خواهید مقاله شما توسط موتور جستجو پیدا شود ، فراموش نکنید که کلمات کلیدی را در عنوان خود اضافه کنید. اما یک ثانیه صبر کنید! پر کردن کلمه کلیدی در خدمت هدف نخواهد بود. طبیعی باش.

اگر در حال استفاده از عناوین clickbait هستید ، فوراً این ایده را رها کنید. مخاطب ، clickbait را آزار دهنده می داند. بنابراین ، هرگز به استفاده از آنها توجه نکنید. اگر از عنوان گمراه کننده استفاده می کنید ، مخاطبان برای خواندن پست کلیک می کنند ، اما پس از آن به سرعت وبلاگ را ترک می کند.

موتور جستجو متوجه خواهد شد که شما مخاطبی را که به دنبال آن هستید ارائه نمی دهید. از عناوین جذاب استفاده کنید تا مخاطب بتواند روی آن کلیک کند تا کل پست را بخواند.

3. از زیر سربرگ استفاده کنید:

می توانید از یک عنوان جذاب برای جلب توجه مخاطبان استفاده کنید ، اما نمی توانید همه چیز را با چند کلمه فشار دهید. بنابراین ، شما نیاز به یک زیر عنوان پشتیبانی دارید تا به خواننده بگویید که محتوای شما در مورد چیست و می خواهید در مورد آن بحث کنید.

به یاد داشته باشید که فقط با استفاده از عنوان مهیج توجه را جلب می کنید. شما باید با استفاده از زیر عنوان در پست وبلاگ ، علاقه ایجاد کنید.

4. آن را ساده نگه دارید:

حالا کلمه بازی آمده است. شما از عبارات و کلماتی دشوار استفاده می کنید که مخاطب شما قادر به درک آنها نیست. وقتی نتوانید به مخاطب اجازه دهید محتوای شما را بفهمد ، شما در حال نقصان در بازاریابی محتوا هستید.

شما باید از جارگون استفاده کنید اما فقط در صورت لزوم. برای نشان دادن از مترادف های غیر ضروری دشوار استفاده نکنید. پست خود را برای همه قابل درک و ساده نگه دارید.

پاراگراف ها را کوتاه نگه دارید زیرا خواننده به بخش های طولانی خسته کننده توجه نمی کند. در یک پست وبلاگ بهینه سازی شده SEO ، باید مطمئن شوید که جملات خیلی طولانی نیستند. هر جمله جدید را روی یک خط جدید شروع نکنید.

5- تحقیقات خود را انجام دهید:

تحقیقات خود را انجام دهید

بیایید با همه وبلاگ نویسان همه چیز را بدانیم. حتی گاهی اوقات که وبلاگ نویسان حرفه ای برای نوشتن چیزی بنشینند ، چیزی در مورد آن موضوع خاص نمی دانند. تحقیقات برای نجات آنها انجام می شود. قبل از نوشتن چیزی باید تحقیق کنید. اگر از شخص ثالث اطلاعات و حقایق را می گیرید ، پس منابع معتبر را انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید که اطلاعات نادرست بدون توجه به ویرایشگر سایت به راحتی وارد مقالات می شود. بنابراین هنگام نوشتن حقایق و ارقام مراقب باشید. از نوشتن حقایق اشتباه خودداری کنید.

6. از تصاویر به طور مؤثر استفاده کنید:

یک پست وبلاگ بدون محتوای تصویری به احتمال زیاد خواننده شما را به توییتر یا Reddit ارسال می کند. بنابراین ، بسیار مهم است که تصاویر را برای شکستن متن درج کنید. خوب ، هیچ کس بیش از هر کلمه ای که شما نوشتید ، مسخره نمی کند. از جمله تصاویر جذاب باعث می شود پست شما کمتر تهدیدآمیز به نظر برسد.

من پستی را نمی خوانم که حاوی هیچ عکسی نیست. من فقط پست های وبلاگ را اسکن می کنم به جای اینکه از هر کلمه ای عبور کنم. اگر در حال نوشتن روی یک موضوع خشک هستید ، از تصاویر استفاده کنید تا کمی طنز مورد نیاز تزریق شود.

7. اثبات چاپ:

اثبات چاپ در واقع بخش اساسی نوشتن یک وبلاگ کامل است. هنگامی که یک پیام کوتاه را بر روی تلفن تایپ می کنید ، تایپ گاهی اوقات شما را خجالت می کشد. همین موضوع در مورد یک پست وبلاگ نیز صدق می کند. می تواند اشتباهات گرامر ، اصطلاحات و شیب های کلی را ایجاد کند که تأثیر منفی بر خواننده بگذارد.

بنابراین ، همیشه قبل از انتشار انتشار ، بلاگ خود را چند بار مطالعه کنید. در صورت امکان ، آن را به دوستان خود بدهید تا قبل از انتشار اسکن سریع آن را انجام دهند.

8. پست وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید:

شما باید پست وبلاگ خود را در سایت های معروف رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر و غیره به اشتراک بگذارید. بلاگ های دیگر کاربران را نیز بخوانید و با اظهار نظر در این بحث ها شرکت کنید. این به شما کمک می کند تا اجتماع عظیمی ایجاد کنید که بتوانید پست وبلاگ خود را به اشتراک بگذارید.

آنچه دیگران می گویند نگو. بی نظیر باشید و پست خود را از دیگران متمایز کنید. اگر مخاطب در حال اظهار نظر و بحث در مورد موضوع است ، به این معنی است که شما موفق شده اید به مخاطبان خود چیزی ارزشمند بدهید. پست وبلاگ شما باید از طول مناسب باشد.

نباید خیلی طولانی یا خیلی کوتاه باشد. پست خود را بین 1000-1500 کلمه نگه دارید. اصلی باشید و به نکاتی پایبند باشید. هرگز فراموش نکنید که پست فعلی خود را در همین موضوع با پست جدید پیوند دهید.

نویسنده بیوگرافی:

Sheroze Atari دارای 5+ سال سابقه در زمینه های بهینه سازی موتور جستجو (سئو) ، تحقیقات بازار ، توسعه تجارت & فن آوری ها.

همچنین بخوانید:

  • نحوه نوشتن توضیحات متا قدرتمند که تبدیل می شوند
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me