میزبانی A2 میزبان با قدرت بالا و سرعت و قابلیت اطمینان را در اولویت اصلی خود قرار می دهد.

میزبانی A2 سرورهای درایو حالت جامد را فراهم می کند که می توانند صفحات را تا 20 برابر سریعتر با مقایسه با سرور غیر SSD بارگذاری کنند. صرفاً سریعترین سرعتی که این میزبان A2 مشهور جهان نیست.

در اینجا در این پست وبلاگ ، با تمام ویژگی های آن مواجه خواهید شد که این میزبانی را هنگام مقایسه با سایر هاست های وب مانند Bluehost ، HostGator و Dreamhost و همچنین در مورد کد کوپن میزبانی A2 برای سال 2020 قابل اطمینان تر و راحت تر می کند..

میزبانی A2

بررسی میزبانی A2 2020

شرکت میزبان A2 به خاطر داشتن سرور میزبانی وب با قدرت بالا و استفاده آسان ، برجسته است. این توسط برایان متیگ تأسیس شده است. این شرکت سریعترین سرورهای توربو را ارائه می دهد که سرعت بارگذاری صفحه را 20 برابر سریعتر از میزبان استاندارد دیگر ارائه می دهد.

این شرکت بطور مرکزی برای ایجاد و نگهداری کلیه خدمات هاستینگ متمرکز شده است تا آنها را برای همه کاربران به راحتی در دسترس قرار دهد. اگر به دنبال میزبان وب هستید که SSD رایگان ، ذخیره و انتقال نامحدود داده ها و انتقال رایگان سایت را ارائه دهید ، میزبان وب A2 مناسب تر از سایرین است.

کد کوپن میزبان A2 کد 2020

میزبانی A2 ارزانترین برنامه میزبانی مشترک را ارائه می دهد و می توانید با استفاده از کد کوپن میزبان A2 زیر ما را دریافت کنید.

کد کوپن ⇒ WPressBlog | اکنون 63٪ تخفیف را در میزبانی A2 دریافت کنید!

ویژگی های میزبانی A2

سریعترین زمان بار ، 99.9٪ به موقع و پشتیبانی برتر از یک تیم اختصاصی ، جنبه های ویژه ای هستند که فاکتور WOW اضافی را به این میزبان وب ارائه می دهند. علاوه بر اینها ، من در اینجا لیست ویژگی های با کیفیت تر این میزبان وب را طبق تجربه خودم بعد از تلاش برای همه برنامه های میزبانی

 • فضای نامحدود دیسک
 • درایوهای SSD سریع
 • میزبان ابر قابل اعتماد
 • مهاجرت حساب رایگان
 • پشتیبان گیری های متعدد
 • ذخیره سازی نامحدود و انتقال داده ها
 • پهنای باند نامحدود
 • میزبان لینوکس و ویندوز
 • 24 ساعته 7 پشتیبانی مشتری
 • ضمانت به موقع 99.99٪

با این حال ، تمام ویژگی های ارائه شده توسط A2 هاستینگ به زمان بیشتری یا صفحات یادداشت نیاز دارد. این به خودی خود یک ویژگی اصلی است زیرا به شما اطمینان می دهد ارزش بالایی را برای پول خود به دست می آورید.

در بخش بعدی با برنامه های مختلف میزبانی آن که با پشتیبانی کامل مشتری و ضمانت برگشت پول در دسترس است آشنا می شوید. میزبان وب A2 یک راه حل سریع میزبانی وب سریع و عالی را برای کاربران ارائه می دهد.

مهم نیست که چقدر شما ترافیک داشته باشید یا یک وبلاگ کاملاً جدید داشته باشید یا یک سایت تجاری محبوب داشته باشید ، A2 هاستینگ تمام موارد مورد نیاز در تجارت شما را پوشش می دهد.

این که آیا شما قبل از این هرگز وب سایت راه اندازی نکرده اید یا یک توسعه دهنده حرفه ای هستید ، آنها ابزارهای سازنده وب سایت را در سطح جهانی و استفاده آسان برای ایجاد یک وب سایت برای خودتان ارائه می دهند.

نحوه ایجاد یک سایت مرحله بندی در وردپرس?

یک وب سایت مرحله بندی به شما امکان می دهد یک وب سایت زنده آزمایش ایجاد کنید که بازدید کنندگان نمی توانند قبل از انتشار سایت آزمایش ، آن را مشاهده کنند. برای یادگیری جزئیات ، فیلم زیر را تماشا کنید.

برنامه های میزبانی مشترک

A2 میزبان برنامه های میزبانی مشترک

میزبان وب A2 ارزان ترین هاست مشترک را در سه بسته مشهور به اصطلاح ارائه می دهد آرشیو, سریع و توربو.

اگر یک وب سایت شروع عالی را دوست دارید ، می توانید این بسته را خریداری کنید. این هزینه برای شما فقط 2.96 دلار در هر ماه است. شما SSL و SSD رایگان ، آسان برای پیمایش CPanel ، ذخیره سازی و انتقال نامحدود و 5 پایگاه داده را پوشش خواهید داد..

با بسته بندی سریع ، شما به وب سایت های نامحدود ، ذخیره سازی نامحدود و انتقال داده ها ، بانک اطلاعاتی نامحدود ، SSL و SSD رایگان دسترسی پیدا خواهید کرد. این برنامه میزبانی مشترک که می توانید فقط با 4.90 دلار در ماه خریداری کنید.

برنامه میزبانی سریع توربو سریعترین سرعت بارگیری صفحه را ارائه می دهد و تمام ویژگی های مربوط به بسته های swift را شامل می شود. این طرح در هر ماه 9.31 دلار هزینه دارد. 20 بار سریعتر سرعت بارگیری صفحه و شتاب دهنده سایت A2 دو ویژگی اضافی این برنامه میزبانی مشترک هستند.

برنامه های میزبانی نمایندگی فروش

برنامه های میزبانی نمایندگی میزبان A2

اگر شما یک توسعه دهنده وب هستید یا می خواهید شرکت میزبانی وب خود را راه اندازی کنید ، خرید حساب های میزبان نمایندگی از میزبان وب A2 به دلیل ارزان ترین هزینه برای شما سودآور خواهد بود..

میزبان A2 بسته های میزبان جذاب را در 4 برنامه خود ارائه می دهد – برنز ، نقره ، طلا و پلاتین.

با میزبانی فروشنده برنز شما 40 اکانت با 30 گیگابایت و 400 گیگابایت انتقال خواهید داشت. طرح نقره دوم 60 حساب با 75 گیگابایت و انتقال 600 گیگابایت ارائه می دهد. برنامه طلای سوم 80 حساب با ذخیره 150 گیگابایت و انتقال 1000 گیگابایت ارائه می دهد. با خرید برنامه میزبانی وب پلاتین اختصاصی ، از 100 حساب 200 گیگابایت و انتقال 2000 گیگابایت بهره مند می شوید.

SSL و SSD رایگان ، حساب فروشندگان eNom رایگان و کنترل پنل WHM از ویژگی های مشترک کلیه برنامه های میزبانی نمایندگی فروش توسط میزبان وب A2 است. کل برنامه های میزبانی وب وب نماینده فروش ، عملکرد به روز و استاندارد را در اختیار مشتریان شما قرار می دهد تا بتوانید حساب میزبانی خود را فوق العاده مطمئن بدانید.

برنامه های میزبانی VPS

برنامه های میزبانی VPS A2Hosting

VPS مخفف کلمه Virtual Private Server است. میزبانی A2 بهترین شرکت میزبان VPS است. A2 Hosting VPS کنترل اضافی را ارائه می دهد و امکان انجام عملکردهای پیشرفته تر را با وب سایت خود فراهم می کند. آنها برنامه های میزبانی VPS را با قیمت شروع فقط 5.00 دلار در ماه ارائه می دهند.

شما می توانید طبق نیاز خود برنامه های Unmanaged ، Managed و Core VPS را خریداری کنید. اگر یک توسعه دهنده وب حرفه ای هستید ، باید یک برنامه VPS کنترل نشده خریداری کنید. برنامه های دیگر مدیریت و Core VPS فقط با 32.99 دلار در هر ماه با ذخیره سازی اضافی ، RAM و انتقال داده ها در دسترس هستند.

میزبانی A2 با 63٪ تخفیف

A2 پشتیبانی مشتری میزبانی

میزبان A2 پشتیبانی قابل اعتماد و سریع مشتری را ارائه می دهد. یک تیم حمایتی اختصاصی از میزبان وب A2 24X7 ساعت برای حل انواع مشکلات مشتری با یک تماس شخصی در دسترس است..

مشتریان می توانند از طریق چت ایمیل یا تماس تلفنی مستقیم با پشتیبانی میزبان A2 در تماس باشند. همچنین می توانید از سیستم بلیط فروشی آنها در ایالات متحده استفاده کنید. سرانجام ، تمام تیم پشتیبانی بدون توجه به اینکه درخواست شما چقدر آسان یا سخت است ، دوستانه و مفید در نظر گرفته می شوند.

تضمین بازگشت پول

میزبان وب A2 می بالد که آنها 99.99٪ ضمانت به موقع و سریعترین بار صفحه را ارائه می دهند. اگر احساس کردید که وب سایت شما به هر دلیلی کاهش یافته است ، در صورتی که بعد از 30 روز انصراف دهید ، می توانید در طی 30 روز درخواست بازپرداخت کامل یا بازپرداخت نرخ سود خدمات استفاده شده را داشته باشید..

با این حال ، A2 هاستینگ از پیشرفته ترین مراکز داده و بهترین شیوه های صنعت استفاده می کند تا مطمئن شود سایت شما دارای آخرین نسخه امنیتی است.

جوانب مثبت و منفی میزبانی A2

هنگام در نظر گرفتن میزبانی وب A2 به عنوان میزبان وب جدید خود ، تعداد زیادی جوانب مثبت و منفی وجود دارد.

طرفداران:

 • کربن 100٪ خنثی است
 • موقعیت سرور از اروپا ، آسیا یا ایالات متحده را ارائه می دهد
 • ایده آل برای کاربران وردپرس
 • عملکرد بار پر سرعت

منفی

 • برنامه محدود میزبانی وب برای میزبانی ویندوز فقط مطابق با تجربه من یک نکته مهم در این میزبان وب است.

کد کوپن میزبان A2 و پیشنهادات تخفیف

میزبانی A2 بزرگترین تخفیف را مانند فروش جمعه سیاه به شما ارائه می دهد. همچنین ، شما می توانید با استفاده از کد ویژه کوپن هاستینگ A2 ویژه ما که توسط A2 هاستینگ فقط برای خوانندگان ما تهیه می شود تخفیف ویژه ای کسب کنید.

کد کوپن میزبان مشترک

با استفاده از کد کوپن زیر ، بالاترین تخفیف 63٪ تخفیف را دریافت کنید. می توانید از این کد برای همه برنامه میزبانی مشترک استفاده کنید. اگر نمی خواهید از کوپن استفاده کنید ، می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید. معاملات تخفیف به صورت خودکار اعمال می شود.

63٪ تخفیف را در میزبانی مشترک به دست آورید

کد فروش کوپن میزبان مجدد

34٪ تخفیف از تمام برنامه های میزبانی نمایندگی فروش دریافت خواهید کرد. برای دریافت تخفیف ، روی دکمه زیر کلیک کنید.

34٪ تخفیف را در برنامه های میزبان نمایندگی دریافت کنید

مدیریت پروتکل کد میزبان وردپرس

کد تبلیغاتی میزبانی WordPress را با 63٪ تخفیف دریافت کنید. برای به دست آوردن این تخفیف ، فقط بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

63٪ تخفیف در برنامه های میزبانی وردپرس دریافت کنید

VPS هاستینگ کد تبلیغاتی

با استفاده از کدهای تخفیف میزبانی VPS ما 40٪ تخفیف در تمام برنامه های میزبانی VPS دریافت کنید. برای فعال کردن معامله ، روی دکمه زیر کلیک کنید و معامله به صورت خودکار فعال می شود.

40٪ تخفیف را در برنامه های میزبانی VPS دریافت کنید

کد اختصاصی میزبان کوپن اختصاصی

در برنامه های میزبانی اختصاصی ، با استفاده از کدهای تبلیغی اختصاصی میزبان ما ، 33٪ تخفیف به دست می آورید.

33٪ تخفیف را در برنامه های میزبانی اختصاصی دریافت کنید

در بالا ما تمام کوپن ها و کدهای تبلیغی را برای همه برنامه های میزبانی A2 ارائه کرده ایم. آموزش زیر را بخوانید تا بدانید “چگونه از آنها استفاده کنیم”.

نحوه استفاده از کد کوپن میزبان A2 ما?

 • ابتدا برنامه میزبانی که می خواهید خریداری کنید را انتخاب کرده و سپس از بالا روی پیوند ارائه شده در آن بخش کلیک کنید.
 • با کلیک بر روی دکمه ، شما را به سمت سایت رسمی میزبانی A2 هدایت می کند.
 • می توانید دوباره طرح میزبانی که می خواهید بخرید را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه شروع کار کلیک کنید.

A2 میزبان کوپن کد 2019

 • در صفحه بعدی می توانید نام دامنه مورد نظر خود را برای وب سایت خود وارد کنید. اگر قبلاً نام دامنه دارید ، می توانید گزینه های دیگری را مطابق نیاز انتخاب کنید.

کد تخفیف میزبان A2

 • روی ادامه در صفحه بعدی کلیک کنید.
 • در صفحه بعد ، اگر می خواهید اطلاعات شخصی خود را مخفی کنید ، کادر کنترل را ادامه دهید ، در غیر این صورت کادر حفاظت ID را بردارید.

کد تبلیغی میزبان A2

 • اکنون می توانید کد کوپن ویژه ما را وارد کنید “wpressblog“در بخش کد کوپن. برای قیمت نهایی تخفیف اعمال می شود.

کد کوپن میزبان A2

 • در آخر می توانید بر روی دکمه پرداخت کلیک کرده و پرداخت کنید.

گزینه های میزبانی A2

A2 هاستینگ سریعترین ارائه دهنده میزبانی است. شما می توانید SiteGround ، Bluehost یا HostGator را به عنوان بهترین گزینه برای میزبانی A2 انتخاب کنید.

حکم نهایی

اگر ممکن است هزینه کمی برای دریافت میزبانی باکیفیت و پریمیوم که دارای 99.9٪ به موقع و پشتیبانی واقعی 24/7/365 از طرف افراد در تلفن است پرداخت کنید ، با کد کوپن میزبانی A2 خود برای میزبان وب آماده شوید..

اگر تجربه استفاده از میزبانی A2 را دارید ، لطفا نظرات خود را در مورد آن در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

همچنین بخوانید:

 • بررسی SiteGround
 • بررسی میزبانی Kinsta
 • بررسی میزبان
 • کد کوپن Dreamhost
 • کد تبلیغی HostGator
 • کد کوپن هاستینجر کد 2020
بررسی میزبانی A2 2020
 • ویژگی های میزبانی A2

 • پشتیبانی مشتری

 • تضمین بازگشت پول

5

خلاصه

اگر به سریعترین ارائه دهنده هاستینگ نیاز دارید ، می توانید به میزبانی A2 مراجعه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me