Hostwinds با طیف گسترده ای از تنظیمات و گزینه ها ، خدمات میزبانی وب برتر را ارائه می دهد که به مشاغل کوچک و متوسط ​​متوسل می شود. کلیه خدمات و ویژگی های موجود در این مقاله مرور Hostwinds ذکر شده است.

Hostwinds Review 2020

مرور میزبان

اگر به دنبال یک سرویس عالی ، پشتیبانی سریع مشتری و بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت هستید ، مطمئناً Hostwinds یکی از بهترین گزینه ها برای شما خواهد بود. لازم به ذکر است که این شرکت فراتر از ارائه بیت کوین به عنوان گزینه پرداخت ، هیچ ویژگی آناتومی ویژه دیگری را ارائه نمی دهد.

Hostwinds را با 60 روز ضمانت برگشت پول امتحان کنید

میزبان برنامه های میزبانی

این شرکت خدمات میزبانی مبتنی بر ویندوز و لینوکس را ارائه می دهد. برخی از محبوب ترین برنامه هاستینگ عبارتند از:

برنامه های میزبانی مشترک:

مرور میزبان مشترک بررسی میزبانی وب

از فقط شروع می شود 3.29 دلار در ماه ، این یکی از ارزانترین برنامه هایی است که میزبان ارائه کرده است. هیچ مشکلی در استفاده از فضا و پهنای باند در این طرح وجود ندارد. سه طرح زیر وجود دارد که به 1 ، 4 و تعداد نامحدود دامنه اجازه می دهد.

میزبانی مشاغل:

اگر به دنبال سرعت و قابلیت اطمینان با قیمت مناسب هستید ، این انتخاب مناسبی برای شماست. این طرح اساساً برای مشاغل کوچک است که به دنبال یک هاستینگ وب معتبر هستند که پهنای باند خوبی و سیستم ایمیل پایدار را ارائه می دهد.

برنامه های میزبانی ابر:

بررسی میزبانی ابرهای میزبان

شما می توانید براساس نیاز خود از صورتحساب ساعت یا ماهانه بهره مند شوید. این یکی از پایدارترین سرویس های ابری است که می توانید از طریق اینترنت پیدا کنید. برای هر سرور ابری ، شرکت حداقل یک پورت 1 گیگابایتی قول می دهد.

برنامه های میزبانی VPS:

مرور میزبان VPS میزبان بررسی

Hostwinds یکی از بهترین شرکتهای میزبان VPS است. سرورهای خصوصی مجازی برای کسانی که وب سایت های پر ترافیک دارند اما نمی خواهند به یک سرور اختصاصی تغییر پیدا کنند بهترین هستند. VPS در هر دو ویندوز و لینوکس با برنامه های مدیریت و کنترل نشده در دسترس است. قیمت فقط شروع می شود 4.49 دلار در هر ماه برای کنترل نشده و 5.17 دلار برای برنامه های مدیریت شده.

برنامه های میزبانی اختصاصی:

مرور میزبان اختصاصی بررسی میزبانی وب

با شروع فقط با 106 دلار در هر ماه ، این شرکت سرورهای مدیریت و مدیریت نشده را برای مشتری ارائه می دهد. 100 پیکربندی مختلف سرور در دسترس است که می توانید طبق زمان مورد نیاز خود در زمان خرید ، آنها را تنظیم کنید.

برنامه های میزبانی وردپرس:

این شرکت بسته های ویژه ای را برای کسانی که می خواهند وب سایت های مبتنی بر WordPress را در سرورهای خود میزبانی کنند ، ارائه می دهد. این طرح فقط با 4.99 دلار در هر ماه آغاز می شود و دارای افزودنیهای ویژه ای است که در افزایش تجربه میزبانی وردپرس کمک می کند.

میزبان نمایندگی فروش:

این بسته ها برای مشتریانی که صاحب شرکت های توسعه وب هستند یا می خواهند راه حل های میزبانی را در مقیاس کمتری ارائه دهند ، ایده آل است. برنامه ها فقط با 25 دلار در ماه شروع می شوند. همچنین می توانید میزبانی VPS را برای اهداف فروش انتخاب کنید.

سرعت و عملکرد

Hostwinds نوید پیکربندی درجه یک و بهترین سخت افزار را در سرورها فراهم می آورد که از سرعت بالا و عملکرد بهتر اطمینان می دهد. این شرکت 99.999٪ زمان به روز را تضمین می کند که مطابقت آن آسان نیست.

ضمانت برگشت پول / سیاست بازپرداخت

ضمانت بازگشت پول میزبان

این شرکت 60 روز ضمانت برگشت پول را می دهد و هیچ سؤالی از شما نیست. شما می توانید به مدت 60 روز از هر بسته استفاده کنید و اگر خدمات را دوست ندارید می توانید بازپرداخت درخواست کنید.

پشتیبانی مشتری

اینجاست که Hostwinds رقیبان زیادی را پشت سر می گذارد. این شرکت با پاسخ سریع از مدیران مراقبت از مشتری در همه رسانه ها از جمله چت و ایمیل شناخته شده است. آنها در پاسخ به دسته های رسانه های اجتماعی خود سریعاً پاسخ می دهند.

مراکز داده

Hostwinds دارای مراکز داده در دو مکان سیاتل ، واشنگتن و دالاس ، تگزاس است.

مرکز داده در تگزاس اولین تأسیس این شرکت بود. مراكز داده از پشتیبان گیری كامل استفاده می كنند و هیچ نقصی نیز وجود ندارد كه احتمال خرابی را به دلیل قطع برق از بین ببرد. کل مراکز داده با کنترل دما و پلمپ شده اند تا از هوای خارج خارج نشوند.

جوانب مثبت و منفی از Hostwinds

جوانب مزایای میزبان:

 • سرعت: همه سرورهای موجود در مراکز داده میزبان دارای سخت افزار مدرن هستند و به روزرسانی منظم را دریافت می کنند. در صورت مقایسه با رقبا ، در بسیاری موارد سرورها 400٪ سریعتر از سایرین هستند.
 • قابلیت اطمینان: این شرکت با پشتیبان گیری از داده های زمان واقعی و پشتیبان گیری از توان 7 24 24، ، 99.999٪ زمان به روز را فراهم می کند که مطابقت با آن دشوار است. سرورهای بسیار مطمئن امنیت شما را از تهدیداتی مانند بدافزارها ، ویروس ها و غیره تضمین می کنند.
 • پشتیبانی مشتری: این شرکت پشتیبانی از مشتری 24x7x365 را ارائه می دهد و در تمام سیستم عامل ها فعال است. این سیستم چت داخلی در وب سایت دارد که در آن مشتری می تواند مستقیماً با نمایندگان تماس بگیرد. نمایندگان این شرکت در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و همچنین فیس بوک و توییتر فعال هستند و به طور منظم و سریع به سؤالات پاسخ می دهند.

منفی Hostwinds:

 • گزینه کمبود ویندوز: چندین برنامه با Hostwinds موجود است که گزینه ویندوز ندارند.
 • عدم وضوح در مورد برنامه های وابسته: این شرکت یک برنامه جامع وابسته ارائه می دهد اما درک آن آسان نیست.
 • از دست دادن داده ها هنگام انتقال: برخی از مشتریان از دست دادن داده ها هنگام انتقال وب سایت از Hostwinds به سایر ارائه دهندگان خدمات گزارش داده اند ، اما چنین مواردی از تعداد کمتری برخوردار هستند.

کد کوپن و پیشنهادات تخفیف

به طور متوسط ​​، این شرکت 10 تا 60 درصد تخفیف در بسته های میزبانی وب ارائه می دهد. از این پیشنهادات می توان در مواقع ویژه مانند کریسمس ، سال نو ، جمعه سیاه و بسیاری دیگر استفاده کرد. همچنین این شرکت هر از گاهی کوپن های تخفیف را به مشتریان جدید و موجود ارائه می دهد. شما می توانید پیشنهادات تخفیف فعلی را در وب سایت آنها بررسی کنید.

اکنون 53٪ تخفیف در میزبان میزبانان دریافت کنید

جایگزین های میزبان

شرکت های بسیار کمی هستند که در مقایسه با هاست ویندز ایستاده اند. برخی از بازیکنان بزرگی که از نظر خدمات و قیمت ، رقابت سختی را به Hostwinds ارائه می دهند عبارتند از:

 • SiteGround: این شرکت دارای نفوذ در سراسر جهان است و خدمات میزبانی وب را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد.
 • Cloudways: نامی شناخته شده در زمینه خدمات میزبانی ابری ، همچنین دارای پکیج های وسیع و بسته های سفارشی است.

نتیجه

در هنگام بررسی ارائه دهنده خدمات ، تجربه کلی با شرکت بسیار عالی بود. از راه اندازی حساب کاربری گرفته تا انتقال یک وب سایت موجود بر روی سرور آنها ، کل روند صاف بوده است. خدمات مشتری بسیار عالی بود و از همه سیستم عامل ها می خواست.

از نظر عملکرد ، زمان بار از اکثر ارائه دهندگان خدمات بهتر بود و زمان به روز برابر با ادعای میزبان بود. اگر یک وب سایت تجاری کوچک با ترافیک محدود داشته باشید ، یک بسته میزبانی کم هزینه ورود به هزینه برای شما بیشتر خواهد بود. اما در صورت داشتن یک وب سایت با ترافیک بالا ، باید VPS یا یک سرور اختصاصی با Hostwinds را انتخاب کنید.

همچنین بخوانید:

 • بررسی میزبانی سایت SiteGround
 • بررسی ابرها
Hostwinds Review 2020
 • سرعت و عملکرد

 • قیمت گذاری

 • تضمین بازگشت پول

 • پشتیبانی مشتری

5

خلاصه

ارائه دهنده خدمات میزبانی با بهترین خدمات مشتری و 99.99 به وقت اگر به بهترین ارائه دهنده خدمات میزبانی نیاز دارید ، میزبان بهترین میزبان برای شماست.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me