از زمان راه اندازی آن ، فقط در یک دهه وردپرس به محبوب ترین CMS تبدیل شده است که توسط میلیون ها وب سایت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. WordPress به عنوان یک سیستم عامل منبع باز ، گزینه ای را به جامعه توسعه دهندگان می دهد تا بتوانند ویژگی های جدید و پیشرفته ای را در افزونه هایی که می توانید با WordPress استفاده کنید اضافه کنید..

میزبانی وب سایت مبتنی بر وردپرس نیازی به ویژگی های اضافی ندارد اما توصیه می شود از میزبان وب سرویس که سرورهای سریع و با کیفیت بالا دارد برای میزبانی وب سایت خود استفاده کنید..

Pressidium Review 2020

Pressidium یکی از بهترین ارائه دهنده هاست مدیریت شده وردپرس است که تخصص آن در میزبانی وردپرس است و هیچ برنامه ای برای وب سایت های غیر WordPress ارائه نمی دهد.

Pressidium – یک شرکت جوان با سابقه قابل توجه

این کار در سال 2014 توسط چهار همکار که مهندسین متخصص و توسعه دهنده هستند راه اندازی شد. هدف اصلی شرکت تهیه یک راه حل یک مرحله ای برای کلیه نیازهای میزبانی شما برای وب سایت مبتنی بر وردپرس است.

مرور میزبان وردپرس Pressidium

Pressidium برای پشتیبانی مشتری شناخته شده است که دارای کارشناسان WordPress و Server است که می توانند طی چند دقیقه سؤالات شما را حل کنند. پشتیبانی پس از فروش یکی از مهمترین مزایای خرید میزبان وب سایت از Pressidium است.

کوپن Pressidium کد 2020

این شرکت در صورت خرید میزبان Pressidium به مدت یک سال ، 2 ماه میزبانی رایگان ارائه می دهد. برای دریافت این تخفیف ، برای دریافت هاست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

میزبانی Pressidium را دریافت کنید

برنامه های میزبانی وردپرس Pressidium

بر خلاف سایر شرکت های میزبان وب ، کل غلظت Pressidium حول میزبانی وردپرس می چرخد. این شرکت 6 طرح مختلف را از 21 دلار در هر ماه ارائه می دهد. بدون شک از طرف گران قیمت است اما ویژگی ها ، عملکرد و پشتیبانی مشتری قطعاً قیمت را توجیه می کند.

برنامه های میزبانی وردپرس Pressidium

کوچک

میکرو یک برنامه شروع کننده است که در صورت پرداخت سالانه 21 دلار برای هر ماه هزینه دارد. اگر ماه به ماه پرداخت کنید ، هزینه آن 24/90 دلار در ماه خواهد بود. در این طرح می توانید یک وب سایت با 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی داشته باشید. این اجازه می دهد تا 10K بازدید کنندگان وب سایت ماهانه. این طرح برای هر وب سایت کوچکی که نیازی به بازدید و فضای ذخیره زیادی نداشته باشد بهترین گزینه است.

شخصی

این طرح برای وب سایت های در مقیاس کوچک ایده آل است. اگر تازه یک وبلاگ خود میزبان را راه اندازی کرده اید یا می خواهید برخی از کارهای خود را با یک وب سایت به نمایش بگذارید ، باید برای این طرح پیش بروید. تحت این طرح می توانید حداکثر سه نصب وردپرس را میزبانی کنید اما این نصب ها باید در یک دامنه واحد باشند.

با استفاده از پهنای باند غیرمتعارف ، 10 گیگابایت ذخیره سازی می کند. با این حال ، این طراحی شده است تا حداکثر 30 کیلومتر بازدیدکننده در ماه داشته باشد. این طرح اگر سالانه صورتحساب شود ، در هر ماه 42 دلار هزینه خواهد داشت.

حرفه ای

این برنامه حرفه ای برای وب سایت هایی طراحی شده است که حداکثر 100k بازدیدکننده در ماه دارند. براساس این طرح ، شما می توانید حداکثر 10 نصب را داشته باشید که می توانند در دامنههای یک یا چندگانه باشند.

براساس این طرح ، شما 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی را با پهنای باند بدون اندازه دریافت خواهید کرد. این طرح با پرداخت سالانه 125 دلار برای شما هزینه خواهد شد.

کسب و کار

برای مشاغل کوچک که ترافیک می تواند تا 500 کیلومتر در ماه برسد ، این بهترین برنامه است. در صورت استفاده از ایمیل در دامنه خود ، قطعاً این طرح نیاز به یک شرکت در مقیاس کوچک را کفایت خواهد کرد.

براساس این طرح ، شما 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی را به همراه پهنای باند غیرمتعارف دریافت خواهید کرد. برای هر پشتیبانی که بخواهید یک مدیر حساب کاربری اختصاصی به شما اختصاص خواهد داد ، بدین معنی که نمایش داده شدگان شما در اولویت حل می شوند. این طرح در هر ماه 250 دلار هزینه خواهد داشت.

Business Plus

این پکیج با داشتن 40 گیگابایت ذخیره سازی و پهنای باند پهنای باند ، برای وب سایت هایی که ماهانه 1 میلیون بازدید کننده دارند ، ایده آل است. شما می توانید تا 50 نصب وردپرس در زیر این بسته یا در دامنه های مشابه یا متفاوت داشته باشید.

یک مدیر حساب اختصاصی با این بسته نیز دریافت خواهید کرد. با هزینه 500 دلار در ماه ، این طرح برای شرکت ها و شرکت هایی که ترافیک وب سایت بالایی دارند مناسب است.

برنامه تصدی

برنامه های سازمانی Pressidium

برای آن دسته از شرکت هایی که خانه های بزرگ رسانه ای ، سازمان های دولتی ، سازمان های غیرانتفاعی ، دانشگاه ها ، یک شرکت ذخیره سازی دیجیتالی یا یک شرکت بزرگ چند ملیتی را در اختیار دارند که ماهانه بیش از یک میلیون بازدید کننده دارند ، میزبانی وب شرکت Pressidium بهترین گزینه برای آنها خواهد بود.

تحت این بسته ، می توانید هر تعداد اکانت وردپرس را نصب کنید. شما یک تیم اختصاص داده شده برای پشتیبانی از 7 24 24 get دریافت خواهید کرد.

این پکیج حداقل 790 دلار در هر ماه هزینه دارد. براساس نیاز شما می توانید از شرکت نیز درخواست ویژه بخواهید.

سرعت و عملکرد

Pressidium از تعادل بار پویا استفاده می کند که به افزایش سرعت وب سایت های میزبان در یک سرور کمک می کند. شما می توانید از سراسر دنیا گزینه ای را انتخاب کنید که باعث کاهش زمان اتصال می شود.

سرورها دارای بهینه سازهای تصویری خودکار هستند که تمام تصاویر بارگذاری شده در حساب شما را برای بارگیری سریع بهینه می کنند.

مراکز داده

این شرکت در 5 سال گذشته 22 مکان استراتژیک برای دیتاسنترها انتخاب کرده است. این شرکت با داشتن مراکز داده در آمریکای شمالی ، اروپا ، اقیانوسیه و آسیا اقیانوسیه و بسیاری از مناطق دیگر ، اطمینان حاصل می کند که شما فرصتی برای انتخاب مرکز داده مورد نظر خود خواهید داشت تا بتوانید سرعت وب سایت را در بیشتر بهینه سازی کنید. روش قابل اعتماد.

امنیت

این شرکت به طور مرتب امنیت خود را در سرورها به روز می کند و همچنان از سخت افزار و همچنین برای اطمینان از امنیت بهتر ، به روز می کند. این شرکت دارای یک تیم اختصاصی از مهندسین است که بطور شبانه روزی کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که 100٪ از سرورها مطمئن هستند.

پشتیبانی مشتری

برای هر شرکت میزبانی وب ارائه خدمات بهتر مشتری بسیار مهم است. در مورد بیشتر مشتری ها ، این یک بار خرید یک ساله در سال است ، بسیاری از شرکت های میزبان اغلب در ارائه پشتیبانی تأخیر می کنند.

از طرف دیگر ، Pressidium معتقد است که مشتری فقط در صورت توجه و پشتیبانی 7 support 24 خود را حفظ خواهد کرد..

در زمان امروز ، پاسخ سریع کلید موفقیت است و تیم اختصاصی متخصصان ، در طی چند دقیقه راه حل صحیح را برای همه مشتریان ارائه می دهند.

این شرکت همچنین در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند توییتر و فیس بوک فعال است که کاربران می توانند با سرعت بیشتری تعویض شوند و سؤالات خود را حل کنند.

جوانب مثبت و منفی Pressidium

مزایای استفاده از Pressidium

 • این شرکت پشتیبانی اختصاصی برای وب سایت های مبتنی بر وردپرس ارائه می دهد و هیچ اسکریپتی دیگر روی سرورها ندارد.
 • با 22 موقعیت مکانی مرکز داده های استراتژیک ، آنها اطمینان می دهند که وب سایت مشتری سریعتر بارگیری می شود.
 • این شرکت دارای تیمی از وردپرس و کارشناسان سرور است که پشتیبانی 24 × 7 را برای مشتریان ارائه می دهد.
 • گواهینامه SSL در کلیه بسته ها گنجانده شده است.
 • همه سرورها مدیریت می شوند و 100٪ مانیتورینگ و حذف خودکار بدافزار را دارند.

منفی از Pressidium

 • اگر وب سایت شما مبتنی بر WordPress نیست ، نمی توانید از خدمات میزبانی آنها بهره مند شوید.
 • این بسته ها نسبت به سایر شرکت های هاستینگ گران است.

در بعضی موارد شکایات وجود داشت مبنی بر اینکه زمان پاسخگویی برای پرس و جو بالاتر از حد انتظار است. با این حال ، در بسته بندی ها ، این شرکت روشن می کند که افرادی که برای برنامه های Business، Business Plus یا Enterprise هزینه پرداخت کرده اند ، برای پشتیبانی 7 24 24 a یک مدیر حساب اختصاصی دریافت می کنند..

تخفیف و پیشنهادات

در صورت خرید بسته کامل برای یک سال یا بیشتر ، تخفیف خوبی در قیمت دریافت خواهید کرد. همچنین ، این شرکت پیشنهادات شگفت انگیز و کد کوپن تخفیف را در ایام تعطیلات ویژه مانند جمعه سیاه ، کریسمس و عید نوروز ارائه می دهد.

Pressidium را با 2 ماه میزبانی رایگان WordPress در حال حاضر دریافت کنید!

گزینه های Pressidium

Pressidium ارائه دهنده خدمات میزبانی WordPress با کیفیت است ، بنابراین WP Engine ، Pressable ، میزبانی وب WPX و Kinsta بهترین گزینه های Pressidium از نظر قیمت و ویژگی های میزبانی هستند.

نتیجه

Pressidium با وجود شرکت بسیار جوان ، ریشه های خود را در چندین مکان گسترش داده است. این شرکت فقط با میزبانی اختصاصی وردپرس ، افراد و شرکتهایی را جذب می کند که اعتقاد به دریافت خدمات باکیفیت دارند بدون اینکه به قیمت دو بار فکر کنند.

در مقایسه با دیگر شرکت های میزبان وب ، قیمت Pressidium از بالاتر است اما سخت افزار مورد استفاده در سرورها و زمان پاسخ سریع از مراقبت از مشتری قطعاً قیمت را توجیه می کند. در صورت استفاده وب سایت از منابع بیشتر از حد انتظار ، شرکت هزینه را جذب می کند.

اما اگر در موارد مکرر اتفاق بیفتد ، آنها یک برنامه ریزی ارتقا یافته را پیشنهاد می کنند. در بسته های تجاری و شرکتی یک مدیر حساب نیز دریافت خواهید کرد. سیستم ایمیل با Pressidium با کیفیت عالی است و می توانید تمام ایمیل های خود را بدون هیچ گونه اشکال اجرا کنید.

همچنین بخوانید:

 • WP Engine Hosting Review 2020
 • بررسی Kinsta 2020
 • بررسیهای قابل چاپ 2020
 • بررسی میزبانی WPX
Pressidium WordPress Hosting Review 2020
 • سرعت و عملکرد

 • امنیت

 • پشتیبانی مشتری

 • قیمت گذاری

5

خلاصه

Pressidium بهترین راه حل میزبانی وردپرس برای هر راه اندازی یا سرمایه گذاری در سال 2019 است

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me