در این دنیای مدرن ، هر شغلی از حساب های رسانه های اجتماعی مانند Facebook ، Twitter ، LinkedIn ، Instagram برای ایجاد حضور آنلاین خود استفاده می کند. زیرا رسانه های اجتماعی یک بستر است که می توانید فقط با یک پست به مخاطبان عظیمی نزدیک شوید.

اشتراک محتوای اجتماعی یک بخش ضروری از تجارت است ، این امر به افزایش ترافیک و فروش در وب سایت شما کمک می کند. با این حال ، ارسال هر پست یا وبلاگ در حساب های مختلف رسانه های اجتماعی به صورت دستی می تواند بسیار وقت گیر باشد.

بنابراین تعجب می کنید؟ چگونه می توان به اشتراک گذاشتن پست در حساب های رسانه های اجتماعی بسیار آسان است?

خوشبختانه ، وردپرس دارای افزونه های به اشتراک گذاری خودکار ارزشمند و شناخته شده ای است که به شما در ارسال خودکار در حساب های اجتماعی منتخب شما کمک می کند.

بیایید جزئیات معروف ترین افزونه های وردپرس برای به اشتراک گذاری خودکار اجتماعی و مفید برای حساب های رسانه های اجتماعی را که به طور خودکار محتوای شما را در کسری از زمان به اشتراک می گذاریم ، بررسی کنیم.

بهترین افزونه های وردپرس برای به اشتراک گذاشتن پست های وبلاگ در رسانه های اجتماعی در سال 2019

1. احیای پست های قدیمی – ارسال خودکار به رسانه های اجتماعی

ارسال خودکار پست های قدیمی در رسانه های اجتماعی

به بهترین افزونه دیگر برای ارسال خودکار در رسانه های اجتماعی نگاهی بیندازید. احیای پست های قدیمی به شما کمک می کند تا پست قدیمی خود را زنده نگه دارید. وقتی به طور منظم ارسال می کنیم ، پست قدیمی هیچگونه ترافیکی را تجربه نمی کند ، و پس از مدتی بی فایده می شود. برای همین ، این افزونه با اشتراک گذاری خودکار آن به اشتراک گذاری پست های قدیمی کمک می کند.

البته این پست جدید را نیز به اشتراک می گذارد. این کمک می کند تا به هشتگ های مد روز در پست اضافه شود تا ظاهر و برداشت های بیشتری را در پست خود داشته باشید. یکی از مهمترین موارد این است که با Google Analytics یکپارچه شده است تا بتوانید جزئیات ارسال خود را بررسی کنید.

2. PostPress Auto Auto Post

AccessPress Post Auto Auto

AccessPress افزونه حق بیمه به اشتراک گذاری خودکار وردپرس است. عملکردهای شگفت انگیزی را به همراه دارد که به شما کمک می کند تا ضمن به اشتراک گذاشتن پست خودکار در حساب های اجتماعی ، ترافیک بیشتری را هدایت کنید.

اخیراً بروزرسانی شده است ، و اکنون به شما کمک می کند تا پست خود را نه در پروفایل Facebook ، بلکه صفحات و گروه ها به اشتراک بگذارید. این جالب ترین ویژگی این افزونه است زیرا همه افزونه ها از این ویژگی پشتیبانی نمی کنند. می توانید حساب های نامحدود را در این افزونه پیکربندی کنید.

این افزونه به اشتراک گذاری پست در حساب های Facebook ، Twitter ، LinkedIn و Tumbler کمک می کند. سیاهههای مربوط به بررسی پستهای خودکار در حسابهای جداگانه در دسترس است. این افزونه کاربر پسند است.

3. NextScriptts: پوستر خودکار شبکه های اجتماعی

پوستر خودکار NextScriptts شبکه های اجتماعی

Nextscripts بیشترین افزونه وردپرس برای اشتراک خودکار است. این افزونه به شما در ارسال خودکار در حساب های رسانه های اجتماعی مانند Facebook ، Twitter ، Google+ (Google Plus) ، Blogger ، Tumblr، Flickr، LinkedIn، Flipboard، Instagram، Telegram، Line، Pinterest، VK.com (VKontakte)، YouTube، Scoop کمک می کند. . آن ، WordPress و غیره.

کاملاً با گوتنبرگ سازگار است. همچنین با افزونه WooCommerce سازگار است. می توانید حساب های نامحدود را به شبکه اجتماعی اضافه یا پیکربندی کنید. این افزونه همچنین به برنامه ریزی و تأخیر ارسال ها کمک می کند. یکی از بهترین افزونه ها برای به اشتراک گذاری آنلاین. این برنامه رایگان است ، بنابراین اکنون آن را دریافت کنید.

4. CoSchedule

CoSchedule

CoSchedule بهترین افزونه ای است که به سازماندهی همه چیز کمک می کند. این همه در یک افزونه تقویم سرمقاله برای برنامه ریزی ، اجرای و انتشار کل استراتژی بازاریابی است. این افزونه به همگام سازی ارسال ها ، دسته ها و اطلاعات نویسنده با سرورها کمک می کند.

هر آنچه را که در CoSchedule ایجاد می کنید ، در سرورهای CoSchedule ذخیره می شود ، نه در وردپرس. این افزونه به ساده سازی روند کار و همکاری کارکنان شما کمک می کند. شما می توانید پیام را مستقیماً در CoSchedule بسازید و در بهترین زمان مقرر آن را منتشر کنید.

5. Blog2Social: ارسال خودکار رسانه های اجتماعی & زمانبند

Blog2 برنامه زمانبندی خودکار ارسال خودکار رسانه های اجتماعی

همانطور که از نام آن پیداست ، یکی دیگر از افزونه های رایگان وردپرس برای ارسال خودکار در حساب های رسانه های اجتماعی. می توانید برنامه ریزی ، ارسال خودکار ، ارسال مجدد پست های وبلاگ کنید. با سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی مانند Facebook ، Twitter ، Google+ ، Reddit ، Tumbler ، Pinterest ، Flickr و غیره ارتباط برقرار می کند.

می توانید پست را در سیستم عامل های منتخب نیز به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید این پست را نه تنها در پروفایل Facebook بلکه در صفحه و گروه های Facebook خود به اشتراک بگذارید. با استفاده از این افزونه می توانید برچسب های متا را برای نمودار ظاهری فیس بوک ، Google+ و توییتر برای تعریف ظاهر پست خود ویرایش یا اضافه کنید. این برنامه به برنامه ریزی کمک می کند ، و تغییر پست با کشیدن و رها کردن و فیلتر برای هر شبکه و کاربران در دسترس است. یکی از بهترین افزونه های همیشه!

6. پوستر میکروبلاگ – انتشار خودکار در رسانه های اجتماعی

انتشار خودکار پوستر میکروبلاگ در رسانه های اجتماعی

پوستر میکروبلاگ یک افزونه وردپرس برای انتشار خودکار در رسانه های اجتماعی است. این به شما کمک می کند تا پست های جدید وبلاگ ، صفحات و انواع ارسال های سفارشی خود را منتشر کنید. شما فقط باید کانالهای شبکه اجتماعی خود مانند Facebook ، Google My Business ، Twitter ، LinkedIn و Tumblr را پیکربندی کنید. با استفاده از خودکار انتشار مجدد پست های قدیمی وبلاگ برای پیکربندی کلیه حساب رسانه های اجتماعی ، می توانید وبلاگ های قدیمی را زنده نگه دارید. این امر به افزایش ترافیک در وبلاگ شما کمک می کند.

7. نلیو محتوا – اتوماسیون بازاریابی رسانه های اجتماعی

اتوماسیون بازاریابی رسانه های اجتماعی نلیو محتوا

Nelio Content یک افزونه وردپرس اتوماسیون بازاریابی در رسانه های اجتماعی است. این برنامه دارای تقویم سرمقاله و دستیار محتوا است. این برنامه بطور خاص برای ایجاد ، تبلیغ و برنامه ریزی کارآمد محتوای وبلاگ شما با ایجاد خودکار نشریات اجتماعی در فیس بوک ، توییتر ، لینکدین و پینترست طراحی شده است. این امکان را به شما می دهد تا روی مطالبی که به بهترین وجه با آنالیز داخلی خود کار می کند ، تمرکز کنید.

8. پوستر خودکار اجتماعی – افزونه وردپرس

پوستر خودکار اجتماعی

Poster Auto Social یک افزونه وردپرس است. این امکان را برای شما فراهم می کند که به صورت خودکار محتوای خود را در کانال های رسانه های اجتماعی از جمله Facebook ، Twitter ، LinkedIn ، Tumblr ، Buffer App ، Pinterest ارسال کنید. فقط باید حساب های اجتماعی خود را با افزونه وردپرس پیکربندی کنید.

با استفاده از این افزونه می توانید مطالب جدید و همچنین ارسال مجدد مطالب قدیمی را دوباره ارسال کنید. ویژگی SAP این افزونه پشتیبانی حیرت انگیز برای برنامه ریزی محتوای شما برای رسانه های اجتماعی می کند. با مشخصات شخصی ، گروه ها و همچنین صفحات تجاری به خوبی کار می کند.

9. انتشار خودکار رسانه های اجتماعی

انتشار خودکار رسانه های اجتماعی

آخرین افزونه اما نه کمترین افزونه برای قابلیت اشتراک گذاری خودکار در حساب های رسانه های اجتماعی ، افزونه Social Media Auto Publish WordPress است. این افزونه به شما امکان می دهد تا پست را به صورت خودکار در فیس بوک ، توییتر و LinkedIn منتشر کنید. همچنین به فیلتر کردن موارد بر اساس دسته‌ها کمک می کند & انواع پست های سفارشی.

همچنین می توانید در صفحات فیس بوک خود پست کنید. نصب و استفاده بسیار آسان است. این سفارشی سازی زیادی دارد که می توانید ضمن به اشتراک گذاشتن پست و انجام این کار در وقت صرفه جویی کنید. این یک قالب پیام جداگانه برای حساب های مرتبط دارد. ارزش استفاده از آن را دارد.

بسته بندی کردن!

البته ، رسانه های اجتماعی در مرحله اول قرار می گیرند که کسی بخواهد نتیجه ای سریع برای بازاریابی دیجیتال کسب کند. روند بازاریابی رسانه های اجتماعی همچنین برای ایجاد یک تجربه کاربری عالی هر ساله در حال تغییر و تحولات خود باشید.

تمام افزونه هایی که در اینجا جمع آوری شده اند ، از مجموعه بزرگ افزونه های وردپرس بهینه هستند. این افزونه ها از فعالیت های تبلیغی و اشتراکی شما مراقبت می کنند & به طور خودکار در حساب های اجتماعی شما امیدوارم بهترین مورد را بدست آورید!

همچنین بخوانید:

  • 10 پلاگین برتر WordPress برای به دست آوردن سهام اجتماعی بیشتر
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me