امروزه بیشتر مشاغل بصورت آنلاین در حال حرکت هستند. برای کسب امتیاز برتر از رقبا ، هر مشاغل به دنبال راه هایی برای دستیابی به مشتری هدفمند خود است.

تقریباً هر مشاغل مربوط به کالا و خدمات در تلاش است تا اطلاعات خود را با استفاده از وب سایت ارتباط برقرار کند. این امر به دلیل جمعیت زیادی است که به دنبال آنلاین برای یافتن اطلاعات و دریافت بازخورد در مورد این محصولات و خدمات هستند.

این موج در ترافیک آنلاین برای هر سازمانی امروزه مهم است تا اطمینان حاصل کند که در این اقیانوس که اینترنت به آن تبدیل شده است ، آسان تر می توان آنها را مشاهده کرد.

برای این کار ، شما به بهینه سازی موتور جستجو (SEO) نیاز دارید.

سئو ، در واقع ، امروز یک کلمه کلیدی نیست ، بسیاری از مشاغل تا این لحظه از چگونگی افزایش حضور و مشاهده وب سایت آگاه هستند. هنگام استفاده مناسب ، وب سایت شما موظف است ترافیک مناسبی را بدست آورد.

با این حال ، فقط بهینه سازی وب سایت انجام این ترفند را ندارد. شما باید روند کار SEO را پیگیری کنید. ابزارهای زیادی وجود دارد که به طور بالقوه می توانند در این فرآیند به شما کمک کنند.

در اینجا لیستی از 10 قرار دارد بهترین نرم افزار تحلیل SEO برای تجزیه و تحلیل وب سایت استفاده می شود که می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا گاه به گاه ردپای اینترنت شما را بهبود ببخشد.

بهترین نرم افزار تحلیل SEO برای تجزیه و تحلیل وب سایت شمابهترین نرم افزار تحلیل SEO

10 بهترین نرم افزار تحلیل SEO برای تجزیه و تحلیل وب سایت شما:

1. تحلیلگر SEO (https://neilpatel.com/seo-analyzer/):

این ابزار یکی از آسانترین و سریعترین ابزار برای کار با آن در نظر گرفته شده است. اگر به دنبال تحلیل و گزارش وب سایت در عرض چند ثانیه هستید ، این یکی از ابزارهای مورد نیاز شماست.

این سایت به شما توصیه می کند که چگونه ترافیک بهتری کسب کنید و رتبه بندی وب سایت خود را با سهولت افزایش دهید. مدیریت محتوا یکی از برجسته های آن است که تضمین می کند تکثیر محتوا قبل از شناسایی موتور جستجو مشخص شود و صفوف شما را تحت فشار قرار دهد..

بازاریابی تخصص دیگری است که آن را به گزینه ای مناسب تبدیل می کند که نیاز به کمی تملک دستی دارد.

2. احرف (https://ahrefs.com/site-audit):

اگر ممیزی سایت را می خواهید ، مهم نیست اندازه سازمان شما چه اندازه باشد. Ahref اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در بهبود سئو خود کار کنید.

این تجزیه و تحلیل عمیق از بسیاری از سؤالاتی که ممکن است در مورد چگونگی فروش وب سایت شما در دنیای واقعی داشته باشد ، فراهم می کند.

این وب سایت ها را به بیش از 100 نوع موضوع سئو ، از جمله عملکرد ، برچسب ها (HTML و اجتماعی) ، پیوندها (ورودی و خروجی) ، کنترل کیفیت و سایر موارد بررسی می کند..

3. ابزار Pro Moz: (https://moz.com/mozpro/lander):

با یک آزمایشی رایگان یک ماه در وب سایت خود ، آنها ابزارهای جستجوگر را ارائه می دهند که به شما کمک می کند مکان اشتباه را تشخیص دهید ، چگونه می توانید آن را برطرف کنید و در کجا خوب کار می کنید.

این ابزار می فهمد که SEO پیچیده است و به شما کمک می کند داده هایی را شناسایی کنید که در هنگام ارائه راه حل هایی که ممکن است برای شما موثر باشد ، در یافتن خود مشکل داشته باشید. اگر به دنبال تقویت رتبه خود هستید ، می توانید به Moz Pro اعتماد کنید.

4. WooRank (https://www.woorank.com):

WooRank یکی دیگر از ابزارهای بسیار کارآمد است که برای بررسی ها و ممیزی های فوری سئو بسیار مناسب است. بسیاری از کاربران این موضوع را ابزاری مفید برای تحلیل عمیق سایتهای خود می دانند و از اطلاعات قابل بارگیری استفاده می کنند.

همچنین این آزمایش آزمایش مقایسه ای را انجام می دهد تا از صحت حق داشتن اطمینان حاصل کنید. قابلیت استفاده نیز چیزی است که این نرم افزار روی آن تمرکز دارد. نه تنها چگونگی انجام رقابت را ارزیابی می کنیم بلکه کلمات کلیدی چه چیزی را بهتر انجام می دهند.

همچنین ، بهترین ابزارهای تحقیق در مورد کلید واژه های سال 2020 را بخوانید.

از آنجا که در ژانویه 2010 راه اندازی شد ، بیش از 1 میلیون کاربر ثبت نام شده در سراسر جهان دارد. این سریع ، آسان برای استفاده است و یک آزمایش رایگان نیز فراهم می کند.

5. Hubspot (https://website.grader.com):

اگر یک وب سایت و یک شناسه ایمیل معتبر دارید ، Hubspot می تواند گزارش هایی را در مورد امنیت وب سایت ، عملکرد آن ، چگونگی یافتن وب سایت شما پیدا کند و آن را بر روی تلفن های همراه موثرتر کند.

این یکی از گزینه های آسان تر است زیرا به صورت سفارشی ساخته شده است. شما می توانید تمام آنچه را که باید در مورد وب سایت بدانید بیاموزید.

6. یافت شد (https://www.found.co.uk/seo-tool/):

این آسان برای استفاده و ابزار رایگان SEO می تواند به تیم شما در یافتن مشکلات با وب سایت شما کمک کند. یک عکس فوری از آنچه در وب سایت های شما کار نمی کند دریافت کنید.

این موضوعات موضوعات فنی را شامل می شود ، موضوعاتی که در درجه اول محتوا هستند و یک قدم جلوتر می روند و پیوندها را تجزیه و تحلیل می کنند و موضوعات را با پیوندهای خارجی مشخص می کنند..

7. مدیر وب گوگل (https://www.google.com/webmasters/):

Google مطمئناً یکی از سایتهای برتر برای جستجوی جستجو است. بنابراین ، شکی نیست که آنها با استفاده از یک ابزار تجزیه و تحلیل SEO که با تجزیه و تحلیل داده های وب سایت شما راحت است ، آشنا شده اند تا ببینند که چگونه کار می کند یا برای شما کار نمی کند..

Google Analytics به شما کمک می کند عملکرد وب سایت خود را ردیابی کنید. از Google بخواهید تا در زمینه تجزیه و تحلیل خود به شما کمک کند و اطمینان حاصل کند که از ابزارهایی که در اختیار شما قرار می دهد برای کارآمدتر شدن استفاده می کنید.

8. حذف (https://www.removeem.com):

اگر به دنبال یک سایت سالم هستید ، احتمالاً این سایت برای شما مناسب است. آنچه برای شما مفید است را بدست آورید ، چه چیزی مؤثر است و آنچه را که انجام نمی دهد ، بیرون بیاورید. این محصول به شما کمک می کند تا این کار را با سهولت انجام دهید.

با اسکن زمینه و شناسایی لینک های بک لینک که برای شما مؤثر نیست. این امر باعث می شود كه ناكارآمد را با گزینه كارآمدتری جایگزین كنید.

آنها مبارزات انتخاباتی شما را پیگیری می کنند ، از بهترین شکل های ارتباطی اطمینان می یابند ، پیوندهای بدی را که کاربر به آن احتیاج ندارد ، شناسایی می کنند و در سئو غواصی های عمیقی دارند و از این طریق اطمینان حاصل می کنید که چگونگی برقراری ارتباط از خدمات اساسی برخوردار هستید.

9. پیوندهای من را بررسی کنید (https://chrome.google.com/webstore/detail/check-my-links/ojkcdipcgfaekbeaelaapakgnjflfglf؟hl=fa):

یکی از بزرگترین مواردی که شما را آزار می دهد لینک های مرتبط هستند. و این ابزار تجزیه و تحلیل جستجوگرها به شما کمک می کند تا از صحت لینک های خارج شده یا پیوندهای خارجی که در اختیار دارید اطمینان حاصل کنید.

دلیلش این است که هیچ مشتری دوست ندارد به یک لینک مرده برود. این یک ابزار رایگان برای بررسی پیوندهای داخلی و خارجی شما و شناسایی مشکلات با پیوندها در هیچ زمانی نیست. بنابراین پیش بروید و به آن عکس بگیرید.

10. کارت گزارش SEO UpCity (https://app.upcity.com/free-tools/seo-report-card):

اگر به دنبال یک رویکرد جامع و بدون هزینه هستید ، این می تواند جایگزینی برای شما باشد. از آنجا که این مربوط به کسانی است که شما را دنبال می کنند ، چطور در دنیای اینترنت رتبه بندی می کنید ، چگونه نمایه سازی شما انجام می شود ، وب سایت شما در دسترس است و تجزیه و تحلیل می کند که وب سایت شما چگونه است و بیشتر.

نویسنده بیوگرافی:

سرواو جین به عنوان یکی از “25 حرفه ای برتر رسانه های اجتماعی هند” شناخته شده است. او یک وبلاگ نویس مشتاق است و کتاب های کمی در مورد آن نوشته است بازاریابی دیجیتال و همچنین سخنرانیهای آموزنده متعددی را در کنفدراسیون صنایع هند ، NASSCOM ارائه داده است. وی میزبان بیش از 300 کارگاه آموزشی رسانه های اجتماعی در سراسر هند ، سریلانکا و دبی بوده است.

همچنین بخوانید:

  • 14 بهترین ابزار جستجوگرها برای استفاده در سال 2020
  • آخرین روند جستجوگرها در سال 2020
  • در صفحه لیست جستجوگرها 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me