اگر SEO وب سایت را شروع می کنید ، به بهترین ابزارهای SEO نیاز دارید. بسیاری از ابزارهای جستجوگرها در نسخه رایگان ، فریمیوم و نسخه پولی موجود است.

در اینجا ، ما یک لیست بهترین ابزار جستجوگرها را تهیه کرده ایم که همه متخصصان سئو در سال 2020 از آن استفاده می کنند. شما همچنین می توانید با توجه به نیاز خود از این ابزارها استفاده کنید.

لیست زیر شامل محبوب ترین ابزارهای جستجوگرها مانند ابزارهای تجزیه و تحلیل بک لینک ، ابزار تحقیق برای کلمات کلیدی و ابزارهای بهینه سازی محتوا است.

همچنین بخوانید: 9 راه برای ساخت بک لینک های با کیفیت بالا به صورت رایگان در سال 2020

14 بهترین ابزار سئو که تمام متخصصان سئو در سال 2020 از آن استفاده می کنند

1. احرفس

بهترین ابزار SEO Ahrefs

Ahrefs بسیار سریع رشد کرده است و اکنون محبوب ترین ابزار تجزیه و تحلیل پیوندها در سال 2020 است. این ویژگی ویژگی های بسیاری مانند تجزیه و تحلیل لینک ، تحقیقات کلمات کلیدی ، ردیابی رتبه ، جستجوگر لینک شکسته و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. می توانم بگویم که این یک ابزار جستجوگر همه جانبه است که هرکسی می تواند از آن استفاده کند.

Ahrefs فقط 7 دلار یک جلسه آزمایشی 7 روزه ارائه می دهد. این برنامه در کل 4 برنامه ، از 99 دلار در هر ماه شروع می شود.

می توانید مقایسه همه برنامه ها را بررسی کنید اینجا.

2. SemRush

SemRush محبوب ترین ابزار جستجوگرها

SemRush یکی از محبوب ترین ابزارهای جستجوگرها است. بیشتر برای تجزیه و تحلیل رقبا و تحقیقات کلمات کلیدی استفاده می شود. SemRush در نسخه freemium و پولی موجود است. در freemium ، شما در تمام کارها محدودیت دارید. طرح پرداخت شده از 99.95 دلار در هر ماه شروع می شود.

30 روز آزمایش رایگان SEMrush را از اینجا دریافت کنید.

3. Moz Pro

Moz Pro Link Explorer ابزار

Moz Pro بهترین ابزار اکتشاف پیوند است. می توانید دامنه های ارجاع دهنده ، پیوندهای ورودی ، رتبه بندی کلمات کلیدی ، صفحات برتر ، نمره هرزنامه یک وب سایت و موارد دیگر را بررسی کنید. در نسخه های فریمیوم و پولی موجود است.

Moz Pro یک آزمایش 30 روزه را ارائه می دهد و برنامه پرداخت آن از 99 دلار در ماه شروع می شود. مشاهده همه قیمت گذاری و مقایسه برنامه اینجا.

4- Google Analytics

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

Google Analytics گزارش تجزیه و تحلیل وب سایت کامل مانند برداشت صفحه ، کلیک های ارگانیک ، بازدیدهای مستقیم و ارجاع ، صفحات فرود و موارد دیگر را ارائه می دهد.

اگر در استفاده از Google Analytics متخصص هستید ، پس اطلاعات بسیار زیادی را برای شما فراهم می کند ، اما درک آن برای افراد مبتدی بسیار سخت است..

5. کنسول جستجوی Google

کنسول جستجوی Google

کنسول جستجوی گوگل بهترین ابزار جستجوگرها از Google است. می توانید نسبت کلیک به کل ، کل کلیکهای ارگانیک ، برداشت ، موقعیت در جستجوی گوگل ، نقشه های سایت ، پیوندها ، قابلیت استفاده از موبایل و موارد دیگر را بررسی کنید.

6. با شکوه: ابزار جستجوگرها در بازاریابی

بهترین ابزارهای جستجوگرها

Majestic یکی از بهترین ابزارهای جستجوگرها است. شما می توانید از آن برای اکتشاف بک لینک ها ، بررسی دامنه های جدید و از دست رفته ، بررسی جریان اعتماد و استناد به یک وب سایت استفاده کنید.

Majestic در نسخه های freemium و پولی موجود است. طرح پرداخت شده از 49.99 دلار در هر ماه شروع می شود. اینجا شما می توانید تمام برنامه ، قیمت گذاری و مقایسه آنها را مشاهده کنید.

7. SEOprofiler

نمایه SEO

SEOprofiler ویژگی های بسیاری مانند تجزیه و تحلیل لینک ، رتبه بندی کلمات کلیدی ، بهینه سازی صفحه ، تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی ، تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی ، تجزیه و تحلیل وب سایت و غیره را ارائه می دهد. همه این ویژگی ها دارای زیر نویس های بسیار زیادی هستند. به طور خلاصه ، SEOprofiler بهترین ابزار جستجوگرها برای همه است.

SEOprofiler در نسخه های freemium و پولی موجود است. طرح پرداخت شده از 69.95 دلار در هر ماه شروع می شود. اینجا می توانید قیمت تمام برنامه ها را بررسی کنید.

8. Screaming Frog SEO Spider

Screaming Frog SEO Spider

Screaming Frog SEO Spider یک نرم افزاری است که بسیاری از ویژگی های سئو مانند تجزیه و تحلیل پیوند شکسته ، عنوان صفحه و آنالیز ابرداده ، نسل های نقشه سایت XML و غیره را ارائه می دهد و در نسخه رایگان و پولی موجود است.

9. Ubersuggest

Ubersuggest بهترین ابزار تحقیق برای کلید واژه

Ubersuggest یکی از بهترین ابزارهای تحقیق در زمینه کلمات کلیدی است. مهمترین مزیت این ابزار این است که رایگان است. در آینده شما همچنین در این ابزار چند ویژگی جدید جالب مانند صفحات برتر ، ایده های محتوا و غیره خواهید داشت.

10. KWFinder: ابزار کلید واژه SEO

KWFinder SEO Keyword Tool

KWFinder به شما کمک می کند کلمات کلیدی جدیدی را پیدا کنید که رقابت کمتری دارند و حجم جستجوی بالاتری دارند. با استفاده از این ابزار می توانید به راحتی صفحه وب خود را بهینه کرده و در یک کلمه کلیدی دم بلند رتبه بندی کنید.

11. BuzzSumo

BuzzSumo

اگر می خواهید بیشترین محتوای مشترک را در رسانه های اجتماعی بدانید ، BuzzSumo بهترین ابزار است. می توانید محتوای برتر را برای هر شبکه اجتماعی خاص بررسی کنید. یکی دیگر از ویژگی های مهم این است که می توانید هنگام ذکر یک کلمه کلیدی انتخاب شده در وب ، هشدار دریافت کنید.

12. Google PageSpeed ​​Insights

PageSpeed ​​Insights

Google PageSpeed ​​Insights بهترین و توصیه شده ابزار جستجوگرها برای بررسی سرعت یک صفحه وب است. این ابزار به شما اطلاع می دهد که چه مواردی باعث می شود صفحه شما کند شود. به گونه ای که می توانید سرعت صفحه خود را به راحتی بهبود دهید.

13. پینگدوم

ابزار تست سرعت وب سایت Pingdom

Pingdom همچنین یکی از معدود ابزارهای تست سرعت وب سایت است. با استفاده از این ابزار می توانید سرعت یک وب سایت را برای یک مکان خاص بررسی کنید. می توانید مکان موجود را در تصویر بالا مشاهده کنید.

همچنین بخوانید: 15 راه برای افزایش سرعت وب سایت وردپرس

14. بررسی سایت SEO

بررسی سایت Seo بهترین ابزار جستجوگرها

بررسی سایت SEO بهترین ابزار جستجوگرها برای بررسی ممیزی سئو وب سایت شما است. این کلیه اطلاعات سئو یک صفحه را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین می توانید آن را در یک فایل pdf صادر کنید. در نسخه رایگان ، شما می توانید در یک روز فقط یک وب سایت حسابرسی کنید.

کلمات نهایی

در اینجا ، لیست برتر ابزارهای جستجوگرها برای سال 2020 را مشاهده کردید. تمام این ابزارها محبوب ترین و مورد استفاده کارشناسان SEO هستند.

حالا بگذارید با اظهار نظر در بخش نظرات ، از کدام ابزار بیشترین استفاده را بکنید. اگر ابزار SEO جدیدی وجود دارد که عملکردی بهتر از هر یک از موارد فوق داشته باشد ، لطفاً در مورد آن به ما اطلاع دهید تا بتوانم آن را به این لیست اضافه کنم.

همچنین بخوانید:

  • 10 بهترین نرم افزار تحلیل SEO برای استفاده در سال 2020
  • 7 بهترین پلاگین SEO برای رتبه بندی وب سایت شما در سال 2020
  • چگونه سریع وب سایت را در گوگل نمایه کنیم?
  • Trends Top SEO 2020
  • 7 استراتژی نهایی SEO برای بهینه سازی وب سایت شما در سال 2020
  • 20 بهترین ابزار بازاریابی محتوا برای بهبود بهره وری محتوا در سال 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me