از طرف دیگر ، ممکن است SEO مانند یک چیز ساده به شما اعتصاب کند ، اما کاملاً صادقانه نیست. موارد زیادی برای اجرای فاکتورهای مختلف جستجوگرها ، از جمله بک لینک ها ، کلمات کلیدی ، متون لنگر ، محتوای با کیفیت ، به ذکر چند مورد می رسد. با این وجود ، می توانید چندین اشتباه SEO را مرتکب شوید ، از جمله آنها:

1. نوشتن مطالب با کیفیت پایین

در این سن و زمان ، اینترنت محتوای کم کیفیت را نخواهد بخشید. بنابراین بسیاری از افراد چیزهای باورنکردنی برای گفتن و اشتراک گذاری دارند ، که مردم با خوشحالی از محتوای کم کیفیت شما حتی با یک نام تجاری مشهور چشم پوشی می کنند. با محتوا ، در مورد تازه نگه داشتن آن ، مرتبط ، جریان ، مرسوم ، مد روز ، سرگرم کننده ، آموزنده و به موقع برای مخاطبان خود است.

همچنین بخوانید: نحوه نوشتن محتوا با کیفیت?

2. سرعت آهسته

سرعت وب سایت را آهسته کنید

سرعت کند قاتل است. در این زمان از فن آوری پیشرفته ، ذهن مردم تنظیم شده اند که همه چیز را فوراً انتظار داشته باشند. در حالت ایده آل ، یک سایت بیش از 3 ثانیه برای افتتاح طول می کشد ، باعث می شود کاربران شما بیش از حد صبر کنند.

نکته نرم افزار: شما مجبور نیستید کل خود را پایین بیاورید. در نظر بگیرید روش انجام کارها را تغییر دهید. تغییر اندازه رسانه ای را که بارگذاری می کنید ، حافظه پنهان مرورگر ، بر روی افزونه ها ، ابزارک ها و نوارهای جانبی را کاهش دهید ، از جمله.

همچنین بخوانید: 15 راه برای سرعت بخشیدن به وب سایت وردپرس

3. بهینه سازی تصاویر نیست

محتوای تصویری در جلب توجه و درگیر کردن مخاطب با سیستم عامل های رسانه های اجتماعی در هوس ، مسیری طولانی را طی می کند. مردم به دنبال مطالب بیشتر و بصری بیشتر هستند. با این حال ، بدون بهینه سازی درست آنها ، در فهرست بندی مناسب Google و رتبه بندی کلیه محتوای خود از دست می دهید.

از آنجایی که تصاویر بسیار زیاد هستند ، رتبه بندی برای آنها برای شما مهم است ، بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که اطلاعاتی را در زیرنویس ها ، توضیحات تصویر و حتی متون Alt خود داشته باشید. هدف این است که اطلاعات بیشتری در مورد محتوای تصویری شما در اختیار افراد قرار دهیم.

همچنین بخوانید: 5 پلاگین بهترین بهینه ساز تصویر وردپرس

4- انجام تحقیقات کلمات کلیدی

دلیلی وجود دارد که چرا توسعه دهندگان بهترین ردیاب رتبه بندی کلمات کلیدی در Serpbook را برای بازار فراهم کرده اند. تحقیقات کلمات کلیدی چنین بخشی مهم سئو موفق است. از آنجا که بیشتر افراد وبلاگ نویسی و کل عملکرد سئو را یک چیز ساده می دانند ، بیشتر اوقات از اهمیت تحقیقات کلمات کلیدی غافل نمی شوند.

برای مدتی ، به نظر می رسد به کار بردن تحقیق در مورد کلمات کلیدی بی فایده است زیرا شما نوع دیگری از محتوا برای به اشتراک گذاشتن دارید. متأسفانه ، حتی با ایده های تازه ، شما هنوز هم می توانید با مخاطب اشتباه یا مطالب اشتباه مخاطبان خود به پایان برسانید ، هنگامی که محتوایی که دارید با نیاز مخاطبان هدف شما مطابقت ندارد.

همچنین بخوانید:

  • نحوه انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای سئو
  • بهترین ابزار تحقیق در زمینه کلید واژه ها برای SEO در سال 2020

5- پر کردن کلید واژه

عدم انجام تحقیق در مورد کلید واژه ها یک چیز است ، اما برخی از وب مسترها هنوز راه ایده آل برای گنجاندن کلمات کلیدی در متن را درک نکرده اند. مهم نیست که چقدر وقت خود را صرف تحقیق در مورد کلمات کلیدی عالی برای محتوای خود کنید ، بهانه ای برای اضافه کردن بی احتیاط آنها به پلتفرم شما نیست..

امروزه اینقدر زیاد نیست که نتایج جستجوی مطالب را با کلمات کلیدی کلیدی مطابقت دهید ، بلکه در مورد آوردن نتایج محتوا که با اصطلاحات جستجو مطابقت دارد.

6. بهینه سازی چندین صفحه برای همان کلمات کلیدی

به همان اندازه که نمی توانید بدون کلمات کلیدی انجام دهید ، باید در مورد آنها باهوش باشید. استفاده از یک کلمه کلیدی هدف برای بهینه سازی دو یا چند صفحه ، به رتبه شما آسیب می رساند. در مرحله اول ، برای صفحه اول گوگل رقابت زیادی وجود دارد ، و اینکه آیا کلماتی که هدف قرار می دهید از رقابت کم برخوردار هستند یا خیر ، همیشه رقابت برای جستجو کردن وجود دارد.

با این حال ، نگرانی اصلی فروش کوتاه مدت خود است. کلمات کلیدی مرتبط زیادی وجود دارد که می توانید برای رسیدن به یک پایگاه مخاطبان حتی بزرگتر از آنکه مجموعه ای از کلمات کلیدی را هدف قرار دهید وجود دارد.

7. بهینه سازی کلمات کلیدی با دم کوتاه

کلید واژه های دم بلند

اگر شما همیشه کلمات کلیدی با دم کوتاه را هدف قرار دهید ، دوباره با کلمات کلیدی ، خود را عدالت نخواهید کرد. هدف قرار دادن عباراتی مانند “تکنیک های SEO” رتبه بالایی به شما می دهد. برای یک ، مطالب زیادی در مورد آن موضوع نوشته شده است ، و خیلی موارد دیگر در حال ارائه است.

مشکل این است که شرایط دم کوتاه ، یک گروه هدف کلی ، رقابت بسیار بالایی دارند. افراد می توانند در دامنه کلمات کلیدی کوتاه قد شما به دنبال چیزهای مختلفی باشند تا محتوای شما را برای جستجوهایشان بی ربط جلوه دهند.

همچنین بخوانید: نحوه افزایش ترافیک وب سایت با استفاده از کلید واژه های دم بلند?

8- بی اعتنایی به رقابت شما

ممکن است رقبای شما دوستان شما نباشند ، اما این نباید باعث شود آنها دشمن شما شوند. در زمینه سئو ، همیشه چیزی برای یادگیری وجود دارد. اینکه رقبای شما بهتر از شما عمل می کنند یا نه ، واقعیت این است که آنها یک رقابت قابل توجه را رقم می زنند ، به این معنی است که آنها باید کاری درست انجام دهند. مدتی را در تحقیق رقبا سرمایه گذاری کنید و یک مورد یا دو مورد را انتخاب کنید که می توانید برای SERP بهتر Google استفاده کنید.

9- نادیده گرفتن پیوند داخلی

به همان اندازه که به ساختار لینک خود به بک لینک متکی هستید ، نمی توانید بدون پیوند داخلی انجام دهید و در سئوی موفقیت باشید. تعداد زیادی مقاله وجود دارد که در بایگانی سایتهای افراد وجود دارد که به دلیل عدم استفاده از پیوندهای داخلی غیب هستند..

از آنجا که افراد به مقاله شما می روند و گوگل سایت شما را خز می کند ، اطمینان حاصل کنید که مقدار بیشتری برای مصرف آنها از کلمات نوشته شده وجود دارد. بگذارید پیوندهای داخلی آنها را به سمت کارهای بیشتر سوق دهد.

10. بک لینک های با کیفیت پایین

وجود لینک دهنده ارتباط زیادی با موفقیت کلی شما در استراتژی سئو دارد. مقدار این بک لینک ها دلالت بر این دارد که شما وقت کافی برای غنی سازی مطالب خود با ارزش بیشتر از منابع خارجی صرف کرده اید. این به اعتبار شما به عنوان یک برند می افزاید. با این حال ، در هنگام خرید لینک ، مردم نمی توانند تشخیص دهند که این کمیت نیست که اهمیت زیادی داشته باشد ، بلکه کیفیت آن است.

برخی از سایتهایی که پیوندها را از آنها خریداری می کنید برای دوره شما به عنوان یک برند اسپمنی و نسبتاً بی ربط هستند. در حالی که بیشتر مخاطبان هدف شما ممکن است متوجه آنها نشوند ، Google می خواهد. بدتر اینکه ، به جای تقویت جایگاه خود ، برای آن یک پنالتی جذب می کنید.

همچنین بخوانید:

  • 9 راه برای گرفتن بک لینک های با کیفیت
  • هرگز از این 10 راه برای گرفتن بک لینک استفاده نکنید

11- سكوت بر اجتماع

شبکه های اجتماعی بخش بزرگی از کل جمعیت اینترنت را در خود جای داده است. اگر در جامعه حضور دارید و حضور شما احساس نمی شود ، باعث می شوید رده بندی شما رنج ببرد. در حقیقت ، به غیر از مزایای پنهانی که در SEO دارد ، سیگنالهای اجتماعی به عنوان یک عامل رتبه بندی جایگاه بیشتری پیدا می کنند.

افرادی که می خواهید با محتوای خود هدف بگیرید ، بیشتر در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی قرار دارند. هرچه بیشتر با آنها تعامل داشته باشید ، بهتر می توانند خود را با برند شما آشنا کنند و تمایل به مصرف مطالب بیشتری از شما را دارند.

همچنین بخوانید: 10 بهترین افزونه وردپرس برای به اشتراک گذاشتن پست های وبلاگ جدید / قدیمی در همه سیستم عامل های رسانه اجتماعی

12. عدم تبلیغ مطالب خود

چه فایده ای دارد که محتوای با کیفیت داشته باشیم که کسی نتواند آن را بخواند؟ وجود آنلاین به معنای شناخته شدن برند شما با اشتراک گذاری گسترده مطالب است. تبلیغ محتوا نیاز به پرخاشگری و تعهد دارد. به عنوان یکی از راه های تبلیغ مطالب خود در رسانه های اجتماعی فعال باشید.

علاوه بر این ، بودجه ای را برای محتوای خود تعیین کنید تا بتوانید هزینه بازی را پرداخت کنید ، زیرا گاهی اوقات ، این تفاوت در سئو ایجاد می کند.

13. انتشار غیرقابل پیش بینی

کاربران اینترنت برای استفاده از محتواهای موجود خوشحال می شوند و چیز دیگری نیست. افراد می توانند از طریق اینترنت برای اخبار ، روندها ، سرگرمی ، خرید ، به ذکر چند مورد بپردازند. بنابراین ، ارزش شما برای ارائه آنها در رابطه با محتوا نمی تواند غیرقابل پیش بینی باشد.

در حقیقت ، مارک هایی که انگیزه انتشار خود را با مخاطبان خود ایجاد کرده اند ، برندهایی هستند که یک عادت ارسال مداوم دارند. به این ترتیب ، شما یک مخاطب فرهنگی را پرورش می دهید که می تواند در روزهای معینی از هفته یا ماه ها ، بدون شکست ، به شما اعتماد کند. همچنین برای رتبه بندی شما در گوگل بسیار کار می کند.

14. غفلت از لینک های خراب

پیوندهای شکسته کمابیش بخشی از وب سایتهای رو به رشد هستند. با انتقال از یک صفحه وب به موارد دیگر ، فرصت های پیوندهای شکسته همچنان افزایش می یابد. هرگونه تغییر جزئی در سیستم عامل شما می تواند به پیوندهای خراب منجر شود. به عنوان مثال ، اگر وب سایتی که با آن ارتباط برقرار کرده اید ، خراب شده است ، پیوندی خراب دریافت می کنید. علاوه بر این ، اگر شما در یک نقطه از نگهداری سایت استفاده کرده اید ، بسیاری از پیوندهای شما خراب می شوند.

نکته طرفدار: شما نمی توانید آنچه در سایت های دیگر اتفاق می افتد را کنترل کنید ، اما می توانید آنچه را که برای شما اتفاق می افتد کنترل کنید. بنابراین ، قبل از تبدیل شدن به مشکلی بزرگ در عوامل رتبه بندی خود ، تصمیم بگیرید که عمداً سکوی خود را بررسی کنید ، لینک های خراب را بررسی کرده و آنها را درست حل کنید. به یاد داشته باشید که تجربه کاربر شما همیشه با لینک های خراب در معرض خطر است.

15. فراداده موجود نیست

در هیچ نقطه ای از تمرین سئو ، نباید ابرداده را نادیده بگیرید. آنها اطلاعات بیشتری را برای خزیدن موتورهای جستجو ارائه می دهند و مخاطبان می توانند درک کنند که سایت شما چه نگرانی دارد. علاوه بر این ، این فقط مربوط به داشتن ابرداده نیست ، بلکه در مورد محاسبه نحوه استفاده از آنها است.

برای یک ، اطمینان حاصل کنید که آنها کلمات کلیدی مورد نظر شما را ضبط می کنند. مختصر آن ها ، آنها باید بی نظیر و اصلی باشند زیرا برند شما را به جهانیان عرضه می کنند. به آنها اجازه دهید جوهر نام تجاری شما را به همراه کلمات کلیدی هدفمند شما که موضوع مورد نظر را منعکس می کند ، ضبط کنند.

نکته طرفدار: عناوین صفحه هرگز نباید بیش از 65 نویسه داشته باشد.

16. مشرف به سئو محلی

آیا می دانید سئو محلی قدرت اصلی شما برای غلبه بر رقابت شماست؟ بازار محلی مزیت بیشتری به شما می دهد زیرا شما آنها را بهتر از رقبای خود درک می کنید.

بنابراین ، هنگامی که شما برای مخاطبان محلی خود بهینه نیستید اما مشغول رقابت برای فضای بازار بزرگتر هستید ، چنین رتبه کمتری را در Google به شما ارائه می دهد. فرض کنید مخاطبان محلی شما مورد هیچ مارک تجاری قرار نگرفته است ، پس از آن سرمایه گذاری کنید تا به جمعیت دیگر دسترسی پیدا کنید.

17. فراموش کردن مطالب خود را به روز کنید

به روزرسانی محتوای شما هنوز یک نگرانی “نگهداری از خانه” است. به درستی تمرین سئو, این فراتر از ایجاد محتوای با کیفیت و اشتراک گذاری گسترده آن با مخاطبان هدف شماست. در همه زمان ها شناخته شده است که گوگل با اولویت بندی وبلاگ ها با محتوای با کیفیت بالا روبرو است.

اگرچه ممکن است شما یک بار دیگر باشید که محتوای با کیفیت را بار دیگر منتشر کنید ، اما باید دوباره به سوابق خود برگردید و همه چیز را تازه نگه دارید.

مطالبی که شما از دو ماه و سال به بعد در سکوی خود دارید ، مستحق ظاهری تازه است. با توجه به محبوبیت محتوای همیشه سبز در دنیای وبلاگ نویسی ، به روزرسانی مطالب شما یکی از راه های عالی برای انجام این کار است.

سریعترین راه حل این امر ، انجام دورهمی نگهداری است. به این ترتیب ، می توانید به صورت دستی برخی از کارهای قبلی خود را طی کرده و آنها را تازه کنید. روش دیگر ، ابزاری مانند Google Search Console را در نظر بگیرید تا بتواند در نگهداری خودکار از آن کمک کند.

18- کپی کردن مطالب

در حقیقت ، بازنویسی مجدد کار شخص دیگری سرقت ادبی است که ممکن است شما را در برخی از موارد حق چاپ و حقوقی به زمین بیندازد. در کل ، اطلاعات زیادی برای مصرف آنلاین وجود دارد که افراد جایی برای اطلاعات اضافی ندارند. اگر یکی از آن روزهایی را دارید که خلاقیت شما کم است ، آیا واقعاً ارزش دارد که گوگل را مجازات کند سایت شما را فقط به دلیل تکراری کردن مطالب خطرناک کند?

Google ، به دور و گسترده ، وب سایتهایی را با محتوای منحصر به فرد و اصلی. اگر می خواهید بخشی از اطلاعات را مجدداً مرور کنید ، آن را به روز کنید و مجدداً به اشتراک بگذارید ، یا دوباره آنرا تکرار کنید. روش های عالی برای بازگرداندن اطلاعات از جمله اینفوگرافیک ها ، فیلم های آموزشی و کتابهای الکترونیکی از جمله موارد دیگر است.

19. ریسندگی مقاله

به غیر از محتوای تکراری ، نخ ریسی مقاله یک اشتباه بزرگ است که فقط باعث می شود Google توسط شما مجازات شود. وقتی یک مقاله را می گیرید و می چرخانید تا به مطالب دیگری از آن برسید ، نه تنها کیفیت آن را به خطر می اندازید بلکه برند خود را نیز ارزان می کنید. ممکن است کلمات متفاوت نوشته و مرتب شوند ، اما کیفیت به هیچ وجه بهبود نمی یابد.

20. URL های ضعیف نوشته شده

URL های بد

تصویر: مشکلات URL

آدرس های اینترنتی ممکن است شما را به عنوان یک مکان ایده آل برای سئو مورد توجه قرار ندهند ، اما اینگونه هستند. از جمله موارد زیر ، نمادها ، حروف بزرگ و شماره های نامربوط می توانند به سئو شما آسیب بزنند. در حالت ایده آل ، اگر مردم حتی نتوانند بگویند سایت شما فقط از آدرس های اینترنتی چیست ، به یاد ماندنی سایت شما مورد سؤال است. نمونه ای از یک URL ضعیف نوشته شده ، www.example.com/Gsd_٪12_f231 است&٪

21. فراموش کردن موبایل

با پیشرفت تلفن همراه ، شما نمی توانید موبایل را فراموش کنید و امید به زنده ماندن دارید. مخاطبان تلفن همراه بسیار مهمتر از مخاطب دسک تاپ هستند. بنابراین ، Google همیشه قبل از کاربران دسک تاپ ، نتایج را برای کاربران تلفن همراه در اولویت قرار می دهد.

با تست Google یک تست دوستانه برای موبایل انجام دهید و بدانید که بستر شما مطابقت دارد یا خیر. به یاد داشته باشید که محتوا ، طراحی ، فونت ، کمیت و کیفیت باید به همان اندازه برای مخاطبان موبایل و دسک تاپ ارائه شود.

22. ناسازگاری با مرورگرها

تاکنون سایتی باز کرده و دریافتید که با مرورگر شما ناسازگار است. این می تواند بسیار آزار دهنده باشد. اگرچه ممکن است شما با بهینه سازی Google به عنوان موتورهای برتر جستجوگر ، با مرورگرها ، خاص باشید ، اما متفاوت است. افراد مرورگرهای مختلف را ترجیح می دهند ، و اگر آنها را به یک مورد خاص محدود کنید ، مخاطبان بزرگی را از دست می دهید.

به نظر می رسد اکثر مردم ترجیح گوگل گوگل کروم را دارند ، اما این واقعیت که این مرورگر به همان اندازه یک مرورگر مسلط نشده است زیرا گوگل موتور جستجوگر همه چیز را تغییر می دهد. Firefox و Opera تقریباً نزدیک هستند ، بنابراین نیازی به قفل کردن این کاربران در هنگام بهینه سازی برای مخاطب هدف شما نیست..

23- نادیده گرفتن محتوای فرم طولانی

در اکثر موارد ، محتوای کوتاه به زیر 500 کلمه در مقایسه با محتوای طولانی ، کم جذاب است. برای رتبه بندی ، میزان زمانی که افراد برای سیستم عامل شما می گذرانند اهمیت دارد. این نشانه آن است که مردم از بودن در سیستم عامل شما لذت می برند ، و این به گوگل سزاوار یک مقام عالی است.

محتوای طولانی مدت زمان و مکان کافی برای شما فراهم می کند تا کلمات کلیدی خود را بدون پر کردن کلمات کلیدی پوشش دهید. از آنجا که از مطالب خود با جداول ، نمودارها ، لیست ها ، ارقام ، برچسب های H1 استفاده می کنید ، از جمله موارد دیگری نیز هست. برای بازی ایمن ، 1000 – 2000 کلمه را برای مقالات خود هدف قرار دهید. ترفند حفظ ثبات در علاقه و کیفیت است تا مخاطب شما بتواند تا انتها بخواند.

24. پروفایل های آنلاین متناقض

بقای یک مارک تجاری به توانایی آن در حفظ یک تصویر سازگار و معتبر وابسته است. برای فضای دیجیتال ، هرگونه ارتباطی که ارسال می کنید ، در مورد برند شما میزان زیادی دارد. اگر با اطلاعات متناقض به صورت آنلاین گرفتار شدید ، نه تنها اعتبار خود را از دست می دهید بلکه با توجه به مقام اول در SERP ، Google را از دست می دهید. گوگل میلیون ها سیستم عامل را خزیده می کند تا اطلاعات را برای خزیدن به منبع تبدیل کند. هنگامی که این اتفاق بیفتد ، شما بهتر از یک مارک سازگار برای نشان دادن جهانیان برخوردار بودید.

25. تبلیغات پاپ زیاد

اول از همه ، تبلیغات پاپ آپ به اندازه گذشته اثربخش نیست. علاوه بر این ، آنها می توانند بسیار آزار دهنده باشند ، به خصوص مواردی که کل صفحه را پوشش می دهد. با توجه به اینکه شما در حال بهینه سازی اولین موبایل هستید ، تبلیغات پاپ آپ می تواند برای کاربران سایت تلفن همراه که فضای صفحه نمایش کوچکی برای کار با آنها دارند ، بسیار آزار دهنده باشد..

26. فرض کردن فیلم مهم نیست

بیشتر SEO ها بیش از حد روی تصویر و متن تمرکز می کنند که هیچ گونه دیدگاهی و چشم اندازی برای محتوای ویدیویی ندارند. مشکل این است که رسانه های اجتماعی و فناوری به گونهای پیش رفته اند که ویدئویی را محبوب می کنند که دیگر نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

به گفته این ، اگر هنوز فرض می کنید محتوای ویدیو مهم نیست ، در یک فرصت عالی رتبه بندی را به خطر می اندازید. سیستم عامل هایی مانند YouTube ، Vimeo و دیگران باید به نفع شما کار کنند ، و این امکان را می دهد که به ظرفیت مخاطبان دیگری که قبلاً نداشتید دسترسی داشته باشید.

27. نادیده گرفتن بازخورد مخاطبان

بازخورد یک نشانگر تلاش بازاریابی است که در SEO جستجو شده است. شما نمی توانید از بازخورد مخاطبان خود غافل شوید. این که بازخورد یک شکایت ، یک سوال یا یک اظهار نظر ساده است ، اگر به آنها بازگردید ، بسیار معنی می دهد.

برای یک ، آنها را درگیر نگه می دارد ، که بخش بزرگی از SEO است. دوم ، شما هیچ جایی را برای حدس و گمان باقی نمی گذارید ، به خصوص که بازخورد منفی بود. به یاد داشته باشید روشی که باعث می شوید آنها را حس کنید ، می توانید در جایگاه خود رتبه بندی کنید زیرا Google رضایت مشتری را ارزیابی می کند.

28. نگهداری از سایتی طراحی نشده

طراحی وب عنصری از سئو فنی است که بیشتر صاحبان وب سایت آن را در نظر نمی گیرند. این بخش از منظر مربوط به حوزه تجربه کاربر است. اگر افراد نمی توانند به سرعت از طریق سایت شما حرکت کنند ، چیزهایی را پیدا کنند و از طریق مطالب راحت بخوانند ، دیگر دلیلی برای حضور در سایت شما ندارند. این را برطرف کنید و موقعیت رتبه بندی خود را اصلاح کنید.

29. پیشی گرفتن از پیام های تبلیغاتی

به همان اندازه که مطالب ضروری است ، اگر بیش از حد بر روی پیام های تبلیغاتی چسبیده باشید ، به رتبه بندی های شما آسیب می رسانید ، مردم نمی خواهند هنگام اشتراک در سرویس های خود و مصرف محتوای خود ، احساس فریب یا فشار بیاورند. بنابراین ، محتوای شما نه تنها باید در هل دادن برند شما و محصولات و خدمات شما یک بعدی باشد.

30. تماس نامشخص برای اقدام

این چه چیزی است که شما می خواهید مخاطبان خود انجام دهند؟ به آنها بگو. مردم از برندهایی بسیار مطمئن و قابل احترام هستند که می دانند از مشتریان خود چه می خواهند. اگر می خواهید آنها مشترک شوید ، خرید ، تماس بگیرید ، بازدید کنید ، سفارش دهید یا هر چیز دیگری ، به آنها اطلاع دهید. بعضی اوقات ، آنها کاری انجام نمی دهند ، زیرا احساس نمی کنند باید کاری انجام شود.

بسته بندی کردن

سئو کارهای زیادی در پیش دارد ، به همین دلیل باید مشتاق استراتژی هایی باشید که برای استخدام انتخاب می کنید. بارها و بارها ، به شما کمک می کند تا خود را با روندهای فعلی و به روزرسانی های Google به روز کنید. اینگونه است که شما می توانید با خیال راحت سئو را بدون استفاده از اشتباهاتی مانند این موارد انجام دهید که می تواند رتبه شما را از بین ببرد.

نویسنده بیوگرافی: دانکن کینگوری از SERPBook

دانکن اکنون یک دهه است که در حرفه نویسندگی فعالیت می کند. او تجربه زیادی در زمینه نوشتن مقاله های آموزنده دارد و از کارهای او در بسیاری از نشریات محبوب استقبال و منتشر شده است.

همچنین بخوانید:

  • 25 راه برای افزایش ترافیک وب سایت در سال 2020
  • لیست چک جستجوگرها روی صفحه کامل برای سال 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me